Opinie o Fale Loki Koki (Polwell Sp. z o.o.) w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Polwell Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Polwell Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polwell Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Mam takie pytanie, potrzebują do pracy młodszego specjalistę ds. wysyłek proszę mi napisać czy jeden człowiek na tym stanowisku ogarnie tyle obowiązków przez 8h pracy ?? Przewidzianych w wymaganiach "ewidencja / rozliczanie oraz przygotowanie paczek i dokumentów przewozowych koordynowanie obiegu przesyłek i dokumentów kontrola przesyłek oraz dokumentów zgodnie z procedurami, wyjaśnienia niezgodności raportowanie rozbieżności wprowadzanie danych w system monitorowanie terminowości wysyłki towarów sporządzanie zlecanych przez przełożonych raportów i zestawień właściwe przypisanie paczek / przesyłek do odpowiedniego działu i rozdysponowanie ich prace magazynowe przyjmowanie palet / przesyłek

@Zainteresowany

Tak ogarnie to jeden niepełnosprawny człowiek na wózku inwalidzkim za 1500zl na rękę bez żadnych ambicji. Szukaj wśród Ukraińców może oni są chętni

xxx
@Zainteresowany

Ciekawe jaka pensja? Ktoś coś moze wie?

Lech
@xxx

2300 brutto

@xxx

Jałmużna*.

Czy firma posiadająca tytuł (gazeli rynku) nie powinna zamieścić w swojej ofercie wynagrodzenia jakie oferuje? Atrakcyjne zarobki i system premiowy nic mi nie mówi. Proszę o informację.

Były
@Zainteresowany

Daj sobie spokój z tą firmą. Oferta nie jest wcale atrakcyjna wszystkie kosmetyki można kupić w internecie wiec dla salonu to żaden prestiż. Szukaj w branży ale inną markę. Oni myślą ze obsłużą każdy salon ale nikt w małym mieście czy w dużym na jednej ulicy nie bedzie pracować tylko na ich markach. Do tego czas pracy od do mocno kontrolowany przez przełożonych. Zarobki bardzo bardzo słabe w porównaniu z innymi firmami z tej branży.

NN
@Zainteresowany

Atrakcyjne zarobki haha. Najniższa krajowa i bez premii tyle płacą

DK
@Zainteresowany

Jeśli jako Doradca Handlowy wyrobisz premie to i tak przesuną na wyrównanie podstawy. PIP mówi że to zgodne z prawem więc jako handlowiec dostajesz 1600 netto podstawy zrobisz jakiś próg premii to zabierają na poczet podstawy. Śmiechu warte.

@Zainteresowany

Nie wiem czy gazele żyją za najniższą krajową ale doradca handlowy w Polwellu nie.

Jak długo trwa proces awansu w Polwell Sp. z o.o.?

Czysta prawda

Jakiego awansu , nie jesteś z rodziny nie masz szans na awans. W markecie zarobisz więcej niż w tej firmie

@Czysta prawda

Tylko osoby mające więzi rodzinne w firmie Polwell mogą otrzymać awans? Zaskoczyła mnie dodana przez Ciebie informacja. Myślałem, że w firmie każdy ma równe szanse.

Ninel
@Czysta prawda

To niestety smutna prawda....

@Ninel

Widzę, ze potwierdzasz wypowiedź Czystej prawdy. Czy osoby mające większy staż, wykształcenie i doświadczenie nie powinny mieć pierwszeństwa w zajęciu kierowniczego stanowiska, bo przyniosą firmie zyski? Napisz co o tym myślisz.

@Szymon

W większości pracują tam osoby z wyższym wykształceniem i nie maja żadnych szans na awans. Emerytowany policjant został zastępcą kierownika magazynu, bo jest dobrym znajomym dyrektora, a o pracy magazynowej nie ma zielonego pojęcia. Po prostu siedzi i "gapi się" w monitor i jest tzw poganiaczem, a jego brak szacunku do podwładnych jest porażający. Blokuje miejsce pracy dla osoby kompetentnej i przede wszystkim z doświadczeniem w pracy magazynowej. Nadal twierdzisz,że osoby z wyższym wykształceniem maja szanse na awans? Nie jesteś z rodziny , czy z kręgu znajomych to masz szanse jedynie na poniżanie przez PANA POLICJANTA. O awansie zapomnij. Ludzie pracujący tam od samego początku nadal tkwią w tym samym miejscu..BEZ AWANSU

Ninel
@Czysta prawda

W pełni się z Tobą zgodzę, co więcej ten Pan, o którym mówisz nie jest jedynym, przykłady można by mnożyć również w innych działach. Najbardziej porażający jest brak kompetencji tych osób.

Łucja
@Ninel

To szkoda, że właśnie w ten sposób przedstawia się kwestia awansu w Polwell. Dla wielu pracowników to ważna kwestia - właśnie szczególnie dla tych z wyższym wykształceniem. A co z osobami, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową? Polwell do dobre miejsce pracy dla takich?

@Łucja

Ci co dopiero rozpoczynają swoją przygodę zawodowa uciekają po miesiącu. Praca ciężka, i mało płatna. Kierownicy A.K i R.P no cóż brak kompetencji i przede wszystkim szacunku do pracownika odstrasza każdego. Mityczne normy o których nikt nie wie.. chodzisz i kablujesz masz premie ... nie lubią Cie masz przerąbane. Odradzam każdemu omijać szerokim łukiem ta firmę. Można się wykonczyc fizycznie i psychicznie.

Do czysta prawda
@Czysta prawda

Może nie dostał premi dla tego że był na chorobowym i jest najsłabszy na dziale.

NN
@Do czysta prawda

Tylko niestety to jest prawda

Jeżeli coś się komuś nie podoba to zawsze może położyć wypowiedzenie. Nikt nikogo na siłę nie trzyma.

Gumiś

Niby dlaczego Ty masz siedzieć i (usunięte przez administratora) w stołek, a ludzie pracowici i mający kwalifikacje mają się zwolnić? Tacy jak Ty działają na szkodę firmy i psują jej reputację

Z tego co piszesz można wnioskować, że wciąż pracujesz w firmie. Jeśli jest tak źle jak piszesz to po co tam pracujesz? Siedzisz w tym swoim domku i wylewsz swoje żale w internecie zamiast inaczej to rozwiązać. W mojej ocenie jesteś po prostu pizd.ą. oraz hipokrytą.

Łukasz

Raczej nie ma możliwości awansu. Chyba ze z handlowca na sprzątacza - handlowca (mycie okien, szorowanie fug, zamiatanie ulicy przed oddziałem).

Mateusz
@Łukasz

Panie @Łukasz nie wiem co Ci się Panu śni po nocach, mogę jedynie przypuszczać, że są to Pana niespełnione marzenia o szorowaniu fug i zamiataniu ulic. Nie wiem też skąd pochodzą Pana spiskowe teorie o mobbingu pracowniczym przez przełożonego. Przepraszam wiem. Z Pana głowy:) Z wielką przykrością Panie @Łukasz muszę Pana poinformować, że albo ma Pan urojenia, albo zwyczajnie jest Pan sfrustrowany i chęć pisania nieprawdy jest silniejsza od zdrowego rozsądku. Po komentarzach które Pan dodaje, intencje Pana są jasne jak słońce - przedstawić byłą firmę i byłego przełożonego w jak najgorszym świetle. Proszę się zastanowić Panie @Łukasz z czego to może wynikać? Podpowiem Panu, może zwyczajnie, tak po prostu stanowisko handlowca i oczekiwania przełożonego przerosły Pana kompetencje. Mam nadzieje że się mylę bo nie mnie tu oceniać Pana umiejętności, ale nic nie dzieje się bez przyczyny. Współpracuję z Tomaszem w firmie od ponad 7 lat. Jest ludzki, zachęca do kreatywności i zawsze można liczyć na jego pomoc w sferze służbowej jak i prywatnej. Jest również bardzo wymagający, ale o to chodzi, wszyscy wiemy, że mamy taką specyfikę pracy i działa to w dwie strony, a działa według mnie bardzo dobrze. Panie @Łukasz chyba muszę mieć bardzo słabą pamięć bo Pana nie kojarzę, no chyba, że zmienił Pan imię. Jeśli tak to zapewne się znamy ,więc przepraszam za to Panowanie do Ciebie.

Januszwell

Awansem jest złożenie wypowiedzenia więc ten proces jest zależy tylko od Ciebie.

Dawid

Ale w jaki sposób odczuwacie mobbing ?

Czy kandydat na stanowisko Specjalista/ka ds. marketingu w firmie Polwell Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
Były

Mobing był!!! A jeszcze jest?? A nie trzeba przychodzić do pracy w weekend?? Jeśli ktoś nie mógł albo nie chciał pracować w sobotę lub niedzielę to miał wypisać urlop za sobotę lub niedzielę a jeśli nie to proszę iść do prezesa takie słowa padały na zebraniach przez kierowników

JaTeż
@Były

To właśnie Ciebie też, Boguś Linda prosił, żeby pisać merytorycznie.Po co kłamać (usunięte przez administratora) Znasz chociaż jedną osobę, która wypisała urlop na wolny dzień? Chyba Harry Potter. Nawet kadry by czegoś takiego nie przyjęły. Zamiast pisać zgłoś to do PIP-u.

@Były

Mobing jest szczególnie powszechny u Pana Koordynatora Tomasza. Ale zarząd nic z tym nie robi. A wielokrotnie takie sygnały były dawane do centrali.

Radek
@Łukasz

Witam wszystkich. Pracuję w firmie FLK od prawie 11 lat. Mam przyjemność pracować w oddziale w Poznaniu. W związku z dość długim stażem pracy miałem już możliwość współpracować z wieloma osobami i zawsze odbywało się to na zasadach szacunku i partnerstwa. Nigdy nie doświadczyłem mobbingu ze strony bezpośredniego przełożonego ani nikogo z centrali. Jeżeli nie daje się nic od siebie to nie oczekujmy że inni będą wrażliwi na nasze potrzeby. Firma dba o pracowników i szczególnie w ostatnim trudnym czasie nie zostawiła nikogo na przysłowiowym lodzie. Oczywiście zawsze można by było coś poprawić ale odnoszę wrażenie że dzisiaj wiele osób chciało by pracować po 5-6 godzin i zarabiać kilkanaście tysięcy, no cóż... Pozdrawiam wszystkich pracowników!!!

Mateusz
@Łukasz

Gratuluję inwencji twórczej autora. Współpracuje z Tomaszem od dawna i ową relacje można określić jako wręcz przyjacielską. Specyfika pracy przedstawiciela jest jaka jest(nie zawsze jest kolorowo), więc jeśli ktoś nie potrafi pracować pod presją i wywiązywać się z powierzonych mu zadań niech nie podpina tego pod mobbing a weźmie się do roboty.

@Radek

Można pracować po 5-6h ale bardzo efektywnie a reszta to kwestia dogadania się z przełożonym. Z tego co słyszałem kiedyś od koleżanki z Poznania jak pracowałem w firmie to była sprawa o mobbing przez koordynatora . Ale jak się skończyła to nie wiem.

On
@Mateusz

Ja również gratuluje pisania głupot. To na prośbę kierownika?

X
@Były

Jest! I nie tylko na magazynie ;) w dziale telemarketingu to dopiero jest (usunięte przez administratora):)

Prawda
@On

A Ty po co go tak bronisz? Poprosił Cię o to?

Janie

Firma to kpina , mobing, placa grosze, premii nie ma chyba ze włazisz w d** lub masz plecy. kierowictwo porazka - kazdy po znajomosci brak kompetencji w biurze PANOWIE wzajemnie sie adoruja - i wymyslaja jak tu sie do kogos (usunięte przez administratora) , BRAK KULTURY I NISKA PLACA NIE POLECAM

@Janie

Mobbing to między innymi nękanie, zastraszanie, poniżenie przez przełożonych jeśli takie coś Cię spotkało skontaktuj się bezpośrednio z prezesem, opowiedz o zaistniałej sytuacji. Z pewnością rozwiąże Twoje dotychczasowe problemy.

T.A
@Janie

Dostałeś już dobrą radę od Szymona. Idź do kogoś " wyżej" , opowiedz o krzywdzie, która Cię spotkała i przedstaw swoje stanowisko zamiast się tutaj żalić. Z tego co czytam to łatwiej jest jednak napisać, bo nie trzeba żadnych dowodów, a zdaje się Ty pracujesz w tej firmie i się nie zwalniasz mimo, że jak piszesz cyt. mobing, grosze, brak premii i pleców itd. Pomyśl

@T.A

No niestety. Ktoś wyżej ma wywalone. Jedynie co mozesz usłyszeć to ze jak sie nie podoba to biała kartka i pisz wypowiedzenie.

M
@Łukasz

Dokładnie, zgadzam się. Zgłaszasz problem z (usunięte przez administratora)w pare osób i nic

Tomasz

W jakich godzinach pracuje magazyn?

Łukasz Staroń

Jestem byłym pracownikiem i nie rozumiem jak ktoś może pisać takie bzdury na temat kierownika (usunięte przez administratora)... równie dobry człowiek jak i przełożony :) pozdrawiam serdecznie

Alka
@Łukasz Staroń

Ladne wchodzenie głęboko w ...????

Ron

Nie aktualne

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Polwell Sp. z o.o.?

Wesolutki

Biorą wszystkich, nawet tych z pod Biedronki

Marcelina

Nie tylko wyselekcjonowany personel może należeć do elity

wiesław

Na jakie wynagrodzenie może liczyć nowo zatrudniona osoba na stanowisko magazyniera? Ile jest zmian w tej firmie?

Witam. Jak wyglądają na różnych oddziałach prowizje od sztuki Artego, montibello, mila i ile musicie wyrobić, żeby dostać za to prowizję?

Konstanty
@Paweł

Nie patrz na prowizję za ilosciowki, bo od dobrych kilku lat, jest po prostu żałosna. Musisz średnio min 400-450 sztuk sprzedać monti i artego, żeby dostać bagetela 50 zł premii. Kiedyś owszem, dało się fajnie z tego zarobić, nawet człowiek miał motywację żeby domykać do planu. A teraz, nie zawracaj sobie nawet tym głowy.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Odpowiedź

Nie.

Mieczysław
@Odpowiedź

Jest jakiś powód, dla którego nie chcesz wypowiedzieć się o warunkach zatrudnienia w firmie Polwell? Ja też chciałbym się czegoś dowiedzieć. Przede wszystkim, czy warto, jest tam aplikować.

Kakarott

Praca PH. Pracowałem w polwell/falelokikoki jako PH. Jeśli się postarasz i dasz z siebie zrobić kuriera oraz wciśniesz wszystko co masz w ofercie to zarobisz i "dychę" . Zarabiasz tu za pośrednictwem progów sprzedażowych oraz liczonych sztuk sprzedanych ponad normę średnio między 3000 a 6000 zł stabilnie. Kasa na czas tak podstawa jak i premia. Całkiem przyzwoite dodatki na Święta i wczasy. Imprezy integracyjne tęż się zdarzają jak i możliwość udziału w imprezach typu gale wyselekcjonowanej marki w firmie. Karta multisport jest dostępna lecz na słabych warunkach, gdyż firma nie liczy milion pracowników. Auto dostajesz pod dom... Jeśli pracujesz uczciwie i angażujesz się merytorycznie to nie bedziesz obawiał się, że Cie wyrzucą. Z minusów? Nie jesteś w stanie spełnić wszystkich oczekiwań co jest oczywiste ale nie dla firmy. Firma w coś inwestuje i nie ma przebacz, masz to sprzedać mimo tego iż wiesz, że to jakaś lipa - a nie chcesz niszczyć swojego wizerunku w oczach klienta. Za nie wykonanie danej sprzedaży podczas akcji promocyjnej nie spotka cię "obcinka po premii" ale nasłuchasz się sporo. Stajesz się porównywany w nieobiektywny sposób do innych pracowników. W firmie traktują to jako system motywacyjny a tak naprawdę zniechęca Cie do czegokolwiek. NIe ma nic gorszego jak pokazywać, że jesteś "gorszy" niż inni. Z auta nie skorzystasz inaczej jak tylko dojechać do pracy i z niej wrócić. Słąbe jest również to, ze w słabym okresie, nie "urwiesz" się wcześniej lecz mimo tego, że odbiorcy mają pozamykane lub oszczedzają przez brak klienteli i tak musisz 9,5 godziny dziennie szukać sobie pracy. Oczywiście jesteś na bieżąo kontrolowany przez GPS co też powoduje pewnego rodzaju dyskomfort bo czasem musisz się wyspowiadać nawet z przerwy. Kontakt zarządu z Tobą jedynie mailowy, bardzo stanowczy. Brak wpływu na przygotowanie ofert promocyjnych na Twoim rejonie powoduje, że musisz korzystać z określonych promocji pozwala nie wszystkim na realizację planów a uważam jednak, że wsypywanie wszystkich jest błędem. Kluczem w realizacji rozwoju firmy powinno być analizowanie potrzeb klienta w sposób indywidualny. Na koniec minusów to fakt iż nie jesteś tylko przedstawicielem handlowym ale też magazynierem towarów na aucie. Aktywna sprzedaż poprzez vanselling, oferowanie, prezentacje, rozmowy, reklamacje sprzetów elektrycznych, dostarczanie gotowych zamówień w gruncie rzeczy powoduje iż w sumie pracujesz na dwa etety ktore poprostu jesteś w stanie realizować w ciągu 9 godzin. Reasumując. Jeśli jesteś typowym handlowcem kaczką, po którym bez żalu spływają pomyje, umiesz odnaleźć się w kolorkach, lakierkach, żelkach, i innych klipsach czy wsuwkach, nie straszne Ci w deszczu czy snieżycy latac po 5 razu od niezdecydowanego klienta do auta oraz znośić rozkapryszone Królowe Fryzur to na pewno zarobisz tam normalną kase, nie wyeksploatujesz swojego pojazdu na dojezdzanie do pracy a i prezenty zrobisz od choinkę za kasę z karty podarunkowej.

nn

nasylaja bydgoska wytwornia mydla, nie poznan

To jest firma parodia ;-), nigdy nie spotkałem się z takim systemem pracy (handlowiec/van seller). od 8 do 17 i można sobie wziąć godzinę przerwy na rejonie, i to nie jest żart, oczywiście przerwy nie można wziąć między 8-9 ani 16-17 :-). Firma, w której trzeba dziękować dyrektorowi, że dostało się nowy samochód typu BUS, (citroen jumper), mentalność Januszy biznesu, do tego fatalne kierownictwo (oddział Wrocław/Poznań/Kalisz) - ten sam kierownik, najgorszy z jakim miałem okazję współpracować, 0 wiedzy, tylko wymagania, śmieszny człowiek :-).

Nie ważne kto

Cześć dziś po raz kolejny przekonałem się że nasz Pan kierownik A.K. jest uprzedzony co do niektórych pracowników naszej firmy .Podobno wszyscy są równo traktowani. Ale da się zauważyć że są osoboy które są wręcz nietyklane i mogą zancznie więcej niż inni a są takie które po prostu mogą dostać za wszystko.

@Nie ważne kto

Zdania nie zaczynamy od wyrazu 'ale'.

Jolanta
@Nie ważne kto

Widzę, że masz pewne zastrzeżenia względem tej firmy jednak myślę, że tego typu problem najlepiej jest rozwiązać twarzą w twarz z kierownikiem Polwellu. Może problem, który dostrzegasz zostanie rozwiązany? Czasami warto jest zwrócić komuś uwagę dla swoje korzyści.

Balbina

Bo to jest akurat najważniejsze

@Balbina

Najważniejsze na tym forum są opinie o pracodawcy. Możesz napisać jaka według Ciebie jest atmosfera w firmie i relacje z przełożonym? Interesuje mnie, czy zgadzasz się ze zdaniem @Nie ważne kto.

@Szymon

Tak jest to prawda

Janusz

Pracowałem jakis czas temu w firmie flk w oddziale franczyzowym przez ponad rok.. co do zarobków wtedy moglem zarobić miedzy 3200-4200 max w lepszych miesiacach mimo że podstawa była najniższa reszta płacona... Jak to bywa u prywaciarza .. przy odejściu zapomnij o premii .. Jeszcze pretensje że nie sprzedawalo się to co nie było liczone do premii i wielkie zdziwienie.. auto bez klimy (w dzisiejszych czasach nie do pomyślenia) nie można było parkować pod domem .. być może w kwestii aut się cos zmienilo. Nie było kierownika tylko pseudoszef oddzialu uprawniający (usunięte przez administratora) który miał człowieka za nic .. praca ciężka z towarem na pace czyli typowy vanseller .. duża odpowiedzialność za kasę gdzieś się pomyślisz wykladasz że swoich.. 0 wsparcia sprzedazowego 0 szkoleń nastawienie tylko na robienie kasy .. pomimo tego że ceny produktów w porównaniu do konkurencji są bardzo wysokie A niekoniecznie idzie za tym jakość.. firma ma dobry marketing telewizja robi swoje bez tego byłoby bardzo ciężko..

Artur
@Janusz

Jeśli chodzi o bazę klientów to miałeś ją ustaloną, czy musiałeś znajdować nowych i prowadzić aktywną sprzedaż? Jak sam wiesz samochody w takiej pracy są w różnym standardzie, ale jeśli spędza się w nich sporo czasu to fajnie jak są pewne udogodnienia. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/polwell-sp-z-o-o,8378 są oferty pracy głównie na stanowisko doradcy klienta i przedstawiciela handlowego. Polwell oferuje sporo benefitów i zniżkę na asortyment firmy. Dodajcie więcej informacji o tym jak się pracuje na tych stanowiskach.

Eryk
@Artur

Baza klientów jest narzucona odgórnie, ale sam tez musisz szukać nowych, wtedy jest liczone na plus.

Honorata
@Eryk

To bez wątpienia wydaje się bardzo dobrym rozwiązaniem, bowiem pracownicy czuję się w jeszcze większym stopniu zmotywowani do skutecznego działania. Z uwagi na to, iż na pewno wiele osób chciałoby spróbować swoich sił w strukturach firmy Polwell muszę Cię zapytać o jedną ważną rzecz. Czy pracodawca ten chętnie zatrudnia osoby nie posiadające jeszcze zbyt dużego doświadczenia na danym stanowisku, czy jednak ceni sobie to doświadczenie? Jak to wygląda z Twojej perspektywy?

Witam Czy firma poszukuje aktualnie ludzi do pracy?

Julka
@Michał

Lepiej szukaj gdzie indziej pracy chyba że chcesz zostać niewolnikiem pracującym za miskę ryżu

Abcdefg
@Julka

W sumie, to racja. Z wypłatą nie jest za kolorowo. Firma bogata, widać po samochodach ludzi z zarządu.. A magazyn? Słabo i nie widać poprawy...

Witold
@Abcdefg

Uchylisz rąbka tajemnicy i podzielisz się z nami informacją, jak dokładnie wygląda wynagrodzenie? Pracownik rozliczany jest z ilości przepracowanych godzin, czy może otrzymuje stałą i niezmienną pensję? Zdarzają się nadgodziny? Są to kluczowe informacje dla nowych osób, dlatego mam nadzieję, że podzielisz się wiedzą na ten temat.

@Julka

A ja jestem zadowolony z tej miski. Jest to stabilna uczciwa firma która zdecydowanie polecam. Oby więcej w Polsce takich pracodawców .

@Kuba

A możesz podać jakieś przykłady polecając tą firmę?

Barbara
@Michał

Michale, firma Polwell poszukuje osób do pracy, czy interesuje Ciebie praca u nich na terenie Bydgoszczy? Z tego co wiem w chwili obecnej poszukiwane są osoby na stanowisko Doradcy Klienta w miastach: Gliwice, Tarnów, oraz jako Przedstawiciel handlowy w Legnicy. na chwile obecną firma nie wspomina o zapotrzebowaniu na nowe osoby do pracy w Bydgoszczy ( którego miasta dotyczy ten wątek ), niemniej jednak zawsze warto skontaktować się z firma osobiście. W razie potrzeby zamieszczam tu link z danymi kontaktowymi do firmy - http://www.polwell.pl/kontakt/ Jeśli dowiesz się czegoś więcej koniecznie napisz o tym na forum.

@Balbina

1 Wypłata na czas 2 Umowa o prace (3 W innych firmach często brak) 3.Ubrania firmowe 4.Wolne weekendy 5. Spoko atmosfera

Barbara
@Kuba

Dziękuję za Twoją wypowiedź, jednak brakuje w niej jednej kwestii do omówienia. Czy Polwell zapewnia Wam jakieś pozapłacowe benefity? Na przykład w postaci dofinansowania do karty sportowej bądź prywatnej opieki medyczne. Często spotkania integracyjne organizowane przez pracodawcę są również ciekawym sposobem na zmotywowanie pracowników.

Jakub
@Witold

Praca po 9h bo niby godzina przerwy ale jak z niej skorzystasz to jest z tego powodu wielka afera. Za nadgodziny nie płaca. Zarząd jest zadumany w sobie i pracownik to dla nich zwykły śmieć który ma robić na ich wielkie domy i wypasione auta :)

Bezstronny

Witam ponownie. Czas znów napisać prawdę, tym bardziej iż nie tylko ja uważam że my jako pracownicy (fizyczni) firmy zostaliśmy delikatnie mówiąc (żeby nie używać wulgaryzmów) oszukani i pokrzywdzeni. Zaczynając od początku. Przed i w trakcie przeprowadzki na nowy obiekt odbywały się zebrania na których dyrekcja obiecywała wszystkim pracownikom profity finansowe , za zaangażowanie , za pracę w nadgodzinach łącznie z weekendami. J co??!!! Nie dość, że były to puste słowa (ponownie żeby nie używać wulgaryzmów) to jeszcze obcieli premię ( żeby nie użyć słowa ukradli) dając po sto zł premii ludziom, którzy pracowali kilka tygodni bez dnia wolnego. TO JEST KPINA !!! Oczywiście są wybrańcy, którzy ,,pod stołem,, dostali nie oficjalnie ,,koperty,, . Nie zdziwię się jak ktoś tu na forum zaprzeczy , zacznie wybielać zarząd lub mnie zmiesza z błotem , bo będzie to osoba jedna z tych co takową ,,kopertę,, przytuliła. Kolejna sprawa podwyżki dla pracowników, które rzekomo miały być w pierwszym kwartale tego roku?!!! To kolejna obiecanka z cyklu ,,Kobuszewski dzieciom,, (cyt. A teraz kochane dzieci pocałujcie mnie w (usunięte przez administratora) Następny temat urlopy. Zapewne nie tylko ja ale i większość pracowników chciałaby wiedzieć czy latem TEGO 2019 roku dostaniemy te planowane dziesięć dni . Nie wspominając już, że należą się jak psu miska. Tym bardziej że ludzie mają już naprawdę dość . Jeszcze jedna sprawa związana z urlopem tzw. wczasy pod gruszą, które de facto wcześniej były przyznawane. Jednakże w tym roku cisza. Sam byłem świadkiem jak jeden z pracowników nie wytrzymał i wypalił bezpośrednio do pana dyr. D. z pytaniem czy i kiedy przewidziany będzie ten bonus z socjalu. Usłyszał odpowiedź cytuję ,, przecież dostaliście na święta ..... Mnie zamurowało zresztą nie tyko mnie i tu dalszy cytat ,, ale będę rozmawiał w tej sprawie ,, . Nawiasem mówiąc , z pracowników robi się ,, jeleni,, i ,, białych murzynów. Są też kwestie łamania praw pracowników typu nie wpisywania się na listę obecności w weekend (z polecenie kierowników),nie jasna sprawa nadgodzin ( setki ?pięćdziesiątki? ) i nie mówiąc już o braku wody pitnej przy obecnie panujących temperaturach. ,, Brawo zarząd, brawo dyrekcja,, ale żeby się to na was nie zemściło . ps. Pracownicy nie obawiajcie się pisać , chociaż w ten sposób dać do zrozumienia tym z góry, że jesteśmy ludźmi zasługującymi na godziwe wynagrodzenie i warunki pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Polwell Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Polwell Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polwell Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polwell Sp. z o.o.?

Polwell Sp. z o.o.