Opinie o Rieter Automotive Poland w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rieter Automotive Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Rieter Automotive Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rieter Automotive Poland w Katowice

aq

[usunięte przez moderatora] dalej sprzedaje ludzi ze swojej brygady ?

w

anonim - 2013-07-07 19:19:07 nadal Rieter Automotive reflektuje 3 przerwy dla pracowników? no i co w przypadku gdy ktoś nie wyrobi normy od razu zwolnienie czy jakieś upomnienie?Rok temu był w lato 3 przerwy, jedna 15 min czy tam 20, a dwie po 5 min. To Wróbel przy tych pięciu minutówkach latał jak poparzony i sprawdzał kto ile miał na licznikach... A co do normy to może odrazu Cie nie wywalą.. ale powiedzmy jak byś nie robił normy z miesiąc czasu to papa.. tam trzeba [usunięte przez moderatora] za 1300 zł HAHAHA..

Lili

Jesteś [usunięte przez moderatora] to najlepszy kierownik.Robia tam 3 lata i wiem on jest ok.

jest

[usunięte przez moderatora] na produkcji jak robił a nie miał normy to płakał nie lubie goscia

Brałeś udział w rekrutacji do Rieter Automotive Poland. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
YORKE

operator - 2012-07-09 20:23:09 Zgadzam sie z toba odradzam ta firme za małe zarobki .AUTONEUM TO KRÓTKO MÓWIĄC SYF KIŁA I MOGIŁA.BURDEL JEDNYM SŁOWEM.NIE POLECAM TEJ ROBOTY

wwwww

Musisz przydziobac [usunięte przez moderatora] ladnie to wtedy bedziesz jego pipulem.. ale i tak nie obejdzie się bez tekstu - "Czemu nie ma normy" ? Zbiorka u [usunięte przez moderatora] to też jeden wielki motłoch.. wszyscy siedzą na skrzynkach i czekają na zbawienie.. a może [usunięte przez moderatora] nie ma ? ale niestety przychodzi ten gorol i rozdaje robote przy czym zaznacza, że ma być NORMA !! hehehe śmieszny człowiek.. jakoś u Dory wszyscy z uśmiechem i na luzie idą do roboty i czekają na zbiórce.. ale cóż.. [usunięte przez moderatora] sam sobie jesteś winien.. Przychodzą nowi i odchodzą głównie z twojego względu.. 15 min do końca szychy wszyscy już zbierają się, mają posprzątane idą oddać karty rozliczeniowe, ale oczywiście Skoda od wróbla jedzie do za 10... a potem sprzątanie, wypisz papiery, znaczniki.. Jednym słowem SYF !!!! Nie lepsi są też inżynierowi procesów.. Ci którzy ustalają jaka ma być norma.. śmiech na sali.. Ogólnie ten zakład to jeden wielki syf.. na pewno lepsze to niż nic.. ale tylko na przetrzymanie, typu przyjąć się, porobić max rok i szukać czegoś innego w między czasie.. PETROL, LEWA SKODA, NOWA SKODA -- [usunięte przez moderatora] a może Ty popiankujesz petrola - ? HAHAHAHA

jo

na 7 miesięcy albo 2 lata :) ale musisz sie postarać :)

luuna

Słuchajcie, a jak z przedłużaniem umów ? Przedłużają(oczywiście jak norma jest;d), czy raczej zwalniają pracowników i zatrudniają kolejnych i tak w kółko ? I jeśli dają umowę to na ile, pytam bo różnie słyszałam, jedni mówią, że na rok, drudzy, że na dwa, a jeszcze inni, że na pół, heh:) Niech najlepiej wypowiedzą się osoby, które niedawno przeszły z okresu próbnego i mają umowę:) z góry dzięki

oczkodan

Najlepsza to jest maszyna tzw. "nowej skody" bodajże 909b-sk, dwa razy tam piankowałem i to co tam się wyrabia to woła o pomstę do nieba.. Człowiek niemalże leży na maszynie, żeby zapiankować tylną część.. bez jaj a norma to bodajże 105 cykli, ciekawe kto to robi.. jak max da się tam wycisnąć 80 cykli.. przy takiej pracy i piankowaniu dzień w dzień to za rok dwa ma się kręgosłup w (usunięte przez administratora)

no chyba śmierdzi najlepszy luft był na BL-289 (chyba tak to sie nazywało) takie czorne długie do zafiry jak tam jebało jak ta prasa sie otwierała i ten "buch" siwego dymu ha ha ha ja i ta farba czorno do malowania i [usunięte przez moderatora] co durch plam szukoł . I najlepszy był napis "Uwaga formaldehyd"

autoneum

Mam pytanie na hali śmierdzi ??

PP

Przeczytaj krecie w słowniku co to znaczy ironia.. ale widać, że pracujesz w tym syfie to jesteś zakompleksionym psioczem od [usunięte przez moderatora]

najpierw to sprawdż w słowniku pisownię , a potem pisz głupoty bez błędów , wstyd takie byki robić

wwww

idź do A do [usunięte przez moderatora], naprawdę spoko gość i sympatyczny i pomorze.

kol

kol - 2013-06-01 20:00:19 okyczy ktoś morze mi powiedzieć o co chodzi z tymi zmianami a b c ide w poniedziałek do tej roboty

kol

oky

ktos

Teraz zatrudnili w cholere ludzi z agencji "AAS" i z tego co wiem zarabiaja 10 z groszem.

aeq

Ile teraz na start dostaje nowy pracownik ??

onik

DZIEKI [usunięte przez moderatora] Pozdrawiam A

chorzów

odezwoł sie smakosz

Zostaw merytoryczną opinię o Rieter Automotive Poland - Katowice

Rieter Automotive Poland
1.8/5 Na podstawie 379 ocen.
  • Owsiana 60A
    40-780 Katowice