Opinie o Signal Group Sp. z o.o. Sp. k. w Poznań

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Signal Group Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Signal Group Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Signal Group Sp. z o.o. Sp. k. w Poznań

hahaha

PRZEROST FORMY NAD TREŚCIĄ- zdecydowanie się z tym zgadzam! Prezes to dobry człowiek ale otoczył się złymi ludźmi którzy nie potrafią sprostać jego wizji rozwoju firmy! Potrzebna jest wykwalifikowana kadra pracownicza na najwyższych szczeblach w każdym dziale. Firma ma potencjał, z mojego wywiady "środowiskowego" wynika że bardzo się rozwinęli od czasu gdy opuściłem firmę ale jak usłyszałem kto tam cały czas pracuje to chwyciłem się za głowę! Jest takie przysłowie że wyżej D**Y nie podskoczysz i to doskonale oddaje obecną sytuację Prezesa że z takimi specjalistami jakich obecnie ma.... Jak ktoś wyżej zauważył, silikonowe twory podniecające się modą z sieci jak Zara, które szyją małe rączki w chinach mają słomę w zamiast mózgu i chyba usługi które oferuje firma Signal to dla nich zdecydowanie za dużo...

zorientowana

Z tego co się orientuję praca jest ok(pewnie zależy od stanowiska) to, że firma zwalnia koordynatora czy innego pracownika to wcale ale to wcale nie znaczy, że był zły lub sobie z czymś nie radził.Wręcz przeciwnie jest dobry i zwraca uwagę na popełniane błędy lub poprostu jest osoba, która się uweźmie i próbuje człowieka zniszczyć. Lubią mieć gamoni, którzy zrobią wszystko bez słowa, choćby było źle zrobione, no i takich co próbują piąć się w górę czyimś kosztem. Żałosne. Atmosfera w pracy do bani, najgorsze babska (niestety, ale muszę to powiedzieć). Z uwagi na to co się dzieje oceniam kiepsko. Roszady regularne.

Czym tak naprawde zajmuje sie firma Signal?

Co sie stalo ze starym Koordynatorem robót elektrycznych i automatyki? Nie wyrabia się że potrzeba nowego czy co?

Darek
@Marek

a jaka różnica?

Odbyłam dwie rozmowy kwalifikacyjne w spółce SG. Pomimo iż nie zdecydowałam się na zatrudnienie mam bardzo pozytywny odbiór zarówno działalności firmy jak i przejrzystości struktury, zadań, benefitów i procesu wdrożenia pracowników. Uważam, że firma wpisuje się w kryteria nowoczesnego miejsca pracy, atrakcyjnego dla pracowników. Duża zasługa pani Moniki, która bezstresowo poprowadziła mnie przez proces rekrutacyjny, wyczerpująco odpowiadała na każde pytanie, uważnie słuchała, nawiązując do różnych kwestii, które były poruszone na rozmowie. Na każdym etapie rekrutacji byłam poinformowana kiedy mogę spodziewać się informacji zwrotnej i te terminy rzeczywiście były dotrzymywane. Nie zawsze jest to oczywiste, że dział HR stanowi wizytówkę firmy. W tym przypadku przez energię i pełen profesjonalizm ta rekrutacja bardzo zapadła mi w pamięć.

Pytania związane z doświadczeniem zawodowym, dopasowaniem stanowiskowym i umiejętnościami miękkimi.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Hurtowni Danych SAP BW
Wrocław
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ds. kadr i płac
Fudeko S.A.

Wacek

Czym sie ta firma zajmuje ??? Na jakich budowach mozna ich spotkac??? Ogloszenia na Serwisanta Montera pojawiaja sie regularnie co miesiac.

serwisant

Kasa jest na czas, zarobki zadowalające, choć zawsze mogłoby być lepiej :) Idealnie nie jest, ale gdzie tak jest ... ? Jak wszędzie trzeba trochę powalczyć o swoje. Atmosfera w firmie ok. Zmieniać pracy jak na razie nie mam zamiaru.

techniczny

Mi tam wynagrodzenie płacą na czas a to mnie interesuje a z reszta jest różnie nie wszystko jest idealne ale roboty nie zmienię

"Firma działa zgodnie ze Strategią Zrównoważonego Rozwoju" - to wizerunkowa ściema, piszą tak, by dobrze to wyglądało na stronce i w papierach. Tak jak te bzdurne ustawki z akcją odblaskową itp. Nie dajcie się nabrać - Signal to firma prowadzone przez stukniętych i chciwych ludzi

nigdy wiecej

Wspólpraca z firma SIGNAL tylko jesli - pelna przedplata - weksel - dwoje zakladnikow

bobo

Ludzie uważajcie na te firmę to jest życiowa porażka robisz prawie za darmo a o kase sie nie pytaj dla naiwnych i bogatych że ta firma jest na rynku to jakaś porażka totalne nie porozumienie jak naj dalej od nich się trzymać

nowy

Piotr, a jak wygląda dzień pracy serwisanta? Ile godzin dzienne się pracuje? Jakie są zarobki i jaki zakres odpowiedzialności?

Witam jestem obecnym pracownikiem w/w firmy. Zapoznałem się ze wszystkimi opinniami na temat SG jak i samych pracowników, Diagnoza jest prosta "osoba" która nie chce pracować. pracowac nie musi!!! Jeśli ktoś z jakiegoś powodu nie przedłużył Ci umowy bądź odmówił zapłaty zastanów sie nad własną osobą. Wesołych Swiąt :)

we

Firma, jak co roku, szuka specjalisty ds. personalnych, tym razem w ogłoszeniu został ukryty pracodawca, jednak fimy nie stać na zmianę treści ogłoszenia, która od lat pozostaje bez zmian, kopiuj -wlklej. Uwaga na zapis o możliwości kontaktu z obecnym pracodawca w celu weryfikacj referencji.

Maksia
@we

Witaj "we"! Właśnie też zainteresowało mnie ogłoszenie na pracuju, ale coś mi się już kojarzyła ta treść. Wpisałam w google charakterystyczną frazę i wyskoczyło SIGNAL GROUP. Wiesz może dlaczego tak regularnie poszukują specjalisty ds. personalnych?

Mario

Jakie narzędzia pracy dają do dyspozycji? Jakie są zarobki pracowników etatowych?

heniu

kapitan kreatywny- dostałeś robotę? Byłeś na rozmowie i jak wyglądają stawki i opowieści? Jakie wrażenia?

she

A ja polecam tę firmę, bardzo podobało mi się podejście szefów do problemu mobbingu, jeśli jakiś osobnik w tej firmie wpadnie na pomysł by go uprawiać - wylatuje. Warunkiem jest rzeczowe przedstawienie sprawy z dowodami i w ogóle chęć przedstawienia sprawy przełożonemu. Dla mnie sprawiedliwe i uczciwe podejście firmy do pracownika to podstawa.

analogs

Umowa standardowa skonsultowana z prawnikiem, zakres prac to instalacje systemów niskonapięciowych, każde zlecenie jest indywidualnie rozpatrywane finansowo, oni nie muszą się godzić na moja propozycje a ja tez nie muszę przyjmować każdego zlecenia, chodzi mi tylko o to czy są dobrym płatnikiem czy beede czekał na pieniądze niewiadoma ile,

wiemcojem
@analogs

Będziesz czekać i wszystko na legalu, bo jest wiele sposobów, aby pieniędzy nie płacić na czas. Poza tym wszystko ładnie wygląda na rozmowach wstępnych, a w praktyce oni oferują cene za wykonanie usługi i nie ma możliwości negocjowania jej. Jeśli nie chcesz przyjąć zlecenia, nie masz co liczyć na kolejne ciekawe - wyślą Cię na drugi koniec Polski z małym zleconkiem.

maly

Podaj jakiś kontakt to ci powiem więcej może być komórk

analogs

Czy ktoś wie jak sie rozliczają z podwykonawcami? Mam do września zdecydować czy podpisać z nimi umowę czy iść do Solidu gdzie mam pewne pieniądze.

mały
@analogs

to zależy od umowy czy ryczałt i co jeszcze dają - proste jak masz podpisać umowę to dobrze ją przeczytaj i zanalizuj czy ci się opłaca i co bardziej

hellboy
@analogs

Dobra rada - bardzo dokładnie przeczytaj umowę i jak masz możliwość to skonsultuj umowę z prawnikiem :)

Mania

Masakra! Tylko można się zajechać emocjonalnie, stawki beznadziejne, ale pozory pan prezes lubi robić. szkoda czasu i zdrowia.

• Jak się pracuje w Signal Group Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Signal Group Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Signal Group Sp. z o.o. Sp. k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Signal Group Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Signal Group Sp. z o.o. Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Signal Group Sp. z o.o. Sp. k.