Opinie o valeo.pl - Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Valeo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Chrzanów

Opserwator

Jak tam (usunięte przez administratora) z Valeo robicie tam za czapkę gruszek.Slowa się nie odezwiecie bo się boicie zakładu banda mięczaków.Robcie tam jak wam tak dobrze ,tylko nie narzekajcie.Tam tylko teraz zostali ludzie którzy nic nie umieją i podpierdalaja innych.

Joanna
@Opserwator

Naprawdę? Robię tu od kilkunastu lat i z pewnością nie zaliczam się do tych co nic nie umieją i (usunięte przez administratora) ludzi.Łatwo wrzucać wszystkich do jednego worka.Jak na każdym zakładzie ludzie są różni ,jedni lepsi ,a drudzy gorsi Niby gdzie indziej jest inaczej.Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

lollll
@Joanna

A co Ty jako kobieta możesz umieć?Skoro juz zaczęłaś temat to pochwal sie swoimi umiejętnościami :D

You
@Joanna

Jemu chodzilo zapewne o to,ze poza staniem na wtryskach wiekszosc z was nic innego by nie potrafiła robić.

BMW

Przypomnę wam https://youtu.be/CjeeFukIAM0 i jak nowa technologia ?

Czy w firmie Valeo są regularne szkolenia pracownicze?

Nie

Izabela
@Turbo

To jak wy się tam uczycie czegokolwiek? I co z ludźmi bez doświadczenia? Są chociaż przyuczani przed bardziej doświadczonych pracowników?

@Izabela

Tak są przyuczani na szybko przez starszych pracowników. Często urzywajac krzyku i wulgaryzmów.

Marzena
@Turbo

I czy takie coś daje miarodajny efekt? Ogarniają z czasem co i jak?

@Marzena

Tak nie którzy wolniej nie którzy szybciej

Bim

Właśnie w tym tkwi problem,że jak zwalniają to zawsze pracowników fizycznych,którzy najwięcej robią dla tego zakładu,a biurowcu mnożą się jak króliki i niewiadomo co połowa z nich w ogóle robi

Operator Cnc

Dostałem wiadomość z działu HR z propozycją pracy. W odpowiedzi dokładnie opisałem swoje doświadczenie oraz umiejętności i spytałem o kwestie finansowe. Oczywiście nie można udzielić takiej informacji, niektóre firmy bardzo wstydzą się tego ile płacą, to już standard na rynku pracy. Poproszono mnie o podzielenie się swoimi oczekiwaniami. Zaproponowałem stawkę, raczej średnią na podobnym stanowisku, a biorąc pod uwagę, że formy wtryskowe to nienajlatwieszy temat to niewygórowaną. Brak odpowiedzi co dobitnie pokazuje brak szacunku rektutera do kandydata. Zupełny brak profesjonalizmu na starcie u mnie przekreśla współpracę taką firmą

Brak

Ah jooo

O co chodzi z tymi zwolnieniami grupowymi o których ostatnio huczy?

@Ah jooo

Wylatuje polowa niepotrzebnych ludzi z biur.

Ah joo
@Wat

Na pewno z biur jak zwykle nikogo nie rusza,poleca znów zwykli operatorzy

Pja
@Ah joo

(usunięte przez administratora) Czlowoeki nie po to chodzili na studia aby w 5s załatwili po problemie :) może w innych firmach spktyrkniecirm palców tak umieją ;) ale nie w profesjonalnym kulki inżynierów !

@Ah joo

Niestety, sam Marek tak powiedzial, narazie nieoficjalnie.

Ah joo

Tzn co powiedział?

MarcinLitwa
@Wat

... a czemu tylko połowa, a nie wszyscy niepotrzebni?

Rafał

Czy wkońcu zakład poda termin urlopów wakacyjnych czy dowiemy się dzień przed jak to że wszystkim bywa...

Pracowałam w Valeo. Najgorsza praca w moim życiu. (usunięte przez administratora). Jak oni ludzi traktują. Tragedia. Nie polecam.

Bolo

Ponoć czarna i blond LIDERKI z brygady D dostały niezłą opinie od pracowników.....ha ha ha Pracuję na tyłach i nie raz widziałem ich zachowanie. 0 szacunku do osób które mają pod sobą...

Sts

Liderki z przodów?

ValeoFan
@Bolo

Dostały dobrą bo są dobre!!!!!

Scooby
@Bolo

Szacunku zero to fakt! Ale w kiblu wyprawiaja cuda!

Jakie Apu

Bolo
@Sts

Tak z przodów

ValeoFan
@..

Black
@Bolo

Liderki....raczej kapo u wyzyskiwacza.

Sw
@..

Trzebinianin33
@Bolo

Valeo taka blondi robi jako operator ma chyba na imię Patrycja Zagórzu czy Babicach mieszka chyba A taka paskudna z charakteru że brak słów Wgl ludzi (usunięte przez administratora)

Krzeszowiczanin
@Trzebinianin33

A fajna chociaż z mordy? Bo jak tak, to dam se radę z charrrakteRRkiem :d.

@Bolo

Nieustanie szukamy sposobów na to, aby ulepszyć doświadczenia zarówno naszych klientów, jak i pracowników, przy jednoczesnym zachowaniu ich prywatności i oddania im szacunku. Jesteśmy w pełni zaangażowani w promowanie uczciwych praktyk, równości, inkluzywności, różnorodności, braku dyskryminacji, zrównoważonego rozwoju, etyki i przejrzystości. Zrobimy wszystko, aby utrzymać te wartości zarówno z uwagi na naszych pracowników, jak i kluczowych udziałowców.

Miecio
@Ania

Chyba jeden pan prezes odpowiadal cos takiego tvpis, chodzilo o jakies scieki.

Renia
@Bolo

To uważajcie na prostaczke Boguśke Sowe to jest dopiero (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Wiem bo robie tam i widuje ją czasem. Zero szacunku do ludzi,a za plecami obrabiq (usunięte przez administratora) Żenada!

Dddd
@Renia

Chyba pomyliłaś nazwiska bo to na pewno nie to

Była

Kierowniku wasz ogonek heheh https://youtu.be/UiSsYtWoVp4 polecam pajace :P

@Była

Pisze się….

Rozczarowany

Znów pan S związkowiec stanął na wysokości zadania i wydłużył okres rozliczeniowy a także odrabianie dni. Bravoooo!!!!!!!Zawsze przeciwko operatorom

Asia
@Rozczarowany

Dalej tkwijcie w tym burdelu u Pana S.Masakra. Praca 6 dni w tygodniu bo będzie trzeba odrabiać.... Może wogóle zamieszkamy tutaj a pan przewodniczący będzie się huśtał poza zakładem...... Gdzie ten strajk Jak zwykle zamyślenie ludziom oczu a i tak swoje zrobił bo ma z tego korzyść.....

Axy
@Asia

Samie ludzie sobie winni po co tkwia w ZZ u pana S wszyscy wiemy ze on zawsze działa na niekorzyść operatorów.

hahahahaha
@Asia

Tkwisz to Ty ale w Valeo :D Narzekać każdy potrafi ale sie zwolnić chetnych nie ma :D

Adek

Witam. Jakie są teraz aktualnie zarobki w Valeo po podwyżkach ? Oczywiście na rękę. Pozdrawiam :)

Brawo P. przewodniczący.Jest Pan dumny z siebie?

Joanna
@Marek

Ostatnio pan przewodniczący powiedział osobie , która się od niego wypisała, że dołącza do grona pasożytów na zakładzie.Wydawalo mi się że powinno pomagać się wszystkim pracownikom na zakładzie.A skoro ludzie się wypisują to raczej nie bez powodu.Panie przewodniczący trochę pokory i kultury osobistej życzę bo zdecydowanie jej panu brakuje.

Jjjjj
@Joanna

Pan przewodniczący to boi się, że w końcu przyjdzie mu wrócić na hale bo coraz więcej ludzi ma dosyć tego, że nic nie robi ( jedynie organizuje wycieczki w góry - bo z nich korzysta)

Ada@
@Joanna

Pan przewodniczący sam jest pasożytem bo nie robi nic dla nikogo. Nie będzie przecież srał we własne wygodne gniazdo!

Kolego każda firma inwestuje w swoje piece :) takie bzdury nie interesują inżynierów jakości ! Chodź nikim nie są oprócz stażystek na etacie !

Jaki kierownik w Valeo najgorszy? Gdzie trafić najgorzej?

Przestańcie pier ić bo firma w to uwierzy ze dzieciak prowadzi

Kredka

Witam. Wie ktoś kiedy będzie wypłata ??? ????

POTĘŻNE PODWYŻKI PANA PAJONKA

Pytajnik

Ile wam łaskawie sypneli podwyżki?Tradycyjnie jak to zawsze tu było 100 brutto więcej niz najnizsza krajowa aby nie było ze placą najmniej ale zeby powiedziec ze ich wypłaty ,,są rynkowe"?

Inka
@Pytajnik

Ja dostałam podwyżki 25 złotych brutto i będę zarabiać 3010 brutto

Sknera

Wiadomo już coś o tym jakie będą podwyżki w tym roku?

Valeo
@Sknera

Podwyżka ciśnienia to na 100 %.

Karo

Cześć to prawda że dają upomnienia/ nagany za brak szarych spodni?

Asia
@Karo

Niech najpierw firma szyjąca uszyje tak jak należy spodnie bo rozmiary z kosmosu wzięte oddajesz jedne ,dostajesz jeszcze gorzej niepasujące, dramat

Bosman
@Asia

Nie jest to zbyt komfortowa sytuacja, ale trza wziąć jeszcze pod uwagę, że obecny standard jest taki, że męskie spodnie są z damskim rozporkiem, a prawdopodobnie jest dlatego, że w szwalni nie tylko Ukraini pracują, może też jakieś inne narodowości, bo nie jeden Polak potrafi gawarić, czyli przetłumaczy i wytłumaczy co i jak, ale już po jakimś chińsku już nie da rady, więc, jest jak jest...

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Chrzanów

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 306.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 33 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo