Opinie o valeo.pl - Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. w Chrzanów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Valeo. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Valeo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Valeo w Chrzanów

Jm

W takim razie masz złe informacje

olo
@Jm

Ciągle powtarzam mało, mało ciągle mało

FiNE

Ciągle widzę tylko jak narzekacie na związki. A co mogą związki zrobić jak w nich jest tak mało ludzi? Jaki pracodawca będzie poważnie traktował takie związki z garstką pracowników? Nie cierpię tak tępych ludzi którzy tego nie pojmują i szydzą i wystawiają złą opinię związkom nawet nie będąc ich członkiem. Cieszcie się matoły że w ogóle je macie bo bez nich było by jeszcze gorzej ale wiedzę że wasz intelekt nie sięga tak wysoko. Pozdrawiam i zachęcam do zapisywania się w biurze związkowym, wejście jest na samym końcu dużej stołówki trudno nie jest trafić

AAA
@FiNE

Dawniej do związków należało bardzo dużo ludzi a jakiś spektakularnych podwyżek nie wywalczyli i dlatego zrezygnowali z przynależności do Solidarności.Tylko związek/zarząd nie pobierający pieniędzy od Valeo może się postawić i coś więcej wywalczyć.W Skawinie od niedawna mają WZZ Sierpień 80 zobaczymy co tam zdziałają.

@FiNE

Takim tekstem napewno zachęcasz do wstąpienia w związki. I wykazujesz dużym intelektem... Właśnie dlatego jest tak jak jest. Ten kto widzi co się dzieje i nie daje sobą pomiatać- ucieka. A kto nie ma własnego zdania lub ma niskie poczucie wartości odreagowuje na innych mało inteligentnymi tekstami i wylewaniem żółci.

Brygada RR
@AAA

Oprucz WZZ Sierpień80 w Skawinie powstał związek zawodowy pracowników valeo w Polsce złożony z samych kierowników robią wszystko żeby nikt nie zapisywały się do Sierpień80. A kto to wszystko formuje przewodniczący z valeo czechowice dziedzice. A po co a no poto żeby utrudnić Sierpniowi 80 walkę o co kolwiek. Opowiadają do pracowników że tam gdzie pojawia się Sierpień80 to zamykają zakład i zakładają związek zawodowy kierowników żeby się nic nie zmieniło. Człowiek który im w tym pomaga wypacza istotę związku zawodowego dziwicie się że ludzie nie chcą zapisywać się do związku jak miel do czynienia z taki związkiem który im nie pomagał tyko szkodził. Ja się nie dziwię.

Biały Miś
@AAA

Kolejne zwiazki w zakladzie to nigdy nie jest dobre rozwiazanie. Np przy takich negocjacjach placowych wszystkie zwiazki musza podpisac zgode o podwyzke - i tu wchodzi "zwiazek kret kierownikow" i nie ma bata zeby sie wszyscy zgodzili tylko i wylacznie po to zeby zbojkotowac negocjacje i sklocic zaloge. Stare polskie przyslowie mowi "gdzie kucharek szesc tam nie ma co jesc".

AAA
@Biały Miś

Nie chodziło mi o następny związek zawodowy w zakładzie tylko o zamianę solidarności na wzz sierpień 80.

@AAA

Brednie jakies... Poziom nalezacych do zwiazkow pracownikow nigdy nie byl wiekszy.

Koala
@FiNE

Zgadzam się z Tobą w 100% wszyscy oczekują od związków że wywalczą podwyżkę a tak plują jadem w ich kierunku! Jak tacy mądrzy to powinni sami walczyć a podwyżki tylko dla członków Solidarności ???????? A tak poważnie to również zachęcam do zapisywania się im więcej nas będzie tym lepiej!!!

Wolf gang
@FiNE

Związki są w tym zakładziePolki i nierozumieju.. Aż żal na to patrzeć przerwy tulenia to jest praca czy jakieś randki 8h.

Pablo
@FiNE

Za mało ludzi w związkach weź się gościu opanuj związki jedna wielka sciema chodzi tylko o kase żeby wydoic z pracowników a potem sie bawić za związkowe . co takiego niby zrobią te związki ? Dlaczego jeszcze przed powstaniem związków był już prezes . członkowie związków powini go wybrać.

Ona
@Marta

Czy ktoa z was pracuje na zakladzie w trzebini?

Masz rację popieram w 100%

Frania

Ten zaklad to gulag dla frajerow i niewolnikow.

@Frania

To wypad miernoty

ValeoFan

Dzisiaj nocka,już nie mogę się doczekać.KOCHANE VALEO!!!!!!!!!!!!!!♥♥♥

Darek
@ValeoFan

Nie zapomni pojemnika z wazelina...w tym kolchozie to mozna tylko plakac. W dzien wyplaty to lzy same leca.

@Darek

Piszesz głupoty leniu a co do kasy to jaka praca taka płaca

Lol
@ValeoFan

Nie ważne co robisz masz mieć zapłacone tyle żeby moc za to przeżyć !

@Lol

Pewnie że nie ważne co ale jak i ile to się nazywa wydajność.Za siedzenie mają ci płacić żebyś "przeżył"?

Lol
@ValeoFan

O jakim siedzeniu ty mówisz każdy ma jakieś obowiązki to jest zakład pracy .

@Lol

Widzę to każdego dnia hahaha

Operator Cnc

Dostałem wiadomość z działu HR z propozycją pracy. W odpowiedzi dokładnie opisałem swoje doświadczenie oraz umiejętności i spytałem o kwestie finansowe. Oczywiście nie można udzielić takiej informacji, niektóre firmy bardzo wstydzą się tego ile płacą, to już standard na rynku pracy. Poproszono mnie o podzielenie się swoimi oczekiwaniami. Zaproponowałem stawkę, raczej średnią na podobnym stanowisku, a biorąc pod uwagę, że formy wtryskowe to nienajlatwieszy temat to niewygórowaną. Brak odpowiedzi co dobitnie pokazuje brak szacunku rektutera do kandydata. Zupełny brak profesjonalizmu na starcie u mnie przekreśla współpracę taką firmą

Brak

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
werka

witam, jakich pieniędzy można spodziewać się na stażu ? Jakie obowiązki i perspektywy zatrudnienia?

@werka

Po roku tytuł młodszego specjalisty. Warto.

Tik
@werka

To zależy czy masz jakiegoś wujka albo ciotkę na dobrym stanowisku:)

Najlepszy zakład w jakim pracowałem.Rewelacja w100% polecam

Roman
@ValeoFan

Tak pod biurkiem szefostwa..

paweł
@ValeoFan

jasne najwiekszy (usunięte przez administratora) i goraco w sezonie, wyplaty ponizek krytyki ludzie sie zwalniaja zostaja ukraincy

paweł
@ValeoFan

ile ci placa za ten wpis

werka

WNM

Przecież te wypłaty to kpina! J.... ten obsrany kolchoz!

.... K
@WNM

Po swojej wypłacie, też stwierdzam że to kpina. Poczekam na pasek.. U mnie po zmianie APU i kierownika wszystko jest możliwe.. Ale jeżeli wszystko się zgadza, to nie zostawię tego tak

@WNM

Valeo będzie niedługo ukraińskie.. Najgorsze to że oni ni poniemaju... Na nowej hali będą robić pracownicy z bangladeszu..

.... K
@WNM

Będę szczera, sama kiedyś, parę lat temu byłam w podobnej sytuacji jak oni, gdzie oczywiście nikogo nie bronię, mam 2 osoby z Ukrainy, z których jestem zadowolona, na ich temat nie będę się wypowiadać, ponieważ oni paniemaju, i znają moje zdanie na temat ich obywateli, za każdym razem powtarzam, Valeo nie powinno do tego dopuścić, że ważniejsze jest, to, że oni są ważniejsi, a doszły mnie słuchy, od osoby która w większości co do wypowiedzianych słów miała rację (potwierdzoną) oni mają pierwszeństwo co do przyjęcia pod agencję to już przesada.. Rozumiem dużo, ale....!!!

Hahaha macie walese i solidar
@WNM

Nasze panstwo do tego doprowadza robiac doplaty za ich zatrudnienie przez pracodawcow takie patriotyczne panstwo macie pata chy a od czterech lat kopaczowa podpisala 2500 tys dla kazdego roma bo sa mniejszascia narodowa chodz tylko 40 prpcent w polsce romow pobiera ten zasilek

SOLIDARNOŚĆ SOLIDARNOŚĆ SOLIDARNOŚĆ SOLIDARNOŚĆ SOLIDARNOŚĆ SOLIDARNOŚĆ

asdfasdfasdfasdfasdfasd
@ValeoFan

Sebastian uspokój się! padaczki dostaniesz!

Najlepszy zakład w jakim pracowałem.Rewelacja w100% polecam

WNM

Noi czemu usuwacie komentarz jeśli ktoś napisze prawdę o tym (usunięte przez administratora)?

lol

Zawsze pozdrawiam.... szmaty

Natala 35

Popisali sie wyplata z 29 stycz tego roku tragedia niektorym nie wyplacili nadgodzin z grudnia to juz jest kpina w zakladzie oby do wiosny ludzie beda odchodzic za te pieniadze i podwyzki sa nie powazni

Bystry

Mam pytanie odnośnie kierownika zmiany. Jakie obowiązki do niego należą i czy praca na tym stanowisku jest ok w Valeo?

patryk24

Odra zaklad jebniety na glowe powinni ich sprawdzac na wjezdzie ukraincow a terz nam polakom sie kaza szczepic.Niech nam lepiej podniosa zarobki na godne bo Ukraina juz lepiej zarabia od nas masakra jakas

Magda
@patryk24

Boze przecież Szczepienie nic nie da .To jest to samo jak ze szczepienie na grype .Ktoś sie zaszczepi a tak zachoruje.Szczepionka daje tylko zabezpieczenie ze choroba moze przebiegać " łagodniej " ale kazdy organizm człowieka różny dzieci ludzie starsi lub osoby na codzien chorzy i przyjmujący leki nie jest wiadome jak przejdą chorobe zakazna Odre.

Dorota
@Magda

Zgadzam sie Odra panuje dziś nawet mówiono o tym w przychodni. Odpowiem tylko że dzieci bardzo to przechodzą!

Siergiej

Fajna u Was praca

Sonia

Ukraincy zafundowali nam odre na zakładzie! (usunięte przez administratora)

Paula
@Sonia

Jaka Odra? Na Valeo jest Odra

Em
@Sonia

Zafundowali nam ją pracodawcy, którzy zatrudniając Ukraińców powinni wymagać podstawowych szczepień a jeżeli takowych nie mają skierować ich na to tutaj.

Wkurzony

No còż czasy w polsce teraz są jakie są ludzie są fałszywi polski rząd siłę roboczą sprowadził z Ukrainy ponieważ Polaków ma w (usunięte przez administratora) i lepiej wpuścić Ukraińców niż dac swojemu zarobić lejcie po mordach tych psów z Ukrainy pokażcie żeś cie polacy a nie tylko narzekać w internecie.

uuu
@Wkurzony

lac w morde polaka wiesniaka!!

Rudy
@Wkurzony

Zastanów się nad sobą namiastko człowieka

Eldo
@Wkurzony

Oczywiście że się z Tobą zgadzam! Wracać do kraju ojczyzny bronić przed ruskim!

Ewka
@uuu

cIEBIE lać (usunięte przez administratora)

Stary
@Ewka

robię dla okularnicy. Wiec szukaj. Jest takie fajne przyslowie ,, miej wy..... a będzie ci dane,,

uuu
@Ewka

ewka pyskuj sobie polaku w internecie, na tyle was stac i (usunięte przez administratora) bo ukraincowi chce sie pić

NANA

Dyrekcja nie chce słyszeć o podwyżkach(zarobki bez nadgodzin w systemie 4 brygadowym czyli weekendy i święta w pracy, z tymi wszystkimi dodatkami 2200 zł netto podstawa 2400 zł brutto nie da się za to w pojedynkę przeżyć), obwiniają operatorów o wszystko , ludzie mają już tego dość, pyskują, chodzą na L-4. Połowa pracowników na produkcji to Ukraińcy , znaczna część niekomunikatywna, władza udaje że o tym nie wie i uważa że Polacy są nie tolerancyjni.Jak wytłumaczyć /nauczyć coś komuś jak oni nic nie rozumieją , za ewentualne błędy obwiniani są oczywiście Polacy.ŻĄDAMY PODWYŻEK CO NAJMNIEJ 400 ZŁ NETTO DLA WSZYSTKICH! Inaczej będziecie mieć bardzo duży problem z pracownikami wszystkich nas nie zastąpicie Ukraińcami.

Jak tam uwas wyglądają związki zawodowe kim jest przewodniczący

Bunia

Nikim

@Bunia

Bunia Jak to mam rozumieć

@Zainteresowany

Związki w Chrzanowie są do niczego,ludzie się z nich wypisali .Obecnie jest w nich ok 300 osób z 2000 zatrudnionych,jedyne co to organizują kilka imprez w roku,paczka na święta dla dzieci i mają tańsze bilety do parku rozrywki w Zatorze nic poza tym .Związki powinny być niezależne,a pan przewodniczący ma pensyjkę od Valeo więc sam rozumiesz ,tylko gada co to by nie zrobił ,a nikt nie wie co naprawdę robi za zamkniętymi drzwiami (efektów brak).

Bunia
@Zainteresowany

Właśnie tak jak napisał anonim

Biały Miś

Pan przewodniczacy jest zwyklym frajerem - bo dalej wierzy ze cos moze zrobic i siedzi w tym gownie po same uszy. Ciepla posadka to nie jest, bo walka "jeden za wszystkich, ale nikt za mnie "to nic fajnego. Poza tym dla potencjalnego nowego pracodawcy chlop jest spalony bo jest zwiazkowcem - zero widokow na zmiane pracy. A pensja od Valeo nie rozumiem czemu bulwersuje. Gosc jest PRACOWNIKIEM VALEO i ta firma ma mu placic wynagrodzenie, tu odsylam do USTAWY o zwiazkach zawodowych - wszystko jest regulowane prawem. Funkcja przewodniczacego jest funkcją spoleczna - czyli ch. ja z tego ma. Oczywiscie poza wiecznymi pretensjami ludzi dookola. Bronic go nie bede bo nie lubie typa, ale pracy mu nie zazdroszcze.

lol
@Biały Miś

Nie rób z pana przewodniczącego męczennika,rozśmieszyłeś mnie.Biedny walczy o nasz lepszy byt a sam cierpi i nawet jak by chciał się zwolnić to nie może i musi siedzieć na tej ciepłej posadce?Związek zawodowy musi być NIEZALEŻNY od Valeo tylko tak może coś wywalczyć,ktoś kto ma fajną dobrze płatną prace nie będzie szedł na noże ze swoim szefem.

Operatorka

Eh... Zero znajomosci tematu... Zwiazki to nie supermarket w ktorym bierzesz co Ci sie podoba... Niestety teraz tak wszyscy mysla ze manna ma spadac z nieba. Zwiazki to sa PRACOWNICY =ZAŁOGA=LUDZIE=MY!! Zeby cos mieć/dostac trzeba to wypracowac. Przeciez zarzad zwiazkow to operatorzy, czemu nie wpadniesz do biura i nie powiesz jak zrobic zeby bylo dobrze... ??

Zostaw merytoryczną opinię o Valeo - Chrzanów

• Jak się pracuje w Valeo?

Zobacz opinie na temat firmy Valeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 311.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Valeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 272, z czego 35 to opinie pozytywne, 104 to opinie negatywne, a 133 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Valeo?

Kandydaci do pracy w Valeo napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Valeo