Opinie o Gillette Poland S.A. w Łódź Zabraniecka 20

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gillette Poland S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gillette Poland S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gillette Poland S.A. w Łódź Zabraniecka 20

Rozmowa rekrutacyjna w tej firmie to jakiś ponury żart. Kandydujesz na stanowisko pracownika produkcji gdzie zapewne poradziłby sobie szympans, ale koniecznie musisz odpowiedzieć na jakieś bzdurne pytania behawioralne jakbyś aplikował na stanowisko kierownika. Nigdy więcej korporacji.

Niedoszły pracownik
@Kandydat

A dowiedziałeś się chociaż po kilku godzinnym przesłuchaniu ile będziesz zarabiał?

Aneta
@Kandydat

Zgadzam się . Potrzebowali jednej osoby na dział jakości, a przeprowadzili rozmowa z ponad 60 osobami. Co to za (usunięte przez administratora)? Uczą się na takich jak my, prowadzą rozmowy dla statystek, a następnie otrzymują nagrody za rozmowę online .

Wincenty
@Aneta

No ja myśle :D na koniec myślałem ze będę dzwonił :P

Janek

sorry, ale żałosne są te historyjki :(

assassin
@Janek

te historyjki sa prawdziwe....

@assassin

Skoro prawdziwe to skąd ta rozbieżność między wami?

Zbigniew
@Krystyna

Pewnie dla tego że jedna osoba jest pracownikiem biurowym, która pracuje od poniedziałku do piątku na jedną zmianę może nawet w niektóre dni pracującą zdalnie z domu. A druga strona to pracownik produkcji, który bywa że czesto spędza weekendy w pracy pracując co chwila na inną zmianę (rano, popołudnie lub noc) często też po 12 godzin. Teraz już wiesz dlaczego są tak diametralnie różne opinie?

@Zbigniew

Tak, dzięki już wiem. To nie łatwiej by było jakby każdy kto opinię wyraża doprecyzowywał o jaki dział mu chodzi?

Juras
@Krystyna

Nie no jasne jaki dział, nazwisko i nr buta.

Sasza
@Juras

Nie zapomnij o nr. SAP XD

@Juras

Wyjaśnisz przytyk? ;)

Biuro
@Zbigniew

Na etapie rekrutacji wszystko jest wyjaśnione jeśli nie odpowiada system pracy to nie przyjmujesz oferty - proste. W biurze wcale nie jest tak kolorowo jak się produkcji wydaje… szeroki wachlarz obowiązków powodujący nadgodziny, które menadżerom według umowy przecież sie nie należą -muszą być dostępni cały czas. Pracujemy 8,5h dziennie bo mamy dodatkową obowiązkową przerwę której i tak nie ma czasu wykorzystać a być w pracy trzeba. No cóż w skali miesiąca na osobę daje to firmie ok 11h extra . Wychodzimy i tak dużo później zabierając laptopy do domu i nawet po pracy myślimy o pracy. Tracimy cenny czas kosztem rodziny - jakie pieniądze są tego warte ? a na końcu wszyscy skończymy u (usunięte przez administratora),…. jak dobrze ze w medicover mamy do niego dostęp…

Niedoszły pracownik
@Biuro

Wszystko się zgadza oprócz tego, że na etapie rekrutacji wszystko jest wyjaśnione. Wielkie (usunięte przez administratora) jest wyjaśnione, tylko się wypytujecie a jak was się zapytać to obraza.

@Biuro

Tyle że po pierwsze na pasku sporo więcej , niektórzy o jedną cyfrę więcej ,po drugie weekendy dla rodziny wtedy dzieci są w domu a nie w szkole czy przedszkolu tak samo druga połówka ,po trzecie nie jesteście sponiewierani fizycznie,a że praca do domu to może poprostu trzeba było nauczyć się obsługi maszyny może też jakiś drobnych napraw a nie wprowadzać zmiany nie mając pojęcia czasem o niczym .Dziękuje nie mam więcej pytań.

xD

Może po prostu zmienisz pracę lub na pracę w biurze? To jak płaczenie, że jak to ja musze pracowac na budowie w pracy fizycznej, gdy informatycy pracują w biurze na komputerze. Zmień zawód.

Beata

wyższa, twardsza Ta jak się żegnała z kierownikiem to płakała ;)

@Beata

TA pani zdała poprawnie. Brawo, piątka ;)

@xD

Nie umiem kłamać nie nadaje się do pracy w akwarium ,mam też w przeciwieństwię do Was odrobinę samokrytycyzmu i dostrzegam swoje ułomności .Wy niestety w większości przypadków zdajecie się nie dostrzegać swoich niekompetencji.

xD

Kto powiedział, że tam pracuję ;)

@xD

A czemu założyłeś, że ja też mam pracuję? :)

@Miodek

"tam

GKBL

Firma którą "nie stać" nawet na narzędzia oraz wózki narzędziowe dla mechaników. Doprosić o narzędzia się nie można a jak już przyjdą to już się zapomni że się zamawiało takie narzędzia. Do tego sensorowy "piesek" Andrzeja - Błażej B. Regularnie przegląda wszystkie wózki i zabiera to co uzna za "słuszne" przez co utrudnia nam pracę. Wdraża swoje beznadziejne wizję bez jakiekolwiek konsultacji z mechanikami (bo w końcu to oni korzystają z narzędzi, z wózków itp). Zakała Sensora. Oby jak najszybciej znikł z tego działu bo już nawet biuro ma go serdecznie dość.

Obi van Cenobi
@GKBL

Ta fabryka to wylęgarnia korposzczórów, którzy dorabiają się kariery na garbach ludzi z produkcji. Tak samo z tymi wszystkimi e-systemami z którymi non stop są jakieś problemy i cały czas coś nie działa. Zamiast ułatwiać pracę są kulą u nogi. Bzdurne BOS-y i jeszcze durniejsze OFS-y na każdym dziale są osoby wyznaczone jako "liderzy bezpieczeństwa" dlaczego oni nie wyszukują zagrożeń tylko przekierowują "robotę" na operatorów? Zamiast tego ci liderzy uskuteczniają karierę aktorską w durnych klipach video... wynagrodzenie też biorą jak gwiazdy filmowe? Operator powinien czuwać nad obsługą maszyny i nad tym co produkuje. W tej fabryce operator jest traktowany jak połączenie robota z (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tym miejscu.

Górne widełki
@GKBL

BB jest największą porażką tego działu. Do niego nikt nie ma szacunku. Głupie pomysły, konsekwencje których odczuwają operatorzy i mechanicy. Co lepsze- BB nigdy nie był wzorcowym operatorem. Ciągle spanie przy maszynie, miliony zatrzymań z jego winy, przychodził do pracy pod wpływem…a teraz robi z siebie pajaca żeby tylko przypodobać się Andrzejowi i maksymalnie utrudnić prace wszystkim. Szybko się zapomina własne grzechy…:-) Opowieści biurowych o jego zachowaniu na spotkaniach też są bardzo ciekawe. Tak, biuro ma go dość. Wszyscy mają go dość. Nawet dyrektorka ostatnio zwróciła uwagę na to że facet nie potrafi się zachować. Totalny brak kultury osobistej.Mam nadzieje że szybko wyleci z tego działu!

@Górne widełki

Racja. Moim zdaniem Powinni przesunąć Go na stanowisko, której pasuje do Jego kompetencji. Tylko nie wiem czy by takie znaleźli. Jego obecne stanowisko to "zasługa" Topolskiego. MARKU pozbyłeś się osoby, która była odpowiednia na to stanowisko odsyłając Ją na projekt.

Proces order

Osoba która idealnie by pasowała na te stanowisko- Agnieszka S., która została kierownikiem linii na projekcie. Super babka, mądra, świetnie zarządzała ludźmi. Super się z nią pracowało. Tak, dostała lepsze stanowisko, ale ja wciąż ubolewam że zabrali ją z Sensora. Co do awansu Błazeja- najgorsza decyzja Marka T. Cierpi teraz cała linia.

Hugo
@Proces order

Agnieszka S.-fajna babka???Chyba żartujesz..Największa karierowiczka jaką znam.Zostala kierownikiem ,tak ,bo po trupach do celu .A ploty to jej największa zaleta.

LolekBolek
@GKBL

BB jest najgorszym (usunięte przez administratora) na tym dziale. Operatorzy i mechanicy mają go dość, już nie mam sił na niego patrzeć. Biega za A. jak ten pies, ani chwili nie może bez niego. Gdzie jest A., tam jest i BB. Nie zdziwię się jak A. w końcu zdradzi żonę z BB, bo aż do przesady się nim jara. A (niezbyt)szanowny BB chodzi po hali jakby mu patyk w d… wsadzili, rzuca kolejne (niezbyt)genialne pomysły, a operatorzy i mechanicy muszą się z tym po prostu pogodzić, bo nie mają wyboru, A. w ogóle nie bierze pod uwagę opinie operatorów i mechaników, liczy się tylko BB. Ja tego wszystkiego po dniu dzisiejszym mam serdecznie dosyć i nie będę tego więcej znosił!!! Wy tam na górze, hr-owcy, ocknijcie się i się zastanówcie kogo wy dajecie na takie biurowe stanowiska!!!!!

Wujek dobra rada
@LolekBolek

Dobra rada na dziś Musisz wykonywać swoje obowiązki… jeszcze dokładniej. Każdą czynność wykonujesz z ogromną dokładnością, pietyzmem i bardzo powoli. Na tyle wolno, aby wydajność pracy spadła do możliwie najniższego poziomu. Chcą tego zabierają narzędzia:) Proszę bardzo, Dla mnie może być jeden wózek narzędziowy na DHLu, jeden falbanek na cały campus w Sanoco po śrubki mogę chodzić do Castoramy, Obi albo szukać oszczędności i jeździć na giełdę samochodową po jakieś wystawki gratów z Niemiec inne (usunięte przez administratora) Oczywiście wypisuję na to delegację XD Nie zakładam starych części bo może w przeszłości one generowały defekt ? Nie mam narzędzi, części nie robię!!! Zgodnie z QRP nie kombinuję, nie szukam, Przypominam o początkach/wizji AM (piękne czasy) Wymieniamy 1 do 1 nie kleje, nie trytkuje, nie podmieniam, nie szlifuje itd. Nie ma części ? hmm... to straszne :) obieram kierunek - inżynier, planer w końcu za to biorą grubą kasę. Sami w końcu uczestniczą w tych warsztatach "oszczędnościach" Boją się coś odezwać na forum albo może być jeszcze gorzej... to ich pomysły te oszczędności magazynowe. Człowieku rozumny trzymaj się, nie łam się.

Kam
@Hugo

To chyba nie wiesz co mówisz. Pracowałeś z nią?

Arek
@GKBL

Piesek Andrzeja ostatnio sporo rozrabia, odrazu widać że bez Pana szaleje. Ciekawe kto kupy po nim posprząta… Ciekawe czemu usuwają komentarze..? Prawda boli? Błażej jest najbardziej znienawidzoną i najmniej szanowaną osobą na całym sensorze. Ani razu nie słyszałem o nim nic miłego, pozytywnego, dobrego. Tylko widać jak mechanikom i operatorom oko zaczyna drgać na jego widok… Kadrowa porażka. Niech wraca tam skąd wylazł.

Goryl
@Arek

Podziękujmy panu Topolskiemu za tą mądrą decyzje! Awans BB był jego największym błędem. Współczuję jego podopiecznym. Z tego co widzę, z 4 osób zostały tylko 2. Dwie dziewczyny zrezygnowały ze stanowiska, a desperacja osiągnęła taki poziom że na „eksperta procesu CAM” zatrudnili osobę z BAM, która na procesie totalnie się nie zna. Cyrk? No raczej. Podsumowując, BB-porażka i błąd Marka, stanowiska eksperta na sensorze- nieudany żart i kpina na tle ekspertów na innych działach, gdzie trzeba być naprawdę doświadczoną osobą i znać proces od początku do końca, a nie tylko być (usunięte przez administratora)] biura, a to co się dzieję teraz na linii- jest jednym wielkim nieporozumieniem. Za czasów Marka przynajmniej wszystko działało, wszystko było pod kontrolą i ogarnięte, a jak przyszedł tam Andrzej- zaczął się ogromny bałagan, z którym on sobie nie radzi, chociaż próbuje, ale bez skutku. I po co były te wszystkie zmiany? Żeby maksymalnie pogrążyć dział? Udało sie. Brawo!

Bazyl prosi o azyl
@Goryl

O kurczę Chyba cały Sensor polubił ten wpis :) Bardzo dobra robota.

assassin
@LolekBolek

Sluchajcie Nadchodzi pomoc do waszego dzialu. Poniewaz widza ze nie jest fajnie przysylaja wam nowego lidera z tytana--bezpiecznego Krzysia. Sytuacja wasza wnet sie poprawi i gwarantuje wam ze bedziecie zadowoleni. Jestem pewien ze BB tez zrobi sie lagodny....

Sensorianek
@assassin

Co myślcie o awansie BB? Czytam i się zastanawiam gdzie jest prawda?

ram bam bam
@Sensorianek

To nie jest żaden awans.. BB jako TL był E5, teraz jako Starszy Trener Technologii Przypośladek AK również jest zaszeregowany jako E5.. Różnica jest tylko taka, że nie pracuje w systemie... co nie do końca musi być zaletą.. brak dodatków za weekendy i nocki, ograniczona ilość nadgodzin mogą nie być przyjemne w dobie obecnej inflacji i kosztów kredytu... Oby, BB..

Duży Ben

Z nagrody prezesa którą dostał od właściciela na poprzednim kwartalnym za niewiadomo jakie zasługi niech sobie roczny zapas karmy kupi, stać go :))

@Duży Ben

To system przyznawania nagród jest niejasny? Nie trzeba spełniać określonych kryteriów żeby je dostać?

Bam bam bam
@Krystyna

Jesteś z działu HR, wiadomo, bo wypisujesz tu pod każdym postem. A więc może do Ciebie i Twoich koleżanek z hr w końcu dotrze jaką osobę Wy przepuściliście na kierownicze stanowisko. Osobę, która wchodzi w (usunięte przez administratora) każdemu żeby się wykazać. Osobę, która wykazuje się wyjątkową zniewagą do mechaników i operatorów, z góry zakładając że jest mądrzejszy od innych bo ma lepsze stanowisko. A tak wcale nie jest. Po jego „usprawnieniach” nie mogą uruchomić maszyn, czasami przez całą zmianę i wszyscy mechanicy i osoby z biura muszą stać przy tej nieszczęsnej maszynie i się zastanawiać co tym razem Błażej tam popsuł. Kierownik zamyka oczy na jego wyczyny tylko dlatego, że Błażej jest jego sekretarką i robi większość rzeczy za niego, jak ten wierny pies. Oczywiście dostaje nagrodę prezesa, bo trzeba pieska zmotywować do dalszych działań. A teraz pytanie- dlaczego operatorzy i mechanicy, którzy po „naprawach” Błażeja później borykają się z problemami na tych maszynach nie dostają żadnych nagród, a osoba która wszystko psuje i komplikuje pracę osobam z produkcji- jest wyróżniona? Sama sobie odpowiedz na pytanie, jakie są kryteria by dostać nagrodę. Wydaje mi się że ilość negatywnych wpisów na jego temat i ilość polubień tych wpisów powinny dać dużo do myślenia. Prawda jest taka że z daleka widać negatywne nastawienie ludzi do Błażeja, i to się nie wzięło znikąd. Facet może próbować się zaprzyjaźnić z mechanikami, dosiadając się do nich na stołówce i próbując z nimi prowadzić konwersacje przy kawie, ale rzeczywistość jest taka, że wszyscy w tym momencie czekają aż sobie wreszcie pójdzie do biura. Zrobiliście z tej linii cyrk, nie zdziwcie jak ludzie zaczną się buntować i odchodzić. Ile lat tu pracuję-nigdy nie widziałem większego bałaganu jak za kadencji Andrzeja i Błażeja. Ale w sumie co Was to obchodzi. Najważniejsze że wyniki macie, ludzi to można mieć w (usunięte przez administratora). Pracują za (usunięte przez administratora), daliście podwyżki o wiele mniejsze % niż obecna inflacja, i uważacie że wszystko gra. Nic dziwnego że nie ma chętnych do zatrudnienia. Mam dużą satysfakcję patrząc na upadek tej firmy.

prawda i tylko prawda

Pozdrawiam Nie wiem czy zauwazyliscie ale akcje Proktera od poczatku roku mocno spadaja. To juz jest staly trend. Od poczatku roku spadly o ponad 35 dolarow i nie widac konca spadku. Tendencja jest w dol i niestety nic nie zapowiada zmian. Pamietam jak swego czasu na spotkaniach SDDS prezentowali zwyzke akcji--teraz siedza cicho bo akcje leca w dol. Widac firma traci zaufanie ---Akcjionariusze moga byc smutni bedzie trudno na tych darmozjadow zarobic. Zapytajcie o te sprawy liniowych--Pewnie nabiora wody w usta i nie beda wiedziec co powiedziec.

Pankracy
@prawda i tylko prawda

Liniowi to jedne z najniższych pionków w tej grze, oni o niczym istotnym nie mają pojęcia.

@Pankracy

A muszą je mieć? Dla nich widocznie istotne, żeby zrobić swoje i mieć spokój. Każdy może mieć jednak inne priorytety

Bars
@prawda i tylko prawda

Ja wiem jedno - na giełdzie amerykańskiej większość firm zalicza teraz dołek. Szukanie taniej sensacji

prawda boli
@Pankracy

Liniowi to zdecydowanie najniższy szczebel i oni o niczym nie mają pojęcia, nawet o zarzadzaniu zespołami

Kontakt 2 dni po wysłaniu cv, póżniej 45 minutowa rozmowa rekrutacyjna, która odbyła się zdalnie w panelu z dwoma rekruterami, kilka pytań behawioralnych i to tyle. Pytania dziwne biorąc pod uwagę stanowisko na jakie się aplikuje i trudne biorąc pod uwagę moje nikłe doświadczenie, o którym oczywiście wiedzieli. Rekruterzy zdecydowanie oczekują odpowiedzi i powiedzenie, że nie miało się takiej sytuacji ich nie zadowala i dociskają, żeby podawać jakieś przykłady z życia czy ze szkoły. Miałem okazję pracować już wcześniej na produkcji w dużym zakładzie i wtedy wystarczyło zwykłe, jednodniowe szkolenie. No ale tak, to korporacja.

Opowiedz o sytuacji w której podjąłeś ważną decyzję w swoim życiu. Opowiedz mi o sytuacji, w której byłeś w stanie znaleźć nowy, lepszy sposób wykonania ważnego zadania. Podaj mi przykład ryzyka, które podjąłeś, aby osiągnąć coś ważnego. Opowiedz mi o sytuacji, kiedy musiałeś wybrać priorytety w trakcie prowadzenia jakiegoś projektu Jak zachowałbyś się sytuacji w której twoi współpracownicy się obijają i cierpi na tym wydajność waszej pracy. Było też pytanie odnośnie sytuacji w której maszyna się zacięła i oczekiwano, że odpowiesz jaki mógł być powód tej awarii mimo, że nie masz zielonego pojęcia jak maszyna działa.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

To pożądana firma: -dba o pracownika z długoletnim stażem pracy (doświadczeniem) -organizuje mase szkoleń zakończonych imiennym certyfikatem -dobrze płaci -płaci dobre pieniądze za usprawnienia czujesz się wyjątkowo że ktoś docenia twój pomysł -posiada warsztat na którym mechanicy i elektronicy razem z inżynierami pracują nad problemami parku maszynowego. Każdy mechanik i elektronik ma indywidualny wózek narzędziowy za który odpowiada. itd. itd. same plusy To jest po prostu fabryka z wyboru. Firma bardzo motywuje ludz do rozwoju i działań. Te działania to szukanie pracy A ten rozwój to w innej firmie Tak tak to wszystko wyżej to kłamstwo żart :)

mT

Chciałbym się dowiedzieć, ile zarabia technik jakości na rękę? Proszę o realne odpowiedzi osób, które pracują bądź pracowały na w/w stanowisku.

Sarah

Nędzne podwyżki bo „i tak zarabiamy za dużo” za 3…2…1. Osoby z biura dostaną swoje tysiące zł podwyżki, bo biedactwa ciężko pracują, a operatorom wystarczy stówkę dorzucić żeby dalej pracowali za (usunięte przez administratora) i byli wdzięczni. Najwyżej dorzucą kubeczek lodów, żeby pokazać jak doceniają ludzi z produkcji. Ta firma to kpina. Już wiadomo że dużo ludzi złoży wypowiedzenie jak zobaczą te „podwyżki”, które nawet nie koniecznie dostaną. Pytanie za 100 pkt do was, osoby z biura. Czy wy odczuwacie inflacje tak jak odczuwają to osoby z produkcji? Wy najwyżej zamiast lecieć do Miami będziecie musieli polecieć na jakąś Dominikanę, i to dla was będzie tragedią. A osoby, które na produkcji zarabiają 10 razy mniej od was muszą rezygnować z jedzenia lepszej jakości, odzieży lepszej jakości, by nakarmić swoją rodzinę i przeżyć jakoś za te pare tysięcy zł, które im płacą. Wstydźcie się.

Tytan pracy
@Sarah

A wystarczyło się uczyć...

@Tytan pracy

Patrzac na niektóre kariery to ta nauka poszła raczej w las .Przypadek kolesiostwo czy modna ostatnio polityka parytetów damsko męskich ,chyba bardziej przesadziła niż nauka.Bardziej nasuwa się de ja vu z filmem ,,Kariera Nikodema Dyzmy,,

Niko
@Sarah

Tak

IT

Spokojnie, bez nerwów, już naprawione :)

Lara
@IT

Wywala nadal. Muszę co 15-20 minut się logować. Bardzo (usunięte przez administratora) aktualizacja, kolejne utrudnienie pracy technikom :(

Franek 123

Kolejny rok bez podwyżki to już zaczyna się robić chore coraz bardziej się zastanawiam czy nie odejść z tego burdelu.Inflacja idzie w górę a robol nie ma nic.Co nie których to bym powibilala nawet bym się nie zastanawiała .A szczególnie menażera tak ludzi wkurza że szkoda słów.Niech zdechnie jak pies.Poprostu to co się teraz dzieje to brak słów.Tyko słychać oszczędności i nic więcej

hmmm
@Franek 123

Zero podwyżki kolejny rok? Firma chyba Ci coś sugeruje

Wujek dobra rada

Dobra rada na dziś. Sprawdzajcie swoje paski. Sprawdzajcie czy wasza ilość nadgodzin zgadza się z paskiem z wypłatą na koncie. Sprawdzajcie czy nie ma dziwnych odliczeń np. za imprezy w których nie braliście udziału Firma korzysta z firmy zewnętrznej, która liczy nasze pieniądze. Następny durnowaty pomysł aby ułatwić pracę w tej naszej "Efirmie" XD Ps. A jak wam się podobają wyróżnienia w formie punktów? Ja bym poszedł dalej w zbieranie naklejek na zwierzaki albo na patelnię tefal

Lola
@Wujek dobra rada

Patelnie to bym jeszcze przeżyła. Te punkciki to frajda dla tych z biur.

Lubie
@Lola

Ja tez na patelnie

@Lubie

Haha, a jakieś inne priorytety niż ta patelnia? Choć zachęta mocna. Każdy wybrał już swoją?

Podgięty suport

„Ja jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję” Czy ja będę obsługiwać bama czy inną maszynę montującą, pakującą, zgrzewającą w innej firmie to dla mnie bez różnicy. Niedługo firma rozłoży swoje karty a w nich - ty jesteś w górnych widełkach - ty jesteś w górnej drabince - ty musisz się się rozwijać aby więcej zarobić - ty w C19 nie chodziłeś do pracy (żart) - nie wspierasz firmy w nadgodzinach - musisz wybrać sobie stratę na maszynie - bos był nie zrobiony w miesiącu itd. Tylko pieniądz mnie zatrzyma w tej firmie aby dalej słuchać te głupoty. Nie wiem jak inni, ale ja do fabryki przychodzę pracować dla pieniędzy. Nie przychodzę tu z przyjemności aby popatrzeć na kolorowe slajdy w tv poczytać kolorowe plakaty z propagandą PG czy ukręcić na rowerze koktajl owocowy. Tak wiem - inny budżet Ale te inne budżety są wypracowane z pracy maszyn - pracy rąk i głów ludzi z produkcji.

Lola
@Podgięty suport

Dokładnie przychodzimy dla pieniędzy, tylko żeby je zarobić musimy robić wiele nie potrzebnych rzeczy wymyślonych przez siedzących w biurach. Potem odbierają te swoje punkciki z nowej platformy. Rozumię CL czy Cil trzeba zrobić.Nawet się nie spytali czy chcemy zmiany platformy z nagrodami. No niech sobie zamówią alkohol za 160 zł który u nas w Polsce kosztuje 60 zł. No po prostu ręce opadają.

ekran

Za nami juz pierwsze podwyzki i rewizje wynagrodzenia. Mowcie co chcecie ale tym razem firma nasza jest ok. Na Tytanie i Sensorze raportuja o 15 % podwyzki--Wszyscy sa zadowoleni.Na twarzach ludzi pojawily sie usmiechy. Ludzie sa zadowoleni.technicy jeden przez drugiego robia porzadnie cila. Jedna z pan mechaniczek mowi- --Od dzis bede szybciej przykrecac sruby,jestem zadowolona. Na Tytanie zadowoleni technicy E3 powolali Towarzystwo Dobrej Roboty. Po pracy spotykaja sie i dyskutuja o nowych usprawnieniach w firmie,oraz oszczednosciach. Tak wlasnie postepuje dobra firma.Takich ma teraz zadowolonych technikow.

Veeva

Serio 15%? Ciekawe… Zobaczymy co u nas będzie

prosto ze szklarni E4
@ekran

A Ja dalej odkręcam śruby w prawą stronę ???? Dajcie rurkę bo chyba nie mam siły

prosto ze szklarni E4

Gdzie są zapisy do TDR ?

Kaizen
@ekran

Trzeba przyznać że w tym roku nowy sposób przyznawania podwyżek jest jasny i uczciwy. Dla niewtajemniczonych zdradzę zasady tegoroczne, wyszliśmy z założenia żeby każdy miał równe szanse dlatego procent podwyżki jest silnie związany z głębokością na jaką dany pracownik potrafi wcisnąć swój język w Od Byt swojego przełożonego. Oczywiście żeby nie komplikować obliczeń tu też wprowadziliśmy nasze ułatwienia 1 centymetr = 1%.

brutal
@ekran

Jezeli inflacja na rynku konsumenckim wynosi 15 %,i podwyzki wynosza 15 % to prosze mi powiedziec gdzie tu podwyzka? Rozumiem ze to fajnie wyglada na papierze ale potem trrzeba isc do sklepu i tam zycie szybko zweryfikuje ,,podwyzke ,,. Jezeli w czasach inflacji 3% daliby 15 %--to tak, firma bylaby ok. Tymczasem teraz zrobili tak by nie wyjsc na durniow. Jednoczesnie mogli kilka lat temu dac wyzsze podwyzki ale nie chcieli, teraz ich po prostu przycisnelo i tyle. Gillette ma mozliwosci i kase---natomiast nie ma dobrej woli.

Paco
@brutal

@brutal W punkt????

Niunia
@brutal

Wreszcie ktoś to napisał!!!! 15% to wynosi inflacja więc to nie są podwyżki, tylko wyrównanie wypłat. Co lepsze-nie wszyscy dostali te 15%. Bardzo dużo osób dostało dużo mniej. Więc firma po raz kolejny sobie zakpiła z pracowników. A, no i na koniec- firma jest słabo zapoznana z poziomem inflacji w kraju, ponieważ twierdzi że podwyżka inflacyjna wynosi ok. 6,5%, a wszystko co powyżej tego- jest waszą faktyczna podwyżka od przełożonego :) Cyrk.

Aleksandra

Kto jest już po rewizji wynagrodzenia- jesteście zadowoleni? Faktycznie dają średnio ok 12-15% podwyżki?

Oszczędności

Co z piknikiem rodzinnym? Co z pieniążkami za pikniki i wyjścia integracyjne w czasach "plandemi" które się nie odbyły? Czy firma przeznaczy to w formie BONUS do wypłat?

Mechanik
@Oszczędności

Człowieku. Był wypad integracyjny na kręgle (Byłem na nim. Nie wiedziałem z kim mam się integrować, były osoby z którymi znam się na co dzień, nie było żadnych moich przełożonych - i dzięki temu wiem ile dla nich znaczę). Ważne że jest multisport, bo z produkcji niewiele osób z niego korzysta (praca trzy zmianowa) ale korzysta większość NADLUDZI z biur. A wszystko to z naszej wspólnej kasy zwanej funduszem socjalnym.

Cici
@Oszczędności

Ciekawe czy bał w tym roku się odbędzie w końcu, czy po raz kolejny wymyślą sobie covidy

@Cici

Z tego co słyszałem to powinien być

Eliminator

Ten zakład to jedna wielka niezgodność. Pięć milionuw nieobciętych trytytek! Dajcie spokój, kto to słyszał?!

GKBL
@Eliminator

Z tym to już wogole jest taki dramat że strach pomyśleć co będzie jeżeli ktoś się za to nie weźmie

eDH
@Eliminator

Ten zakład się trzyma na trytytkach. Wystarczy tylko obciąć wystającą końcówkę taśmy montażowej.

@GKBL

No to co powinni według Ciebie z tym zrobić?

Oszczędności

Podobno od tego siedzenia w biurze mają tyłki jak pawiany.

Janusz

Na następny raz proszę patrzeć się w ekran komputera.

Pochwalam

Chyba kogoś ładnie na łeb pierdolło żeby pisać skarge ,ale z drogiej strony osoby z biura powinny dłużej pracować tak jak Pani napisała macie rodziny i wgl wiec siedzie w biurze dłużej i pozwól hali wyjść a nie piszesz bzdury kazdy ma rodzine lub pracuje na tyle, ile może i żadne babsko z biura nie powinna pisać skargi bo mozna co najwyzej cie wy śmiać za takie zachowanie . Nie pozdrawiam !

Ren,n
@Pochwalam

A wiesz co to znaczy ironia (usunięte przez administratora)

Zbulwersowny

Też jestem zbulwersowany jak można kogoś lekceważyć nazywając go fizolem to jest brak szacunku i dobrego wychowania. Mam nadzieję że to odosobniony przypadek i wstydził bym się na miejscu tej osoby. A może jakieś przeprosiny?

Frey
@Zbulwersowny

To ironia. Właśnie dlatego house pracujesz w biurze.

Frey
@Zbulwersowny

* nie pracujesz miało być

Na szczęście była pracownica

Czytając takie głupoty i chamskie słowa mega się cieszę że już tam nie pracuje, masakra traktujecie ludzi jak zwierzęta a (usunięte przez administratora) wam tylko rosną od tego siedzenia xd

Takie rzeczy

Hh

Tak

insaid

Ty raszplo sama pracujesz 4 godziny a innym 3 minuty żal,to sama stań na lini

Adam Wochna

Widze ze HR jak byl wyzej niz (usunięte przez administratora) lata tak jest nadal wy tym ludzia co sa na dole to stopy musicie myc chociaz raz w tygodniu to tylko dzieki im jeszcze macie prace niby fizyczni ale umyslowo 10 lat przed wami sa tam ludzie z ktorymi byscie nie pogadali nie z braku ich wiedzy tylko waszej niewiedzy ktora jest bardzo duza pozdrawiam Adam Wochna taka duza Kulka

Kierowca

Człowieku, tak na wstępie jesteś (usunięte przez administratora) i egoistą. Przyjechałem do Was z dostawą - stoję od godz 9.30 a jest 15.30 i nadal czekam na rozładunek - ja też mam rodzinę i dalszą zaplanowaną trasę ( nie przyjechałem tu na odpoczynek ). Gdy słyszę wypowiedzi takich prostaków i karierowiczów jak Ty to chętnie bym stanął przed Tobą i "wówczas głowa by poleciała..."

Fizol

Każdy z tych "fizoli" zarabia na tych inteligentów w biurze. Za to w dobie komputerów i systemów operacyjno -obsługowych połowa inteligencji nic nie robi.

@Fizol

Czemu zawsze się trafi jakiś mądry fizyczny pracownik, który twierdzi, że ludzie w biurze nic nie robią "tylko w kąkutery klikajoooo"? To idź poklikaj, zobaczymy co będziesz w stanie zrobić :D

Znany wszystkim w zakładzie.fi

Po pierwsze nie ty płacisz za pracę,,fizoli,,.po drugie to że skończyłaś lub raczej kupiłaś dyplom .gdyż osoba inteligentna napisała by to w sposób nie obrażający innych pracowników. A znając podstawy ekonomi to ci fizole pracujuja i wyrabiają zysk dla całej firmy .Między innymi dla sztucznie stwarzanych stanowisk managerów od spraw zbędnych. Widząc twoje zangazowanie w ,,trzy minuty,, takie stanowisko zajmujesz .wiec następnym razem zanim napiszesz taki komentarz najpierw zastanów się kto pracuje na twoja pensje

Swam

Czy wiadomo coś o podwyżkach? Przewidują się? We wszystkich porządnych zakładach pracownicy dostali podwyżke w związku z inflacją a u nas jak zawsze…

Ten
@Swam

Kubeczek lodów dostałeś? Dostałeś. Na więcej nie licz :-))

Tymek
@Ten

Dokładnie xD Lody rozdane i po problemie, operatorzy się zamkną na pare miesięcy i nie będą wspominać o podwyżkach xD

Czarny Łabondź
@Swam

Chyba sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie... "We wszystkich porządnych zakładach" ;)

poeta
@Swam

u Bilinskiego w Kansas ---500pln .potwierdzam. co roku tak jest.

Byłem - widziałem
@poeta

Klika lat temu mój teść pracował w tej firmie i miałem okazję odwiedzić to miejsce. Jeśli dorzucili by mi 500 abym tam przeszedł to grzecznie bym podziękował. Pamiętam jak po rozmowie w biurze właściciela zostałem oprowadzony po zakładzie. w Chwili otwarcia drzwi myślałem, że wchodzę do piekła. Było z 50 stopni, zero powietrza, brud, pył, ogólnie katastrofa. Jak przyszedłem do Gillette i zobaczyłem warunki i ludzi co na nie narzekają to miałem przemyślenia, że właśnie powinni na kilka dni zostać tam oddelegowani. Zmiana perspektywy zawsze pomaga.

EmerytDziałkowy
@Byłem - widziałem

Ty chłopku ze wsi Co to za porównanie? Początek gila to 1901r. Początek Bylinskiego to 1991r. Lata na rynku wzmacniają markę. Od 91r na pewno sporo się zmieniło u Bylinskiego. Natomiast w gilu od 2005r. już P&G można powiedzieć że czas się zatrzymał, a teraz nawet bym rzekł że zaczynamy się cofać. Powoli zwijamy żagle z tej słynnej łódeczki. Wszyscy mają w rękach stery ale coraz mniej ludzi ma wiosła. Każdy steruje na swoją stronę. Ps. Bylinski szanuje swój pieniądz i inwestycje w końcu to firma rodzinna. Gil to firma która ma zawsze inny budżet na wydatki. Niby szukają oszczędności a wydają kasę na pierdoły i propagandę.

yyyy
@EmerytDziałkowy

Co ty wygadujesz człowieku pracowałem w hutchinsonie i tam latem rowniez powyzej 30 stopni na hali. Nikomu nie życzę pracować tam wiec zastanów sie jakie bzudry wygadujesz

EmerytDziałkowy
@yyyy

Inni pracowali w hucie tam też jest gorąco jeszcze inni w piekarni przy piecu chleb wypiekali tam też jest gorąco. Taki charakter pracy. Ps. Napisz w którym hutchi pracowałeś ?

Maniek

Sezon na " No niestety jesteś w górnych widełkach" uważam za otwarty.

Luty 1943r.
@Maniek

Heh słyszę to co roku. Muszę się więcej starać, wybrać sobie stratę. Firma idzie w dobrym kierunku, bardzo się stara w końcu klęknie na kolana. Jest duża rotacja ludzi. Nawet wsparcie fachowców z zagranicy nie pomaga. "jakość na najwyższym poziomie"

Eco Pack

Dlaczego administrator cenzuruje słowo (usunięte przez administratora) ? w zwykłym stwierdzeniu...

@Eco Pack

Skoro jest taka silna cenzura w tym temacie to może oznaczać tylko jedno... Że to stwierdzenie idealnie odwzorowywuje to co ma miejsce właśnie w tej firmie...

O S Z U K U J E

Dzień dobry, rekrutuje się na mechanika - jakiego rzędu zarobków mogę się spodziewać po dwóch latach pracy?

Mechanik
@Adam

Jak będziesz pupilkiem biura to zarobisz dużo. Jak będziesz sumiennie wykonywał swoje obowiązki ale nie będziesz (usunięte przez administratora)to zarobisz dużo mniej niż operator (usunięte przez administratora).

...
@Mechanik

I tak w większości czasu będzie wykonywać pracę operatorska a więc nie ma o to dużego znaczenia.

@Mechanik

Na czym polega to podlizywanie się, o którym piszesz, że niby się opłaca?

Zostaw merytoryczną opinię o Gillette Poland S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Gillette Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gillette Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 251.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gillette Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 194, z czego 42 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gillette Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Gillette Poland S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gillette Poland S.A.
2.3/5 Na podstawie 711 ocen.

Gillette Poland S.A.