Opinie o valeo.pl - Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Valeo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Chrzanów

Tito

Panie LIDERKI czarna i blond brygada D przody.... Więcej ruchu...... Pani blondyna umie tylko dreć m... ę na ludzi..... CO CHWILĘ PALARNIA....

Zdzisio
@Tito

Brygada RR!(usunięte przez administratora)

Darek
@Tito

(usunięte przez administratora)jeszcze tam robia...

Temperatura na hali to nawet 40 stopni. Klimatyzacja - tak, podobno jest, ale się jej nie włącza, bo szkoda pieniędzy. Do tego kurz, brud, ciągły hałas i w tych warunkach ludzie muszą uwijać się jak mrówki. Non stop ktoś mdleje z gorąca, ale wolą wzywać karetki do ludzi, niż włączyć klimatyzację. Włącza się ją tylko w biurach, a motłoch niech pada na.... twarz. Ostatnio przy temperaturze dużo ponad 30 stopni na całej hali, stołówce nie było kropli wody do picia - wiem, bo szukałem. Za pracę w takich warunkach, na 3 zmiany (nock, popołudnia i ranki), pensja to niecałe 2200 zł. Podsumowanie: karygodne (usunięte przez administratora)!

Xxx
@Tomek

Sami jesteście sobie winni tzn wy pracownicy obsługujący maszyny, gdyby kilka, klika naście osób stanęło przy maszynach zbuntowało i nie robiło nic bo jest za wysoka temperatura, tylko stać nie ugięci pomimo kierowników dyrektorów to zaraz by się klima załączyła itd.

Janusz
@Tomek

Uciekac.... niech kapo z krzywymi nogami pracuje. Nie wiem czy ten lazenga tam jeszcze jest?

Zdzisio
@Tomek

Słuchaj Tomeczku, bo chyba czegoś nie wiesz, to ja CI to kolego piękny wszystko wytłumaczę: (usunięte przez administratora), z definicji,to taka sprawa, że robisz coś, co musisz, bo jesteś czyjąś włanością i Pan nad Tobą z batem stoi i masz podskoczyć jak on Ci kazuje. A pacz: przecież Ty jesteś wolnym człowiekiem! Wcale nie musisz tam łazić! 2200 PLN = 450 Euro... :/ Przecież to jak w kraju trzeciego świata. Jak Ty możesz za to przeżyć przez miesiąc?

jadzia

nawet na miotłe zakład nie stac jedna na cały pas ha ha ha

@jadzia

Ile ta miotla kosztuje?Kup,tyle chyba możesz zrobić?????????????????

@poco

raczej nie poco zaklad jest smieszny nawet na dlugopisy ich niestac jak jestes z a nimi to sie nie wypowiadaj

Asia
@jadzia

Z ta miotla to sa jaja codzienne:D do nas z innych linii przychodza pozyczac..

Sonia

A związki są tylko od podwyżek? Chyba też od tego by ludzie pracowali w godnych warunkach. Ta temperatura to szok zakład ma pieniądze na rozbudowę a na włączenie klimatyzacji już nie. Oby po was się tak pot lał(usunięte przez administratora)

Operator Cnc

Dostałem wiadomość z działu HR z propozycją pracy. W odpowiedzi dokładnie opisałem swoje doświadczenie oraz umiejętności i spytałem o kwestie finansowe. Oczywiście nie można udzielić takiej informacji, niektóre firmy bardzo wstydzą się tego ile płacą, to już standard na rynku pracy. Poproszono mnie o podzielenie się swoimi oczekiwaniami. Zaproponowałem stawkę, raczej średnią na podobnym stanowisku, a biorąc pod uwagę, że formy wtryskowe to nienajlatwieszy temat to niewygórowaną. Brak odpowiedzi co dobitnie pokazuje brak szacunku rektutera do kandydata. Zupełny brak profesjonalizmu na starcie u mnie przekreśla współpracę taką firmą

Brak

Grzegorz

Ten zaklad to wyzysk... za marne grosze. Nie pracuje juz tam bo od syfu trzeba uciekac.

Ciekawski

I gdzie uciekłeś?

janusz
@Ciekawski

Pewnie na kase do biedry ... :)

@Grzegorz

operatorzy dostaja po (usunięte przez administratora) ostro bo np seterzy czy zmieniacze maja spoko

Janusz
@Grzegorz

Tez ucieklem i jestem zadowolony. Ten zaklad mial sens kiedy na rynku nie bylo pracy. Teraz ten zaklad stal sie dinozaurem i praca tam to jak niewolnictwo.

Zalamka2019

Najgorsze w tym wszystkim jest to że nikt nie reaguje na tą temperaturę???? Nie da się nic zrobić żeby było chłodniej? Przychodzimy zmęczeni z pracy i padam na pysk poprostu to nie są warunki z taką temaratura!!! ZLITUJCIE SIĘ WKONCU NAD NAMI!!!!! ZAKŁAD DOBRZE PROSFERUJE POWIĘKSZA SIĘ A WARUNKI W NIM JAK W ŚREDNIOWIECZU!!!! DUSZNO GORĄCO KURZU PEŁNO Syfu gorzej jak śmieci jesteśmy traktowani ino tyrac ludźmi niech zdychaja...

janusz
@Zalamka2019

qrła... kiedyś to było....

poqql

Dramat w tym zakładzie , zero odpowiedzialnosci ukrainców na wtrysku , puszczają dziadostwo , a i tak operator metalizacji dostaje ochrzan , za te same pieniądze metalizacja odpowiada za wszystko.Grajcie tak dalej to juz niedługo nikt nie bedzie chcial tu pracować.

Oburzona
@poqql

Kiedyś nie było Ukraińców a z wtryskow przychodził sam (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora), a potem jak było coś nie tak to karę dostawał operator montażu bo czegoś nie wychwycil

Spostrzegawczy

W tym zakładzie wine za wszystko ponosi operator , tutaj nawet ludzie dostają ochrzan za to ,ze wielcy setterzy lub utrzymanie ruchu nie wypełnią tablicy QRAP , to operator ma im przypomnieć jak oni nie wpisza , po prostu porażka.Zwykły operator ma myśleć za tych którzy sami powinni wiedzieć co mają robić.Skoro jest awaria , to setter lub utrzymanie ruchu od razu powinni wypisywać tablice,to ich zakichwany obowiązek.No ale nie można zrzucić winy na kogoś kto kasuje 5000 tysiaków brutto za robote , lepiej zwalić wine na operatora z 2700 brutto.

janusz nosacz
@Spostrzegawczy

kurła somsiad, za 5k brutto też by mje sie nie kciało!

Agnieszka

znowu upaly i omdlenia na hali dramat zaklad leci w kulki a ukraincy faktycznie przeginaja pale ta calej dlugosci puszczaja jak leci i nie pomagaja na met nic ten zaklad tylko ma ten plus ze palci terminowo i praca pod dachem reszta wola o pomste do nieba .A zeby sie wybic to cza komus lacha strzelic dobrze

@Agnieszka

Bez przesady,jest ciepło i miło,jak u mamy

LOL

To co ostatnio wyprawia sie w prysznicach to masakra , (usunięte przez administratora) chyba wywaliło , smród jak cholera i pełno scochów na podłodze , nikt z tym nic nie robi a ludzie sie chcą kąpać , pewnie dlatego nikt z tym nic nie robi bo kąpie sie tylko 5% pracowników i nikt tego nie zglasza , reszta leci spocona do domu bo zupa stygnie.

jezuita

Firma jak firma. A ta firma tylko wtryskami się zajmuje ?

Zenio
@jezuita

Ja się zajmjuję wytryskami czasami.

żenua

To jak w tym zakładzie traktuje się ludzi to szkoda gadać , jeden zapierdziela a drugi sie opierdziela , zero sprawiedliwości , układy i układziki wszędzie ,ale tego nikt nie widzi.

żenua
@żenua

Zgodność ze standardem - ile razy ja już to słyszałem , tylko dlaczego wymusza się na operatorach wtrysku aby pomagali operatorom metalizacji?!-gdzie to jest napisane w instrukcji pracy?Zamiast czepiać sie o byle nic to weźcie sie w końcu za to co trzeba , tak dalej być nie może!!!

@żenua

A na montażu kazują rozbierać lampy na odzysk elektroniki i tego też nie ma tego w standardzie nie zgodne z bhp A ten przekręt jest na całym zakładzie z tym . Że się ludzie dają..... wywalać całe lampy na scrap nie przejmować się ich stratami jak nie chcą Polakom dać zarobić to niech tracą za lampki !

Żenua
@żenua

Marcinekkkk Pokaż w końcu jaja , jeżeli nie ma tego w standardzie , nie ma tego w instrukcji pracy to tego nie rób , dopóki sie nie postawimy to bedziemy śmieciami Valeo , taka prawda.

@Żenua

Oczywiście że się stosuje wywalam lampy całe - ile sobie wyrzucą to tyle wywale. Już nie jeden nawiedzony biurowiec się doczepił a ja nie raz chciałem do Bhpowca iść jak się czepiał no ale narazie temat cisza bo nie mogą mi nic za to zrobić;) . Instrukcji i stanowiska sie nie doczekalem wiec nie ma rozbierania lampek ;)

aasdgasdfgadfagadfg
@Marcinekkkk

Zdajesz sobie sprawę, że tu nie chodzi o "ich stratę" tylko o to, że na niektóre komponenty jest strasznie długi czas oczekiwania?

@aasdgasdfgadfagadfg

Tu chodzi o redukcję kosztów złomowania bo elektronika jest droga a nie że się długo na nią czeka

@aasdgasdfgadfagadfg

A lampy sa wyrzucane bo...?? Cos z nimi nie tak - nie spelniaja standardu - bo ktos czegos nie zauwazyl - bo nie zachowano standardu - bo wina operatora - koło sie zamyka - tak można ma w kolko. Na tym wlasnie polega praca w korpo... Jak jest zle to powinno byc dobrze, a jak jest dobrze to zawsze mozna znalezc cos zeby bylo zle.

@Ewa

Przecież przy takim tempie pracy na montażu nie jest się w stanie wszystkiego zauważyć . Jak by się robiło ze standardem to by była inna sprawa ale to jest kołchoz i fakt że dalej nie doceniają pracownika pomimo tego że za nie długo to będą robić sami ukraincy jest przerażający. Czy osoba zarządzająca widzi jaki jest rynek pracy. Ukraina jest lepiej traktowana od Polaków. Pracuje w tym zakładzie ale myślę nad zmianą pracy na dniach bo to co się tu dzieje to istny armagedon.

Taki Nostradamus
@Pusia

Bo o to w tym wszystkim chodzi. Takie jest zarządzanie. Zastąpić jednych drugimi, a w najlepszym przypadku wymieszać i zapalić. (usunięte przez administratora) Z tego rodzą się konflikty a te prowadzą do wojny.

Bunia
@Marcinekkkk

No to już winaa podmontazu gdzie nie patrzą co składają i potem tak jest właśnie ze trzeba lampy na odzysk dawać

KK
@żenua

Zapraszam do ALPL. U nas jeden operator obsługuje wtryskarke plus napylarke. Tzw praca online, dopiero jest jazda bez trzymanki.

@Taki Nostradamus

Kim oni zastępują ukraincami nie poniemaju a dobrzy operatorzy którzy mają pojęcie odchodzą i tak będzie bo ci co mają jaja sobie nie pozwolą żeby ich jak śmieci traktować.

Hi
@żenua

Nie potrafisz powiedzieć że nie będziesz pomagać? Ja powiedziałam że nie będę za Ukraine wypełniać tablicy qurap. Nie potrafisz się sprzeciwić? Chyba że już należysz do tych osób co nie pomogą bo im się niechce bo wolisz stać i plotkowac zamiast pomoc uc komuś

dyrektor

Tak i dostaniesz męskie buty chłopaków z przepaku po 12h panimaju.Pozdrawiam

Ewelina

Ktoś napisał że trzeba było się uczy na kto tyra na inżynierów dyrektorów od dyrektorów :) menadżerów i wszystkich zbiór po jakościowe damy. My zwykli pracownicy!!!!!

Mercedes
@Ewelina

Która to ta ?

Grzegorz

Kiedy ten zaklad zniknie.....

dyrektor

Juz niedługo

Wujek Gerwazy

LUDZIE!!! Puszczacie plotki i bojkot, jak wam robota nie pasuje to se zmieńcie, a jak nie możecie sobie znaleźć to trzeba było się uczyć. Valeo jest alternatywą do redukcji bezrobocia, tam może trafić każdy, nie spodziewajcie się wysokich lotów.

Rafi

Jestes pusty

Lol
@Wujek Gerwazy

Nie jest tak łatwo zmienić pracę kiedy ma się rodzinę na utrzymaniu czy kredyt do spalcenia ,ludzie się po prostu boją ze im się nie nie powiedzie więc siedzą w tym gnoju i narzekają .Mówisz trzeba było się uczyć ,czyli według ciebie osoby które nie są stworzone by być inżynierem nie zasługują na pensje zapewniające im normalne życie ?

Beti
@Wujek Gerwazy

Co za kretyn,nie każdy w życiu ma możliwości rozwoju,nie każdego stać na studia itd ...ale każdy powinien mieć taką pęsję zeby mógł godnie żyć .Niby co że jak ktoś jest nie wykształcony to niby jest gorszy od jakiegoś tam inżynierka ktoremu np bogata mamusia na studia dala.

Darek
@Wujek Gerwazy

Godne wyplaty--- ciemny kolku.

hahahaha

Wybitki poblokowali w Valeo :D nikt nie wie dlaczego ale sa domysły ,że dużo nadgodzin narobione a roboty jest tyle ile było wcześniej :D Dalej pozwalajcie Ukraińcom przychodzić na nadgodziny aby nic nie robili :D No chyba ,ze to jakaś kara? Ale jaka to kara? Dla mnie to nagroda:D Ktoś cos wiecej wie na ten temat?

@hahahaha

Czyli Polacy mają zakaz chodzenia na wybitki, a Ukraińcy mogą robić nadgodziny? Naprawdę?

hahahaha

Nigdzie tego nie napisałem, poblokowali wszystkim.

Saaa
@hahahaha

Nie wszystkim przody maja nie zablokowane.

EDYTA

na bryg D masakra sie robi sie (usunięte przez administratora) wyreczaja sie innymi pracownikami liderki i skoczki tragedia cza robic na tych nierobow A jedna z nich staruje na lidera typowa placzka i kabel i nierob do czego to dochodzi w tym zakladzie poblokowali nadgodziny i wybitki porazka tylko czekac do wiosny kiedy polacy uciekna a zostanie made in UK

@EDYTA

kto to jest skoczek?

kdjfjxu
@poco

nierób i leser

Sonia

Nie przedluzaja umów Polakom... Zaczyna się.

Em
@Sonia

A to ciekawa teza... Bo sporo Polaków ostatnimi dniami miało przedłużone umowy. Puszczacie idiotyczne ploty i sami się nimi podniecacie.

Było_minęło
@Sonia

Mi nie przedłużyli właśnie i jestem zadowolony :D

@Było_minęło

To musisz mieć zielone papiery ???????????? Jak widzę tych Ukraińców jak z pod sklepu monopolowego to dramat.

ValeoFan

Uwaga....nie bedzie mnie w pracy---zatrulem sie starym kebabem.

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Chrzanów

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 311.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 272, z czego 35 to opinie pozytywne, 104 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo