Signal Group Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań

Opinie o Signal Group Sp. z o.o. Sp. k.

obecny 2014-01-27 18:29:54
Mówcie co chcecie - jestem w środku i jest fajnie. Firma jest dynamiczna - nikt nie zamierza stać w miejscu...
A.T 2014-01-27 19:09:46
odradzam, pracowałem w firmie, nie jest to dynamiczna firma(usunięte przez administratora)nie jest fajnie...
Kandydatka 2014-01-27 19:26:53
Dlaczego już nie pracujesz? Od kiedy nie pracujesz? Może coś się zmieniło od tego czasu?
Byłam na spotkaniu i odniosłam bardzo pozytywne wrażenie...
obecny 2014-01-27 22:37:54
Sami hejterzy - czy jest tutaj ktoś obiektywny kto zna prawdę i chce się nią podzielić? Przecież to oczywiste że nie - firma jak każda ma minusy i plusy - ci co to rozumieją raczej tu nie zaglądają bo szanują swojego pracodawcę. Nawet pewnie nie wiedzą że takie forum istnieje.
Przecież to jest niemożliwe żeby były same minusy - w końcu ktoś tam pracuje. Wielu pracowników jest tam od kilku lat - czyli coś ich jednak trzyma - i nie jest to pistolet przy głowie lub pasy w fotelu. Może to pasja, zarobki, warunki pracy, "przymus pracy", kredyty? Nie mnie oceniać. Ludzie narzekają - przecież zawsze lepiej tam gdzie nas nie ma.

Hejterom polecam wyjście na siłownię, albo nie wiem - głaskanie kota - wysiłek fizyczny połączony z równomiernym mruczeniem uspokaja podwójnie a i odstresowuje, spuści trochę negatywnych emocji - a może przy okazji odświeży umysł i pozwoli spojrzeć inaczej na to co firma im dała a co oni dali firmie. Może pozwoli też znaleźć pomysł na siebie samych (na razie w mojej ocenie dorabiacie się frustracji i umniejszacie w sobie poczucie własnej wartości)

W końcu to normalne - nikt nigdy nie będzie pisał o pozytywach, a o negatywach to zawsze krzykiem. Ale co tam - taka kultura na pokaz.
Rrr 2014-01-28 10:58:31
A na jakie stanowisko i kiedy ? Ja też byłam, w ubiegłym tygodniu, rozmowa o niczym, pytania banalne, wymyślane na poczekaniu, osoba prowadząca ledwo zapoznała się z CV. Ogólne wrażenie też pozytywne.
pytajacy 2014-01-28 12:52:11
Ja jestem po rekrutacji i naprawde bardzo pozytywny odbior startuje na stanowisko do dzialu serwisu klienta i mam nadzieje ze sie dostane bo zarobki tez są ciekawe czy ktos wie jak jest zespol w tym dziale jaka atmosfera itp...
MAŁA 2014-02-10 15:17:56
Witam prosze udzielić mi informacji na temat działu obsługi klienta..Czy ktos był na rozmowie..Zaprosili mnie i powiedzieli ze mam 4 godz.znaleśc dla nich.Co mozna robic na rozmowie kwalifikacyjnej 4 godz??
jej 2014-02-11 17:55:05
Jeżeli są to aż 4 godziny, to osoba zaproszona na rozmowę powinna przekazać informację jak będzie przebiegać taka rozmowa w szczegółach. Jaka firma takie zwyczaje.
jej 2014-02-11 17:56:18
zapraszająca -oczywiście.
GOPAR 2014-02-19 15:49:52
4 godziny, to jest spotkanie grupowe. Na takim spotkaniu wiele możesz ocenić, bo jeżeli kiepsko zorganizowane, to i firma z reguły słaba. Napisz po spotkaniu jak było, bo też interesuje mnie ta firma jako potencjalny pracodawca ?
xxl 2014-02-19 23:33:49
Ta firma jest dla naiwnych bogatych nie polecam jako firma podwykonawcza dramat robisz za darmo musisz kase wydac na paliwo na materiał biurokracji full kase od nich dostac tez trwa jeden błąd w dokumentach i kolejne dni id nowa lecą że ta firma istniej to tylko dla bogatych i naiwnych odradzam z góry firmę Signal
zainteresowany 2014-02-20 18:13:41
Witam wrażenie pozytywne po rekrutacji, spotkanie grupowe mające na celu sprawdzenie cech osobowościowych, umiejętności liderskich itd... sama rekrutacja wskazuje na to ze firma z potencjałem.
GOSC 2014-02-21 22:58:23
miałam bezpłatną praktykę w dziale księgowości. Na rozmowie kwalifikacyjnej powiedziano mi, że 90% pracowników to byli praktykanci (dział księgowości składał się z 3 osób), że najlepsi zostają zatrudnieni, że szukają osób chętnych do pracy, że nie ma tam miejsca dla leniwych, że mieli chłopaka, który podczas praktyk czytał książki i takich osób nie chcą. Po rozmowie byłam bardzo zadowolona i chciałam tam odbyć praktykę, przyjęli mnie, miałam nadzieję na zatrudnienie po praktyce. ALE NIC Z TEGO, podczas praktyk musiałam się prosić o jakiekolwiek zadanie, potrafiłam przesiedzieć 6 godzin bezczynnie, prosząc się co chwilę o jakieś zadanie, nikt się mną nie interesował, z nudów czytałam ustawy ucząc się do egzaminów.
Aha, mówili, że jak praktykant się sprawdzi to jest szansa na jakąś zapłatę, ale pytam jak miałam się sprawdzić jak nie dawali mi nic do roboty, siedzieć każdy umie. BEZNADZIEJA
Jeśli chodzi o atmosferę to jest bardzo dobra, wszyscy sympatyczni i życzliwi.
Miałam też styczność z działem serwisu i tu odniosłam pozytywne wrażenie, dają zadania do wykonania, tłumaczą krok po kroku co i jak należy zrobić (w przeciwieństwie do działu księgowości)
Ela 2014-03-10 21:12:32
żart, nie firma...
Mania 2014-07-20 14:54:41
Masakra! Tylko można się zajechać emocjonalnie, stawki beznadziejne, ale pozory pan prezes lubi robić. szkoda czasu i zdrowia.
analogs 2014-08-07 07:43:58
Czy ktoś wie jak sie rozliczają z podwykonawcami? Mam do września zdecydować czy podpisać z nimi umowę czy iść do Solidu gdzie mam pewne pieniądze.
mały 2014-08-10 12:08:57
to zależy od umowy czy ryczałt i co jeszcze dają - proste jak masz podpisać umowę to dobrze ją przeczytaj i zanalizuj czy ci się opłaca i co bardziej
hellboy 2014-08-10 13:45:59
Dobra rada - bardzo dokładnie przeczytaj umowę i jak masz możliwość to skonsultuj umowę z prawnikiem :)
maly 2014-08-10 15:32:23
Podaj jakiś kontakt to ci powiem więcej może być komórk
analogs 2014-08-19 09:22:21
Umowa standardowa skonsultowana z prawnikiem, zakres prac to instalacje systemów niskonapięciowych, każde zlecenie jest indywidualnie rozpatrywane finansowo, oni nie muszą się godzić na moja propozycje a ja tez nie muszę przyjmować każdego zlecenia, chodzi mi tylko o to czy są dobrym płatnikiem czy beede czekał na pieniądze niewiadoma ile,
wiemcojem 2014-08-26 21:40:49
Będziesz czekać i wszystko na legalu, bo jest wiele sposobów, aby pieniędzy nie płacić na czas. Poza tym wszystko ładnie wygląda na rozmowach wstępnych, a w praktyce oni oferują cene za wykonanie usługi i nie ma możliwości negocjowania jej. Jeśli nie chcesz przyjąć zlecenia, nie masz co liczyć na kolejne ciekawe - wyślą Cię na drugi koniec Polski z małym zleconkiem.
she 2014-09-25 13:45:44
A ja polecam tę firmę, bardzo podobało mi się podejście szefów do problemu mobbingu, jeśli jakiś osobnik w tej firmie wpadnie na pomysł by go uprawiać - wylatuje. Warunkiem jest rzeczowe przedstawienie sprawy z dowodami i w ogóle chęć przedstawienia sprawy przełożonemu. Dla mnie sprawiedliwe i uczciwe podejście firmy do pracownika to podstawa.
stary 2014-10-27 21:13:17
oo tak, długo dla nich robiłem, ale w końcu przegieli i skończyłem( zamiast 30, potrafiło być i 90 dni płatności
ma 2014-10-28 12:03:32
jak długo? powyżej 5 , 10 lat?
heniu 2014-11-13 16:53:28
kapitan kreatywny- dostałeś robotę? Byłeś na rozmowie i jak wyglądają stawki i opowieści? Jakie wrażenia?
Mario 2014-11-15 13:51:16
Jakie narzędzia pracy dają do dyspozycji? Jakie są zarobki pracowników etatowych?
we 2014-11-19 19:23:57
Firma, jak co roku, szuka specjalisty ds. personalnych, tym razem w ogłoszeniu został ukryty pracodawca, jednak fimy nie stać na zmianę treści ogłoszenia, która od lat pozostaje bez zmian, kopiuj -wlklej. Uwaga na zapis o możliwości kontaktu z obecnym pracodawca w celu weryfikacj referencji.
Maksia 2014-11-20 09:48:39
Witaj "we"!
Właśnie też zainteresowało mnie ogłoszenie na pracuju, ale coś mi się już kojarzyła ta treść. Wpisałam w google charakterystyczną frazę i wyskoczyło SIGNAL GROUP. Wiesz może dlaczego tak regularnie poszukują specjalisty ds. personalnych?
Piotr 2014-12-03 23:23:00
Witam jestem obecnym pracownikiem w/w firmy. Zapoznałem się ze wszystkimi opinniami na temat SG jak i samych pracowników, Diagnoza jest prosta "osoba" która nie chce pracować. pracowac nie musi!!! Jeśli ktoś z jakiegoś powodu nie przedłużył Ci umowy bądź odmówił zapłaty zastanów sie nad własną osobą. Wesołych Swiąt :)
nowy 2014-12-05 13:06:22
Piotr, a jak wygląda dzień pracy serwisanta? Ile godzin dzienne się pracuje? Jakie są zarobki i jaki zakres odpowiedzialności?
bobo 2015-01-09 22:43:15
Ludzie uważajcie na te firmę to jest życiowa porażka robisz prawie za darmo a o kase sie nie pytaj dla naiwnych i bogatych że ta firma jest na rynku to jakaś porażka totalne nie porozumienie jak naj dalej od nich się trzymać
nigdy wiecej 2015-01-29 21:29:06
Wspólpraca z firma SIGNAL tylko jesli
- pelna przedplata
- weksel
- dwoje zakladnikow
Piotr 2015-02-21 12:55:23
"Firma działa zgodnie ze Strategią Zrównoważonego Rozwoju" - to wizerunkowa ściema, piszą tak, by dobrze to wyglądało na stronce i w papierach. Tak jak te bzdurne ustawki z akcją odblaskową itp. Nie dajcie się nabrać - Signal to firma prowadzone przez stukniętych i chciwych ludzi
techniczny 2015-02-24 18:29:50
Mi tam wynagrodzenie płacą na czas a to mnie interesuje a z reszta jest różnie nie wszystko jest idealne ale roboty nie zmienię
serwisant 2015-03-05 12:05:00
Kasa jest na czas, zarobki zadowalające, choć zawsze mogłoby być lepiej :) Idealnie nie jest, ale gdzie tak jest ... ? Jak wszędzie trzeba trochę powalczyć o swoje. Atmosfera w firmie ok. Zmieniać pracy jak na razie nie mam zamiaru.
Wacek 2015-03-13 11:43:02
Czym sie ta firma zajmuje ???
Na jakich budowach mozna ich spotkac???

Ogloszenia na Serwisanta Montera pojawiaja sie regularnie co miesiac.
Marek 2015-06-03 20:46:27
Co sie stalo ze starym Koordynatorem robót elektrycznych i automatyki?
Nie wyrabia się że potrzeba nowego czy co?
Darek 2015-06-14 17:44:33
a jaka różnica?
Marek 2015-06-21 23:19:42
Czym tak naprawde zajmuje sie firma Signal?
zorientowana 2015-07-16 21:31:47
Z tego co się orientuję praca jest ok(pewnie zależy od stanowiska) to, że firma zwalnia koordynatora czy innego pracownika to wcale ale to wcale nie znaczy, że był zły lub sobie z czymś nie radził.Wręcz przeciwnie jest dobry i zwraca uwagę na popełniane błędy lub poprostu jest osoba, która się uweźmie i próbuje człowieka zniszczyć. Lubią mieć gamoni, którzy zrobią wszystko bez słowa, choćby było źle zrobione, no i takich co próbują piąć się w górę czyimś kosztem. Żałosne. Atmosfera w pracy do bani, najgorsze babska (niestety, ale muszę to powiedzieć). Z uwagi na to co się dzieje oceniam kiepsko. Roszady regularne.
hahaha 2015-10-23 09:19:32
PRZEROST FORMY NAD TREŚCIĄ- zdecydowanie się z tym zgadzam!

Prezes to dobry człowiek ale otoczył się złymi ludźmi którzy nie potrafią sprostać jego wizji rozwoju firmy!
Potrzebna jest wykwalifikowana kadra pracownicza na najwyższych szczeblach w każdym dziale.

Firma ma potencjał, z mojego wywiady "środowiskowego" wynika że bardzo się rozwinęli od czasu gdy opuściłem firmę ale jak usłyszałem kto tam cały czas pracuje to chwyciłem się za głowę!

Jest takie przysłowie że wyżej D**Y nie podskoczysz i to doskonale oddaje obecną sytuację Prezesa że z takimi specjalistami jakich obecnie ma....

Jak ktoś wyżej zauważył, silikonowe twory podniecające się modą z sieci jak Zara, które szyją małe rączki w chinach mają słomę w zamiast mózgu i chyba usługi które oferuje firma Signal to dla nich zdecydowanie za dużo...
Dział Prawny 2015-10-23 13:01:23
Szanowni Państwo, W związku z zamieszczaniem na niniejszej stronie wpisów bezpodstawnie i niezgodnie z rzeczywistością naruszających wprost dobre imię niektórych naszych pracowników, Dział Prawny podjął stosowne kroki w celu zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa o znieważenie za pomocą środków masowego komunikowania (art. 216 par. 2 kodeksu karnego).
obecny 2015-10-24 12:46:51
Zgodzę się z @boruc nie ma przerostu formy nad treścią dyrektorzy są nowi kierownicy rozni a co do komentarza który zniknął szefowa asystentek to jedyny dyr który pracuje dobrze a te sekretarki to normalne dziewczyny a dh należy zmienic to jedyny dział gdzie jest wielkie ego nic tylko wymagania płacą na czas firma się rozwija nie jest źle (usunięte przez administratora)każdy ma wybór gdzie składając cv jak komuś źle to może odejść
Dorita 2015-10-26 11:37:54
Za brak samokrytyki i umiejętności spojrzenia na problem z boku daje firmie ocenę 1.

Czy wszystkie problemy w firmie są rozwiązywane przez dział prawny bez sprawdzenia przyczyn narodzin problemu?

pozdrawiam
D
AS 2015-10-26 20:44:03
Pamietaj o przestrzeganiu zasad BHP oraz Kodeksu Pracy.
serwisant 2015-10-26 21:16:11
@boruc masz rację robota jest ok pieniążki płacą na czas pozdro dla wszystkich w terenie
obecny 2015-10-30 17:54:53
Ja ( usunięte przez administratora )dobrze ze firma stanęła w obronie ludzi te wpisy które były widziałem je to było przegiecie żadna konstruktywna krytyka nie powiem firma ma swoje za uszami ale też nie jest źle da się tu pracować ale takie obelgi jakie były wprost na ludzi rodziny dzieci to nie dziwne że pewnie admin je usunął sam bym nie odpuścił gdyby ktoś mnie tak obrazal
Szkoda słów 2015-12-29 20:15:56
Jaka jest różnica miedzy 1kV a 1kW?

Adam 2015-12-30 09:45:12
1kV to 1000V a 1kW to 1000 Wat jedno to napięcie a drugie moc ( podstawy elektrotechniki)
e 2016-06-01 19:28:03
czy to prawda że ostatnio w firmie pojawiło się kilkanaście wakatów? proszę napiszcie czy to prawda czy plotki
Zostaw swoją opinię o Signal Group Sp. z o.o. Sp. k. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Signal Group Sp. z o.o. Sp. k.