Opinie o Salling Group SSC w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Salling Group SSC. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Salling Group SSC o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salling Group SSC w Szczecin

performer targetu

znajomość angielskiego na poziomie minimum B2 = pisanie maili typu "can you please help me" i sklecenie w miare poprawnego zdania

Co tu sie dzieje

Może to juz czas napisać do Charlotty.

Janek

A jaki jest proces rekrutacji na stanowisko junior accountant Anula? Rozmowa i co testy jakies?

anula

Ogólnie nie polecam ale kilka miejsc na skanie się nie długo zwolni

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Janek

Slyszalem, ze po szkole sredniej tez moge sie ubiegac? czy to prawda? mam dobry angielski, polecacie?

Moja noga nigdy tam nie postanie.

Jesli tacy ludzie jak BUBAZAUR pracują w tej firmie i uważają, że inni to DEBILE i KARAKANY to ja WAM tam wszystkim serdecznie współczuję. Jak tak można pisać o ludziach, tylko dlatego, że mieli inne zdanie o kimś i to pozytywne! Tak piszą tylko ludzie o wielkich kompleksach fizycznych i mentalnych.

Zapraszamy!

Tak tak, niech każdy próbuje, nowych ludzi potrzeba jak nigdy, bo jak nadal będzie tyle wypowiedzeń składanych to sie targety tak zawalą, jak firma tego jeszcze nie widziała i nawet Red Boards nie pomogą, co mówić White ones. A że nadgodziny albo w gratisie albo do odebrania to jest to praca syzyfowa. Także, ludki chodźcie do nas! no i zapomnijcie o urlopach, bo może sie okazac, że wracacie i zonk! ;)

klepacz

Tez się dziwię, że ludzie po studiach a z wiedzą różnie no i stanowisko jakie jest - każdy widzi. Tez uważam, że do tej pracy wielkiej filozofii nie trza. Ale jeszcze kilka miesięcy temu wymagania firma miała, że hoho!

klepacz

Firma obnizyła wymagania, bo nie ma chętnych do tej pracy w tej firmie. W ogłoszeniu nie wymaga się żadnego wykształcenia ekonomicznego nawet średniego a jedynie podstawowe pojęcie o rachunkowości. Co się dziwić, nowi Team Leaderzy czesto nie mają praktycznie żadnej wiedzy w temacie i uczą się na ludziach. Orłów tam nie trzeba. Kto ma odwagę chociaż na otworzenie skrzydeł, ten stąd odlatuje czym prędzej.

Ooo, nie wiedziałam, że przyjmują osoby bez studiów. To zapewne dużo obecnie wyjaśnia w kwestii zarobków. Jak ja aplikowałam, to wyższe było wymagane i peferencyjnie kierunkowe. Jak widac dużo się tam zmieniło. :)

Wszystko było na swoim miejscu, ludzie zadowoleni, atmosfera sympatyczna, powietrze pachnące. Zarobki 6 tysi, podwyżki regularne, w kantynie super dofinansowane żarcie jak obiecywali, to i znaczące podwyżki też pewnie zaraz będą. Dlatego wolałam iść do innej firmy. :) Chyba mam jakieś niebotyczne szczęscie, bo w nowej jest znacznie lepiej!

kaska

3000 pln brutto? Jako Junior ksiegowy?

Wynagrodzenia

Na poprzedniej stronie napisano, że ludzie zarabiali 1800 netto a inni 2000 netto, potem, że były jedyne doroczne podwyżki o max 100 pln brutto. To sobie kandydaci na księgowych policzcie ile tu mozna potencjalnie zarabiać. :)

O rety!

Chyba żartu nie zrozumiałaś z tymi zarobkami. hahahahaha

performer targetu

Zaczęłam pracować w tej firmie, gdy jeszcze nie istniało coś takiego jak szkolenia wdrożeniowe. Klikało się wtedy na pałę w systemie z nadzieją, że kliknąłeś dobry przycisk. Osoba która była naszym "trenerem" sama nie wiedziala chyba jak się w nim poruszać xD po paru miesiącach wydawało się, ze wiemy więcej od niej. Także sam fakt, że są już teraz te szkolenia, jest dużym plusem. Na pierwszy rzut oka było widać, że osoby, które były bliżej TL miały lepiej, a my szaraczki, klepaliśmy targecik. Apropo targetu, rozwalały mnie te codzienne meetingi whiteboard'owe, gdzie omawiane były wyniki z dnia poprzedniego xD dlaczego tylko 1199 faktur zrobionych, skoro target to 1200?! Tak nie może być....... :D Przydział pracy? Z dupy wzięty, albo ma się taki przydział gdzie obrabiasz swoje w godzinę albo taki, ze dnia Ci nie starcza, Fajna firma na start kariery. Na minus na pewno wypłata, kto to widział dawać początkującym więcej niż już doświadczonym osobom? My mogliśmy dostac jedynie 50 zł BRUTTO podwyżki.

inny obrabiacz targetu
@performer targetu

Ryba psuje się od głowy. Chyba czekamy na kolejny błyskotliwy projekt optymalizacyjny. A wygląda mi na to, że ktos odważył się już wyrazić swoją opinię w tym temacie. :) Współczuję TL, że każe pomysły musza firmować swoja osobą i zawijać gówienka w papierki i zespołowi sprzedawać jako cukierki. Nawet jak się z tym nie zgadzają. Ale trochę sie dziwię, że jesteś zdziwiony. Odkąd jest osoba od "improvementów" głownym celem pracy każdego jest "produkcja rekordów". Praca księgowego to "produkcja" i jak na taśmie masz jechać na ilość i na czas. Czekam, aż podepną nas pod system co będzie zliczał ile minut w miesiącu kupę robiłem i TL bedzie MUSIAŁ się pytać dlaczego tak długo. Może niedługo na White Boardzie będzie "WC KPI" i będzie szkolenie by sprawniej się wyprózniać. :) A może filmik na Town Hallu?

@inny obrabiacz targetu

Filmik na Town Hallu

New here
@performer targetu

Niestety i bez ToiToi pod fotelami strasznie tu śmierdzi. Nie wiem jak się do tego przyzwyczailiście bo mnie az mdli i boli głowa. Dodatkowo okazuje się, że ksiegowośc w tej firmie obejmuje skanowanie dokumentów. Inne firmy maja stanowisko po prostu SKANERA i nazywają rzeczy po imieniu. Nie tak rozmawialiśmy na rozmowie kwalifikacyjnej. Po kiego grzyba mi wykształcenie i doświadczenie jak mam skanowac dokumenty? A tu chyba ma być zespół księgowych co będą skanowac dokumenty ? Ktoś tu na głowę upadł !

APEL !

Drogie Managiery! jak się Wam nudzi to przestawiajcie w domu meble a nie w firmie i co kilka miesięcy przeprowadzacie ludzi. Czy WY na prawde nie macie żadnego planu jak mają wyglądać zespoły dłuższego niż 3 miesiące? Co chwilę inna wizja. Od przesadzania nas bez głowy lepiej pracować nie będziemy. Przeciwnie. Weźcie wreszcie jakąś kartke i chociaż raz coś zaplanujcie!!!!!!!!!!!

Za szklanymi szybkami

Z językiem podstawowym dasz sobie radę. Niektórzy Team Leaderzy słabo po angielsku, HR też róznie. Niestety gorzej jest z awansami. Jeśli na 10 Juniorów rocznie jest jeden awans to .... aby kazdy Junior awansował to potrzeba 10 lat. Awans nie jest zależny od twoich umiejętności i pracy a od tego czy zwalnia sie wyższa pozycja czy się nie zwalnia. jak się nie zwalnia to latami jesteś Juniorem. Zarobki są nizsze niż w pozostałych SSC o kilkaset złotych. Po trzech miesiącach próbnych nie ma żadnej podwyżki chocbyś flaki z siebie wypruła. Także uważaj jakie minimum podajesz na rozmowie kwalifikacyjnej bo na tym poziomie ugrzęźniesz na dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo. Raz w roku jest symboliczna podwyżka uznaniowa. MOzna dostać 50-100 pln BRUTTO albo nic. Stąd jest tu duża rotacja, bo każdy stara sie przenieść do innego SSC. Tu zawsze będa otwarte pozycje na Juniorów.

małka sp. z.o.o

zarobki są uzależnione od doświadczenia i wiedzy, ale na księgowego możesz startować od 6 tyś brutto, do tego co roku podwyżka rzędu 500zł brutto :P

hahahahaha

Najtańszych bierzemy od ręki. Zawsze. Zastąpią nawet niezastąpionych. :) Tylko u nas kariera od pucybuta na szczyt! Zostaniesz ładnie nazwanym wciąż pucybutem ;) U nas zawsze świeci słońce... pustyni.

Doświadczona.

Promowany jest podobno amerikan inglisz.

Zostaw merytoryczną opinię o Salling Group SSC - Szczecin

• Jak się pracuje w Salling Group SSC?

Zobacz opinie na temat firmy Salling Group SSC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salling Group SSC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salling Group SSC?

Kandydaci do pracy w Salling Group SSC napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salling Group SSC