Opinie o valeo.pl - Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Valeo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Chrzanów

Tanchick

Część. Tylko chciałam powiedzieć, jak byłam zdziwiona z tej pracy w ciągu przepracowanych 2 tygodniach. Wzięli mi na młodszego operatora. Na szkoleniu dużo mówili o różnym, naprzykład jaka u nas dobra premia, jak u nas dobra pracowac i t.d. robiliśmy testy i było widoczne, że nowe pracowniki nie ogarniają, testy faktycznie nie zdali (ale ich przyjęli). Jak mi powiedzieli pracowniki, kilka lat temu ciężko było przejść przez te testy. No i minalna krajowa + premia... Szczerze mówiąc, myślałam że dostanę normalna premie... Ale 90 złotych? Co to jest w ogóle za premia? Dobrze że więcej tam się nie zostałam. Hałas, śmierdzi plastykiem a latem duszno i nu naprawdę nie możliwe pracować, minimalna krajowa... Nie polecam. Przepracowałam 2 tygodnia i spokojne przeszłam na inny magazyn :(

Amelia
@Tanchick

A początkowo o jakich kwotach tej premii była mowa? Czy nie ma wentylatorów lub klimatyzacji, jakie temperatury był latem?

Tanchick
@Amelia

Chyba 430 albo 460 zł, nie pamiętam dokładnie. No to jest tutaj różnica. Przyszłam akurat w środku miesiąca i należała mi całą premia, jak za cały miesiąc. Dostałam grosze... No a na temat klimatyzacji - jakieś kurtyny stojały, ale to nie pomagało. Tak powiem, 2-3 litry wody i tylko jeden raz chodziłam do ubikacji w ciągu zmiany. I to nie jest zdrowo :(

Leszek
@Tanchick

A przerwa dodatkowa była z powodu temperatury na hali? I co Ci mówili, jak poszłaś zapytać, dlaczego akurat tyle tej premii Ci wypłacili?

Haha
@Tanchick

Premia jest za przepracowany cały miesiąc a nie za połowę, więc dostałaś kwotę adekwatną do tego ile pracowałaś.

Emma
@Tanchick

A czy te szkolenia to wliczają się w czas pracy, czy tylko praca na stanowisku wlicza się juz jako praca? Za czas na szkoleniach też płaca, czy jest to czas nieodpłatny?

Luiza

Dzień dobry. Czy ktoś pracuje na same ranki od poniedziałku do piątku? Przy dziecku do 8 lat.

Valeopracovnik biurowy

Witam wszystkich którzy chcieliby rozpocząć pracę na stanowiskach biurowych w tym kołchozie. Chciałabym przestrzec tych, którzy chcieliby pracować w takiej atmosferze. Po dwóch i pół roku pracy owszem sporo się nauczyłam. Szczególnie jak wykłócać się z innymi działami o to żeby nie wykonywać czyjejś pracy. Na sam koniec i tak przychodzi kierownik i mówi że mam to zrobić wiec przygotujcie się. Atmosfera wewnątrz niektórych działów jest całkiem spoko ale jeśli chodzi o współpracę miedzy działową to organizacja ta nie działa jak organizm. O wszystko trzeba się wykłócać, przerzucanie obowiązków na porządku dziennym. Jak w korpo (to moje trzecie i nie spotkałam się jeszcze z czymś takim) zawisć międzydziałowa masakryczna. Trzeba uważać co sie mówi bo ludzie z innego działu mogą uznać to za prześladowanie, (usunięte przez administratora) i zawsze będą patrzeć na Ciebie jakbyś chciała ich oszukać. Rotacja owszem jest. Ale tylko pracowników, którzy dojeżdzają z daleka. Miescowi zaciskają zeby i pracują dalej tylko dlatego ze mają blisko. - Podwyżki - tu uważajcie kiedy się zatrudniacie. Wszyscy którzy są zatrudnieni po 1.09 w danym roku to w następnym nie należy im się podwyzka wywalczona przez związki. Ja zatrudniłam się w listopadzie i obiecano mi że podwyżka będzie. W lutym dowiedziałam się że jednak się nie należy. Jeśli kadrowa powie ze nie ma znaczenia data zatrudnienia to żądajcie tego na piśmie. - zmiana stanowiska wewnątrz - dopiero po 18 miesiącach od zatrudnienia (nie dotyczny przejscia ze stażu na etat) - kiedy w 2023 roku wszystkie zakłady na śląsku czy w małopolsce dawały podwyżki inflacyjne (ok 15-18%) Valeo w porozumieniu ze związkami dało ... uwaga nie spadnijcie z krzesła ... 500 zł brutto. Dyrekcja się cieszy bo mają saving. A miejscowi dalej zaciskają zęby. Dobrze radze walczcie o dobrą stawke na początku. W innym przypadku wylądujecie jak ja że żyje w tej chwili od wypłaty do wypłaty po podwyżkach wszystkiego w 2022 roku. Po rozmowie rocznej z szefem dowiedziałam się, że negocjacji nie ma i mam zadowolić się tym co związki wywalczyły. - Związki - wychwalali się pod niebiosa jacy to nie są super bo wywalczyli 500 zł brutto dla biurowych (+/-350 netto). I tak się z tego cieszyli że nawet wysłali list do związkowców pochwalny dla siebie bo przecież do tej pory co roku było po 200 zł hjahahah a teraz jest 500. Biorąc pod uwagę stawki biurowych jest to (nie mówiac o kierownikach) około 6-10%. A inflacja w góre. Kierownik ma Cię w duxxie. - wiem zawsze moge zmienic pracę. Tak. Szukam intensywnie. Wspominałam o logistyce. Uważajcie na szefową ks. Rotacja duża i wszystko na temat. Miejscowi siedza :) Jej szef wcale nie lepszy. Owineła go sobie wokół palca a on jest takim bu..em że jak idzie na magazyn to nikomu nawet dzień dobry nie powie. Już nie wspomne jak kobietom na dzień kobiet nawet życzeń nie złożył. Nie może ateista czy coś? Taka kultura u nas. Przestrzegam wszystkich żeby nie wylądowali jak ja. Firma z perspektywami ale ludzie .. masakra. A dyrekcja patrzy i się cieszy. Im więcej konfilktów tym lepiej. Bo ludzie nie trzymają się razem i nie walczą o swoje.

@Valeopracovnik biurowy

Piszesz, żeby na start wywalczyć sobie dobre wynagrodzenie a powiesz od czego ono w tej firmie zależy? Od doświadczenia, od dodatkowych kursów, od wykształcenia? Biorą takie rzeczy pod uwagę? Poza tym czy firma jakoś sama też wspiera pracownika jak ten by chciał jakieś szkolenie przejść? Dofinansowania jakieś są?

Edzia

Rozumiem że skoro się z tego smiejesz... to tego nie ma? A jak jest na początku, dla nowego pracownika? Moze wtedy jakoś szkolą albo wdrażają w stanowisko?

Piotrek

Witam wszystkich. Zastanawiam się nad pracą w Valeo a konkretnie na dziale Piovan jako młodszy ustawiacz procesu. Jak wygląda tam praca , jaka atmosfera panuje? Co można powiedzieć na temat tego działu?

Bubu
@Piotrek

Jeżeli chodzi o piovan czyli prace przy granulatach to polecam,na pewno jest to lżejsza praca i mniej odpowiedzialna niż ustawiacza procesu przy formach wtryskowych i suwnicy,tam się nawet nie wybieraj,szkoda nerwów za takie śmieszne pieniądze.

Youpi

Również nie polecam młodszego ustawiacza procesu przy formach wtryskowych,chyba,że lubisz skakać po formach jak (usunięte przez administratora) ryzykując własne życie lub zdrowie,być ubabranym ze smaru i użerać się z ludźmi,którzy wchodzą w zamkietą strefę jak przewozisz formy suwnicą,ogólnie jest to praca w ciągłym stresie,nie warto.

Seterka nie dla każdego, a na piovanie wystarczy że masz sprawne ręce nogi i nie masz lęku wysokości

Matt

I to wystarczy w kwestii wymagań wobec nowych pracowników? A jak w samej robocie, też lightowo, wystarczy robić swoje, czy są jakieś normy do wyrobienia do premii, i ogólnie praca na tempo?

@Matt

Z tymi nogami i rękami to taki mały żarcik:) , generalnie chodzi o to że stanowisko w dziale piovan jako "ustawiacz" ma niewiele wspólnego z ustawianeim bo jedyne co ustawiasz to temp. suszenia tworzywa, reszta polega na wymianie tworzywa głównie przy zmianie formy gdzie musisz wejśc na maszyne zrzucić tworzywo, wyczyścić i podpiąć nowe przy odrobinie chęci żaden problem inne obowiązki to dostarczanie tworzywa w "garach" gdzie się więcej nachodzisz generalnie nauczysz się wszystkiego może w tydzień jeśli jeśli chcesz, a jeśli chodzi USTAWIACZA wtryskatek zaczynając od młodszego to już zupełnie inna bajka jest dużo więcej do nauki która nie zajmie tydzień, ale miesiące a nawet lata. To prawda że jest duża odpowiedzialność za młodszego się naskakasz po formach i ubabrasz smarem, ale jak to wszystko ogarniesz to świat stoi otworem i kase też można nawet bardzo dobrą zarobić.

Operator Cnc

Dostałem wiadomość z działu HR z propozycją pracy. W odpowiedzi dokładnie opisałem swoje doświadczenie oraz umiejętności i spytałem o kwestie finansowe. Oczywiście nie można udzielić takiej informacji, niektóre firmy bardzo wstydzą się tego ile płacą, to już standard na rynku pracy. Poproszono mnie o podzielenie się swoimi oczekiwaniami. Zaproponowałem stawkę, raczej średnią na podobnym stanowisku, a biorąc pod uwagę, że formy wtryskowe to nienajlatwieszy temat to niewygórowaną. Brak odpowiedzi co dobitnie pokazuje brak szacunku rektutera do kandydata. Zupełny brak profesjonalizmu na starcie u mnie przekreśla współpracę taką firmą

Brak

Marysia

Trafiłam na ofertę stażu w dziale zakupów. Czy ktoś bierze udział w tym projekcie i może mi napisać czy to co w ogłoszeniu napisali o możliwości home office 2 dni w tygodniu to prawda? Niezbyt często się spotyka hybrydowy staż. Chętnie się dowiem czy po jego zakończeniu można dostać ofertę pracy na stałe? Będę wdzięczna jak dacie znać

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko Ślusarz w firmie Valeo? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Valeo?

sznurek

Niestety firma przechodnia jak to mawiał mój kolega który również zwolnił się po przepracowanych ok. 2 latach, więcej uważam się psychicznie nie da wytrzymać. Owszem wiele można się tutaj nauczyć (pracowałem jako inż) ale mamy 21 wiek i nie przychodzi się do pracy aby po 2 latach pracy być zupełnie wypalonym przez ciągłe rozbijanie się o mur. Koleżanka pisała również wcześniej o braku współpracy między dzialami a nawet i wewnątrz działów to potwierdzam. Na jednego któremu coś się chce zrobić przypada sześciu nierobów i miernot które żerują na zaangażowaniu innych. Dla młodych nabrać szlifów polecam. Dłuzej niż dwa lata ciężko psychicznie wytrzymać...

BUUUUŁAAAAAA
@sznurek

Ja tam już pracuje 10 lat ponad i nie narzekam....................

@BUUUUŁAAAAAA

Są jakieś nagrody jubileuszowe? Firma gratyfikacje długo staż pracy? Możesz dać znać też na jakiej umowie jest praca? Dają umowę o pracę?

Zniesmaczony@valeo

Czy ktoś kiedyś zainteresuje się tym że planista APU5 wydzwania do liderów wstawiony, zachowuje się nieadekwatnie do pełnionego stanowiska, wyzywa się za to na co nie mamy wpływu? W tym zakładzie wszechobecny jest (usunięte przez administratora)i nikt z tym nic nie robi

@Zniesmaczony@valeo

To są poważne oskarżenia. Są na to jakieś dowody czy to tylko pogłoski? Często po godzinach są takie telefony? Płacą za to jakoś dodatkowo czy nie?

Ada

Lider z przodów brygada D chyba pomylił miejsca non stop wędruje po hali na tyłach, piovan tylko ciągle go brakuje w swoich rejonach z tego co słyszę.

Ktoś

Każdy kto przepracował w tym zakładzie doskonale wie , że brak szacunku do drugiej osoby to podstawa . Zazdrość i obgadywanie na każdym kroku . Brak kompetencji na stanowiskach kierujących , brak szacunku . Lubią ludzi , którymi mogą pomiatać . Brak przestrzegania zasad bezpieczeństwa pracy.

@Ktoś

Mógłbyś napisać coś więcej na temat samych zarobków? Ile teraz można dostać jako nowy pracownik? Atmosferę opisałeś i nie brzmi to zachęcająco, są szanse że się poprawi?

Biedak

Będą jakieś podwyżki ??

liol
@Biedak

w tym korwidole to chyba podwyżke targetu dostaniesz, a potem jeszcze spluną ci na twarz i powiedza ,ze pada deszcz.

Izabela
@liol

Aż tak źle z tym? A podstawy jakie tu macie? Może chociaż za te targety jakieś premie są, albo jakieś inne dodatki?

Jaka opinia jest o byłeś supervisor MN?

Super babka. Jak jesteś fair wobec niej to ona też jest. Wymaga ale pomaga. Wszyscy żałujemy że odeszła. Była moją SV przez parę lat i było bardziej niż ok.

MNM

Bravo dla pana planisty z przodów odnośnie reflektorów brak operatora do frezowania gdzie naprawdę idą wypływki a potem i tak jest sortowanie i potrzebny drugi operator...Bravo za myślenie.Może tak czasem góra zobaczy jaka jest prawda odnośnie komponentów to może będzie brak głupich decyzji.

Rafik

Co oni wymyślili z ta kasa na święta?!

Ola
@Rafik

Z jaką kasa? Jakieś zmiany ?

Magda
@Ola

Musisz podac przychód na całe gospodarstwo domowe za ubiegły rok średnia np. ty mąż i podzielić na 2 wasze dochidy i będę wyliczać ile kasy zostaniesz. :d Podobno ma być 7 wariantów

looool
@Magda

a to legalne w ogóle?jakim prawem zakład pracy wymaga podawania dochodów na gospodarstwo domowe?

Pixel
@looool

Mogą spytać ale nie mogą Cię zmusić

@Pixel

Te 7 wariantów to wiadomo już jakie będą? W zależności ile mi wyjdzie to tyle z tabelki dostanę? A jak nie podam? To wtedy nic? Czy jest też taka opcja i coś jednak dadzą?

Tom
@Halina

Dopiero jak wszyscy podadzą zarobki to będą warianty:P

Studenciak

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat staży realizowanych w Valeo Chrzanów? Jaki jest ich okres, zarobki, dalsze perspektywy rozwoju w firmie?

Ala

Witam, jakie są warunki pracy i zarobki na dzień dzisiejszy w Valeo. Jakie dodatki?

smieszne to

Taka sprawiedliwość na tym zakładzie, ze operatorzy harują 7,5 h a magazynierzy i reszta chodzą sobie na stołówkę kiedy chca i siedzą w niej ile chcą , takie same robole jak i operatorzy a zupełnie inne prawa,gdybym tam rządził to cały czas latali by na miotłach jak nie ma co robić.Kto na to pozwala?

Elo
@smieszne to

Zapraszam w zimie pracować 7,5h na polu ????

John Doe
@smieszne to

śmiszny człowieku to sie przenieś na magazyn kto Ci broni? Mają wiecznie braki wię z pewnością sie dostaniesz od ręki. A Skoro jesteś operatorem to widocznie do niczego innego sie nie nadajesz. "Gdybym tam rządził" Człowieku jak już wspomniałem zapewne do niczego innego sie nie nadajesz więc kompetencji do rządzenia nie masz dlatego (usunięte przez administratora) na montażu.

Dario scenario
@smieszne to

Przenieś się tam gdzie lepiej i nie narzekaj

Ryszard Ochódzki

Zgadzam się z Tobą...!(usunięte przez administratora) Pracujący tam ludzie sami godzą się na traktowanie siebie jak gorszy gatunek podludzi...!Sami godzą się na bardzo mizerne płace i tą bardzo nieludzką atmosferę...!(usunięte przez administratora)

Dark
@smieszne to

Przestań pleść głupoty uruchamiam wam maszyny plątacie się liczyć nieumiecie bez kalkulatora i tylko palarnia i palarnia byłem 10lat temu operatorem i wiem że jak by to było teraz to 70procent by was wywalili na bruk i tylko zlamdaćie zmień pracę idź do Gellwe lub do dachli to zobaczysz i Amazon wita No co dajesz idź a nie zlamdaj pewnie po paczek byłeś lub byłaś pierwsza w kolejce .

Ree
@smieszne to

Zapraszam Ciebie w jesień, zimę. Na magazyn. Zobaczymy czy będziesz taki kozak jak przyjdzie Ci pracować na polu i w przeciągach. A na koniec zmiany wsądzę Ci tą miotłę w przemarznięte palne mimo rękawiczek i każę pozamiatać

@Ree

Podobno kilku poleciało w tym miesiącu. W końcu ktoś przejrzał na oczy i pozbyli się nierobów

Arek
@Sprawiedliwy

A dokad polecieli? Tez bym se gdzies polecial, lub przelecial jak kto woli

@Arek

Możesz przelecieć swoich byłych koleżków z logistyki w ramach pocieszenia po stracie pracy

Kamil

Ej, widzę, że jesteś obeznany w tych temetach. Jesteś już po KAMING AŁCIE?

@Kamil

W sumie czemu nie - zawsze marzyłem o rimmingu. To gdzie cie znajde?

Logistyka
@Sprawiedliwy

Jaka szkoda ze już nas nie chcą zwolnić od tak tylko 3 miesięczne wypowiedzenia ????????????

Paula
@Logistyka

Pierwsze primo: OT tak, a nie OD. Po drugie: po co tyle pytajników? Po trzecie: przeczytaj umowę wpierw zanim podpiszesz, taka rada na przyszłość.

@Logistyka

Nic prawie nie robicie i jeszcze wam źle? Sami pokrzywdzeni na tej logistyce

maja
@Sprawiedliwy

Nie wiem kto ustalał wynagrodzenie magazynierów i na jakiej zasadzie ale taki magazynier zarabia na start chyba więcej niż młodszy ustawiacz procesu ,który przewozi 10-15 tonowe formy suwnicą,jezdzi podestami ruchomymi,a jaka jest odpowiedzialność na jednym i drugim stanowisku chyba kazdy wie.Dramat.Cos w tym zakładzie zostało nie przemyslane.

Franciszek
@smieszne to

Nie jest tak ze każdy ma przerwy śniadaniowe w innym czasie i dlatego wydaje ci się że ciągle jest ktoś na stołówce? Na magazynie nie ma wyznaczonego takiego czasu na lunch?

adekwatnie

To ciekawa jest Twoja teoria z tymi przerwami sniadaniowymi,za kazdym razem jak ich widze na stołówce to zajmuja wszystkie siedzenia przy stole i żaden z nich akurat nie je,a to pewnie dlatego ,ze na poprzedniej przerwie jedli,a w ciagu dnia mają ich z kilka.Takie z nich pracusie.

Log1234
@Sprawiedliwy

Mały ten dodatek zimowy, co to jest 350zl, tylko jeden darmowy obiad na stołówce i dwie ciepłe herbaty, ten zakład stać na więcej!

Cwaniak Z Magazynu
@Log1234

Na logistyce mamy mieć podwyżki minimum 600, więc ja bym się na waszym miejscu tak nie śmiał, bo narzekacie, i nic innego nie potraficie na tych wtryskach

magazynier69
@maja

Prawo rynku-za te stawki,za które pracujemy na magazynie nie ma chętnych,są przyjęcia i podobno proponują na start 4000 zł,czyli więcej niż magazynier z 13 letnim stażem,więc zapraszamy,miotły czekają????

@smieszne to

Bo to jest prawda... Operator w Valeo to gorszy sort!!!

Wielkie xD
@smieszne to

Chcecie wyższe stawki? Składajcie CV na tą logistykę czy innych ustawiaczy procesu skoro wam się tam tak wielce podoba. Dziwnym trafem nabór na niektóre stanowiska trwa nieprzerwanie od x miesięcy, a chętnych (albo raczej osób kompetentnych) z waszego grona jak nie było, tak nie ma xD Wszyscy wielce poszkodowani, a za dziesięć walczycie o miejsce pod czytnikiem jak o karpia w lidlu zamiast przekazywać zmianę xD

sprzedawczyku ty
@Wielkie xD

tak , bo pod czytnikami tylko operatorzy stoją , magazynierów i setterów tam nie ma, popłacz sie i za 50 brutto premii sprzedaj swoich kolegów ,ze wczesniej ze stanowiska wychodza :D

bolek
@smieszne to

a kto konkretnie, moze mirka ?

Niemiec

Taka specyfika pracy????

Aleksander
@Niemiec

Czy na zakładzie też takie wytykanie sobie jeden drugiemu co źle robi, ile zarabia i dlaczego tak dużo? Jak takie podejście wpływa na współpracę między działami?

Antropowy

Co sądzicie o Kamilu Jedynaku ? Gość po prostu stosuje (usunięte przez administratora) wobec ludzi a ludzie boją się skarżyć jeśli macie jakieś opinie to też nie bójcie się zgłaszać takich zachowań ten gość nie może zostać ani chwili dłużej w tej firmie.. tak samo jego pachołki liderzy którzy gnoją ludzi

@Antropowy

slyszales o RODO? Moj prawnik juz sie ta sprawa zajmuje!

@Kamil

A słyszałeś co to jest (usunięte przez administratora) i równe traktowanie ludzi ?... Mój prawnik też się ta sprawą zajmuje ! :)

Antropowy

Jeszcze się przyznawaj ;) że się darłeś ;) wyjaśnimy tą sprawę... Nie zostawię tego tak nie będziesz bezkarny...

Antropowy

Przykro mi ale jestem w pracy... Psychicznie mnie rozwaliłeś... Sprawę wyjaśnimy do końca... A ludzie mnie ostrzegali przed tobą na każdej zmianie... Nawet u ciebie... Będę pracował dopóki nie wyjaśnimy tego ...

Predzej sie garba dorobisz

@Antropowy

Robiłem kiedyś w tym zakładzie i słyszałem że ten kierownik to kawał (usunięte przez administratora)

@Kamil

A stać cię na prawnika ? .

@Były

Stać.

widze ,wiem
@Antropowy

To nie pierwszy wpis na temat tej osoby,już pare lat wstecz można tu było poczytać o nim...ewidentnie sprawa wygląda tutaj na mocne plecy w tym zakładzie.

Antek
@widze ,wiem

Bzdury wygadujesz i tyle. Ktoby wytrzymal w tym kouhozie wiencej niz rok A plecy trzeba miec twarde to wazne! ciekwe jak sie sprawa z prawnikami stala bo cisza

@Antropowy

Kamil Jedynak to doskonały manager i świetny lider, który w należyty sposób realizuje zarządzanie zasobami ludzkimi oraz produkcją. Jestem bardzo zadowolona z zaszczytu przynależności do Jego zespołu i jestem gotowa dalej realizować wyznaczone przez Niego cele.

@Antropowy

Po drugie... dla ciebie to Pan Kamil Jedynak. Wątpię byś przeszedł z Nim na Ty więc zachowaj proszę kulturę.

Axy
@Ania

W tym zakładzie to kazdy z kazdym jest na Ty wiec co to za zdziwienie

@Ania

Hey Sałatkowa :D. Mówisz, że zrobisz dla niego WSZYSTKO? :D

@Axy

Ale jak wiadomo nie jesteśmy teraz w zakładzie i wątpię by Pan Kamil chciał żebyś do niego na ulicy mówił na Ty. Pracując w zakładzie akceptujemy zasady zakładu, jednak już poza nim obowiązują inne zasady uprzejmości i kultury. Mam nadzieję, że klarownie Ci wyjaśniłam co miałam na myśli.

beata
@Kamil

to dobrze że twój prawnik się tą sprawą zajmuje bo za znęcanie psychiczne jest kara 8 lat więzienia.Art.207 kk.

@widze ,wiem

Mocne plecy ? Cwaniakuję gnębi ludzi a potem po Chrzanowie na zakupy z kolegami jeździ bo u tyłu ludzi sobie kłopotów narobił... W pracy wielki bos , kozaczek a w rzeczywistości zwykła łajza jakich mało... Śmiać mi się z tego pajaca chce... Jak by się umiał zachować to nikt by problemu do niego nie miał takie jest moje zdanie

hahaha
@Antropowy

Od tego wpisu mineło już 2,5 miesiąca a omawiany gość dalej pracuje ,czyli jak zwykle na waszym gadaniu sie skończyło i nic z tym nie robicie :D Brawo! 50 osób sie znalazło aby zaplusowac ale żeby coś z tym zrobic to juz nie :D Dalej dawajcie sobą pomiatać.

hahaha

Nawet nie 2,5 miesiacą a 3,5 miesiąca ,jeszcze lepiej :D

Xyz
@hahaha

Fajnie by było jakby przy przejściu z 4 brygad na 3 zmiany to jego zdegradowali

@hahaha

Typowe valeowskie ludziki dużo mówią mało robią w swojej sprawie,a góra się czuję bez karnie i traktują ludzi jak chcą.

ciekawski
@Antropowy

zmieniło sie coś w tej sprawie?W sensie czy dalej dacie sobą pomiatać temu typkowi czy coś jednak ruszyło z waszej strony?

Chętny

Jakie są zarobki na magazynie ??

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Chrzanów

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 306.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 33 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo