Opinie o Gillette Poland S.A. w Łódź Zabraniecka 20

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gillette Poland S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gillette Poland S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gillette Poland S.A. w Łódź Zabraniecka 20

Tufi

Czy ktoś z Państwa zna byłego pracownia Pana Sebastiana Kusego?

Trędowaty
@Tufi

Całe szczęście ten człowiek nie pracuje,. Nie powinien nigdy z nikim pracować. Resztę już można Sobie dopisać.

Tufi
@Trędowaty

A czym On się zajmował?

Pan Nikt
@Tufi

Na wodnej zajmował się niszczeniem działu technicznego :(

Fakt
@Pan Nikt

A na Nowym Józefowie lini Camowej :(

Daniel

Teraz niszczy zakład hydroizolacji w Zduńskiej Woli

Zmiana B linia 3 Cam
@Fakt

Kochani, czy zamieni się ktoś z nami na lidera? Nie mamy za dużych wymagań. W zasadzie nie mamy ich wcale.

BAM1200
@Zmiana B linia 3 Cam

Jaki przebieg ? Czy był bity ?

Bodzio
@Zmiana B linia 3 Cam

Musicie nad sobą pracować. To niemożliwe żeby problem tkwił w waszym liderze. Ci ludzie są specjalnie selekcjonowani, to są najlepsi z najlepszych. Crem de la crem. P&G używa najlepszych narzędzi do wyboru przełożonych.... Piłeczka pingpongowa która wpada do kubeczka z imieniem przyszłego lidera nie jest przypadkowa...

BAM1200
@Bodzio

Ta firma ma chyba upaść. To nie przypadek tak złego zażądzania.

Jednorazówki
@Bodzio

Tego lidera to powinna ochrona wyprowadzić z Sensora.

Prawda
@Bodzio

Lider lini 3 Cam zmiana B Sensor ma w tyle PVP i inne zasady w Gillette. (usunięte przez administratora) to delikatnie powiedzieć o jego pracy. Nie ogarnia niczego niestety na szkode ludzi będących pod jego wpływami. Szkoda ze HR nie jest zainteresowany tą sytuacją.. Szkoda niestety...

Ekh.
@Prawda

To czemu sobie dajecie tam wchodzić na głowę? Szanujcie się i zróbcie z nim porządek. Nie ma ludzi nie do ruszenia.

Pracownik z wyboru
@Prawda

Niestety,nie tylko lider Cam niczego nie ogarnia!!!Na tym dziale jest kilku fajnych"liderów"trochę z przypadku.Na niczym się nie znają, niczego nie rozumieją.Aspiracje może i mają,ale wiedzy nie posiadają żadnej:(((((Za to nagrody lubią dostawać za tą swoją niewiedzę.Szkoda, że kadra kierownicza jest ślepa na te działania!!!

Taki jeden
@Prawda

Nie ma co się dziwić skoro bierze nauki od liderki cam zm. A. Powoli robi się kopiuj wklej jeżeli chodzi o podejście do ludzi.

Fakt

Faktycznie. Na Tytanie jest mechanik z female. Pyta co ma zrobić ludzi z e3 i innych e4 bo sam nie wie... Ale dostał ma female e4 więc teraz szura jako e4 na tytanie

Mechanik

Ja posiadam dyplom technika. Dyplom dostałem po skończeniu szkoły. ( 5lat technikum ) Dodatkowo w czasie szkoły do teraz mam do czynienia z mechaniką praktycznie i teoretycznie. To moje hobby. Jeszcze jakieś pytania ?

Mechanik

Ps. Jak nie wie co ma zrobić to niech zacznie od 6W2H XD

brutal
@Fakt

Niestety--- na Tytanie panuje sytuacja ze---- ostatni gasi swiatlo. To przykre ze odeszlo ostatnio wielu wartosciowych ludzi, ktorzy pracowali tu od poczatku.----patrz niebieskie bamy. Nasza firme to nie obchodzi---co jest kuriozalne w temacie wiedzy i doswiadczenia. Gillette nie jest zainteresowane zatrzymywaniem pracownikow i zrozumieniem czemu chca odejsc. liczy sie tylko procedura korporacyjna ktora nijak sie ma do rzeczywistej pracy z ktorej sa pieniadze i zyski firmy. Dla liniowych wazniejsze sa goryle analizy i inne bezwartosciowe rzeczy. W takim razie---OSTANI GASI SWIATLO. dobranoc.

assassin
@brutal

ostatni gasi swiatlo. faktycznie cos ostatnio zlozono tam wiele wypowiedzen. ciekawe dlaczego ?

poeta
@brutal

Coraz wiecej zwolnien z dzialu Tytana. Kazdy o tym mowi juz od rana Czemu ludzie nie chca pracowac na najnowszym dziale Ktory o ludzi nie chce dbac wcale. Jest coraz wiecej analiz i goryli i innego dziwadla Natomiast nie dostrzezesz nowych narzedzi i imadla. Wszyscy robia swoje kwalifikacje I nic nie umieja wiecej niz jakies wariacje Kazdy ma nowe fajne segregatory Analizy, goryle i inne walory. Maszyny jednak lepiej przez to nie pracuja Technicy swoj zapal tylko marnuja. Biuro obserwuje wszystko za swymi szybami I przyjmuja nowe wypowiedzenia kolejnymi tonami.

mentor
@poeta

Poniewaz z dzialu Tytana w dalszym ciagu odchodza ludzie ----Poszukujemy nowych chetnych do pracy Na tym dziale. Jakie osoby preferujemy >? 1. Jezeli maszyna sie zepsuje to nie naprawiaj jej ,tylko pisz analize. Do konca zmiany masz czas by liderzy byli kryci. Maszyna zepsuta moze stac. 2, Obserwuj ludzi dookola i zglaszaj dzialania niebezpeczne. W ten sposob pod pozorem bezpieczenstwa zterroryzujemy wszystkich innych. 3. Wymyslaj kaizeny i usprawnienia. Firma na tym zarobi miliony dolarow patentujac to a tobie w zamian damy talonik na 50 pln. 4. Osiagaj cele produkcyjne na maszynach z epoki stawiania piramid. Niebieskie Bamy. W papierach sa ultranowoczesne i tak ma byc w realu. 5. Podczas pracy na zestawie maszyn zajmuj sie jeszcze 5 innymi rzeczami. Tak aby nic nie zobic dobrze i aby sie w koncu pomylic. Wtedy dostaniesz od nas kare. 6. Z usmiechem na ustach zgadzaj sie ze rownowaga miedzy praca a zyciem prywatnym tu istnieje. Zwlaszcza gdy przychodzisz w niedziele do pracy.

fact
@mentor

Aktualnie pracuje w dziale Tytana i stwierdzam i potwierdzam zawarte powyzej opinie. Niestety nie dzieje sie dobrze. Do tego wlasnie doprowadzilo zarzadzanie znanych ludzi z tego dzialu. Liniowy ,,Jajo ,, oraz inz. ,, Parowa ,, nie potrafia ogarnac tematu. Dominuje strategia przeczekania i tego ze teraz ,,jakos to bedzie,, To sa wlasnie metody zarzadzania w nowym stylu. Nie jestem zadowolony.....

Stary

Jeżeli jesteś osobą która ma duże umiejętności lub doświadczonym mechanikiem i chciałbyś podjąć pracę w gillette to szczerze odradzam. Obiecują Ci gruszki na wierzbie a i tak będziesz kolejną parą rokiem do obsługi maszyny. Będziesz zwiększał swoje umiejętności a i tak ciągle będziesz operatorem stojącym na maszynie. Tak w dużym skrócie bot mógłbym się rozpisywać ale mi się nie chce. Ale jak jesteś osobą młodą bez doświadczenia lub po prostu chcesz odbębnić potulnie swoje 8 godzin obsługując maszyne, czasami dwie (hehehe) to będzie miejsce dla Ciebie. Zarobisz trochę więcej jak na kasie ale system czterobrygadowy sukcesywnie i skutecznie będzie niszczył Twój organizm.

juz były
@Stary

Dokładnie tak jest. W gillette zatrudniłem się pod koniec 2020 i już na szczęście tam nie pracuję. Trafiłem na Female. Początek był spoko stałem na masznie jako operator bo tak sie zatrudniłem do momentu aż nie dostalem "szansy" na kwalfikacje na mechanika...Moja kwalfikacja wyglądała tak żę dostałem "trenera" który w moim odczuciu jest b. dobrym mechanikiem i bardzo dużo wiedzy od niego dostałem. Lecz nadal byłem E2, na rozmowie o podwyżkę usłyszalem że nie mogę dostać większych pieniędzy ponieważ jestem tylko E2 i doszedłem do końca widełek. Patowa sytuacja moje E2 nie pozwala mi więcej zarabiać ale żebym rozebrał pompe dyspensyjna czy wymienił łożysko to już E2 mi wystarczy....Wiedza rosła, kwalfikacja stała, pieniądze stały. Jeszcze dodam że w wakacje była jeszcze bardziej patowa sytuacja bo organizacja doprowadziła do tego że na 4 maszyny było 4 operatorów w tym ja operatoro/mechanik, jak maszyny szły bylem operatorem, jak coś padło to się zmieniałem magicznie w mechanika a lider zmieniał sie w operatora. Firma poezja

juz były
@juz były

Dodam jeszcze że śmieszną sytuacją jest to że w okresie wakacyjnym np. Lipcu byłem w 4 miesiącu kwalfikacji i byłem jedynym mechanikiem...ups przepraszam, operatorem w kwalfikacji mechanicznej na linii na swojej zmianie :-) i było ok. no ale na E3 to mi jeszcze troche brakuje :D

Groszek
@juz były

Pewnie Jarkowi się niespodobałeś. Albo za słabo beczki skrobałeś :)

assassin
@juz były

Trzeba bylo wiec sie ZAKWALIFIKOWAC na E3 i wtedy dostalbys kase i E3. Dopoki jestes w kwalifikacji i zdobywasz uprawnienia i wiedze to nadal jestes e2. Tego nie zmienisz. Konczysz kwalifikacje ,Udajesz sie do eksperta i on kwalifikuje cie na E3. Sprawa zakonczona i prosta. Ile trwa kwalifikacja to zalezy tylko od ciebie jak szybko sie uczysz i czy jestes pojetny. Musisz jednak ja zaliczyc. Jesli tego nie zrozumiales--To idz do innej pracy ---Bo tu sie chyba nie nadajesz. Pozdrawia Kierownik Kazdej Linii w PG.

@assassin

asassin urwałeś się z matrixa albo masz bardzo przeprane pod włosami.Ta ścieżka kariery to większości fikcja z parciem na robienie jak najwięcej mechaniczek w ramach walki o równouprawnienie.Daje to jakże istotne zajęcie dla coraz bardziej rozrastającego aię biura.Jeśli przez te pare lat tego nie dostrzegłeś to czas zmienić okulary.W zakładzie z którego mamy maszyny sytuacja taka potrwała 70 lat i zamkneli bo już nie dawło rady jednym fizolem zarobić na dwóch umysłowych.U nas raczej to tyle nie potrwa bo postępuje to bardzo szybko

giligili

Dlaczego w firmie pracują tylko w biurach inwalidzi umysłowi ? Czy tak wygląda tolerancja ? 1.miejsca parkingowe niebieskie 2.windy w budynku 3.toalety przystosowane 4.drzwi rozsuwane 5.firma szczyci się tolerancją itd. a nikogo o kulach, niedowidzącego, niedosłyszącego czy na wuzku inwalidzkim nie widziałem. PYTAM SIĘ DLACZEGO !

Goryl z biura

Firma posiada parkingi dla niepełnosprawnych, toalety dla niepełnosprawnych, windy, drzwi rozsuwane itd A czy w tym zakładzie pracują inwalidzi ? Czy firma daje takim osobom szansę rozwoju? Czy tolerancja idzie tylko w jednym kierunku ? :)

giligili
@Goryl z biura

Promowanie lpg jest teraz w modzie na świecie to firma idzie za trendem. A prawda taka że ludzie z grupą są nie sprawni fizycznie ale sprawni umysłowo. A u nas w biurach ani głowy niesprawne ani ręce.

Kontakt 2 dni po wysłaniu cv, póżniej 45 minutowa rozmowa rekrutacyjna, która odbyła się zdalnie w panelu z dwoma rekruterami, kilka pytań behawioralnych i to tyle. Pytania dziwne biorąc pod uwagę stanowisko na jakie się aplikuje i trudne biorąc pod uwagę moje nikłe doświadczenie, o którym oczywiście wiedzieli. Rekruterzy zdecydowanie oczekują odpowiedzi i powiedzenie, że nie miało się takiej sytuacji ich nie zadowala i dociskają, żeby podawać jakieś przykłady z życia czy ze szkoły. Miałem okazję pracować już wcześniej na produkcji w dużym zakładzie i wtedy wystarczyło zwykłe, jednodniowe szkolenie. No ale tak, to korporacja.

Opowiedz o sytuacji w której podjąłeś ważną decyzję w swoim życiu. Opowiedz mi o sytuacji, w której byłeś w stanie znaleźć nowy, lepszy sposób wykonania ważnego zadania. Podaj mi przykład ryzyka, które podjąłeś, aby osiągnąć coś ważnego. Opowiedz mi o sytuacji, kiedy musiałeś wybrać priorytety w trakcie prowadzenia jakiegoś projektu Jak zachowałbyś się sytuacji w której twoi współpracownicy się obijają i cierpi na tym wydajność waszej pracy. Było też pytanie odnośnie sytuacji w której maszyna się zacięła i oczekiwano, że odpowiesz jaki mógł być powód tej awarii mimo, że nie masz zielonego pojęcia jak maszyna działa.

logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Mam pytanko Taka sytuacja W kraju umieralnoć i zachorowalność wiadomo na co Kiedy nasza firma ma zamiar podstawić "autobusy covidowe" i wprowadzić system 4brygad dla fabryki ? Podobno BHP to podstawa naszeko zakładu :)

sadistical

Spostrzezenie dla uwaznych Wiele mowi sie o rzekomej karierze w naszych strukturach firmy. Jest tylko jedna zagadkowa rzecz. OtOz --Nasze tytuly i nazewnictwo sa w ogole nieprzydatne poza zakladem. Jezeli w prokterze ,,otrzymasz ,, tytul E3 --To poza zakladem mozesz sobie tym tytulem....wiesz co zrobic. Dawniej gdy zostawales mechanikiem to poza zakladem ten tytul byl tez honorowany. Teraz mozesz byc nawet E4 i E5 a i tak nic z tego nie wynika poza zakladem. Najwyzej wysla cie na leczenie umyslowe jesli bedziesz sie upieral ze to cos znaczy. W ten sposob Prokter Chce aby kariere robic tylko w jego strukturach---Bo tylko tu honoruja takie dziwolagi jak E3 czy E 4. Kariera poza strukturami firmy z takimi tytulami jest problematyczna. Pozdrawiam.

@sadistical

Ale co ma tytuł e3 czy e4 do pracy? Liczy się Twoja wiedza i nawet mając tytuł mechanika czy elektronika nowa praca cię zweryfikuje. Więc takie przycinki do poziomu stanowiska są głupie. Jak żaden z ciebie e4 to cie wywala z nowej roboty tak czy siak jak nie będą zadowoleni

@sadistical

Nie zauważyłem abym w umowie z pracodawcą miał stanowisko E3, E4 czy E5. To nazewnictwo jest używane raczej wewnątrz firmy.

@sadistical

Dodam że kiedyś też mialeś/aś. Nazewnictwo T1, T2, T3 itp. I co inne formy to honorowały? Z T zrobili E i nazwali po swojemu.

@...

Niektórzy uważają ze Gillette jest wyznacznikiem życia i jak on tak ma to muszą honorować. Szkoda mi takich ludzi.

Misiu

No i co misiaczki biuro zamiast wziąć sie do roboty wymysliło kolejny genialny pomysl odnosnie telefonów oczywiscie pod pretekstem BHP. Z tego co widze to naprawde nie maja juz niczego konkretnego do zrobienia stołek na stołku i wysicigi z pomyslami nadal trwaja

Tusk
@Misiu

Ale nadal można korzystać z tableta XD

Jupi

Firma promuje zdrowe jedzenie "akcja zdrowuś" bieganie, dojazdy rowerem, zdrowe koktaile na każdy dzień itd. Czy naprawdę firmie na tym zależy ? Co za inteligent wymyślił akcje z colą na stołówce ? Kupując cole możesz wygrać nagrody ! No superrrr już biegnę... Każdy normalnie myślący wie, że cola jest niezdrowa. Chyba już w tym HR głowa ich boli od tych "super pomysłów"

Venom
@Jupi

Nie biegaj bo się spocisz. Może Ty kupujesz rzeczy dla nagród, ja tam piję piwo i cole bo lubię

Jeremi

A para I @ A jeszcze pracuje na produkcji Fusion czy Mach ? Oni sa zajebiści ;-)

Szok i niedowierzanie

Dowiedzialem sie, ze na Titanie zwolnil sie najlepszy mechanik od Fcam. Z dnia na dzień rzucil papierami, bo znalazl lepsza robote. Nie wierze ze firma nie mogla mu dac kontroferty, by został. Taka strata.

"Ekspert"
@Szok i niedowierzanie

Na tym tytanie to jeszcze ktoś pracuje ze starej ekipy z pod skrzydeł RWiaty ? Bo już na początku projektu ludzie odchodzili :)

Yuri
@Szok i niedowierzanie

Jak coś to go zwolnili za BHP, a z tym najlepszym to lekka przesada. Jeśli mowa o tym samym techniku to żadna strata.

Machn
@Yuri

Warto żeby wiedzieć od źródła co było powodem. Za zamkniętymi drzwiami nie wiesz na jaki temat była rozmowa i czy czasem nie było trochę inaczej.

Yuri
@Machn

Jedno jest pewne, złamał zasady BHP. Za takie działania ponosi się konsekwencje w tej firmie. Trochę inaczej mogło być, pewnie został poproszony aby sam się zwolnij. Prędzej czy później się dowiemy.

Ciekawy
@Yuri

Chodzi o zdarzenie, że pracował na jogu bez zielonej plakietki ?

Łi ar Jor czois
@Szok i niedowierzanie

Nie zależy im na doświadczonych i porządnych pracownikach nikogo nie zatrzymują pozwalają odejść bo dla nich to jak powiedziane zostało na spotkaniu "firmy rozwój"!!!

Trybik
@Łi ar Jor czois

Na razie wszystko się jakoś kręci , po co drążyć... Będzie problem to się pomyśli o fachowcach... Jakoś to przecież będzie ;)

Jack
@Szok i niedowierzanie

To są pomówienia i kłamstwa JA tu wciąż pracuje.????

Rekrutujacy

Jakie benefity oferuje firma? Oprocz standardowej pensji czy sa jakies dodatki np. bonusy swiateczne, wakacyjne? Czy istnieje system podwyzkowy coroczny i jesli tak to jakiego rzedu sa podwyzki?

Bart

Myślałem o pracy w tej firmie z tego względu ,że miałbym blisko do pracy.Przeczytałem komentarze i teraz wiem,że nie szanuje się w tym przybytku pracownika. Strasznie kadry odnoszą się do ludzi i zero szacunku.Szukajcie (usunięte przez administratora) dalej ,a Ukraińcy też nie są tacy głupi jak myślicie.

Sensorek
@Bart

Szkoda że po opiniach już odrazu tak stwierdzasz zamiast przyjść i sprawdzić. Komentarze negatywne są od osób które zazwyczaj nic nie robią a chcą zarabiać miliony. Ja jestem zadowolony i pracuje krótko ale uważam że jak dajesz coś od siebie to zostajesz doceniony.

Ehh
@Bart

W każdej pracy są zwolennicy i przeciwnicy. Są różni ludzie.

Sensor
@Sensorek

Napisz za jakiś czas bo narazie oczy, uszy masz zasłonięte makaronem jaki korpo Ci nawija codziennie. *Pracuje krótko ale się wypowiem Nie znam się ale się wypowiem itd. Napisz może jak przebiegała rekrutacja. Na jakie wynagrodzenie może liczyć nowy pracownik. Jaki czas od złożenia CV do podpisania umowy. Aaa i najważniejsze zakres obowiązków

Jacek

Niemożliwe ona nie pracuje w Gillette

Witam Czy jest u was w firmie Dział Utrzymania Ruchu grupa mechaników, elektroników, automatyków ? Czy firma inwestuje w szkolenia w rozwój tej grupy ?

Berni
@Adam

Pracownicy utrzymania ruchu (elektronicy i mechanicy) jeszcze są ale to grupa na wymarciu, firma skutecznie eliminuje te stanowiska. W zamian natomiast powstaje coraz to większą grupa "techników statystów" i "statystów ekspertów"

KITI
@Adam

Mechanicy dosc czesto robią to co operator i w miedzy czasie naprawiaja maszyny

Ehh
@Adam

Nie ma czegoś takiego jak dział utrzymania ruchu

BIG
@Ehh

Pracownik utrzymania ruchu ha ha ha. Są E4 bez wiedzy i umiejętności, brak nawet chęci , tylko hasło, zobacz nie idzie.

@Berni

Czy były już długie postoje maszyn spowodowane niewiedzą "statystów" ?

@KITI

Czy mechanicy się zwalniają ? Godzą się na takie warunki pracy ?

@Ehh

To kto naprawia/serwisuje maszyny ?

@BIG

Co to jest E4 ?

@BIG

Są jeszcze tacy, którzy wiedzę posiadają i chęci mają. Ale firma ich skutecznie zniechęca swoimi systemami.

@Adam

Ekspert mechanik. Tylko z tą ekspertyzą i podstawami mechaniki, to ciężko u nie których osobników.

@Adam

Były, są i będą. Najważniejsze, że coraz więcej kwalifakcji na E3 i E4.

@Notorious

To taki "Ekspert mechanik" jaki ma staż w naprawie maszyn ? Rozumiem że pracuje w firmie po skończeniu szkoły (mechanika) i ma 50l. Bo trudno kogoś nazywać ekspertem bez wiedzy i doświadczenia w tym co robi.

@Adam

Są tacy co pracują w tej firmie od początku i nadal za dużo nie potrafią. Jedyne co potrafią to się mądrować i ściemniać, a jak przyjdzie naprawić maszynę to już problem. Są też oczywiście jeszcze dobrzy mechanicy, którzy na szczęście chęci mają. Niestety jest to wina osób zarządzających, ktoś w końcu takich ściemniaczy kwalifikuje na ekspertów statystów.

@Notorious

Na jakie wynagrodzenie może liczyć nowy pracownik który ogarnia mechanikę, elektronikę ? Ma doświadczenie praktyczne 10l. Wymiany części, naprawy, przeglądy czytanie rysunków itd. nie są problemem dla mnie Wiadomo trzeba poznać proces maszyny, produkcji towaru wyjściowego w każdej nowej firmie.

WM@jtkiwkładam
@Adam

Adamie mysle ,że na poczatek bedziesz musiał pracowac jako operator kwestia twojego przełożonego "lidera" jak szybko bedzie mu zalezalo zrobic z ciebie mechanika tez przyszedlem jako mechanik a 2 lata pracowałem na operatorce

Adaś
@Adam

Jeśli chcesz dobrze zarabiać i robić jako mechanik a nie combo operatora i mechanika to idź do takich firm jak miele czy adamed. Tam masz DUR I Lepiej płacą niż w PG

Poważnie
@Adam

Praca jest ok, ludzie z wiedzą taka jak piszesz dość szybko wyławiani są z tłumu i mają szanse na uczciwy zarobek. Początek u wszystkich jest ten sam. Technik/ operator. Przy odrobinie szczęścia i prawdziwym zaangażowaniu w ciągu 3-4 lat masz szanse znacznie podniesc zarobki

Tu i teraz
@Adam

Chłopie jaki DUR, jakie szkolenia ? Tu nawet nie mają swoich swoich narzędzi jest jeden wózek do podziału. Więc dobrze się zastanów zanim podejmiesz decyzje. Co do szkoleń tak jest grupa SME (statyści) którzy robią szkolenia. To tak jak byś czerpał wiedze z bajki "Pat i Mat" Profesjonalizm skończył się w tej firmie została tylko improwizacja. Nawet jak się starasz i zrobisz coś dobrze (na lata) nikt tego nie doceni. Najlepiej wychodzą Ci co korzystają z taśmy, sznurka, trytki Tanio, szybko, do następnej awarii. Ale czego można się spodziewać po ludziach którzy nie radzą sobie w roli E4 baaa nie radzili sobie i na E3 A firma dalej produkuje Pata i Mata w roli eksperta.

@Tu i teraz

Tak to u Was jest, jednen z najbogatszych działów a jednak najbiedniejszy.

Nicky
@...

Najbogatszy w wiedzę i doświadczenie w zarządzaniu maszynami i zasobami ludzkimi. Nie wspominając już o bogatej wiedzy inżynierów.

Praca raczej na chwilę. Na początku przed pracownikiem roztaczana jest wizja rozwoju i wspaniałej kariery. Niestety w rzeczywistości wygląda to nieco inaczej. Wieczne roszady pracowników, przerzucanie ich po zmianach i działach. Brak jakiejkolwiek stabilizacji. Co roku zmieniane cele których oprócz corocznych"oszczędności" i tak nikt nie ma zamiaru realizować, szczególnie jeśli chodzi o szkolenia dla pracowników, które to są ustalane z przełożonym w ramach jego rozwoju. Szeregowy pracownik ma być koniem podążającym za marchewką na kiju. Całe otoczenie równe propagandzie żywcem wyjęte z epoki PRL. Wszystkie ściany powyklejane hasłami o pseudo sukcesach i zasadami etyki biznesowej, której w rzeczywistości tej firmie ewidentnie brakuje. Gazetka pracownicza która jest wydawana kwartalnie jest też równie wiarygodna i rzetelna co obecne "Wiadomości" w TVP. Przez pierwszy rok praca ok, człowiek się szkoli nikt od Ciebie cudów nie będzie oczekiwał. Z czasem jednak śruba będzie coraz bardziej dokręcana. Będą próbować wycisnąć z Ciebie co się da jak najniższym kosztem, cały czas obiecując złote góry. Część ludzi "awansuje" na inne stanowiska, i nic w tym złego, niestety nikt nie weryfikuje rzetelnie ich umiejętności i predyspozycji na dane stanowisko zwłaszcza jesli chodzi o liderów. Z plusów które mogę wymienić to na pewno czystość która panuje w firmie i grafik który jest ustalony z góry na cały rok. Brak poczucia stabilizacji i ciągłe (w większości bezsensowne) zmiany dyskwalifikują tą firmę jako stabilnego długoletniego pracodawcę.

Fred
@Marcin

100% racji. Trafione w punkt.

@Marcin

Największym nieporozumieniem jest Arbuz na Sensorze.

ClipFeed

Kim jest Arbuz? Mowa o świeżym stanowisku zmiany generalnej człowieka operatoro-mechanika-lidera-coacha technologii CAM?

Apex
@ClipFeed

Człowiek od wszystkiego jest do niczego. Dołożyć mu jeszcze jako bonus (usunięte przez administratora)

@ClipFeed

Nie mowa o człowieku który nie ma kompetencji do zbierania truskawek a ma być liderem.

self

Arbuz na sensorze jest przykladem tego ze jaK ktos jest mierny, bierny ale wierny to moze duzo wygrac. Polityka firmy jest kompletna porazka-- ale takich Arbuzow jest wiecej i na innych dzialach. Tak dziala nasza firma w warunkch Polskich- niestety. Arbuz dostaje wladze i staje sie panem. Szkoda gadac--polecam zmiane pracy.

SSAM2000
@self

Female się pyta kto to jest arbuz ?

SWAM3000
@SSAM2000

Micheleao Deagostini Sensor, podwydział od montażu głowiczki Zmiana Cymbałów ;)

Nena
@SSAM2000

Biuro sensor, czerwona koszulka zaraz za drzwiami po lewej.

Just
@SSAM2000

Stary przedłużacz. Uważajcie sensorianie.

Nie do końca
@Marcin

Czystość owszem była ,ale od paru lat odkąd nastąpił najazd ludzi ze stepu współczuje sprzątaczkom.Zresztą widziałeś instrukcje w wc bez powodu jej nie powiesili.

RamPamBam
@Nie do końca

W tej firmie instrukcja to podstawa. :) Ludzie zatrzymali się w rozwoju. Potrzebna do życia instrukcja, aplikacja, nawigacja itd. Do młodzieży świat należy, róbta co chceta

@RamPamBam

A najlepsze jest to że te instrukcje każą robić szaraczkom. W biurze siedza i zbijają bąki. Jakiś czas temu jedna zmiana zrobiła instrukcje na stratę. Pan inżynier zmienił kilka zdań i sam się podpisał. To jest właśnie praca w tej firmie.

Niko
@RamPamBam

Czy ktoś może napisać ile na miesiąc można zarobić, i czy są możliwe nadgodziny?? Z góry dziękuję

Koleś
@Niko

Na miesiąc możesz zarobić nawet 20.000- Na badaniach musisz mieć stwierdzoną wadę genetyczną "kręgosłup z plasteliny".

Ale o co chodzi????!
@self

Na Sensorze jest wiele takich arbuzów.Zakwalifikowanych przez przypadek Expertów, którzy na niczym się nie znają.Dzisiaj E3, jutro E4 a pojutrze E5, niektórym szybko to idzie????Jak oni to robią z tą niewiedzą???

Ale o co chodzi????!

Nadgodzinki,nadgodzinki dla camowców i rodzinki

CEO

Krnąbrne robolki już tak nie narzekajcie. I tak robicie połowę tego co powinniście robić w trakcie swojego czasu pracy. My doskonale widzimy kto przesiaduje po palarniach i stołówkach ;) Przypominamy tylko że praca nie jest przymusowa i jak komuś nie pasuje to może śmiało zmienić miejsce swojej pracy. Jest już spora kolejka chętnych pracowników ze wschodu, którzy nie są tak wymagający i rozczeniowi.

brutal
@CEO

Pracownicy ze Wschodu Jezeli nasza kadra chce pracownikow ze wschodu to niech sobie ich zatrudni wszystkich. Zobaczymy wtedy ze jednak sa wymagajacy i roszczeniowi. Oni narazie sa grzeczni ale wkrotce pokaza nam rogi. Proponuje tez by firma rozwazyla zatrudnianie ,,inzynierow ,, muzulmanskich. Pchaja sie do europy drzwiami i oknami.

Adaś
@CEO

I jak widzisz ludzie odchodzą. Tylko lizodupy się wypowiadają jak super jest.

Soc
@CEO

Jeśli widzisz ludzi którzy siedzą na palarni i stołówce to zwolnijcie ich po co trzymacie takich pracowników ale skoro widzisz kto siedzi to chyba za wiele też nie robisz jak masz czas na takie obserwacje

Elektryczny

Moi drodzy, przyszli, nie doszli, pracujący. Odchodzą pracownicy którzy budowali filary tej firmy,na których inni się bogacili,awansowali,robili kariery. Ze smutkiem muszę stwierdzić że ta firma upada na (usunięte przez administratora) łamane są wszystkie prawa pracownika,ludzie którzy tam zarządzają, myślą tylko o sobie,zarobki są wręcz głodowe, obowiązków co raz to więcej,a podwyżek co raz mniej, niestety taka jest smutna prawda, ogólnie nie polecam pracy w tej firmie,koniec kropka.

Mr.T
@Elektryczny

Niestety to prawda. Ryba psuje się od głowy. Dział HR niestety udaje że nic nie widzi jeśli chodzi o problemy pracowników produkcji a wszelkie problematyczne sprawy elegancko zamiata pod dywan. Ale trudno się dziwić skoro "głowa" tej ryby zamiast być pro pracownicza i działać zgodnie z literą prawa tak naprawdę tworzy... PATOKORPORACJE... Chyba najwyższy czas na zmianę miernego sternika(czki) tego działu...

Pytacz

Jeżeli elektronicy mają swoich liderów (elektroników), to Ci drudzy weryfikują wiedzę tych pierwszych. Pytanie : Kto weryfikuje wiedzę mechanika A kto wiedzę inżyniera

Lama
@Pytacz

Nikt nie weryfikuje ich wiedzy,ani liderów,ani inżynierów!!!!Tylko dręczą techników,analizami,gorylami i audytami????????????????????Sami nie mając bladego pojęcia o technologii w której są przywódcami!!!! Niestety,straszną to prawda ????????????

Inżynier z paczki chipsów

Drodzy operatorzy, mechanicy i elektronicy. Pracujcie sumiennie i zaangażowaniem. Wymymyślajcie kaizeny, oszczędności, róbcie analizy i instrukcje. Ja wam za dużo nie pomogę ale się podpiszę pod wszystkim i odbiorę nagrodę od mojego przełożonego. I za jakiś rok wskocze wyżej. Wam postaram się załatwić 50- tu i teraz. Pozdrawiam Stażysta, inżynier procesu :)

Apex
@Inżynier z paczki chipsów

Sam se wymyślaj kaizeny i rób analizy, bierzesz co miesiąc za to pieniądze !

Gonzo
@Inżynier z paczki chipsów

Pasożyt – organizm roślinny lub zwierzęcy żyjący i rozwijający się na innym organizmie (żywicielu) lub wewnątrz jego ciała. Pasożytnictwo jest rodzajem wzajemnego oddziaływania między osobnikami różnych gatunków, z których jeden (pasożyt) odnosi korzyści kosztem drugiego (żywiciela)

Zostaw merytoryczną opinię o Gillette Poland S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Gillette Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gillette Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 257.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gillette Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 200, z czego 42 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 84 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gillette Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Gillette Poland S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gillette Poland S.A.
2.3/5 Na podstawie 712 ocen.

Gillette Poland S.A.