Opinie o Rieter Automotive Poland w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rieter Automotive Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rieter Automotive Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rieter Automotive Poland w Katowice

dokładnie,lepiej szukać innej roboty za normalną kasę.

abc
@ja

Ale z braku laku dobre i to ;)

JA

na B

Mała Mi
@JA

Najlepiej na B do Olesi :) bo reszta to ...

przem

To według was na jaką zmiane najlepiej trafić :)?

abc
@przem

Najlepiej to w ogóle tu nie trafić :)

maron
@przem

odradzam zm c a szczególnie brygadę półek. wredne baby tam pracują a przewodzi nimi babsko o pięknym imieniu i paskudnym nosie - tatiana. a jeśli jesteś kobieta i wyglądasz (a nie jest to trudne )lepiej niż ona to masz przerąbane.

edo

Do xxx w Fiacie i Oplu może i pracują tak jak tutaj ale przynajmniej zarabiają normalne pieniądze.Tam maja powyżej 2 tysiące netto nie brutto,szkoda że to tak daleko od Katowic :(

Chyba dla chłopaka 19,20 lat mieszkającego ze starymi jest kasa ok,bo będzie miał na piwo,szlugi i ubrania:)

Brałeś udział w rekrutacji do Rieter Automotive Poland. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
jo

Najwiekszy problem jest taki ze poprostu jes zecza niemozliwa znalezc gorsza prace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i za takie (usunięte przez administratora) co poniekturzy nazywaja pensja , co to za firma ktura placi podwykonawcy wiecej za pracownika niz swoim ludzia , oprycz socjalu oczywiscie!!!!!!! A k......a szkoda moich palców.

ona

Stawka jest oczywiście brutto

ona

Jeśli mówicie że ta firma jest normalna to znaczy że nigdy nie pracowaliście w normalnej firmie!Pracuję tam od pół roku,mam umowę na dwa lata a moja stawka godzinowa to 11.20 zł.Traktują cię tam tak jak w obozie,ciągłe zakazy,nakazy,wypisywanie jakichś bzdur,nie masz nic do powiedzenia.Czas na niektórych maszynach masz tak wyliczony że pracujesz od dzwona do dzwona a i tak nie zawsze uda ci się zrobić normę.Temperatura na hali w tym tygodniu to około 40 stopni.Jeśli lubisz zapiepszać jak murzyn za drobne to polecam...ja jeszcze miesiąc i stamtąd odchodzę...:)

Łajcik

(usunięte przez administratora) ja dostałem niedawno umowę o prace na czas określony 2 lata jestem ze zmiany C i wszystko jest w porządku liderzy czasem opierdzielą czasem pochwalą od tego oni są jeżeli jesteś ciotą to nie wypowiadaj się że jest ciężko jak dla mnie praca okey może i stawa za godzinę nie jest za wysoka ale ZNAJDŹ pracę z taką stawką z lepszymi warunkami. Mówicie że robimy na premie liderów no tak a z czego oni mają mieć premie od kilometra. Oni tak samo dostają opierdziel od kierowników zmiany(usunięte przez administratora)

XYZ

Zanim ogarniesz co jest pięć na magazynie, to Ci się wakacje skończą! Lepiej zrobisz, jak wyjedziesz na sezonowy zbiór rdestu... A o kolegę zapytałam z czystej ciekawości robercie przez małe "r".

XYZ

Na zmianie C swego czasu był taki kolega w długich włosach i z kolczykiem w brwi. Ktoś kojarzy co się z nim stało, bo od dawna go już nie widziałam? Wyleciał, czy sam się zwolnił?

@XYZ

taki spoko ziomek,sam olał tą robotę

pan kot

autoneum to nie tylko produkcja to także magazyn, strefa, wysyłka oraz ludzie sprzątający (nie wspominając już o biurach ale to inna bajka). Pracownicy magazynu są inaczej rozliczani (osobno niż produkcja). Na magazynie nie ma źle, jeździ się na wózkach widłowych, odkłada gotowe detale (w kiblach) na lokalizacje itp, człowiek męczy sie psychicznie bo to co tam jest wymyślone (dzieki kierownictwu produkcji) to woła o pomstę do nieba. Ciągłe kombinację, które mają ułatwić pracę a efekt jest dokładnie odwrotny. Ludzie wymyślający te "ułatwienia" pewnie nigdy nie mieli kontaktu z tą pracą i w teorii wszystko działa a wiadomo praktyka to już co innego. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nikt nie przyzna się do błędu i jak przejdzie jeden pomysł to on już zostanie (mimo, że będzie w 100% nie skuteczny). Sama ekipa magazynu na każdej zmianie jest wporządku łącznie z kierwonikiem :). płaca 1300~~1500 zł + premie (max 350 zł kwartalnie). Pracuję tu od długiego czasu (a pracownicy mimo wszystko często się tu zmieniają) i nie narzekam

jo

Chicken to osoba ktura tam dalej pracuje za ta jałmużne bo boi sie zwolnić!!!! Taka jak ty pewnie służba zwana w TEJ firmie liderami - (usunięte przez administratora)

....

Chicken.

JA

beznadziejna firma,non stop coś wymyślają żeby tylko zabrać tą śmieszną premię za byle co,nie wypiszesz instrukcji itp,to masz po premii,nwm komu są potrzebne te durne instrukcje i tablice itp.

XXX

Jak ty uwazasz ,ze liderzy maja tu normalna prace to jestes w bledzie, wszystko co sie dzieje zle idzie na nich, ja za zadne pieniadze nie chcialbym byc liderem. Jezeli chodzi o operatorów to ta praca jest dobra dla osob uczacych sie , bez dzieci bo kokosow nie ma.

djs

No ten z okularami i ta blond to są tacy a nie inni. Oni mają za śmieci takie osoby bo wiedzą że prędzej czy później odejdą te osoby z produkcji a oni mają stałą pracę i normalną i kpią z takich jak Wy. Czekam na to aż skończy im się ten śmieszny nabór nowych osób i zaczną sami zakładać folię

djs

Kasia to idz tam. i sie przekonasz: co to za problem

ww

Maja widać że masz iloraz inteligencji 0 jak pytasz się czy polecamy tą prace.. Czytać nie potrafisz czy skończyłaś podstawówke ?

lola

To gdzie trafisz zależy od tego w jakiej brygadzie brakuje ludzi.Jeśli na foliach jest komplet a np: na półkach brakuje ludzi, to kierownik da Cię na półki. Nie sądzę,że predyspozycje fizyczne mają znaczenie.W tym zakładzie bardzo często kobiety muszą się bardziej narobić niż faceci( czyt: dostają cięższą robotę) i nikogo to nie interesuje,że nie masz tyle siły!!!!. A czy jest coś lepszego od folii??hmm... w każdym dziale są łatwiejsze i trudniejsze detale więc trudno to ocenić. Jak ktoś chce robić to będzie robić wszędzie i nie będzie wybrzydzał!

Majaa

Mam iśc tam do pracy, jutro mi ma kierownik dzwonić. Polecacie ta pracę? Czekam na odpowiedzi.

luśka
@Majaa

Praca jak praca,ale nie każdy się do niej nadaje!!! Niestety często przyjmują ludzi,którzy nie potrafią sobie dać rady lub co gorsza ludzi którzy "są raczej ciężko kumaci".

Zostaw merytoryczną opinię o Rieter Automotive Poland - Katowice

Rieter Automotive Poland
1.8/5 Na podstawie 379 ocen.
  • Owsiana 60A
    40-780 Katowice