Opinie o Signal Group Sp. z o.o. Sp. k. w Poznań

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Signal Group Sp. z o.o. Sp. k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Signal Group Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Signal Group Sp. z o.o. Sp. k. w Poznań

mr nobody

odpuść sobie...poczytaj powyżej...

Pytający

Czy brał ktoś udział w rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. personalnych/rekrutacji lub ogólnie do działu personalnego, ogłoszenie pojawia się już od jakiegoś czasu i zastanawiam się czy jest to realna rekrutacja ?

Stefan

Scharakteryzuję tą firmę jak ją znałem: - przynajmniej jakiś czas temu praca do 19-20 bo tak wypada, - brak płatnych nadgodzin, wymuszanych zresztą, - kolesiostwo i niekompetencja Zarządu i Dyrektorów, - praca na własnej działalności...z tego co wiem to ulubiony model do dzisiaj, - zwalnianie w 5 min. i przepakowanie w karton, HR'kę jakiś czas temu słyszałem, że zwolnili tak, że wszystkim zorganizowali spotkania w salkach. Dziewczyna dostała wypowiedzenie i po cichu ją wyprowadzili, a była dobra i sympatyczna... Podwykonawcy mieli b. niskie stawki i płatności były tak realizowane, że nie było z kim prawie pracować. Zwykli pracownicy i kierownicy w większości z kompetencjami, mili i sympatyczni, część prawdopodobnie nie sprawdziła firmy i dała się złapać na "reklamę"...premia, szkolenia...dobry klimat :)

poszukująca

Mam iść na rozmowę do księgowości. Czy Ktoś wypowie się jak pracuje się w tym Dziale, a może widzieliście czy Księgowość zostaje po godzinach. Nie wiem czy tracić czas na tę firmę. Z jednego Baboleksu się właśnie uwolniłam i nie zniosę następnego

Odbyłam dwie rozmowy kwalifikacyjne w spółce SG. Pomimo iż nie zdecydowałam się na zatrudnienie mam bardzo pozytywny odbiór zarówno działalności firmy jak i przejrzystości struktury, zadań, benefitów i procesu wdrożenia pracowników. Uważam, że firma wpisuje się w kryteria nowoczesnego miejsca pracy, atrakcyjnego dla pracowników. Duża zasługa pani Moniki, która bezstresowo poprowadziła mnie przez proces rekrutacyjny, wyczerpująco odpowiadała na każde pytanie, uważnie słuchała, nawiązując do różnych kwestii, które były poruszone na rozmowie. Na każdym etapie rekrutacji byłam poinformowana kiedy mogę spodziewać się informacji zwrotnej i te terminy rzeczywiście były dotrzymywane. Nie zawsze jest to oczywiste, że dział HR stanowi wizytówkę firmy. W tym przypadku przez energię i pełen profesjonalizm ta rekrutacja bardzo zapadła mi w pamięć.

Pytania związane z doświadczeniem zawodowym, dopasowaniem stanowiskowym i umiejętnościami miękkimi.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
zignal

niezdecydowana - 2013-08-23 13:57:33 Jestem przed rozmową kwalifikacyjną i teraz zastanawiam się czy tracić kasę niemałą na dojazd.... zobacz od kiedy wiszą ich ogłoszenia. Od roku szukają na to samo stanowisko. To jedno wielkie oszustwo. Szkoda czasu na nich

niezdecydowana

dziadostwo - nie zbliżać się

pokolenie 1200

nie wiesz co odpowiadać? tyle niech płacą by na wazelinę starczyło

Marek z Poznania

Ogłoszenie wisi już 2 miesiące. Ciekawe ilu jeszcze głupków da się nabrać ? Robotę pewnie znajdzie jakiś murzyn za 1200zł na umowę zlecenie.

Michu

Ja byłem na rekrutacji (czekam na wyniki) i było ok, kobieta normalna, a o techniczne sprawy odpytała mnie inna osoba troche malo szczegolowo ale tez bylo ok.

Jan

Z daleka od tej firmy. (usunięte przez administratora) /> Durne pytania 1 z 10.

nowy

Pracuje tam od nie dawna ale jest OK ...idzie sie dogadac...dyrektorzy sa do niczego ale reszta naprawde ok. a co do rekrutacji dobrze przeprowadzona i laska fajna

uta

jak pracowałeś może w solidzie, to signal to trzy razy większe porypy, w solidzie nie obowiązują niektóre prawa logiki, w signalu nie obowiązują żadne.

taki jeden ktoś

A ja uważam iż rozmowa rekrutacyjna była ok. To przecież rozmowa wstępna więc nie musi z Tobą rozmawiać sam prezes czy właściciel. Bywałem już na gorszych rozmowach. A wygląd kobiety to kwestia gustu, jak dla mnie całkiem sympatyczna. Najbardziej martwią mnie jednak te opinie, bo iść gdzieś do pracy i sobie pogorszyć to najgorsze czego można się spodziewać w tych czasach...

on

(usunięte przez administratora)- faktycznie nie ma po co jechać :)

on

Teraz rekrutują jako SIGNAL GROUP. To cały czas ci sami ludzie, tylko kasę przerzucają z jednego worka do drugiego - (usunięte przez administratora)

mały członek

(usunięte przez administratora) jestem w tej firmie serwisantem. Mogłoby być lepiej ale i to wystarcza.

tuci

Ta pani od rekrutacji to pełen profesjonalizm, ona nikogo nie zatrudni bo ma za duże wymagania...Żądajcie od niej zwrotu za paliwo, naciąga tylko ludzi, co komu po wycieczce do Poznania i zobaczeniu tego potwora.

Jeszcze szukają? Nieźle… Przy tym bezrobociu liczą na pełną dyspozycyjność 24h/dobę specjalistów za pieniądze, które taki ktoś może na trzech fuchach zarobić. Żałosne niektórym się wydaje, że wszędzie pełno wolontariuszy palących się do pracy za friko u pozerów poubieranych w jednakowe mundurki.

Normalny

Byłem i ja na rozmowie. Ale o czym tu gadać z kobietą, która nigdy na oczy nie widziała śrubokręta ? Ma przygotowaną ankietę z kilkudziesięcioma pytaniami i tyle. Mam wrażenie, że firma nie szuka fachowców tylko tanią siłę roboczą, by się przed konkurencją obronić. A to nie jest łatwe, gdyż prezes i paru dyrektorów mają swoje wymagania finansowe, więc jak rywalizować z lokalnymi firmami ? Zatrudnią pewnie stolarzy i hydraulików....

• Jak się pracuje w Signal Group Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Signal Group Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Signal Group Sp. z o.o. Sp. k.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Signal Group Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Signal Group Sp. z o.o. Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Signal Group Sp. z o.o. Sp. k.