Opinie o Signal Group Sp. z o.o. Sp. k. w Poznań

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Signal Group Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Signal Group Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Signal Group Sp. z o.o. Sp. k. w Poznań

Władek

Jak aplikujesz na stanowisko serwisanta to pytania są na poziomie czy widziałeś w swoim życiu kiedyś na oczy śrubokręt... Taka ściemniania… chcesz dostać tam pracę ubierz się jak goguś i naopowiadaj kilku nauczonych na pamięć bajek, na pewno Cię przyjmą.

xxx

Mam już umówiony termin spotkania... czego mogę się spodziewać? jakich pytań? Co było u Ciebie nie tak?

Włodek

Zgadza się bujanie się do nich to strata czasu i kasy, nie szukają fachowców tylko dyspozycyjnych za parę groszy 24 godziny na dobę włazi (usunięte przez administratora) ów. Rozmowę jaką się tam odbywa można bez problemów przez telefon przeprowadzić, ta rozmowa to rozmowa o niczym z niekompetentnymi szukaczami (usunięte przez administratora)- nie dajcie się nabierać ludziska.

kandydat

Szkoda, że do nich pojechałem, kupę kilometrów, poświęciłem dzień i paliwo. Nawet nie raczyli zadzwonić, tak jak obiecywali i na email również nie odpowiedzieli. Szkoda się fatygować, niepoważna firma. Olewają kandydatów, pewnie i pracowników też nie szanują. Chyba faktycznie szukają frajerów.

Odbyłam dwie rozmowy kwalifikacyjne w spółce SG. Pomimo iż nie zdecydowałam się na zatrudnienie mam bardzo pozytywny odbiór zarówno działalności firmy jak i przejrzystości struktury, zadań, benefitów i procesu wdrożenia pracowników. Uważam, że firma wpisuje się w kryteria nowoczesnego miejsca pracy, atrakcyjnego dla pracowników. Duża zasługa pani Moniki, która bezstresowo poprowadziła mnie przez proces rekrutacyjny, wyczerpująco odpowiadała na każde pytanie, uważnie słuchała, nawiązując do różnych kwestii, które były poruszone na rozmowie. Na każdym etapie rekrutacji byłam poinformowana kiedy mogę spodziewać się informacji zwrotnej i te terminy rzeczywiście były dotrzymywane. Nie zawsze jest to oczywiste, że dział HR stanowi wizytówkę firmy. W tym przypadku przez energię i pełen profesjonalizm ta rekrutacja bardzo zapadła mi w pamięć.

Pytania związane z doświadczeniem zawodowym, dopasowaniem stanowiskowym i umiejętnościami miękkimi.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Operator Linii Produkcyjnej
Tychy
HILTON FOODS LTD SP ZOO
abel

to sie cos albo wydazy albo wydazylo bo do dzialu serwisu jest zapotrzebowanie na jakies 20-kilka osob

obecny

Z tego co wiem to nikogo nie zwolniliśmy, także nie jest to wypełnianie pustych jeszcze niedawno ciepłych miejsc.

abel

moze obecny powie dlaczego tak duzo ofert pracy signal wystawil? tyle osob zwolnili czy maja nowych klientow?

Fertina

Johny daj znać jak ci poszło.

obecny

No to klasyczny przykład \"starego zarządzania\" z ok 2007 lub 2008 roku. Dzisiaj wyglądałoby to inaczej. Działalność - nie jest wymagana.

tzn. Działalnosc gospodarcza?

Fertina

Johny - a już się dowiedziałeś, ze będziesz musiał zatrudnić się sam?

johny

no ale tak mniej wiecej jaka stawke mozna wynegocjowac?

Fertina

Moje opinie są nieprzychylne ponieważ firma Signal w pełni sobie na to zasłużyła. Jeżeli po kilku latach ciężkiej pracy, lojalności i pełnego zaangażowania zwalnia się osobę która do 7-go miesiąca ciąży pracowała z pełnym poświęceniem, tylko dlatego, że być może nie będzie mogła już pracować 12 godzin dziennie, a kilka miesięcy wcześniej obiecywało się zupełnie co innego, to ja po prostu czuję się oszukana i to tyle.

obecny

To nie są te same stanowiska. Na jednym nadzorujesz pracę drugiego, stacjonarnie za biurkiem. Zarobki - jakie wynegocjujesz takie masz

johny

to mowicie ze serwisant zarabia wiecej? Mi to obojetne jak i tak to samo sie robi ale za inna kase. Podpowie ktos jak z tymi zarobkami????

obecny

Tutaj nie ma żadnej niechęci, nie podoba mi się tylko to że piszesz opinie o tym jak tu się pracowało kilka lat temu. Nie bierzesz pod uwagę jednej rzeczy, mianowicie tego że mogło się zmienić podejście naszych pracodawców do pracowników. Każdy musi przekonać się sam jak wygląda firma od środka dzisiaj, oczywiście masz prawo wyrazić swoją opinie, tego nikt nie zabrania. Skoro twoje opinie są w większości nieprzychylne - trudno. Mam tylko nadzieję że o obecnym pracodawcy masz lepsze zdanie. Jeżeli tak, to gratuluje, jeżeli nie, to współczuję pracodawcy i tobie.

Fertina

Koleżanka się nie pomyliła, tylko celowo pominęła przedrostek. Praca ta sama tylko wynagrodzenie niższe. A co do dalszych komentarzy to decyzję o ich zaprzestaniu, bądź nie, proszę pozostawić mnie :) Zupełnie nie rozumiem niecheci "obecnego" do mnie, każdy ma prawo do własnego zdania i subiektywnej oceny.

obecny

i tu się była koleżanka pomyliła - nie było pytania o serwisanta, tylko o pracownika w biurze. Może czas zaprzestać komentarzy ...

Fertina

Specjalisto ds. serwisu - przygotuj się na pracę 24h - 7 dni w tygodniu na terenie całej Polski. Co do pensji to teraz nie wiem jak to wygląda.

prodo

Robią ludzi w balona, lepiej sie trzymać z daleka jak nie musisz.

• Jak się pracuje w Signal Group Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Signal Group Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Signal Group Sp. z o.o. Sp. k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Signal Group Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Signal Group Sp. z o.o. Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Signal Group Sp. z o.o. Sp. k.