Opinie o Signal Group Sp. z o.o. Sp. k. w Poznań

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Signal Group Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Signal Group Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Signal Group Sp. z o.o. Sp. k. w Poznań

Roki

Polecam Firmę, praca, warunki, przełożeni 10/10

Wiktor

@Ona Czy możesz napisać dlaczego taki wpis zrobiłaś?

ADA

Wiecie jakie warunki pracy i jaka atmosfera panuje w dziale księgowym?? Widzę ,ze jest ogłoszenie i zastanawiam się czy wysłać a powiem szczerze kompletnie nie znam firmy.

Ona
@ADA

Nie aplikuj do tej firmy :)

Pawelec

Signal Group to fajna firma i myślę, że niejedna osoba z przyjemnością chciałaby tu pracować, warto!!

Odbyłam dwie rozmowy kwalifikacyjne w spółce SG. Pomimo iż nie zdecydowałam się na zatrudnienie mam bardzo pozytywny odbiór zarówno działalności firmy jak i przejrzystości struktury, zadań, benefitów i procesu wdrożenia pracowników. Uważam, że firma wpisuje się w kryteria nowoczesnego miejsca pracy, atrakcyjnego dla pracowników. Duża zasługa pani Moniki, która bezstresowo poprowadziła mnie przez proces rekrutacyjny, wyczerpująco odpowiadała na każde pytanie, uważnie słuchała, nawiązując do różnych kwestii, które były poruszone na rozmowie. Na każdym etapie rekrutacji byłam poinformowana kiedy mogę spodziewać się informacji zwrotnej i te terminy rzeczywiście były dotrzymywane. Nie zawsze jest to oczywiste, że dział HR stanowi wizytówkę firmy. W tym przypadku przez energię i pełen profesjonalizm ta rekrutacja bardzo zapadła mi w pamięć.

Pytania związane z doświadczeniem zawodowym, dopasowaniem stanowiskowym i umiejętnościami miękkimi.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Płatny staż w Data Center
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant / Konsultantka infolinii
FLOW APPS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KAM

Rekrutacja na Key Account Managera Dwa aspekty, które najbardziej mnie zaskoczyły podczas rekrutacji. 1. W ogłoszeniu była informacja, że firma oferuje wysokiej klasy narzędzia do pracy (w tym samochód). Tymczasem na okresie próbnym nie ma samochodu, a po jego zakończeniu trzeba jeszcze czekać kilka miesięcy (przynajmniej w moim przypadku). Czyli w praktyce przynajmniej 9 miesięcy. 2. Na pierwszym etapie podałem zakres wynagrodzenia, który skłoniłby mnie do podjęcia pracy. Zostając zaproszonym na drugi etap okazało się, że wynagrodzenie byłoby o wiele niższe. (usunięte przez administratora)

Dział Personalny
@KAM

Szanowna/y Pani/e KAM, dziękujemy za podzielenie się z nami opinią, każda z nich jest dla nas cenna. Informacje podawane przez nas w ogłoszeniach o pracę są prawdziwe – oferujemy wysokiej klasy narzędzia pracy w tym na stanowisku Key Account Managera samochód służbowy. Oferowane warunki zatrudnienia są adekwatne do oczekiwanych kompetencji Kandydata. Jeśli kandydat nie spełnia w pełni wymagań stanowiska, a widzimy potencjał rozwoju na danym stanowisku lub w naszej firmie, staramy się być elastyczni i proponujemy indywidualne warunki współpracy. Taka sytuacja mogła mieć miejsce w Pani/Pana przypadku. Udział w rekrutacjach do naszej firmie bierze wielu Kandydatów, których sumiennie informujemy o wynikach każdego etapu rekrutacji. Dział Personalny Signal Group

Alicja

@Stefan możesz powiedzieć coś więcej o dobrych stronach firmy? Na jakim stanowisku pracujesz i od jakiego czasu? @Niezaangażowany powiesz coś więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w Signal Group Sp. z o.o. Sp. k.? @Obrończyniczemu uważasz, że dobra? Opowiedz coś więcej o tym.

Stefan

Signal Group jest spoko firmą i nawet osoby piszące negatywne opinie nie wiedzą dlaczego tak oceniają firmę!!!! Może ktoś ma inne problemy i szuka winnych?

Niezaangażowany

Firma może dobra, ale poczułem się lepiej, kiedy odszedłem..

Obrończyni

Ilość jadu jaki wylewacie jest straszny. To dobra firma !!!

System

Nie m zupełnie nowych ofert pracy i nie ma wcale wpisów na forum. Jaka jest tego przyczyna? Może ktoś napisać kilka słów dla innych zainteresowanych praca w firmie?

Zespół Rekrutacyjny Signal Group
@System

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z 7 aktualnie prowadzonymi rekrutacjami w zakładce "Kariera" na naszej stronie internetowej www.signalgroup.pl. W związku z ciągłym rozwojem, poszukujemy osób do naszego Zespołu oraz podwykonawców na terenie całego kraju. Gorąco zachęcamy do aplikowania na adres e-mail rekrutacja01@signalgroup.pl. Pozdrawiamy!

Alicja

@Iza, a czy Ty jesteś zatrudniona w firmie? Jakie plusy dostrzegasz w pracy w Signal Group Sp. z o.o. Sp. k.?

Iza

@solidny?????? Nie zgadzam się z Tobą. Ludzie zawsze zwalniali się i zatrudniali i to jest zupełnie naturalne.

Alicja

Wiedzieliście, że firma w 2016 roku już po raz czwarty z rzędu otrzymała tytuł „Solidnego Pracodawcy Roku”.? A Wy co myślicie o Signal Group Sp. z o.o. Sp. k. jako pracodawcy?

e

czy to prawda że ostatnio w firmie pojawiło się kilkanaście wakatów? proszę napiszcie czy to prawda czy plotki

Szkoda słów

Jaka jest różnica miedzy 1kV a 1kW?

@Szkoda słów

1kV to 1000V a 1kW to 1000 Wat jedno to napięcie a drugie moc ( podstawy elektrotechniki)

obecny

Ja (usunięte przez administratora)dobrze ze firma stanęła w obronie ludzi te wpisy które były widziałem je to było przegiecie żadna konstruktywna krytyka nie powiem firma ma swoje za uszami ale też nie jest źle da się tu pracować ale takie obelgi jakie były wprost na ludzi rodziny dzieci to nie dziwne że pewnie admin je usunął sam bym nie odpuścił gdyby ktoś mnie tak obrazal

serwisant

@boruc masz rację robota jest ok pieniążki płacą na czas pozdro dla wszystkich w terenie

Dział Prawny

Szanowni Państwo, W związku z zamieszczaniem na niniejszej stronie wpisów bezpodstawnie i niezgodnie z rzeczywistością naruszających wprost dobre imię niektórych naszych pracowników, Dział Prawny podjął stosowne kroki w celu zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa o znieważenie za pomocą środków masowego komunikowania (art. 216 par. 2 kodeksu karnego).

AS
@Dział Prawny

Pamietaj o przestrzeganiu zasad BHP oraz Kodeksu Pracy.

Dorita

Za brak samokrytyki i umiejętności spojrzenia na problem z boku daje firmie ocenę 1. Czy wszystkie problemy w firmie są rozwiązywane przez dział prawny bez sprawdzenia przyczyn narodzin problemu? pozdrawiam D

obecny

Zgodzę się z @boruc nie ma przerostu formy nad treścią dyrektorzy są nowi kierownicy rozni a co do komentarza który zniknął szefowa asystentek to jedyny dyr który pracuje dobrze a te sekretarki to normalne dziewczyny a dh należy zmienic to jedyny dział gdzie jest wielkie ego nic tylko wymagania płacą na czas firma się rozwija nie jest źle (usunięte przez administratora)każdy ma wybór gdzie składając cv jak komuś źle to może odejść

• Jak się pracuje w Signal Group Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Signal Group Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Signal Group Sp. z o.o. Sp. k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Signal Group Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Signal Group Sp. z o.o. Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Signal Group Sp. z o.o. Sp. k.