Opinie o Gillette Poland S.A. w Łódź Zabraniecka 20

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gillette Poland S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gillette Poland S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gillette Poland S.A. w Łódź Zabraniecka 20

prawda i tylko prawda

w sprawie wynagrodzenia dla nowych pracownikow wyglada to tak ze rzecywiscie jest mala granica miedzy starymi pracownikami a mlodymi. wynosi okolo 300 zl. niesety musi tak byc i takie sa prawa rynku. zeby pozyskac kogos do tej roboty trzeba dac tyle co na rynku maja inni--staz tu nie ma znaczenia. i tak niewielu chce tu pracowac. natomiast starzy pracownicy zwykle sa w gornych widelkach za swoje umiejetnosci i wiecej nie moga dostac bo takie stanowiska sa platne wlasnie tak.chodzi o lodzkie warunki wynagradzania. firma nasza oferuje rozwoj na E3 I E4 ale nie kazdy sie nadaje do tego. nie mozna z kazdego zrobic mechanika i uczyc go tyych umiejetnosci---wtedy otrzymujemy pseudo mechanika ktory nic nie umie. ma E3 --zrobi przeglad ale nic poza tym.maszyn naprawic nie umie. na codzien widze takich technikow E 3 ktorzy przy srednio skoplikowanym problemie sa bezradni. widac ze zrobili E3 lub E 4 dla kasy--chcac w naszej firmie wiecej zarabiac. wiec widac wyraznie ze wieksza kase mozna miec tylko godzac sie na szkolenia E3 i dalej--ale jak ktos w tym sie bedzie czul to inna sprawa.

Nie kumam
@prawda i tylko prawda

Nie kumam jak można wymagać od kogoś kto nigdy nie uczył się na mechanika by został mechanikiem tym bardziej gdy ktoś się zatrudnił do obsługi maszyny. W innych firmach jest dział utrzymania ruchu w którym pracują mechanicy z wykształcenia i doświadczenia a operatorzy nawet się nie tykaja awarii. Druga sprawa mówisz że można tu pracować 10 lat i będę miał 300 zł więcej niż w momencie zatrudnia? Jeżeli tak jest to czemu wy tam siedzicie na tej 4 brygadowce?

prawda i tylko prawda
@Nie kumam

w tej firmie wiele jest rzeczy bez sensu i nieracjonalnych. nikomu to nie przeszkadza.zwlaszcza tym w biurach. chodzi tylko o to by na papierze wszystko ladnie wygladalo.

Filary.
@prawda i tylko prawda

Identyczna sytuację ma kobieta pracująca na kasie. Zatrudnia się na kasę i ma możliwości bycia kierownikiem za x lat ale nie każdy się do tego nadaje. I tak samo nie każdy tego chce. Ale jeśli ktoś zatrudnia się w firmie jako operator maszyn i nie chce iść dalej to NIE MOŻE wymagać ze będzie miał tyle co mechanik czy lider. Sami wybieramy co chcemy robić i każda decyzja ma swój skutek, więc narzekanie że nowy ma 300zl mnie niż 10 letni pracownik jest bezzasadne bo rynek się zmienia i wynagrodzenie się dostosowuje do ludzi. Policjanci, Ratownicy, strażacy czy inne zawody też nie mają różnic na tym samym stanowisku.

Nie kumam
@Filary.

Tak ale w każdej innej firmie ludzie dostają co roku podwyżki i nawet jeżeli ktoś jest tylko operatorem to mimo wszystko operator operatorowi nie jest równy. Chyba lider widzi że jeden bardziej się stara a drugi nie. Kolejna sprawa operator z rocznym stażem nie będzie tak dobry jak ten 10 letnim stażem nawet jak taki nie chce zostać mechanikiem to za sam fakt że jest tyle lat lojanym pracownikiem chyba mu się należy normalna podwyżka co roku Przez to ze nie ma normalnych podwyżek każdy próbuje na siłę awansować by mieć więcej kasy to normalne ale nie normalne jest to ze trzeba takie manewry robić. Kolejna sprawa by dostać posadę technika trzeba mieć odpowiednie wykształcenie doświadczenie przejść testy i rozmowy i potem uwazaja ze z kogos takiego mozna zrobic mechanika. Idac tym tokiem myslenia to mozna by zrobić z piekarza kanara czy kasjera technika więc po co takie wymagania skoro ludzi ciągle brakuje a każdego mozna wszystkiego nauczyć?

brutal

jakis czas temu pisalem ze konsekwencje koronawirusowe beda wielkie. pisalem o zblizajacym sie duzym kryzysie. adwersarze na tym forum mowili--co on gada ,kryzysu nie ma i nie bedzie. tymczasem ----ostatnie zebrania na sensorze i machu nie pozostawiaja zludzen.magazyny pelne towaru ktory sie nie sprzedal. ludzie nie kupuja naszych maszynek.nie jest to artykul pierwszej potrzeby. do ogolenia wystarczy im tania jednorazowka . nadchodzi i juz jest duzy kryzys--mowie dalej i dane za kwiecien i maj to pokazuja. nadchodza ciezkie czasy.

Tytan z BAMa
@brutal

Trzeba było nie robić nadprodukcji kosztem dni wolnych. Teraz ten czas przestoju można wykorzystać na rzeczy na które nie było czasu w czasie produkcji. Przywracać warunki bazowe maszyn AMy. Nad którymi w biurze pracuje grupa ludzi z NASA i już niedługo praktykanci. "By żyło się lepiej"

@Tytan z BAMa

Odpowiedz poprzednika jest bez sensu. Za plany produkcyjne pracownicy nie odpowiadaja. Kaza robic to robimy. Tak samo robienie teraz AMow jest bez sensu bo nie ma to wplywu na brak sprzedazy. Kryzys to kryzys.liczy sie sprzedaz a nie zebrania bezproduktywne. Proponuje poprzednikowi poczytac podstawy ekonomii.

PiG
@brutal

Może jest to tylko fałszywa flaga. Firma w taki sposób chce wykazać spadek produkcji. Takim sposobem może coś "ugryźć" ze wsparcia finansowego od państwa. Np. Niektóre firmy nie chcą przelewów w tym miesiącu. Bo poskładały wnioski, nie wykazują zysków.

@PiG

Ciekawa odpowiedz I zastanawiajaca.

@brutal

Wlasnie od dzisiaj ,,podziekowano,,firmie wspierajacej manpower. Ludzie poszli na zielona trawke.z dnia na dzien. Nie jest dobrze. Nadal uwazacie ze wszystko jest ok?

@Brutal

Hura Gillette dla Gillettowców. Teraz podziękujmy za pracę firmie Seito.

@Oties

Gratuluję. Zaczynają się komentarze ludzi o zwolnieniu manpower. Co? Ciężko będzie teraz wziąć się do pracy i samemu zrobić? Fajnie było narzekać na robotę jak i tak robiło za Was manpower?

@Filary

Weź mnie nie rozsmieszaj. Kiedyś nie było pośredników w wykonywaniu pracy. Ludzie zarabiali godne pieniądze. I było więcej ludzi "na zakładkę" jak kogoś nie było i robota szła do przodu.

Bsh
@Brutal

W BSH zawsze tak robili brali dużą grupę na jakiś tam czas i na zimę wszystkich zwalniali i za rok to samo.

Magister Techniki

I po 10 latach masz na rękę tyle samo co nowy pracownik? Czy jednak masz tam jakieś dodatki z tego co widzę to starsi pracownicy strasznie boją się mówić o zarobkach ogólnie wszyscy biedni i niedoceniani. Na tym portalu nie ma żadnych szczerych opinii o tej pracy raczej narzekanie na jakieś pierdoly. Nie mówię że to super robota ale w innych firmach tego typu a szczególnie tych niemieckich nie ma opcji by sobie np usiąść i patrzeć jak maszyna pracuje. W tym czasie lapiesz za miotle i zamiatasz to samo miejsce 100 razy. Widziałem gorsze miejsca za mniejsze pieniądze.

OP1

Ludzie czy do noszenia maseczek ochronnych też potrzebujecie instrukcję? 1. Maska powinna zasłaniać nos i usta. (Chroni innych przed nami samymi) Pamiętajmy że są chorzy bezobjawowi. 2. Strona maseczki mniej kolorowa (biała) do twarzy, kolorowa (niebieska) na zewnatrz. (Chodzi o maseczki firmowe) 3. 8h. noszenia to za długi czas dla takiej maseczki. (oszczędzamy płuca) bo skutki uboczne noszenia maseczek poznamy dopiero za parę lat.

@OP1

A czy ty potrzebujesz instrukcji do tego zeby zaczac myslec? Te maseczki nic nie daja , wiec po co je nosic , wiecej szkody niz pozytku dla organizmu. Ta maseczka nie jest zeby zabezpieczyc ciebie przed wirusem tylko przed mandatem. Zadziwia mnie poziom zniewolenia w dzisiejszych czasach. Co kaza bede robic ???? Ludzie zacznijcie myslec, czerpcie wiedze z roznych zrodel a nie tylko z tv, ten koranowirus przenosi sie tak jak wszystkie inne i przenosza sie na wszystkim , i po kilka godzin sie utrzymuja w powietrzu czy na przedmiotach to co to da ? Medialna nagonka robi swoje, a ludzie umieraja na naprawde grozne choroby. Pozdrawiam baranow co chodza w stadzie!

OP1
@Doktor

Doktorku czytaj ze zrozumieniem. Ta maska chroni innych ludzi przed Tobą samym. To nie jest "OP1" nie chroni nas ! Jak kichniesz to ta twoja wydzielina zostanie w większej ilości w twojej masce. Nie rozpylisz tego na 5m tylko przykładowo na 1m. Drugi temat twoje gile zostają w twojej masce. Nie wycierasz ich w rękę a później np. dotykasz klamki do biura. Ta maseczka to nie 50kg. worek cementu na plecach przez 8h. To jest po prostu BHP Tak jak buty, okulary, rękawiczki itd. Minimum bezpieczeństwa może uchronić nas przed "wypadkiem"

Siostra Basen
@OP1

No to powodzenia Ci życzę jak kichniesz i z powrotem te swoje gile będziesz wciągał przez nos do swoich płuc...poza tym pomysł co wydychasz i co wdychasz w tej maseczce .. na pewno nie tlen,życzę zdrowia twoim płucom

@OP1

Umiem czytac ze zrozumieniem , ale widze ze ty masz z tym problem. Eszcze raz wiec napisze ze te maseczki niechronia przed niczym. I wolalbym nosic 50 kg cementu przez 8h niz ta maseczke przez1h mniej szkody dla organizmu. Maseczki nie maja zadnego zwiazku z bhp, jestem za przestrzrganiem bhp ale przepisow ktore naprawde chronia, a nie przynosza wiecej szkody niz pozytku. A niektore w naszej firmie sa wymyslane na sile przez pseudobhpowca, ktory siedzi w domku przed laptopem i wymysla jak ludziom zycie utrudnic. Pozatym noszenie maseczek w firmie obowiazkowe dla wszystkich jest bezpodstawne i jest lamaniem praw czlowieka. Kazdy lekarz ci powie zeludzie majacy problemy jelitowe lub choroby pulmonologiczne nie powinny zakrywac nosic maseczek i nawet rozporzadzenie ktore wyszlo im to zapewnia. Ale u nas jak zwykle wazniejsze jest prawo bhpowca. Ciekawe jak ludzie nabawia sie grzybicy pluc groznoejszej od covid i pojda do sadu jak bedzie sie tlumaczyla firma?

@Doktor

Czytając twoje wpisy śmiechu co nie miara. Jeśli ktoś ma POhP lub astmę to nie musi takiej maski nosić również w pracy. Dlaczego noszą? Bo są c*py i boją się odezwać do przełożonego. Wszystko było tłumaczone i jeśli komuś to szkodzi to ma środek zastępczy. Ale jak widać nikomu to nie szkodzi bo Ci "chorzy" się nie zgłosili, więc chyba nie są chorzy. Tak jak było wspomniane wyżej maseczki chronią innych przed Tobą, a nie ciebie przed innymi. A jeśli boisz się jeść swoje gile to zostań w domu. Zdrowy człowiek nie kicha wydzielina, która może zjeść ????. Więc jeśli jesteś pracoholikiem i przychodzisz chory do pracy narażajac innych to jesteś tylko i wyłącznie k***ą. Wszyscy chcą się buntować, wszyscy narzekają na wytyczne BHP, zdajcie sobie sprawę że są wytyczne MZ w sprawie środków ostrożności w zakładach i taki BHP OWIEC nie bierze tego znikąd.

prawda
@Doktor

Masz racje kolego bo nawet nie ma jak udowodnic pozniej firmie P&G ,że to przez noszenie maseczki w pracy nabawiłes sie chorby. Chyba ze ktos ma dobrego prawnika i by ugrał cos. Martwi mnie tylko czemu ludzie po prostu powiedzą NIE!! TAK SIE NIE DA PRACOWAC. Jak wszyscy w fabryce by sie zmówili i przestali nosic biuro by bylo juz bezradne

Kiedyś to było...
@prawda

Plasticzane okulary niszczą wzrok, po stoperach skóra się łuszczy w uszach, buty też nie są za wygodne, sztuczne światło na hali i inne aromaty zapachowe komponentu I nie ma problemu :)

@Filary

Zobaczycie jesienią jak L4 się posypia.Pseudo minister zdrowia(maltański rycerz) mówił że maseczki nic nie dają potem nakazał przymusowo nosić po czym samnie nosił bo jak stwierdził jest zdrowy.Włączcie myślenie

Soc

A od dziś maseczki obowiązuje też na stołówce, dobrze, że chociaż do picia kawy pozwalają zdejmować. Po wypiciu kawy jeśli chcesz jeszcze posiedzieć to musisz założyć.

@Soc

A od pojutrze będą obowiązywać w kiblach. W kabinach 1,2,3 zapasowe maseczki wiszą na gwoździu.

Dzień dobry, cześć i czołem

Marnujesz się w tej naszej firmie. Może zacznij praktyki w Medicover ?

@prawda

Złote myśli. "Jak by wszyscy w tej fabryce" Zacznij od siebie !

@Doktor

Zapraszam znawców zdriwia do Medicovera na letnie praktyki. Później małymi kroczkami na stanowisko ministra zdriwia.

Kontakt 2 dni po wysłaniu cv, póżniej 45 minutowa rozmowa rekrutacyjna, która odbyła się zdalnie w panelu z dwoma rekruterami, kilka pytań behawioralnych i to tyle. Pytania dziwne biorąc pod uwagę stanowisko na jakie się aplikuje i trudne biorąc pod uwagę moje nikłe doświadczenie, o którym oczywiście wiedzieli. Rekruterzy zdecydowanie oczekują odpowiedzi i powiedzenie, że nie miało się takiej sytuacji ich nie zadowala i dociskają, żeby podawać jakieś przykłady z życia czy ze szkoły. Miałem okazję pracować już wcześniej na produkcji w dużym zakładzie i wtedy wystarczyło zwykłe, jednodniowe szkolenie. No ale tak, to korporacja.

Opowiedz o sytuacji w której podjąłeś ważną decyzję w swoim życiu. Opowiedz mi o sytuacji, w której byłeś w stanie znaleźć nowy, lepszy sposób wykonania ważnego zadania. Podaj mi przykład ryzyka, które podjąłeś, aby osiągnąć coś ważnego. Opowiedz mi o sytuacji, kiedy musiałeś wybrać priorytety w trakcie prowadzenia jakiegoś projektu Jak zachowałbyś się sytuacji w której twoi współpracownicy się obijają i cierpi na tym wydajność waszej pracy. Było też pytanie odnośnie sytuacji w której maszyna się zacięła i oczekiwano, że odpowiesz jaki mógł być powód tej awarii mimo, że nie masz zielonego pojęcia jak maszyna działa.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
Covidus plus

Firma wprowadziła nowe zasady noszenia maseczek. "Super". Szkoda tylko, że gdy większość rozumie i akceptuje wytyczne, to jest sporo osób, które mają astmę....np. Titan. Są też bidulki z POChP zapewne. Mnie też to nie pasuje, ale jeśli większość może, to czemu są tacy co uważają sie za lepszych? Bo ich liderzy, też mają kłopoty z płucami. Hehe A teraz sobie pohejtujcie

@Covidus plus

Noszenie maseczek przy maszynach jest bez sensu jeśli operator jest od ciebie oddalony o 2 metry a nawet więcej i stoisz sam to więc po co te maseczki

@Covidus plus

Najlepszy jest ostatni zakaz używania masek FFP2 I FFP3. ZAKŁAD pozwala używać tylko jednorazowych maseczek chirurgicznych lub bawełnianych. Ale już dobre maski są zakazane... Brawo biuro! Tak się zblaznic.

Klik
@Covidus plus

Te maseczki to jest nieporozumienie oby ktoś z biura to przeczytał i szybko od tego odeszli. Każdemu pracownikowi one przeszkadzają w pracy a powinni je nosić tylko ci którzy sobie tego życzą. A marudą którzy ciagle narzekają na firmę mam jedno do powiedzenia SZUKAJ INNEJ ROBOTY JAK SIĘ NIE PODOBA

Murem za Kidawą :)
@Klik

Nie marudź ! Maska na twarz, okulary na oczy, stopery w uszy, rękawiczki na dłonie, poślady spięte i marsz do maszyny.

@Covidus plus

Norweskie zimowe biegaczki tez wszystkie maja astme , wiec czemu my nie mozemy?

lucy

zmiany jakie maja byc wdrazane w zwiazku z pandemia w naszej firmie pojda nawet dalej. od czerwca bedziemy pracowac 5 godzin a placic beda za 8. co miesiac bony ekstra . jezeli ktos bedzie pisal analizy w domu ,to beda nadgodziny--ile kto powie to tak bedzie. w lodzi powstanie siec autobusow gillette--w kazdy kraniec miasta pojada za darmo. kazdy dostanie tyle naturalnego plynu odkazajacego do wypicia ile zechce---bo mamy byc zdrowi. gillette ---najlepszy pracodawca.

Joanna

Witam. Jaka jest wysokość (oczywiście w przybliżeniu) tej nagrody?

Asiu
@Joanna

Optymista
@Asiu

Mam pytanie czy ta kasa w bonach , czy na konto . W moim dziale cisza w nagrodami

Asiu
@Optymista

W bonach. Jak dobrze wiesz dzięki bonom mniej podatku płacisz i jest to bardziej opłacalne dla obu stron. Odbierasz sobie jak zwykle dowolne bony z dowolnymi nominałami na stronie power of you.

Optymista
@Asiu

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź . Na ten moment cisza na temat tej nagrody :(

@Optymista

W bonach ale nie prędko bo są problemy z wysylką

Pola

No niestety to już nieaktualne teraz przez 8 godzin musimy bez względu na odleglosc nowe wytyczne geniuszu

mecho

Trzeba było siedzieć na zwolnieniu w czasie epidemii. Jest bardzo dużo osób które miały 3 dni planowanego urlopu. Informacja o "nagrodzie" podana po okresie którego dotyczyła. Policzone tak, żeby przyznać jak najmniejszej liczbie osób i zaoszczędzić. Wizerunkowo nagroda wygląda dobrze, w miarę wysoka, szkoda tylko, że tak ustalone zasady jej przyznania. Ludzie, którzy pracowali cały okres czasu, zostali potraktowani jak Ci którzy od razu uciekli na zwolnienia. Lepiej było leżeć w domu, w tej firmie nie warto się starać. Robić tylko minimum i nic ponad to, bo poza garbem którego się dorobisz robiąc za tych co ciągle siedzą na zwolnieniu, nie usłyszysz nawet zwykłego dziękuję.

@mecho

Zgadzam się z tobą w100% nie warto się starać i być uczciwym to w tej firmie nie ma większego znaczenia

Soc

Tym bardziej,ze niektórzy wzięli urlop, żeby zająć się dzieckiem.nie poszli na zwolnienie nie poszli na zasiłek opiekuńczy wszystkich wrzucili do jednego worka a później mowia ze ludzie wobec nich postępują nieuczciwie to jest właśnie dowód że nie warto być lojalnym

@Soc

Kto ci kazał brać urlop? Był zasiłek na dziecko to trzeba było brać na dziecko... Teraz narzekasz...

@Ehh

No i następnym razem tak zrobi i pociągnie z dwa tygodnie a ty będziesz robił za dwóch mądralo

Dokładnie tak jak mowisz

Ehh

Nie jestem taki głupi żeby robić za dwóch... Płacą mi za jedno stanowisko i na jednym robię. Nie jestem jak ty uległy i chcący się przy pucować...

belfegor

po dzisiejszym dniu mozna stwierdzic ze gillette to dobry pracodawca. w biedzie poznaje sie przyjaciol--za progiem kryzys spowodowany korona a gillette rozdaje nagrody za niechorowanie w okresie pandemii. gdzie sie rozejrze to widze ze firmy upadaja albo zwalniaja....my produkujemy i widzialem przyszle wolumeny ktore sa duze. gdy do tego dolozymy ze firma placi za 8 h a robimy 7 to juz przescignela konkurencje pracodawcow. oczywiscie ma swoj interes--maszynki trzeba sprzedawac na calym swiecie.ale i my w ten sposob mamy prace i stabilna przyszlosc. wlasnie w takich chwilach poznaje sie dobrego pracodawce. i nie narzekajcie ----bo jak inna firma zwalnia bez pardonu to nawet zwalniani nie maja czasu posprzatac biurka. a gdy slysza o tym jak jest w gillette to usta otwieraja szeroko i nic nie mowia.

Tylko fakty
@belfegor

No to się pochwal ile firma przyznała nagrody.

Venom
@belfegor

Przypominam Misiu że w naszej firmie nagrody za niechorowalnosc jest nie etyczna więc nie wiem jak Twoje procterowe sumienie pozwoli Ci ją przyjąć. Po za tym nie przesadzaj z tym kryzysem i zwolnieniami bo jak na razie to wszystko rusza a granice są zamknięte i trudno będzie o wysokiej klasy specjalistów z za Buga.

real
@belfegor

potwierdzam opinie belfegora---jest super. wydaje mi sie ze gramy w tej samej druzynie : jestesmy zwolennikami dobrego pracodawcy a nim jest gillette. tez jestem kierownikiem i uwazam ze jestesmy dobrze przygotowani na kryzys a to dlatego ze jestesmy firma globalna. mamy budzet porownywalny z budzetem niektorych panstw--wezcie to pod uwage. nasza korporacja tak jak inne wyznacza standarty pracy. mysle ze pod skrzydlami proctera doczekam spokojnej emerytury....

myślący
@real

Ładnie masz zryty beret przez tą korporację .

mis kolabor
@real

po przyznaniu nagrody zauwazylem ze pracownicy zaczeli sie usmiechac i chwalic gillette jako dobrego pracodawce. na zebraniach zaspolu zawsze staram sie podkreslac ze nasza firma ma plan i wizje. jako kierownik uwazam ze przetrwamy i nasza lodka bedzie plynac dalej. taka ciekawostka---firma PG wyplacala dywidendy od zyskow zawsze.nawet jak byla susza,wojna i inne kataklizmy.od ponad 100 lat. tylko mocrosoft jeszcze tak robi. i teraz sami powiedzcie--potwierdzcie ze PG jest super firma. przestancie sie smucic---i wesolo pracujmy dalej.zwyciezymy !!!!!

Mech

No trochę śmieszne te nagrody osoba która była 2 dni na urlopie generalnie powinna dostać ale nie dostała bo była na badaniach okresowych i już jej się nie należało bravo gillette

@Mech

Ziomuś... Na badania okresowe nie bierze się urlopu a robi je w godzinach pracy... Coś cyganisz...

@Ehh

Ale urlop nie był na badania na badania był dzień wolny

Pola
@Ehh

A jak ty robisz badania w czasie pracy? Masz prywatnrgo lekarza w biurze?

Soc

Nagroda jak zwykle dla wybranych dobrze to sobie wyliczyli ci ci pracowali a wzięli urlop nawet trzy dni to nagrody już nie dostali

@Soc

Czy biuro też otrzyma takie nagrody za uciążliwy system pracy ? Bo praca z domu strasznie jest męcząca żona marudzi, dzieci płaczą :)

Biuro
@Oties

Nie, jeśli pracowali z domu to nie.

mis kolabor
@Soc

najgorsze ze niektorzy mieli urlopy planowane. zaplanowali urlop ,mieli do tego prawo.to ze korona przyszla to inna sprawa. poszli bo tak mialo byc--i teraz nie dostali--choc planowanie urlopow to w naszej firmie obowiazek. i zadne miganie sie od pracy. ech---nie wyszlo dobrze.

Agz

Ta nagroda była tylko dla tych którzy byli 100 procent w pracy ten kto byl na urlopie 3 dni już takiej nagrody nie dostał

Biedronka

Według portalu Money.pl, każdy pracownik Biedronki może otrzymać nagrodę finansową w wysokości 2300 zł brutto. Mają one trafić do pracowników sieci wraz z kwietniowymi wypłatami wynagrodzenia Więcej: https://biznes.radiozet.pl/News/Covid-19.-Biedronka-wyplaci-kasjerom-kilka-tysiecy-zlotych-premii A wy ile dostaniecie nagrody za pracę podczas pandemii :-)

@@@

Przydział maseczek... :-P

assassin
@Biedronka

co my dostajemy---odpowiedz. firma placi nam wiecej--robimy 7 h -firma placi za 8. dali 3 darmowe autobusy o ktore prosilismy 15 lat. nasza firma teraz naprawde dba o nas -pracownikow. do tej pory robila badania rynkowe i placowe i wychodzilo jej ze nie moze dac nam wiecej. tymczasem z powodu korony od razu dali to to napisalem wyzej. czyli jak chca to moga.zapamietajmy to,pandemia kiedys sie skonczy....

operat
@assassin

brawo asasin. Zostałeś pracownikiem miesiąca, może jeszcze dostaniesz oponę do stara. Chyba jasne jest że większość ludzi już dawno jeździ swoim autem a to że pracujecie po 7 h wynika z tego że jakieś działania muszą podjąć żeby chronić swoje tyłki. Gdzie są pieniądze ja się pytam? gdzie nagrody i premie ? Mam pomysł a może konkurs ? Kto zostanie zakładnikiem miesiąca i wyprodukuje najwięcej maszynek?

x
@assassin

Pracujemy po 7 godzin, żeby była możliwość rozdzielenia pracowników na 12 grup. W razie, gdyby pojawił się przypadek chorego. Lepiej jest odesłać na kwarantanne 1/12 a nie 1/4 pracowników. Fabryka musi pracować

Assasin
@operat

Ja lubię tu pracować.firma jest w porządku. Jeszcze raz podkreślam że na tle innych pracodawców nie wypadamy źle. Kto by placil za 8 h robiąc 7.? Co prawda w tym roku nie dostałem podwyżki,ale ponoć zarabiam dużo. Tak mówi liniowy a ja mu wierzę. Najważniejsze że produkujemy. Jestem happy.

Józef
@Assasin

Zarabiasz dużo, to znaczy ile?

@Józef

Słowo klucz to "górne widełki" Kolega zarabia w górnych widełkach. tzn. Bo tak mu menago powiedział na spotkaniu 1x1 Menago powiedział też innym pracownikom na spotkaniu 1x1 że są w górnych widełkach. I cały dział jest szczęśliwy. A ile to jest "górne widełki" ? hehe Tej zagadki żadna analiza nie rozwiąże. Zadając takie pytanie zawiesza się system.

@Lord

Przypominam że ze pracy chodzimy jak Nam pasują warunki. Jeśli nie pasują to się zwalniamy i szukamy nowej pracy. W Polsce nie ma obowiązku pracy. Nikt cie nie może do niej zmusić.

Rarity
@Biedronka

Wlasnie dzis przyznali nam pracownikom gillette nagrody.i tym samym ta firma jest super firma.docenia i nagradza tym co pracują. Malkontentow zaś zawsze się znajdzie.ale możecie się schować.gillette to dobry pracodawca.

Tylko fakty
@Rarity

No to się pochwal ile firma przyznała nagrody.

messi

ida nowe czasy. nadchodzi kryzys -duzy kryzys. juz teraz koledzy z osiedla i z rodziny mnie nachodza i pytaja---czy jest u was w gillette jakas praca? chcialbym u was pracowac--mowia. ja teraz jestem boss--mam prace w porzadnej firmie ktora nie zwalnia ludzi i produkuje wciaz. kryzys nam nie straszny. tymczasem inne firmy zaczynaja sie zwijac--jedna po drugiej--korona robi swoje. u nas w firmie procedury bezpieczenstwa na wysokim poziomie i satysfakcja ze sie nie dalismy. wygralismy.!!!!!!!

Lewandowski
@messi

Nie ciesz się za wczasu. Wirus jest okrągły a bramki są dwie.

@messi

messi zejdź z boiska ! Kryzys, kryzys, kryzys Kłamstwo powtarzane staje się prawdą. Więc zacznij wydawać kasę tak jak to robiłeś przed "kryzysem" a wszystko wróci do normy. Kto Cię nachodzi nie siej propagandy. Są ograniczone kontakty międzyludzkie odstęp 2m. Taką postawą Bossie narażasz siebie, rodzinę, rodzinę P&G na zarażenie wirusem. Co z Ciebie za kolega ! I Ty piszesz o wysokim poziomie bezpieczeństwa w firmie ?! Po tym wszystkim co napisałeś nie chciałbym z Tobą ubić nawet muchy w kiblu.

Filary

Niestety. Media sztucznie naganiają pandemie. Owszem jest wysoka śmiertelność ale jak wyżej napisane ludzie umierają w większej ilości na inne choroby i nikt nie roztrząsa. O wszystkim cisza. Szkoda, bo wielu ludzi tak zastraszyli ze juz nie wiedzą jak funkcjonować. Szkoda ludzi którzy pracują w małych firmach. Nie dajmy się zwariować, wirusy są i będą a każdy wie, że higienę trzeba zachować, a jak ktoś jest chory to idzie do domu. Nie od dziś to wiemy. Na dniach rząd będzie ruszał gospodarka więc jest szansa na małe straty.

messi
@Lord

nie przesadzam. koledzy z branzy gastronomicznej i turystycznej przez telefon pytaja mnie o mozliwosc bezpiecznej pracy w gillette. ja na to odpowiadam ze u nas potrzeba ludzi i chetnie zapraszam. u nas jest git i bezpieczna praca.sa procedury i dlatego wygrywamy. ja mam pieniadze 10 tego na koncie i nie martwie sie niczym. teraz docenmy nasza prace---inni sie zwijaja.

@messi

Po pierwsze chopie zdecyduj się czy ciebie nachodzą czy do Ciebie dzwonią. Po drugie żyleta szuka ludzi w danej specjaluzacji techników-ekspertów. Więc po gastronomi zostaje tylko sodexo a po turystyce mpk. Nie potrzebujemy w zakładzie kolejnych pseudo specjalistów. Ps. Ludzie wojnę przeżyli i nie panikowali tak jak Ty. Odbudowali miasta koleje, fabryki itd. Zdrówka życzę

Polak

Dziwię się wszystkim tym narzekaniom w innych dziedzinach gospodarki zwolnienia a u nas pensja na czas. Śmiać mi się chce tylko z tych ludzi co wierzą w koronę całe biuro zesrane rozdają masrczki jednorazowe na całe 8 godz pracy trzeba trochę poczytać jak i kiedy co ile taka maseczke zmieniać. Ale to chyba dla bardziej inteligentniejszych ludzi

Spec ustawa
@Polak

Co poł godziny należy zmieniać maseczki jednorazowe a my nosimy je niecałe 8 godzin. Co na to sanepid?

@Spec ustawa

(usunięte przez administratora)Kto wam każe nosić je 8h cały czas? Jasno w wytycznych PG jest napisane że macie nosić maseczki jeśli nie możecie zachować odległości poniżej 1.5m, a jak maseczka nasiąknie to dadzą Wam druga.co w tym niezrozumiałego? I jest również wspomniane ze nie polecają nosić jej całe 8h bo to nie ma sensu. Kto czytał maila z instrukcjami geniusze? To że macie to gdzieś co piszą i piszecie na tym portalu byle sobie ulżyć bo plotkować tak nie możecie jak kiedyś to nie nasz problem. Przypominam że praca w Polsce nie jest obowiązkowa, tym bardziej w PG. Możecie ja zawsze zmienić.

Izopropanol

Cześć Jestem zadowolony z firmy ma same plusy: 1.Mam blisko z domu do pracy Koniec plusów.

Mika

W Chinach wiekszość fabryk zamknieta a te co sa otwarte ludzie pracuja w maskach i kombinezonach z rygorystycznym przestrzeganiem higieny a u nas maja fabrykantów gdzieś,ważniejsza robita niż ludzkie zdrowie..Tylko urzedaskow pochowali i chronią by sie czasami nie zarazili.

@Mika

Tak, jak piszesz PR ważniejsze niż zdrowie i życie pracowników, w Chinach ludzi już lepiej traktują niż tu. Mamy zapasu na tyle miesięcy i każdy na świecie może się golić, To nie jest produkt pierwszej pomocy czy żywność, która musi być dostarczana. i nie braknie ludziom do golenia, więc po co to dalej produkować jak można zrobić tak jak inne fabryki i na minimum 2 tyg. zamknąć, żeby nie narażać nas i naszych rodzin. Każdy się zarazi, ale można to łagodniej przejść, a nie w skupisku, żeby Cęe bardziej trafiło z wielu stron wieloma bakteriami. Jeżeli się zarażę to podam do sądu firmę o narażenie mojego zdrowia i życia z powodu zagrożenia epidemicznego. Tym bardziej , że skupiska mogą być do 50 osób, a ile osób mamy na zmianie? Chyba ponad 50 !!!

Świadek

Dobrze piszesz. Całkowicie się z tobą zgadzam. Jak się zarazisz i przeżyjesz ta epidemię oraz nadal będziesz chciał założyć sprawę o odszkodowanie od firmy to napisz. Zgloszę się jako świadek i potwierdzę to w sądzie. Tylko że wtedy to chyba pójdą pozwy zbiorowe.

Lokalna społeczność
@Mika

Posłuchajcie co robią inne firmy dla lokalnej społeczności pomagając szpitalą m.in.zakup respiratorów, środki ochronne, urządzenia do wykrywania koronawirusa dla działów zakaźnych mamy w tym.momemcie dwa na woj łódzkie. A co nasze P&G Gillette zrobiło dla naszej lokalnej społeczności w tak ciężkiej chwili Pomóżcie i też wspomóżcie, bo to się przyda Waszym pracowniką jak zachorują.

@Mika

Siema Cały Świat czeka na maszynki ! Produkujmy do końca świata i jeden dzień dłużej!

@Mika

Praca nie jest obowiązkiem narzuconym w Polsce. W dowolnej chwili możesz zrezygnować i iść do domu. Zrób to albo przestań (usunięte przez administratora)

PIP

Firma przypisała wszystkich pracowników do zmian w cztery brygady. Dlatego moje pytanie. Jak ktoś pracował na zmianach nie w systemie 4B i tak były badania okresowe konkretnie pod dany charakter pracy i czy występuje znianowość to jak wygląda ta kwestia według kodeksu pracy. Dodatkowo jak ta osoba będzie miała wypadek to kto odpowie za to że jej zakres pracy był niezgodny ze stanowiskiem, umową i badaniami okresowymi?

@PIP

Ja bym został przy tych 4brygadach dla biura. Po południu, w nocy jak i w weekendy są problemy w naszej fabryce. Maszyny się psują w nocy, brakuje komponentów w weekend, brakuje obsady itd. "Wszystkie ręce na pokład" Bardzo dobry pomysł Panie dyrektorze.

Mass
@PIP

A czy wypłaca dodatek za system??????

@Mass

Podobno za wkład i zaangażowanie będą rozdawać przeterminowane bony sodexo zaległe w szufladach biurek.

@PIP

Hmm. Mogłeś iść i zadać to pytanie na stacji benzynowej. Miejsce byłoby tak samo odpowiednie. Rusz jedna z posiadanych komórek i napisz maila do odpowiednich osób. Myślenie nie boli!

Zostaw merytoryczną opinię o Gillette Poland S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Gillette Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gillette Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 265.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gillette Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 207, z czego 42 to opinie pozytywne, 78 to opinie negatywne, a 87 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gillette Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Gillette Poland S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gillette Poland S.A.
2.2/5 Na podstawie 715 ocen.

Gillette Poland S.A.