Bricoman
counter
3 3 16 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Jakie wartości są cenione w Bricoman?

Marta Nowy wpis

@kubus a ciężko było ci się dostać na kierownika ?

Tak1Nie
kubus Nowy wpis

pracowalem tam na kierowniczym stanowisku i zlego slowa powiedziec nie moge na firme. tam kierownik dba i walczy o swoich ludzi. co wywalczy tak maja. co innego natomoast powoedzial bym o relacjach pomiedzy dyrektorem a kierownikami. jak chce sie z bricomana zrobic lolka to glowy leca...ogolnie obecny dyrektor G. w relacjach z pracownilami nie dorasta do piet bylemu przeniesionemu B.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 134 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Wiktor

Może ktoś słyszał, że firma prowadzi aktualnie rekrutacje na dział budowlany?

Borys
@Wiktor

Z tego co wiem mozna aplikować

Tak1Nie
Janek

Dobra firma i wystarczy dołożyć dobrą robotę a zadowolenie pewne!

Tak3Nie3
fachowiec

Jak się tu pracuje?

Tak2Nie2

wolny
@fachowiec

jak w holandii przy truskawkach

Tak6Nie1
Kolorado
@wolny

Chyba w Holandii przy truskawkach nie pracowałeś... ????. Trzeba po prostu wykonywać swoje obowiązki nie spóźniać się do pracy być odpowiedzialnym i posiadać umiejętność współpracy z innymi. A jak Ci się pracowało jak przy truskawkach to idź do Biedronki

Tak1Nie2

Anna
@Kolorado

@Kolorado Każdy może mieć inne odczucia, nawet jeśli pracuje dla tego samego pracodawcy - dlatego chyba nie należy być aż tak zdziwionym. Ale dobrze jest poznać również Twoje spostrzeżenia, dotyczące pracy w Bricoman. Dostaje się tam umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia, czy dopiero po okresie próbnym?

Klara
@Anna

Pierwsza umowa o pracę na okres próbny max 7 miesięcy następna na czas nieokreślony jak jest ok ????

Nowy

Chciałbym się dowiedzieć jakie uprawnienia są wymagane by pracować w Bricoman? Chodzi mi czy pracownik sklepu musi mieć uprawnienia na wózki widłowe czy elektryczne by przewozić towar za magazynu na hale sprzedaży? Dostałem propozycję pracy ale nie mam uprawnień za tego rodzaju wózki.

Kolorado
@Nowy

Najlepiej gdyby miał uprawnienia na wózki. Masz dużo większe szanse na przyjęcie gdy np. na to samo stanowisko aplikują 2 osoby. Ale jak nie masz to też przyjdź. Jak się sprawdzisz to jest możliwość w późniejszym terminie zrobienia sobie uprawnień.

Michał

@wolny Co dokładniej rozumiesz przez to stwierdzenie? Nie każdy pracował przy truskawkach, więc może mu być ciężko to sobie wyobrazić. Rozumiem zresztą, że wypowiadasz się na temat pracy w firmie z autopsji, prawda? Rozwiń proszę to stwierdzenie, a na pewno Twoja opinia będzie wartościowa.

panie grzegorzu

Najlepiej być z Leroy Merlin..... sitwa działa

Tak7Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Bricoman - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Bricoman