Opinie o Salling Group SSC w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Salling Group SSC. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Salling Group SSC o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salling Group SSC w Szczecin

spoon

Opcja dobra tylko i wyłącznie na początku kariery zawodowej i to też, jak nie masz zbyt wygórowanych oczekiwań finansowych. To prawda, że kadra kierownicza jest dobierana po znajomości, naprawdę to się da zauważyć. Język angielski wcale nie jest potrzebny na B2. Do klepania faktur i e-maili typu could you please help spokojnie wystarczy B1. Niefajne są też nadgodziny, które często były w bardzo sugestywny sposób narzucane. Na plus działają za to korporacyjne dodatki takie jak: opieka medyczna, karta Multisport, angielski oraz okazjonalne umilacze, np. bilety do kina, ciasto na spotkaniach :) Atmosfera bywa różna w zespołach - można trafić na fajny team, ale też na taki, w którym ludzie są zdemotywowani. Trzeba mieć tu trochę szczęścia i sporo cierpliwości, żeby posiedzieć kilka lat i nadal być zadowolonym.

Opi

100 zł brutto nazywasz podwyżką? To żenada a nie podwyżka !

@ xxx

Pracowałam w Dansk prawie 2 lata, od początku kiedy tworzyło się SSC. Na początku było fajnie, dbrali o pracownika, ale z upływem miesięcy działo się tam coraz gorzej. Przestali dbac o pracowników. Nawet jak ktoś ma duzą wiedze i pojecie o tym co robi, nie dadza mu wyższego stanowiska, ani podwyżki, bo uwazaja, ze jeżeli taka osoba odejdzie to znajda kolejna osobe do "klepania". Team leaderzy kompelnie nie nadaja się do zarzadzania wieksza iloscia osob. Jedna TL zarzadzajaca największym dzialem, nie miała pojęcia jak to robic, i jak powiedziała "robi wszystko na czuja". Po pewnym czasie w końcu ja zdegradoweali i przenieśli do kompletnie innego dzialu, na inne stanowisko. Po kilku miesiącach została tam TL, nie maja kompletnie pojęcia o co chodzi w tym dziale, ale w tej firmie, żeby cos osiagnac trzeba mieć znajomości. Zarobki sa niskie, a podwyzki raz do roku po 100brutto. Praktycznie nie ma mozliwosci rozwoju, bo na szkolenia, jesli w ogole takie organizuja, wybierane sa pojedyncze osoby, zazwyczaj pupilki TL. Zarobki sa niskie, a podwyzki raz do roku po 100brutto. Praktycznie nie ma mozliwosci rozwoju, bo na szkolenia, jesli w ogole takie organizuja, wybierane sa pojedyncze osoby, zazwyczaj pupilki TL. Jedyne co jest warte polecenia w tej firmie to ludzie, którzy tam pracują, ale nie mowie o osobach na stanowiskach kierowniczych. Atmosfera jest super i nie sadze, ze gdzies można jeszcze taka spotkać. Ogolnie odradzam:)

RTFM

Wrong person from HR responsible for interviews - complete lack of culture, chears.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
1n1

Faktycznie polityka firmy nie jest przyjazna dla dłuższych stażem pracowników. Niejednokrotnie zdarzało się tak, że osoba, która dopiero rozpoczęła pracę na wstępie otrzymywała wyższą pensję niż osoba pracująca tam już od jakiegoś czasu. Podwyżki po rozmowach rocznych żenująco niskie - 100 zł brutto. Po rozmowie rekrutacyjnej poznasz warunki na jakich chcą Cie przyjąć i to Ty ostatecznie będziesz miał prawo zdecydować czy chcesz tam pracować. Warto wiedzieć jednak, że podwyżki szybko nie dostaniesz dlatego należy zadać sobie pytanie, czy jestem gotowy pracować za taką, a nie inną stawkę. Z tego co wiem stawka na stanowisko Junior Accountant waha się od 2.600 zł brutto do 3.000 zł brutto. Oferuję kartę Multisport, a po okresie próbnym prywatną opiekę medyczną. Czy warto tam aplikować? Zdecyduj sam :-)

smat

Moje zdanie jest takie, co do zarobków - fakt, mogłyby być większe, ale pakiet socjalny jest bogaty i możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia duże.

@smat

Witam jaki pakiet socjalny oferują w markecie b1. Proszę o odp.

$#$#
@smat

Coooooo? Pakiet soc. To dno! Do multisportu doplacasz 60 zl to jest dofinansowanie ?????

$#$#
@smat

Praca tam to zyciowy blad. W porownaniu do innych firm tu pracujesz za frajer. Na start moze 1700...1800 zero. Powtarzam Zero premii uznaniowych gdzie w G. mam co kwartal. HR straszny!!!! Zero komunikacji z pracownikiem. Rozmowy roczne - podwyzka 50 zl BRUTTO :-( CO 20 dostaje 100 zl a wiele nie dostaje nic. A te rozmowy roczne ktore podsum. pprzedni rok sa w ...kwietniu roku nastepnego. Bony tylko na boze narodzenie bo wielkanoc to nie swieto chyba :-) bony to max 150 zl ... porazka.

polityka firmy nie przyjazna dla stałych pracowników, faktycznie osoby które są zatrudniane przez tymczasowe agencje pracy mają zarobki powyżej 2 tyś brutto ale tylko na czas odciążenia stałych pracowników potem wyrzucają człowieka i przyjmują kolejny pakiet "roboli", niektóre z osób pracujących na stałe będące księgowymi pracują za 1800zł. Możesz też trafić na team lidera, który stawia tylko na cyferki co niby świadczy o świetnej pracy a to że jakaś faktura wraca tego samego dnia do obiegu 10 razy to już nie ważne...Jeśli dbasz o nerwy i chcesz stabilną pracę to poszukaj innej korporacji

m

Jakie sa konkretnie zarobki. Prosze o kwoty czy to jst 2 czy 3 tys netto? Jakie godziny pracy? Z gory dzieki

jukar

Wystawiaja co chwile nowe oferty, wlasnie na mlodszego specjaliste ds danych. ja co prawda nie przeszlam etaptu rekrutacji, ktora jest dwuetapowa i wyglada jakby nie wiadomo za jakie pieniadze byla ta oferta pracy. ale z "mojego" terminu rekrutacyjnego domniemuje ze nikogo nie wybrali, gdyz zaraz po zakonczonych rozmowach ponownie ukazalo sie ogloszenie.

tak jest

Nie polecam-wykorzystują pracowników

Generalnie nie polecam: wynagrodzenie minimalne, im dłużej się pracuje tym mniej się zarabia w porównaniu do nowo zatrudnianych pracowników. I jak się masz czuć przyuczasz nowa osobę za świadomością, że zarabia więcej od ciebie. Podwyżki po rozmowie rocznej to nieporozumienie 100 zł brutto. Po tym jak się ludzie zaczęli masowo zwalniać to zrobili awanse otrzymała je garstka ludzi i nawet najstarsi górale nie wiedza na jakiej zasadzie cala ta farsa się odbyła. Generalnie zależy do jakiego zespołu się trafi. W niektórych trzeba przychodzić w sobotę. Generalnie : maksymalne wykorzystywanie pracownika za minimalna płacę, zero perspektyw na awans, jak wkupisz się w łaski team leadera to masz lepiej.

znawca

zapytajcie lepiej ile zarabiają ludzie w tej firmie w Danii, to Wam oczy wyjdą orbit, Polska to kraj niewolników, a nie pracowników!!!

gcfv

Tez nie polecam. wynagrodzenie to kpina. praca tez w soboty. ostatnio 10 osob dostao awans i podwyzke 10 ze 150!!! Oglosili to na forum. zal. nastepne podwyzki za 10 lat.najgorsze ssc w szczecinie

nie polecam, minimalne wynagrodzenie za ciezka prace...niedoceniaja ludzi...

Zostaw merytoryczną opinię o Salling Group SSC - Szczecin

• Jak się pracuje w Salling Group SSC?

Zobacz opinie na temat firmy Salling Group SSC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salling Group SSC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salling Group SSC?

Kandydaci do pracy w Salling Group SSC napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salling Group SSC