Opinie o Salling Group SSC w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Salling Group SSC. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Salling Group SSC o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salling Group SSC w Szczecin

Netto

Dansk Supermarked w Polsce = Netto, ale ludzie się lepiej czują jak im sie mówi, że pracują w Dansk Supermarked :)

Chuda

Drogie dziewczyny Hipci, odpuścice komentarze bo pogrążacie sie jeszcze bardziej.

malq

Myślałam że znalazłam super prace a tu jakieś wieczne niezadowolenie wśród ludzi, wszyscy uciekają i ja też mam ochotę uciec bo człowiek jest tu tylko liczbami,ile zrobisz takie masz znaczenie. Żenada. To gorsze nic praca na kasie w biedronka. Nie polecam

zainteresowany

Jak wygląda u nich rozmowa o pracę i jtest z excela? Miał ktoś może? :)

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Normalność jest w cenie

Jak pracodawca tez będzie mial oczekiwania adekwatne do wynagrodzenia, będzie się cieszył z pracownika, którego ma, z jego pracy, którą doceni i nie będzie miał wygórowanych oczekiwań od pracownika - skoro pracownik też ma ich nie miec - to wtedy uznam to fair układ. Jeśli pracodawca każe mi się cieszyc tylko z tego, że mi dał umowę o pracę i ubezpieczenie a mi każe się niustannie optymailozwac i pracować dwa razy szybciej - to ktoś nam tu wmawia filozofię niewolnictwa jaka normalną, a z tym się nie zgodzę.

Cafe

Jakie premie ? Ludzie, tu nie ma premii !! Nie wierzcie tym, co tak piszą. z benefitów to tylko Medicover jest cos wart i bezpłatny ale opieka pakiet 2, bardzo ograniczony.

Z kim ty rozmawiasz ze masz takie info? :D

Ctrl C ctrl V

Nawet i na wyzszym stanowisku nie trzeba miec wiedzy ekonomicznej. Wszystkiego sie tam nauczysz, a wiedzy ze studiow w ogole nie wykorzystasz. Kiedys mieli wyzsze wymagania a teraz obnizyli prog i nie wymagaja wyksztalcenia wyzszego (co spowodowalo sie w firmie zaczelo sie zle dziac)

Ctrl C ctrl V

Nie potrzeba wyksztalcenia ekonomicznego do zwyklego slepego klepania faktur ;)

O widac hr tutaj buszuje haha. Jak ktoś w desperacji to zapraszamy.

performer targetu

obiecywać można wszystko, gorzej z realizacją

ctrl+C ctrl+V

pracowałem dłuższy czas i ogólnie nie polecam. Płacą mało, wymagają dużo i nie doceniają pracowników. Chyba, że kogoś jako formę motywacji satysfakcjonuje dwa razy w tygodniu "fruit day" to zapraszam. Klimat wśród pracowników wspaniały, natomiast menedżment do wymiany.

długo tu pracujący
@ctrl+C ctrl+V

Tak jak piszesz: management do wymiany. Jak nie zmieni się HRowa to na zmiany nie ma co liczyć. ZERO systemów motywacyjnych. ZERO premii. ZERO polityki! rozwoju i awansów czy przetasowywań. TL nie ma nic do gadania, dopiero jak mu papiery położysz to cos może ci zaproponować i to jedyna droga!! ZERO budowania atmosfery. ZERO uwagi dla istniejących problemów, wywyższanie się nad zwykłego pracownika. Złe wypowiadanie się o ludziach, gdy myślą, że sie nie słyszy !!!!! Nawet z za suchym powietrzem sobie nie radzą, chociaz wydajnośc ludziom spada bo oczy padają i siedzą płączący pracownicy. ALe sobie do pokoju HR nawilżacz wstawił. HR to żart w tej firmie. Zły żart. Komunikacja FATALNA. Jedynie przed barometrem raz w roku cos rzucają by się nam nastroje poprawiły. Rok temu pojawił się Medicover :) Sami sobie przeanalizujcie kiedy co się pojawia bo to nie przypadek :) Gdyby nie sami ludzie w zespołach którzy wzajemnie się wspierają to pies z kulawą noga by tu nie został.

non-malcontent
@długo tu pracujący

"pies z kulawą noga by tu nie został." - to znaczy, że nadal pracujesz choć tak tobie źle.. brakuje odwagi czy może jednak nie jest aż tak tragicznie jak piszesz? od kilku osób słyszałem całkiem dobre opinie o tej firmie. chyba nigdzie nie jest idealnie. a może wygórowane oczekiwania vs rzeczywistość się rozjechały?

@non-malcontent

Jezeli te osoby z ktorymi rozmawiales wypowiadaja sie pozytywnie, tzn ze nie maja zbyt wygórowanych wymagań i podoba im sie tkwienie w miejscu bez rozwijania sie. Albo pracuja tam zbyt krotko zeby zauwazyc co zlego tam sie dzieje.

za długo tu pracujący
@non-malcontent

Przyjdź i sie sam/a przekonaj. Chyba, ze już tu siedzisz. W pokoiku z nawilżaczem. A mój zarzucony potencjalny brak odwagi nie zmienia faktów i tego co zostało napisane. Tymczasem byc może juz tylko czekam (cały rok ) na barometr, by pozostawic firmie moją cenną opinię zanim pozostanie dla mnie wspomnieniem.

lol

Widzę że mają teraz ofertę na stanowisko IT Supporter / IT Operator. Ktoś wie może jakie są zarobki na tym stanowisku i jakie są godziny pracy? Bo piszą że system 24x7x365 czyli rozumiem że nocki też?

lolo
@lol

Tak, 24/7/365 oznacza, że w tym dziale jest praca zmianowa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Pracujesz jak ci wypadnie: nocka, święta, niedziele wszystko jak leci. Praca słaba, płaca podobnie. Jak coś potrafisz i jesteś ogarnięty to nie trać tu czasu.

Cafe

Jakie premie? Żartujesz sobie

mamal2

Jak ktoś się godzi na złe traktowanie przez pracodawcę to jego sprawa i jego pieniądze oraz zdrowie. Jak choroba to pracodawca jedynie kręci nosem i stanem moich oczu i płuc oraz skóry raczej się nie martwi póki klepię robotę. Ja musze zapłacić rachunki i kredyt do określonego dnia inaczej mam odsetki karne. Nie mam obowiązku finansować mojego pracodawcy a on ma obowiązek wywiązać sie z umowy, tak jak ja. Chyba, że równiez mogę wobez pracodawcy spóźniać się z wykonywaniem obowiązków o wspomniane dwa dni.....i on będzie równie tolerancyjny.

mamal2

Za nieterminowa wypłate grożą kary. Wystarczy sygnał do Państwowej Inspekcji Pracy. Podobnie można zgłaszać złe warunki, np pracę w nieodpowiedniej temperaturze (za zimno) czy powietrze, które jest za mało wilgotne, bo to powoduje poważne choroby długoterminowe. Jak ktoś się godzi na złe traktowanie przez pracodawcę to jego sprawa i jego pieniądze oraz zdrowie.

Hahahaha

Pracujesz dla Netto i z Netto masz umowę, nie z Dansk.

Pozdrawiam.

Sama ze sobą piszesz? Na dodatek chyba tylko by coś napisać i rozmyć konkretne opinie. Twój styl pisania nawet pod kilkoma nickami jest łatwy do rozpoznania, tak nieskładny i bez sensu. Znajdź sobie inne zajęcie jak się nudzisz.

Zdyskontowany stojący pod białą tablicą z wytrzesz

Chodzicie do sklepów Netto? To z tą firmą podpiszecie umowę. Coś się tam podoba? MOże to, że bliżej i może coś ma tanio? Tak samo wyglada praca tutaj. To dyskont!!!!!! Czyli bałagan, masz być tani !!!! prosty jak oferta w sklepie, zero jakiejś filozofii poza tym, że masz być najtańszy jak tylko możesz i masz tanieć (robić szybciej)! jak zebrałes jakieś doświadczenie to lepiej się zwolnij, bo za dużo wymagasz i chcesz kasy. I masz pracować jak hasło sieci - "Więcej za mniej" Jak chcesz by stało się to mottem Twojego życia to zapraszam serdecznie. Dlaczego tu jestem? tylko dlatego, że mieszkam obok. a nie mam samochodu. Kupuję samochód i żegnaj to nędzne miejsce! Szkoda, że wczesniej nie wiedziałem, by do tej branży się nie pchać i wziąłem pierwszą ofertę jaka się trafiła i tu utknąłem. Myślałem, ze pewnie się rozkręci albo docenią pracownika. Zamiast iśc jeszcze do innych SSC na rozmowy. Zostawcie sobie to miejsce jako ostateczność, jak nie będziecie mieli już absolutnie żadnej innej możliwości a desperacyjnie potrzebujecie gdzieś sie zaczepić. Desperacyjnie.

KPI'S slave.

Przygotuj się na rozmowę. Parę standardowych pytań. Wydukasz kilka zdań w tym angielskim i git. Ile tego angielskiego potrzebujesz by klepać w kompie? Mejle tak standardowe, ze raz napiszesz i kopiuj wklej. Żadna filozofia ta praca. Masz przerabiać dane na ilość a nie eseje pisać czy rozmowy prowadzić. Trzeba bardzo się postarać by się tu nie dostać obecnie. Wcześniej sobie w ludziach przebierali teraz jest mało chętnych bo kijowo zarządzane to SSC, branża beznadziejna, HR żałosny.

Zostaw merytoryczną opinię o Salling Group SSC - Szczecin

• Jak się pracuje w Salling Group SSC?

Zobacz opinie na temat firmy Salling Group SSC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salling Group SSC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salling Group SSC?

Kandydaci do pracy w Salling Group SSC napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salling Group SSC