Opinie o Signal Group Sp. z o.o. Sp. k. w Poznań

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Signal Group Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Signal Group Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Signal Group Sp. z o.o. Sp. k. w Poznań

Ela

żart, nie firma...

GOSC

miałam bezpłatną praktykę w dziale księgowości. Na rozmowie kwalifikacyjnej powiedziano mi, że 90% pracowników to byli praktykanci (dział księgowości składał się z 3 osób), że najlepsi zostają zatrudnieni, że szukają osób chętnych do pracy, że nie ma tam miejsca dla leniwych, że mieli chłopaka, który podczas praktyk czytał książki i takich osób nie chcą. Po rozmowie byłam bardzo zadowolona i chciałam tam odbyć praktykę, przyjęli mnie, miałam nadzieję na zatrudnienie po praktyce. ALE NIC Z TEGO, podczas praktyk musiałam się prosić o jakiekolwiek zadanie, potrafiłam przesiedzieć 6 godzin bezczynnie, prosząc się co chwilę o jakieś zadanie, nikt się mną nie interesował, z nudów czytałam ustawy ucząc się do egzaminów. Aha, mówili, że jak praktykant się sprawdzi to jest szansa na jakąś zapłatę, ale pytam jak miałam się sprawdzić jak nie dawali mi nic do roboty, siedzieć każdy umie. BEZNADZIEJA Jeśli chodzi o atmosferę to jest bardzo dobra, wszyscy sympatyczni i życzliwi. Miałam też styczność z działem serwisu i tu odniosłam pozytywne wrażenie, dają zadania do wykonania, tłumaczą krok po kroku co i jak należy zrobić (w przeciwieństwie do działu księgowości)

zainteresowany

Witam wrażenie pozytywne po rekrutacji, spotkanie grupowe mające na celu sprawdzenie cech osobowościowych, umiejętności liderskich itd... sama rekrutacja wskazuje na to ze firma z potencjałem.

stary
@zainteresowany

oo tak, długo dla nich robiłem, ale w końcu przegieli i skończyłem( zamiast 30, potrafiło być i 90 dni płatności

ma
@stary

jak długo? powyżej 5 , 10 lat?

xxl

Ta firma jest dla naiwnych bogatych nie polecam jako firma podwykonawcza dramat robisz za darmo musisz kase wydac na paliwo na materiał biurokracji full kase od nich dostac tez trwa jeden błąd w dokumentach i kolejne dni id nowa lecą że ta firma istniej to tylko dla bogatych i naiwnych odradzam z góry firmę Signal

Odbyłam dwie rozmowy kwalifikacyjne w spółce SG. Pomimo iż nie zdecydowałam się na zatrudnienie mam bardzo pozytywny odbiór zarówno działalności firmy jak i przejrzystości struktury, zadań, benefitów i procesu wdrożenia pracowników. Uważam, że firma wpisuje się w kryteria nowoczesnego miejsca pracy, atrakcyjnego dla pracowników. Duża zasługa pani Moniki, która bezstresowo poprowadziła mnie przez proces rekrutacyjny, wyczerpująco odpowiadała na każde pytanie, uważnie słuchała, nawiązując do różnych kwestii, które były poruszone na rozmowie. Na każdym etapie rekrutacji byłam poinformowana kiedy mogę spodziewać się informacji zwrotnej i te terminy rzeczywiście były dotrzymywane. Nie zawsze jest to oczywiste, że dział HR stanowi wizytówkę firmy. W tym przypadku przez energię i pełen profesjonalizm ta rekrutacja bardzo zapadła mi w pamięć.

Pytania związane z doświadczeniem zawodowym, dopasowaniem stanowiskowym i umiejętnościami miękkimi.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.
GOPAR

4 godziny, to jest spotkanie grupowe. Na takim spotkaniu wiele możesz ocenić, bo jeżeli kiepsko zorganizowane, to i firma z reguły słaba. Napisz po spotkaniu jak było, bo też interesuje mnie ta firma jako potencjalny pracodawca ?

jej

zapraszająca -oczywiście.

jej

Jeżeli są to aż 4 godziny, to osoba zaproszona na rozmowę powinna przekazać informację jak będzie przebiegać taka rozmowa w szczegółach. Jaka firma takie zwyczaje.

MAŁA

Witam prosze udzielić mi informacji na temat działu obsługi klienta..Czy ktos był na rozmowie..Zaprosili mnie i powiedzieli ze mam 4 godz.znaleśc dla nich.Co mozna robic na rozmowie kwalifikacyjnej 4 godz??

pytajacy

Ja jestem po rekrutacji i naprawde bardzo pozytywny odbior startuje na stanowisko do dzialu serwisu klienta i mam nadzieje ze sie dostane bo zarobki tez są ciekawe czy ktos wie jak jest zespol w tym dziale jaka atmosfera itp...

obecny

Sami hejterzy - czy jest tutaj ktoś obiektywny kto zna prawdę i chce się nią podzielić? Przecież to oczywiste że nie - firma jak każda ma minusy i plusy - ci co to rozumieją raczej tu nie zaglądają bo szanują swojego pracodawcę. Nawet pewnie nie wiedzą że takie forum istnieje. Przecież to jest niemożliwe żeby były same minusy - w końcu ktoś tam pracuje. Wielu pracowników jest tam od kilku lat - czyli coś ich jednak trzyma - i nie jest to pistolet przy głowie lub pasy w fotelu. Może to pasja, zarobki, warunki pracy, "przymus pracy", kredyty? Nie mnie oceniać. Ludzie narzekają - przecież zawsze lepiej tam gdzie nas nie ma. Hejterom polecam wyjście na siłownię, albo nie wiem - głaskanie kota - wysiłek fizyczny połączony z równomiernym mruczeniem uspokaja podwójnie a i odstresowuje, spuści trochę negatywnych emocji - a może przy okazji odświeży umysł i pozwoli spojrzeć inaczej na to co firma im dała a co oni dali firmie. Może pozwoli też znaleźć pomysł na siebie samych (na razie w mojej ocenie dorabiacie się frustracji i umniejszacie w sobie poczucie własnej wartości) W końcu to normalne - nikt nigdy nie będzie pisał o pozytywach, a o negatywach to zawsze krzykiem. Ale co tam - taka kultura na pokaz. (usunięte przez administratora)

Kandydatka

Dlaczego już nie pracujesz? Od kiedy nie pracujesz? Może coś się zmieniło od tego czasu? Byłam na spotkaniu i odniosłam bardzo pozytywne wrażenie...

Rrr
@Kandydatka

A na jakie stanowisko i kiedy ? Ja też byłam, w ubiegłym tygodniu, rozmowa o niczym, pytania banalne, wymyślane na poczekaniu, osoba prowadząca ledwo zapoznała się z CV. Ogólne wrażenie też pozytywne.

A.T

odradzam, pracowałem w firmie, nie jest to dynamiczna firma(usunięte przez administratora)nie jest fajnie...

obecny

Mówcie co chcecie - jestem w środku i jest fajnie. Firma jest dynamiczna - nikt nie zamierza stać w miejscu...

Stażystka

stracisz czas, nikogo nie potrzebują, robią sobie dobry PR na rynku pracy, że niby powiększają firmę i zatrudnienie, miałam tam staż.

m.

Też dostałam zaproszenia na rozmowę w sprawie pracy w dziale personalnym. Czy ktoś konkretnie może powiedzieć, jakie są tam warunki zatrudnienia i faktyczne zarobki? Z ogólników powyżej nic nie wynika. Czy osoby zatrudnione w dziale personalnym również muszą założyć własną działalność? Będę wdzięczna za info, bo być może okaże się, że szkoda na nich benzyny :)

nowy

Co do Zarządu zgadzam sie co do wpisów ale ekipa w firmie jest ok,stawki takie jak wszędzie normalne

....v.....

odradzam, strata czasu, praca dla stażysty za marne grosze..., a wielki dział personalny to 1 osoba

XX

A co jest nie tak w dziale personalnym? Można prosić o szczegóły?

K.K.

odradzam pracę w dziale personalnym

A.N.

ogłoszenia wiszą od zeszłego roku, firma zaprasza cyklicznie na rozmowy, jednak bez zamiaru zatrudnienia...

• Jak się pracuje w Signal Group Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Signal Group Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Signal Group Sp. z o.o. Sp. k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Signal Group Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Signal Group Sp. z o.o. Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Signal Group Sp. z o.o. Sp. k.