Opinie o Gillette Poland S.A. w Łódź Zabraniecka 20

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gillette Poland S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gillette Poland S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gillette Poland S.A. w Łódź Zabraniecka 20

Menago pyta co tu się odpier..

Czy we wrześniu będzie rewizja wynagrodzenia? Będą podwyżki?

Apex
@Menago pyta co tu się odpier..

Zapytaj się przełożonego albo google

XD

Ty amebo intelektualna, zapytaj się swojej starej może bajkę ci opowie. Tak będą podwyżki, a od przyszłego roku każdy pracownik ma dostać auto służbowe.

DX
@XD

Pytałem twojej starej ale z pełną buzia nie odpowiedziała

Sensa
@Menago pyta co tu się odpier..

Inflacja we wrześniu powyżej 5% ciekawe co zaproponuje firma w tym roku pracownikom....

B A K S U

Hej czy orientuje się ktoś ile na początku zarabia inż Procesu? Bardzo potrzebuje tej informacji. Z góry dziękuję za odpowiedź! :)

Machni
@B A K S U

Chyba za dużo jak ma takie pomysły jak ten z Tytana. Potem ludzie męczą się z powodu jego głupich decyzji

B.
@B A K S U

Na tyle dużo iż właśnie z tej jakże lukratywnej posady zrezygnował expert procesu. Hahaha

Ekspert inżynier
@B.

Jestem tu po to aby Ci pomoc. Powiedz jakie masz problemy i POMYSŁY, kaizeny aby te problemy rozwiązać A Ja się pod tym podpiszę :)

B A K S U
@Ekspert inżynier

No nic widocznie nikt się nie orientuje jakie są widełki płacowe na tym stanowisku :/

Hej

@B A K S U: Już pisałem ale zostało usunięte. Ok.12k brutto

Menago

8 marca w firmie rozpoczął się tydzień równości i postaw włączających... w efekcie jego obchodów, już wkrótce w damskich WC montaż pisuarów dla transów oraz likwidacja podziału szatni (i pryszniców) ze względu na płeć...

Pani Mechaniczka
@Menago

"Dość dyktatury kobiet" Tylko LPG ! Równość dla wszystkich Kobiety na traktory ! Mężczyźni do salonów piękności !

Plandemia
@Menago

Teraz nie ma fachowców wyuczonych w zawodzie. Teraz są przyuczeni do zawodu mechanicy, piekarze, rolnicy i wszyscy inni bez żadnych szkół. Przecież to takie proste, wszystkiego można się nauczyć. To potem takie i potem są katastrofy.

Były pracownik GPSA

Czy pracownicy wrzucający swoje wpisy nie wiedzą gdzie pracują? Gillette Poland SA już nie istnieje. Smuta prawda , że nie wiecie gdzie pracujecie. Przeczytajcie swoje umowy bo trochę żal pisać o innym pracodawcy zwłaszcza takim który na rynku nie funkcjonuje ...

Nie bądź taki hop
@Były pracownik GPSA

Nie bądź taki hop do przodu.Wszyscy zainteresowani wiedzą o co zi

@Nie bądź taki hop

Jesteś pewien, że zainteresowani coś wiedzą skoro obdarowują nieistniejąca firmę, a dla nowych potencjalnych pracowników Gillette Poland International jest jeden wpis na tym portalu. Jeśli jakość wpisów można skorelować z tą niewiedza , pewnie jest to całkiem fajne miejsce ????

Kontakt 2 dni po wysłaniu cv, póżniej 45 minutowa rozmowa rekrutacyjna, która odbyła się zdalnie w panelu z dwoma rekruterami, kilka pytań behawioralnych i to tyle. Pytania dziwne biorąc pod uwagę stanowisko na jakie się aplikuje i trudne biorąc pod uwagę moje nikłe doświadczenie, o którym oczywiście wiedzieli. Rekruterzy zdecydowanie oczekują odpowiedzi i powiedzenie, że nie miało się takiej sytuacji ich nie zadowala i dociskają, żeby podawać jakieś przykłady z życia czy ze szkoły. Miałem okazję pracować już wcześniej na produkcji w dużym zakładzie i wtedy wystarczyło zwykłe, jednodniowe szkolenie. No ale tak, to korporacja.

Opowiedz o sytuacji w której podjąłeś ważną decyzję w swoim życiu. Opowiedz mi o sytuacji, w której byłeś w stanie znaleźć nowy, lepszy sposób wykonania ważnego zadania. Podaj mi przykład ryzyka, które podjąłeś, aby osiągnąć coś ważnego. Opowiedz mi o sytuacji, kiedy musiałeś wybrać priorytety w trakcie prowadzenia jakiegoś projektu Jak zachowałbyś się sytuacji w której twoi współpracownicy się obijają i cierpi na tym wydajność waszej pracy. Było też pytanie odnośnie sytuacji w której maszyna się zacięła i oczekiwano, że odpowiesz jaki mógł być powód tej awarii mimo, że nie masz zielonego pojęcia jak maszyna działa.

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
smerf fajny

Firma przez rekrutacje bada sobie jeleni, by potem wiedzieć na ile będą posłusznymi jeleniami. Pytania na każdy odpowie tak samo : Czy się przyznasz do błędu jak coś popsujesz . Wiadomo , że każdy zaznaczy ,że oczyyyywiście.To tylko pozory tej rekrutacji. Pytania są przeplatane , a jej celem jest non stop sprawdzenie czy jak zauważysz czy kolega coś zrobił nie tak, to czy polecisz na skargę. Co zaznaczysz? Xd . Będzie to w kółko badanie. Nie wyobrażajcie sobie ,że jesteście sprytni , bo zaznaczycie, że jesteście śmiali, odważni i przywódczy – każdy to zaznacza. Test drugi ma na celu rozpraszania uwagi wam od 2 do 5 kropek na planszy. Po skończonym teście musicie odpowiedziec na pytanie w jakim kraju się wychowaliście .To przekracza granice absurdu. Potem pierwsza rozmowa. Co zrobisz jak wiesz ,że kolega coś popsuł ?Druga podobna. Będziecie zatrudnieni z myślą ,że ze wszystkmi z którymi spotkasz wzrok w pracy od pierwszego dnia tez na tescie zazanczyli ze będą was obserwować i donosić na was, jak tylo zauwzam cos nie tak. O to tez będą pytac na rozmowach. Jeśli nie przejdziecie rekrutacji, to nie otrzymacie odpowiedzi dlaczego.Nikt wam tego nie powie przecież , ze sztab wychwycił ,że konfitura z was będzie słaba.

Pasat

Jeżeli wyciek wody z zasobnika z wodą do picia jest traktowany jako zdarzenie "o mały włos" . To jak będzie traktowane zalanie działu ostrzy ? Aha Nie było tematu :)

Heh
@Pasat

A kto jest odpowiedzialny za taki stan rzeczy? Nie lider? To kto? Wystarczyło zrobić raport. Tacy ludzie wami kierują...

Multipla
@Pasat

Przecież to było planowane/zaplanowane.... Kliknie się "Klęski żywiołowe" i się zakoduje...chociaz raz zgodnie z rzeczywistością :D

Bronek
@Pasat

Woda ma to do siebie, że się zbiera i stanowi zagrożenie, a potem spływa do Bałtyku :)

Darek
@Pasat

Czy sprawa została wyciszona ? Jakie zostały podjęte działania ) aby uniknąć w przyszłości takich sytuacji? Czy inne działy są narażone na "powodzie" ? Czy 6W2H odpowie na pytanie ? :)

Josef Mengele

Josef Mengele zaleca : W upały pijcie dużo wody, idąc na przerwy wybierajcie chłodne pomieszczenia. :)

Josef Mengele

Czy już wszyscy jesteście zaszczepieni ? Lepiej, szybciej, więcej Taniej, ładniej, unikalnie Konsumpcjonizm Konsekwentnie Pusta głowa Chciwe ręce :)

prawda i tylko prawda

od pewnego czasu szukam nowej pracy. na rozmowach podkreslam ze mam E4 -umiejetnosci. nowi pracodawcy patrza na mnie jak na jakiegos wariata i maja gdzies te nasze kariery.... liczy sie dla nich papier skonczonej szkoly a nie E4.

@prawda i tylko prawda

To może bardziej sprecyzuj swoje umiejętności. E4 – jedna z międzynarodowych dróg transeuropejskich E4 – jeden z europejskich szlaków wędrówkowych E4 – stacja telewizyjna należąca do Channel 4 E4 – oznaczenie autostrady w Japonii To są poważne sprawy. Ps. Zaznacz jeszcze na rozmowie, że czasami szukasz goryla :)

Fred
@6WC2Hje

Z tym gorylem to się zgadza. Nasza szefowa podkreśla ze nie tylko natłok obowiązków ale i szukanie goryla jest ważne.(usunięte przez administratora)

@prawda i tylko prawda

Jeśli na rozmowie o pracę mówisz że masz E4 to naprawdę nie reprezentujesz sobą nic.

@Ehh

Wiesz jednym tytuł nadają uczelnie po ukończeniu szkoły i zdaniu egzaminów. Innym deje tytuł naukowy P&G Więc jest prestiż :)

Haha
@prawda i tylko prawda

Kandydat: mam E4 Pracodawca: mamy świetnych specjalistów w pakiecie medycznym, na pewno pomogą P.S. nieźle Wam wyprali mózgi :D a wirowanie na 1500

Lol
@prawda i tylko prawda

W dzisiejszych czasach papier skończonej szkoły stracił znaczenie. Liczy się to co sobą reprezentujesz, jakie masz u.iejetnosci i doświadczenie. A to że zdałeś E4 i cie przepchnęli żeby podnieść statystyki na dziale to myślisz że coś umiesz? Znam wielu E4 i nic sobą nie reprezentują.

6WC2HJE

Dlaczego od dłuższego czasu nie pojawiają się w "niebieskim korytarzu" wolne wakaty na stanowiska? :) kiedyś to było.....

Szare

Co to za system IV brygadowy, jak to wygląda? Czy naprawdę przedłuża umowę po roku pracy czy wezmą nowego? Jak to jest?

Ile obecnie można zarobić na stanowisku pracownik produkcji i co się robi?

Leszek

Ile na początek dają

@Leszek

Złóż papiery i się dowiedz

Gil
@Leszek

Na początek to dostaniesz dużo obietnic i pochwał jaki to ty jesteś super. A potem ciulowe menadżery dokrencą Ci śrubę. Jak nie dasz rady to po 1 umowie won za bramę.

Leszek

A jaka stawka początek

@Leszek

Nie pytaj się ile firma da. Zapytaj się co Ty możesz dać firmie :)

@Leszek

Zależy od twoich umiejętności i tego co możesz dać ????????

maruda

Czy ktos z biura moze mnie olnsić czy wydaje mi sie i nie chce Gillette zaczać pracowac jak bylo przed covidem?? Ciagly rygor z maseczkami a ostatnio nawet nagonka na tych ktorzy chodza jesć w innej godzinie. Zaczyna to byc juz zalosne z waszej strony

Dr.Haus
@maruda

Zapobiegawczo jeszcze przez 5l. będziemy działać przeciw "c19". W końcu jesteśmy najlepsi na świecie i w całej galaktyce. Nie ma lepszych !

brutal

na dziale sensor kolejna reorganizacja. powolano kolejnych ekspertow i kierownikow widac obecni juz nie wystarczaja by bylo dobrze. w ten sposob pojawili sie kolejni pracownicy od pierdzenia w stolek na ktorych trzeba zarobic. biuro pecznieje ku uciesze gawiedzi---trzeba nowym pierdzistolkom dac miejsce ,laptop,i inne. pozostali pracownicy musza oczywiscie na to zarobic---potrzebne beda kolejne oszczednosci. moze jeden technik na 10 maszyn lub inne pomysly. nie trzeba przypominac ze dzien pracy takich ekspertow bedzie polegal na lansowaniu sie w biurze i niczym wiecej. lepiej nie bedzie......

BamCamPam
@brutal

Historia pt. "Mrówka i Lew" dostępna na google przerodziła się w rzeczywistość. Polecam się zapoznać :)

BELFEGOR
@brutal

W ten sposob firma amerykanska przejmuje mysl rodem ze Zwiazku Radzieckiego. Typowe lewicowe myslenie----jest problem to trzeba zrobic stanowisko. Ale co sie dziwic--PG jest czerwone,Lewicowe jak pomidor. generalnie wstyd ze liniowi i inzynierowie nie moga pomoc w takiej sytuacji. Trzeba powolywac kolejnych ,,specjalistow,,. niedlugo w tej firmie beda sami specjalisci i.....nedza. Czy w swojej firmie bys tak zrobil---niech kazdy sam sobie odpowie na to pytanie. Czy w swojej firmie tolerowal bys nadmiar ludzi ktorzy nic nie robia produkcyjnie ? Szkoda gadac---lewica w natarciu.

Elektryczny
@brutal

Tak to już jest... że 1 fizyczny musi pracować na 10 umysłowych...tylko szkoda że za miskę ryżu....i cały gnój spływa na operatorów...bo żeby się wykazać taki pseudo umysłowy wymyśla co raz to nowe herezję i robią z nas (usunięte przez administratora) Niech zaczną pracować tak jak My...na 3 zmiany 7 dni w tygodniu...zobaczymy jak długo wytrzymają głupio-cwane pasożyty...

Zbyszko z PGdańca
@Elektryczny

Pracowali na 3zm. w czasie pseudomandemi. Nawet część tych "umysłowych" była z tego zadowolona. Bo unikali spotkań ze swoim przełożonym i (usunięte przez administratora) spotkań pod tablicami :)

Nie do końca
@Zbyszko z PGdańca

Na nockach nieliczni byli i czterech rzędu nie wytrzymywali.

Duszek

W firmie panuje system 4 brygadowy a jak jest z pracą w najważniejsze święta np boże narodzenie nowy rok niepodległości itp trzeba normalnie pracować? I są w firmie jakies premie za frekwencję wydajność etc?

Nie
@Duszek

Nie ma zadnych premii, firma uważa , że juz wystarczajaco duzo zarabiamy

@Nie

A swięta?

Taube

Święta wolne.

@Taube

Czyli w gilette zarabia się maksymalnie 3500 netto tak?

Nie znam się to się wypowiem

Z początku tak, a potem to już zależy na kogo i gdzie trafisz. Operator operatorowi pod względem finansowym nierówny ;)

Nie znam się to się wypowiem

Na pewno raz na rok jakąś tam podwyżkę dostaniesz znaczy się wróć...rewizja wynagrodzenia to się u nas nazywa.

@Nie znam się to się wypowiem

A po jakim czasie sie trafia gdzieś indziej? Awanse jakieś sa w firmie?

@Nie znam się to się wypowiem

A praca mocno obciąża fizycznie? Ciężka jest?

Specjalista

Praca nie jest ciężka fizycznie, pełna ochrona pod względem bezpieczeństwa, można awansować, można dobrze zarabiać. Pełen social żadnego mobbingu ale.... system, noce, dużo nauki na początku.

@Specjalista

a jak wygląda sprawa np z sylwestrem? każdy ma okazję go celebrować ze znajomymi czy ktoś musi pracować w tym czasie? idzie system 4 brygadowy pogodzić z życiem prywatnym?

Oties
@pracownik

W sylwestra przysluguje pracownikom dodatkowa przerwa. 23:45-00:15 W tym czasie mozna wyjść przed fabrykę podziwiać fajerwerki, zostać na hali iść np. na kawę. Ja w tym czasie dzwonie po znajomych i życzę Szczęśliwego Nowego Roku :)

Specjalista
@pracownik

Widze, że koledzy lubią potrolować trochę. Sylwester oczywiscie wolny nawet jak trafisz dobry grafik to kilka dni z rzędu wolne. Mało jest firm gdzie można było w czasie pracy obejrzeć mecze reprezentacji Polski na żywo na telebimie wspólnie z kolegami. To tak dla przykładu ...

Mr. "X"
@Specjalista

Mało jest firm w których. Operator robi robotę mechanika, inżyniera, lidera

@Mr. "X"

Mało, mało, mało.. Mało, to jest w naszej firmie 'operatorów', jakich tutaj opisujesz. Operator (ten przez duże 'O'), to człowiek kompletny, który obsługuje, rozumie, i panuje nad swoją maszyną. operatorzy- Ci nasi przez 'o', to ludzie, których śmiało można zastąpić... mniejsza o to kim lub czym. P.S. @Specjalista- otwieramy popkorn i czekamy na g*wnoburzę ;)

Mr. "X"
@Mr. "Ygrek"

A Ciebie można zastąpić?

@Mr. "X"

Pewnie, że tak. Jak każdego. Jednego łatwiej, i szybciej, wręcz od ręki (robotem, małpą), drugiego trudniej i dłużej (nauczenie mechaniki i zrozumienia maszyny, czy np. systemów S*P i RT**S. Zastąpić można każdego. Problem polega na tym, że Ci, których zastąpić najłatwiej- przekrzykują się najgłośniej...

Mr. Titano
@Mr. "Ygrek"

To bardzo dobrze że można Ciebie zastąpić. Bo w Chinach na produkcji bardzo dobrze się sprawdzisz :)

@Mr. Titano

Co Wy Wszyscy macie z tymi Chinami... Argument 'szanowania się', Chin, nie wiadomo czego jeszcze... Takie argumenty można podnosić, kiedy się coś sobą reprezentuje. Póki co- pozwól, że zostanę z Rodziną w Polsce, i nie będę narażał Firmy na czas, który musiałaby poświęcić dla zastąpienia mojej nieskromnej osoby :) I- celuję troszkę wyżej niż stricte produkcja, w jakimkolwiek to bądź kraju. Z mojej strony EOT dla pytań Duszek 18.10.2020 17:48 Kandydat z początku tego wątku.

Pomocny

Raczej jakiś eksponat z akwariumu.

...
@Duszek

Wszystkie dni w kalendarzu widniejące jako święto są wolne od pracy. Czasami jeśli masz ochotę firma w takie dni planuje nadgodziny gdy potrzebuje nadrobić produkcję. Oczywiście nadgodziny są nie obowiązkowe i płatne 200%. Na obecną chwilę nie ma nagród za frekwencję. Są nagrody które może Ci dać Twój przełożony, inżynier itd. za Twoja pracę na danym stanowisku. Oczywiście jeśli wykazujesz się jakimś zaangażowaniem. Ale to nie jest reguła wszystko zależy jakiego masz przełożonego jeden daje chętnie nagrody a drugi jedzie na minimum da tylko tyle ile musi. Pracuje w tej firmie już trochę i zawsze system wynagradzania był dziurawy, niby cały czas go poprawiają. Ale te poprawki są chyba tylko na papierze bo on wszystko przyjmuje a w realu nic się nie zmienia. Dodali nagrodę "Tu i teraz" ale ja nie nazwał bym tego nagroda.

Technik

Po 10 latach pracy...tak

sadistical

nadchodzi (usunięte przez administratora) korporacyjny. nasza korporacja wzorem innych przejmuje kontrole na rynku pracy i nie tylko. w zwiazku z nadymana pandemia narasta zjawisko likwidacji klasy sredniej przez wygaszanie im biznesow. w ten sposob monopol na rynku otrzymuja koropracje takie jak PG. Niestety jest to efekt nieuczciwej gry -a nie wzrostow sprzedazy. szmaciarze z wielkich koropracji zacieraja rece bo terror covidowy im sluzy, w ten sposob zniewolenie pracownikow bedzie jeszcze wieksze.

Belfegor
@sadistical

Co tu kryć.nasz dyrektor jest (usunięte przez administratora). Inaczej nie zrobiłby kariery w lewicowym PG.wystarczy popatrzeć na jego zdjęcie rodzinne.... Ech.(usunięte przez administratora)przejmuje korporacje i nie dzieje się dobrze.terror korporacyjny nadchodzi wielkimi krokami.

ehh
@sadistical

Szkoda tylko , że nikt z was sie nie stawia i nie mowi Nie przeciwko noszeniu tych szmat na twarzy ilosci miejsca krzesel w kantynach ... To my odwalamy robote a nie Oni "Bo dbaja o bezpieczenstwo nasze " w ten sposob do usr@nej smierci (usunięte przez administratora) na twarzy nosić bedziemy

brutal

zachecam wszystkich do zrozumienia czemu te perweniusze z zachodu kaza nam likwidowac gornictwo. nasz skarb narodowy-mamy wegla na 200 lat. otoz-dzieki weglowi mamy tania energie elektryczna-i jestesmy konkurencyjni na rynku pracy z zachodem. zachod nie ma wegla wiec wymyslil rownowage klimatyczna bysmy odeszli od wegla. skad mamy brac prad--tego nie mowia-ale bedziemy go kupowac od niemcow. na zachodzie trabia o zero emisyjnosci---ale chodzi im naprawde bysmy nie mieli z czego produkowac pradu. ekologia jest tylko pretekstem.nie chodzi tu o srodowisko. zachod stracil konkurencyjnosc biznesowa na rzecz polski i mysli jak tu nas wykiwac. w ten sposob praca i biznes wroci na zachod bo tam prad bedzie dobry a u nas z wegla jest nie dobry. paranoja kompletna.

mentor
@brutal

celny strzal. chiny ,indie i usa nie likwiduja gornictwa i taniej energii. rozwijaja swe biznesy-w ten sposob szybko przegramy z nimi rywalizacje i bedziemy preweniuszami swiata. podziekujmy naszym tepym politykom za takie myslenie. andrzej-prezydent --kompromituje sie po raz kolejny.

Nareszcie

Firma prorodzinna powoli rezygnuje z systemu 4brygadowego. Wprowadza system 3zm. wolne weekendy. Takie zmiany w fabryce to ja szanuje. Kończy sie etap życia z grafikiem w dłoni. Praca dla białego człowieka.

Ohoho
@Nareszcie

I weekendowe pójdzie w (usunięte przez administratora)....zapomnienie

Najman
@Ohoho

A Ty co z Nigerii czy z Ukrainy ? Weekendy można inaczej spędzać.

Belfegor
@Nareszcie

Po prostu nie ma zamówień na produkty gillette z tego działu. Czy wy nie rozumiecie że ten zakład nie powstał aby stać. Nie ma zamówień = jest trzy zmiany= ale jak to się zmieni ,to szybko wrócą w 4 brygady. Obserwujcie też ceny akcji= te spadają,A więc sprzedaż spada. Nie ma się czym podniecać. My dla amerykanów i tak jesteśmy tania siła robocza,która można sterować...

ohoho
@Najman

Jak nie pasuje, to aplikuj do biura...

Najman
@ohoho

Ale mi pasują wolne weekendy. Dlatego zostaje w P&G. Wracaj do Nigerii na Ukraine. Bo chyba ze nie masz, dzieci, psa, kota, rybek itd. A twoją jedyna rodziną na weekend jest rodzina P&G Wspólny obiadek w sodexo

Ohoho
@Najman

Lubisz wolne weekendy a jednak zostajesz? Nijak tu nie ma ładu w twej wypowiedzi...

fact
@Najman

Ta konwersacja to typowe polskie przekrzykiwanie sie w sprawach nieistotnych. Zacznijcie ludzie wreszcie patrzec na to z perspektywy innej niz ,,moja chata z kraja,, Polacy zamiast zwracac uwage na rynek akcji, dominacje chin w biznesie czy sprawy w usa--beda sie przekrzykiwac niczym przekupki z bazaru.... A potem jak im zamkna miejsca pracy to otworza swoje buzie ----dlaczego ????

Eloeloeleo
@Nareszcie

Hahahaha no rezygnują na 2 miesiące. Female od 10-15 maja wraca w 4 brygady bo taka jest potrzeba biznesowa haha śmiech na sali

Mydełko Fa

Tylko dla inteligentnych i wtajemniczonych pracowników z female ma to sens. :)

Ggg
@Mydełko Fa

Nie tylko z female i to na pewno nie ma nic wspólnego z inteligencją :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Gillette Poland S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Gillette Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gillette Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 257.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gillette Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 200, z czego 42 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 84 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gillette Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Gillette Poland S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gillette Poland S.A.
2.3/5 Na podstawie 712 ocen.

Gillette Poland S.A.