Opinie o TK MAXX w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TK MAXX. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie TK MAXX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TK MAXX w Poznań

Witam. czym zajmuje się team leader w tk maxx? I jakie jest wynagrodzenie? Będę wdzięczna za pomoc w podjęciu dezycji bo chce aplikować na to stanowisko

Maciek

TK BONARKA Mówie jak było pracowłem przez kilkanaście miesięcy tam przy zmianie kierowników P. odszedł P rzyszedł, któy kiedyś był na szkoleniu jako kiero. Mdli mnie jak czytam posty o jakimś złym traktowaniu, przydzielaniu etetów pod stołem, rozdawaniu grafiku tym których sie bardziej lubi itp. Na romoaiwe rekrutacyjnej miałem jasn powiedziane, że bede pracował na popki. Jak wielu innych a potem chodza i narzekaja, że tlko popki, bo nasluchaja sie od starych zrzedacych praocwnikow dla, ktorych los jest taki okrutny. Prosby grafikowe spelaniane praktycznie zawsze, mnostwo L4 od pracownikow i potem sie dziwą, że pracują w kilka osob na sklepie jak sami do tego doprwoadzają! Śmiech! Kiero Pio.bardzo w porządku facet. Pracował ramie w ramie, zawsze pogadał wytłumaczył, miał czas na roamowe. Najgorzej trafił z innymi managerkami, ktore przeinaczaly jego slowa, obgadywaly wsrod pracownikow a jak byl w pracy to usmiechaly sie grzecznie- totalna dwulicowosc. A co do faworyzowania przy awansach to śmiech na sali. Każdy miał szanse. Przewinelo sie sporo osob. Byli na jakichs programach rozwojowych czy jak to tam. byly nawet jakies egazminy przyjezdzaly managerki z zewnatrz na walidacje- nawet regionalna. To o czym mowa. A chodzi taka jedna z druga i narzeka, ze nie ma wiekszeo eteatu a nie dosc ze dyspozycyjnosc ma taka ze moze pracowac tylko wtedy kiedy jej sie podoba to caly czas zglasza UŻ albo L4. to kto takiemu da cokolwiek? Czym sie dziwić? Nie mowie ze było idealnie. Ale jak sie dzialo zle to mielismy zebranie calego sklepu przyszlo z 70osob, kazdy mial okazje sie wypowiedzic, podjelismy wspolnie decyzje potem zostaly zrealizowane. Ale dalej chodza i narzekaja i gadaja za uszami. Podsycane prze asystetki managera, ktore tylko w biurze by siedzialy. Obrabialy kiera za plecami non stop. Ludzie dostawali sprzeczne informacje i wiadomo, wina byla zawsze jego. Opamietajcie sie ludzie, pojdzcie w inne miejsca do zary czy innych zobaczycie jak sie tam pracuje na bacznosc. pozdrawiam

Zainteresowana praca

Ilu jest kierowników na 1 markecie ? Jaka jest hierarchia ?

lol

I serii myślisz, że znajdziesz jakichś frajerów, którzy w to wejdą?

Sprzedawca

Rozmowe przeprowadza jeden z managerów, większość nie zna angielskiego wiec nie pytają ze znajomości języka. Cięzko się dostać bez polecenia ze strony osoby już tam pracującej. Pytania gdzie pracowałeś wcześniej, co robisz w życiu, czy umiesz cięzko pracować i od razu zaznaczają, że umowa na 12h/tyg, ale godzin będzie więcej. wszystko zależy kto Cie polecił i czy się spodobasz z wyglądu. Na stanowisko managera tylko w obrębie firmy lub masz koneksje u J.S., która zatrudnia rodzinę.

Czym się zajmujesz? Gdzie wcześniej pracowałeś?

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
PracowalemW-bonarce

Jak tam obecnie sytuacja w bonarce? Atmosfera? Wyczytalem duzo zlych opinii a pracowalem w tamtym okresie. Zgadzam sie z wieloma ale niektore to jednak przesada. Co do kadry managerskiej sie zgadzam, same baby siedzialy w biurze jak kiera nie bylo a jak byl to udawaly ze pracuja, nie dziwne ze sie chlop zwolnil jak sie staral cos ludziom pomoc a wychodzilo ze wszystko jego wina. Dajcie znaka strasznie ciekawy jestem

Czy pracownicy w TK MAXX dogadują się między sobą?

Tak

Luka

@TJMaxx No ale przecież mamy dobrego pracodawce więc chyba warto szanować to co jest żeby później nie żałować utraty pracy?

Litości

Witam wszystkich pracowników jak i przyszłych kandydatów. Oczywiście jak to zwykle bywa jak można być anonimowym to nagle wychodzi środowisko „hejtu”. Zadziwia mnie to z paru powodów, zastanawiam się czy wy nie macie co robić w życiu? Czy jesteście aż tak fałszywi, że w pracy każdy każdego lubi a za plecami ciśniecie? Skoro wam się praca nie podoba to może warto skończyć z hipokryzją i zamiast narzekać na wszystko i wszystkich po prostu się zwolnijcie. Zrobicie tym samym przysługę i sobie i innym w tym momencie. Rynek nie kończy się tylko na jednej sieci, szukają pracowników wszędzie, droga wolna. Jeśli ktoś uważa że praca w TK jest ciężka to chyba po prostu nigdy w życiu nigdzie nie pracował, praca jest adekwatna do zarobków. Jest bardziej wymagająca niż normalnie ale nie bądźmy śmieszni że jest cieżka, bo nie jest. A jak ktoś uważa że jest to bez problemu znajdzie zwykłą pracę w sklepie za 7zł na rękę na godzinę i niech się tym cieszy :) Obudźcie się, to jest korporacja a nie spożywczak, ma swoje zasady, mniej lub bardziej sensowne tak już po prostu jest i nic tego nie zmieni. Mamy tu ponad 80 osób, relacje sa różne, każdy sobie zawsze znajdzie coś co mu nie pasuje, albo kogoś. Jak Ciebie boli że skończyłaś studia i jesteś tylko pracownikiem a są inni wyżej co są mniej wykształceni to cóż, masz problem. To że jesteś wykształcony nie znaczy, że faktycznie się do czegoś nadajesz, wszyscy dobrze wiemy, że skończyć studia to nie jest problem żaden w aktualnych czasach. W awansie korporacyjnym chodzi o to by dobrze ogarniać swoją pracę a nie to na jakim jest sie poziomie edukacyjnym, za to powinien być plus dla firmy a nie minus. Jeśli kogoś jednak to boli to niech szuka pracy w zawodzie, skoro jest taki dobry to na pewno ją znajdzie:) Nasz główny menadzer jest okej, ma bardzo ludzkie podejście do pracowników bo gdyby chciał to mógłby kazać wam biegać i robić trzy rzeczy na raz i nikogo by nie obchodziło, że byście się zwalniali bo nie jesteście niezastąpieni i zawsze sie znajdzie ktoś kto wejdzie na wasze miejsce. Cieszcie się więc że jest jak jest bo mogło by być o wiele gorzej. Jeśli narzekacie na godziny to nie ma się co oszukiwać ale raczej jest to praca bardziej dla kogoś kto chce dorobić a nie dla kogoś kto się chce tego utrzymać. Jak ktoś chce się utrzymać to chyba nie podpisuje umowy na 12 h w tygodniu? to by było troche bez sensu prawda? Skoro są miejsca gdzie masz etat na wejściu. No ale może ja nie rozumiem ludzkiej logiki. Dlaczego tak ciężko o etat? Dlaczego nie ma godzin? Bo taka struktura korporacji i tyle. Przestańcie narzekać i robić problemy w miejscach gdzie ich nie ma i zmieńcie pracę na taką która was będzie zadowalać.

Litości, litości
@Litości

Masz rację, ewidentnie nie rozumiesz logiki.

TJMaxx
@Litości

W każdym polskim Tkmaxx obsługa jest fatalna i pewnie nie wynika to z kiepskiej atmosfery czy zarobków tylko ot tak. Pracownicy są naprawdę bardzo chamscy, obgadują ze nie wspomnę tu o pokazywaniu palcem klientów. Strasznie jak rozmawiają ze sobą przez słuchawki na temat klientów. Dlatego

Mała

Jestem ciekawa, czy dalej jest jak za moich czasów: - 4 pełne etaty na cały sklep, przy ekipie prawie 75 osób? - wszystkie weekendy pracujące poza 1 niedzielą w miesiącu, którą ustawowo trzeba mieć wolną? - takie same stawki dla nowych i doświadczonych pracowników? 15 zł brutto / h? oh... przepraszam.... po 2,5 roku doczekaliśmy się podwyżki! dla osób posiadających staż powyżej dwóch lat, było to już 15,30 brutto / h.... 30 groszy brutto podwyżki - pamietam, że się wtedy wzruszyłam. Serio. - początkowa informacja, że nie można awansować we własnym sklepie, a potem osoby najlepiej się przymilające awansujące nagle? - faworyzowanie w grafiku w zależności od tego kto kogo bardziej lubi? i nagle sie okazuje, że są osoby pracujące tylko od poniedziałku do piątku i tylko na poranne zmiany? Dalej tak jest?

nmd
@Mała

Dalej tak jest! :D nic a nic się nie zmieniło. przyszłam z myślą, ze dostanę umowę o pracę na pełen etatu, a tu (usunięte przez administratora) xd na rozmowie kwalifikacyjnej co innego, a w rzeczywistości jest co innnego. ;/ kupa ...

Olllaw

Cały czas

Młody

Tak jest , niestety ;(

Ciekawa
@nmd

Ile zarabia kierownik?

Bielsko-Biała CH Sarni Stok

Praca fajna żeby sobie dorobić w czasie szkoły, bo gdy przychodzi utrzymać się po jej zakończeniu to niestety pojawia się bolesne zderzenie z rzeczywistością, gdy proponują Ci jedynie ułamek zamiast etatu czyli 1200 złotych netto. Umowa na 3/10 etatu czyli 12h tygodniowo, aneks w umowie że wszystko ponad etat nie jest liczone jako nadgodziny tylko wypłacane jak każda poprzednia godzina robocza, dlatego z 3/10 etatu możesz wyrobić realnie 3/4 ale TYLKO wtedy, gdy brakuje im rąk do pracy i pozostajesz dla firmy wyjściem awaryjnym. Ludzie zabijają się o urlopy, albo zaplanujesz go 7-8 miesięcy wcześniej albo możesz pożegnać się z możliwością wypoczynku w okresie letnim, TL z kolei w tym okresie jeżdżą na urlopy średnio 2-3 razy. Po przyjściu nowego Stora armagedon na zamknięcia, cięcie godzin na potęgę, zmiana wszystkich reguł które funkcjonowały do tej pory, aby za wszelką cenę udowodnić, że jest się lepszą od poprzedniczki. Cięcie godzin - zwalane oczywiście na nie wyrabiane progi, a jesteśmy naprawdę dużym sklepem i te progi nigdy nie sprawiały dużego kłopotu i celu ponad możliwości. Ze zmian 6/8 godzinnych cięcie na zmiany po 4 godziny aby wesprzeć ilościowo zamknięcia, ludzie spędzają na dojazdach od kilkudziesięciu minut do godziny z hakiem tylko po to, aby popracować cztery godziny, zarobić to marne 60 złotych i jechać do domu. gdy dyspozycja nie pasuje Storowi to oczywiście wprost Ci o tym powie - że powinieneś tracić dwie godziny dziennie na dojazdach pociągiem dla 4-godzinnej zmiany, bo dwie zmiany po sześć godzin dla osób z etatami 3/10 to już niestety średnio opłacalne dla firmy, lepiej aby ta osoba przyjechała trzy razy i była na trzech zamknięciach zamiast dwóch. wyjścia zależne od TL na zmianie i jego humoru, czasami jest (usunięte przez administratora) i wychodzi się 21.15, a czasami jest porządek i zostajesz do 22. kiedyś w PEAKU mieliśmy zmiany, gdzie wychodziło się np 22.30. ponadto wymuszona przerwa trwająca godzinę, z której nie możesz zrezygnować i po prostu musisz siedzieć na (usunięte przez administratora) przez 60 minut. tylko 15 minut z tej puli jest pokrywane przez firmę, czyli kolejne 45 minut musisz odrabiać i tak zamiast pracować 8h i wyjść do domu, to pracujesz 8 godzin i 45 minut. doliczyć sobie do tego zamknięcia trwające ponad czas grafikowy i wychodzi nam piękna, prawie 10 godzinna zmiana. system awansów na tym sklepie też pozostawia wiele do życzenia, wolą dać TL osobie ze średnim wykształceniem ale tzw. „lizodupowi” niż jakiemuś rzetelnemu, wykształconemu pracownikowi, który ma swoje zdanie. ogólnie praca obleci ale tylko na chwilę, w granicach roku i nie dłużej, potem zaczyna zwyczajnie irytować i człowiek dostrzega ten wyzysk i (usunięte przez administratora).

Jestem wstrzasnieta wypowiedziami pracownikow..dotyczacych pracy w TK maxx.. Ale poczytajcie o pracy W.Kruk. Tam tez ludzie maja przerabane. Smieszna kasa , i system premiowania , ktory rodzi zawisc wsrod pracownikow.

Bebe

Czy ktoś w końcu będzie miał odwagę użyć słowa mobbing?

Big
@Bebe

Przeciez to wszystko jest śmieszne jesli tak jest to odrazu zglaszaj takie problemy trzeba to nagłośnic

Bebe

Dalej będzie tak - 60 pracowników do października,a na okres Peaku znów 90.Normalny proces,mający miejsce we wszystkich sklepach.Co do reszty-zgadzam sie.Firma,która niby opowiada o tym,jak ważne są czynniki kulturowe i wmawiająca ludziom tego typu pierdoły.

Mia
@Bebe

Szkoda tylko ,ze tej kultury nie posiadają managerowie czesto sa to ludzie z przypadku .jesli cie cos gryzie i chcesz komus o tym powiedziec to z gory masz pozamiatane Panie z hr zbieraja info po sklepie a potem przekazuja storowi kto na co sie skarzyl czy to jest powazne sie pytam ? Pisac tylko i wylacznie do Anglii tam sprawy nie zamiota pod dywan .

@Mia

Zgadzam się z tym,co napisałaś.

wariat
@Bebe

Raz w pracy użyłem słowa mobbing, to zostałem zbesztany że nie znam definicji :) a wydaje mi się, ze to co robią to jest mobbing

Janusz
@Bebe

Ja do dziś żałuję, że nie postanowiłem pójść do sądu pracy, bo faktycznie byłem mobbingowany i pomawiany przez jedną osobę z kadry menagerskiej. Miałem nawet na to świadków, ale dałem sobie spokój, bo w końcu karma wraca.

Była mrówka
@Big

W sklepie w którym pracowałam była sytuacja gdzie team leaderka uwzięła się na jedna z moich koleżanek, która wykonywała swoje obowiązki więcej niż poprawnie. Sytuacja została zgłoszona wyżej i na tym się zakończyło. Team leaderka z tego co wiem dalej pracuje bez żadnych konsekwencji. Nie wspomnę już o tym ze po dwóch latach pracy łaskawie zaproponowano mi 3/4 etatu....

Przyszły

Ile trzeba płacić za kartę multisport pracując w tkmaxx?

Manufaktura

Czytam te wszystkie komentarze i jestem w szoku! Od pewnego czasu pracuje w sklepie w Manufakturze ! Pierwsze co rzuciło mi sie w oczy to atmosfera, nie spotkałam sie z taka w żadnej dotychczasowej pracy. Widać ze wszyscy są bardzo zżyci ze sobą , bardzo dobre wrażenie robi kierowniczka sklepu , widać ze to nie przypadek, ze jest na takim stanowisku . Pozostały zespół kierowniczy to strasznie mili i fajni ludzie . Choć praca momentami naprawdę jest bardzo ciężka to w takim zespole kompletnie zapomina sie o tym ! Piwka po zamkach i ciasta na kantynie to codzienność w tym sklepie ! Szkoda by mi było rozstawać sie z takimi ludźmi :)

Były pracownik Manu
@Manufaktura

Zgadzam się z opinią w 100 % Do takich ludzi to aż chciało się przychodzić do pracy!

Pracownik miesiaca

Chodzi oczywiscie o tkmaxx Krakow Bonarka pozdrawiam reszte wytrwalych pracownikow.

Zaburzony :)

„Człowiek o silnym zaburzeniu”? Nie boisz się sprawy o pomówienie?

Pracownik miesiaca
@Zaburzony :)

Komentarz nie miał na celu obrazić nikogo.

Zaburzony
@Pracownik miesiaca

O tym już zdecyduje ktoś inny. Czas odpowiedzieć za swoje słowa. Art 212 Kodeksu Karnego. Chcialas koleżanko mieć problem - oto i on.

były pracownik.
@Zaburzony

hahaha Oj ludzie ludzie. Wiadomo nie od dziś, że w TK Maxx ludzie są wykorzystywani. Ja sam na stanowisku Team Leadera czułem się jak zwykła (usunięte przez administratora)

R
@były pracownik.

Na najwyzszych stanowiskach to tylko .......... Siedza jak w lp tak samo w reteilu wykorzystuja ciebie bo przynosisz im korzysci ,proste pracujesz na ich roczne premie i bonusy .

Buziaczek97
@Zaburzony

Ahh straszenie artykułami, urocze :*

Będzie zabawnie
@Buziaczek97

Ależ skąd! Widać ze nie rozumiesz jak dzisiaj łatwo kogoś ustawić. Robisz screena z wypowiedzią, otwierasz notatnik. Kopiujesz screena. Następnie ustawiasz wysłać do: ul.Mogilska 109 w Krakowie. Opisujesz krótko temat i oczekujesz pilnego zajęcia się sprawa i fruuuuuuu. Kolezanka zostanie wezwana bo po IP ja do 7 dni namierza. Później pochodzi, poprzeprasza, dogaduje ugodę finansowo z poszkodowanym ale co śmieszniejsze (bo przecież nie chodzi tu o jakieś 5-6 tysi odszkodowania!) - będzie odpracowywać w jakimś zakładzie z recyklingiem albo szpitalu 40 godzin pracy. I tak się w Polsce uczy jak ważyć słowa. Uwierz mi - czasy długich spraw kiedy to czekało się 2-3 lata na proste skazanie w Krakowie bezpowrotnie minęły...

Córka ważniaka
@Będzie zabawnie

Co jeszcze? Może sprzedaż komuś bajkę o latających smokach? :D Jakieś 18letnie naiwniaki może się nabiorą na Twoje gadki :D Już pewnie wszystkie instancje zajmują się Twoją "ważną sprawą" :D Obudz się, rano szybkir śniadanko i do roboty do tkeja. A straszyć sobie mozesz w swoich snach kolego. Tymczasem miej sie na uwadze bo to Twoje zachowanie w pracy jest zgłoszone pod mobbing i to Ciebie bedą osądzali za to i nie tylko. A dowody już mamy ;)

O.n.a

Może nie jest to TK Maxx Poznan, ale wypowiem się o TK Maxxie w Trójmieście. Jednym słowem - polecam. W żadnej poprzedniej pracy nie miałam na tak dobrego kontaktu z kierownictwem. Respektują dyspo jakie dajemy, nawet respektują nasze propozycje w bestach, jeśli chcemy np. zamykać FR-em, a nie Home, jak wczoraj itp. Większa stawka godzinowa, z urlopem też bez problemu, godzinna przerwa jak wszędzie, super ludzie i atmosfera, choć czasem bywa ciężko, podczas dostaw lub refreshu sklepu. Polecam TK Maxx 716 i 719 Aktualnie Tk maxx Gdansk

Iwona
@O.n.a

A jak jest stawka godzinowa brutto?

Kamila

Jeśli wiecie coś w temacie najnowszych przyjęć do pracy w firmie TK MAXX oraz posiadacie informacje o aktualnych postępach tego pracodawcy to zachęcam was do nowych wpisów w tym wątku. Z miłą chęcią poznajmy najświeższe wieści dotyczące pracy w tej firmie, proszę Was również o kulturę wypowiedzi.

Bonarka
@Kamila

Przyjmuja nowe osoby , bo co maja zrobic gdy wiekszosc jest na wypowiedze iach do konca tego miesiaca. Ludzie zwalniaja sie stamtad bo maja dosc . A czego? Dokladnie tego miejsca i ludzi ktorzy maja zarzadzac tym miejscem ale im sie to nie udaje. Nowi pracownicy dlugo nie popracuja bo widza jak wyglada praca w tym miejscu.Powodzenia

Misia 123
@Bonarka

Dokładnie zgadzam się !! Jeżeli nie wchodzisz w tyłek kierownikowi to nic w tym sklepie nie osiągniesz. Wychodzenie o 23 chociaz pracujesz do 21.45, ciągłe popki... dramat

Brzoskwinka
@Misia 123

Zgadza się, po ciężkim dniu robi się nadgodziny, które są przecież wypłacane i siłą tak naprawdę nikt Cię nie zatrzyma. Mam wrażenie, że pracuję w innej firmie. Dla mnie to praca jak każda inna, chociaż w tej po prostu się dużo dzieje. Nowi ludzie są przyjmowani jak co roku w tym okresie i wypowiedzenia również w tym okresie się sypią, nic nadzwyczajnego.

Djaldkrjc
@Brzoskwinka

Siłą Cie nikt nie zatrzyma? To wyjdź i zobacz co się stanie dzień później! Piszesz bzdury jakbyś życia nie znała. Za mało osób codziennie na zamknięcie, a nowi kierownicy pozamykani w biurze. No i o 23 wychodzisz.... No i to podejście do urlopów. Musisz tłumaczyć się ze nie będziesz w pracy... Niech się ktoś tym zajmie! Urlopu na zadanie nie muszę tłumaczyć. Choroba nie wybiera

Szczera
@Kamila

Absolutnie nie polecam pracy w tej firmie ,tlumaczysz sie dlaczego chcesz wziac urlop tak samo uż smieszne to ,managerowie pozamykani w biurach lub w kantynie na kawie juz nie wspomne o ochronie ktora non top na kawie siedzi i knuje z kierownictwem przeciwko tobie .

Bonarka (maj 2018)

BONARKA to juz totalne dno. Atmosfera do bani. Każdy z pracownikow ma juz dość, niektórzy płaczą zamknięci w szatni bo jest tak źle, albo ktoś z menago im coś obraźliwego powiedział .. większość szuka nowej pracy. Dyspozycyjność wpisywana jest w biurze, z każdego OFF musisz sie wytłumaczyć dlaczego nie możesz byc w pracy. Dodam ze niektórzy menago mówią do pracownikow na breef’ie cyt. „Albo będziecie zapier******alać albo zmieńcie sobie prace jak wam sie nie podoba”. Proszę wyjaśnijcie mi od kiedy tak sie oddzywa do pracownikow ? Gdzie tu jest szacunek ? Czy ktoś podpowie jak mozna takie coś rozwiązać ? Gdzie to zgłosić ? Managerowie traktują nas PRACOWNIKOW jak (usunięte przez administratora)

R
@Bonarka (maj 2018)

Tutaj nic nie zdzialacie to trzeba napisac do glownej siedziby tutaj wszystko jest pod kopula tuszowane zeby nigdzie nie wyszlo

@R

Jaki jest numer do Angli ? Bądź gdzie znajdę kontakt ? Bardzo nam zależy by tego nie zamietli pod dywan

Prosze bardzo

TJX UK 50 CLARENDON ROAD WATFORD WD17-17X United Kingdom

Mr White
@Prosze bardzo

Dzieki. Dziś wysłałem. Napisałem jednocześnie do Inspekcji Pracy na Pl. Szczepanskim 5.

Kamila

Co możecie powiedzieć o aktualnym rozwoju firmy TK MAXX? A może ktoś z was posiada nowe informacje dotyczące rekrutacji do tej firmy? Jeśli tak, to zachęcam was do nowych kulturalnych wpisów! Przypomina wam również by przestrzegać regulamin serwisu gowork, gdyż komentarze obraźliwe oraz wulgarne będą usuwane przez administratora!

Kamila

@Bonarka (maj 2018), to co piszesz faktycznie nie brzmi zbyt dobrze, takie sytuacje możesz zgłosić np. do osób z wyższego kierownictwa firmy TK MAXX. Czy może udzielić ktoś informacji o obecnych warunkach pracy w firmie TK MAXX? Chętnie dowiemy się informacji związanych z godzinami pracy oraz kwestii związanych z urlopami, zachęcam was do udzielenia nam odpowiedzi! Jeśli wiecie coś w temacie nowych rekrutacji, to również podzielcie się tymi wiadomościami w tym temacie!

@Kamila

Proszę o jakiegoś maila, jaki kolwiek kontak. Nikt sobie nie bedzie pozwalał na takie traktowanie.

Prosze bardzo

TJX UK 50 Clarendon Road, WATFORD, WD17-1TX United Kingdom

Zostaw merytoryczną opinię o TK MAXX - Poznań

• Jak się pracuje w TK MAXX?

Zobacz opinie na temat firmy TK MAXX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TK MAXX?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TK MAXX?

Kandydaci do pracy w TK MAXX napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TK MAXX