Opinie o Salling Group SSC w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Salling Group SSC. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Salling Group SSC o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salling Group SSC w Szczecin

Forrest Gump

Run Forrest, ruuuuuuuun!

Anula

tak HR w tej firmie jest najgorszy. Maja ludzi za nic i tak sie do pracowników zwracaja albo ich nawet nie zauwazaja. No cóz ryba zawsze psuje sie od glowy. Piekne ciuszki to nie wszystko, a w glowie puustka:))

Szybka Ewakuacja

A jak się załapiesz to pamiętaj by trzymac sie jak najdalej od HRu. Żadnych rozmów z nikim z HRu, zero. Wszystko co powiesz może zostac użyte przeciw Tobie. Za szczęśliwym sie nie ukazuj, o zyciu prywatnym nie wspominaj, o pracy tymbardziej. Znikaj nawet z powierzchni wspolnych jak w zasięgu wzroku widisz kogokowliek z HRu. Nie prowadź żadnych rozmów w zasiegu wzroku. Jak nie daj Boże na kogoś się natkniesz "po drodze" pilnie spiesz do toalety, na kawie- do miejsca pracy, przy biurku - z pilnym zapytaniem do TL. Nie udzielaj najmnijeszej informacji i nic o sobie nie opowiadaj, absolutnie nic. Nawet zdawkowe rozmowy nie są wskazane. Nic nie daj sobie wmówić. Komunikacja tylko e-mailem i tylko niezbędne minimum. Omijaj, unikaj. To dobra rada!

Happy New Year

Załapcie się do tej firmy i szybko szukajcie dalej - jak najdalej :)

logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
kandydatka nie na księgowego

Ja tez złożyłam na Master Datę a zaprosili mnie na Junior Accountant i to w GL, gdzie nigdy nie byłam typowym księgowym a potem pytania z księgowości. Bez sensu ta firma. Jakbym chciała być księgowym to złożyłabym na księgowego ale do SSC gdzie lepiej płacą. U was HR to ma gdzieś ludzi chyba i nie rozumie nawet na jakie stanowisko się aplikowało? PO co te cyrki? W desperacji wzięłabym pozycję księgowego i szukała dalej. Za kilka miesięcy i tak bym zostawiła tę pracę, bo nigdy jej nie chcialam. Czy u was HR to nie ma rozumu?

GOść

Lepiej przelicz te dojazdy. jak ci wyjdzie, że paliwo (plus tam olej, plyn do szyb i odmrażacz) będzie kosztowało 800-1000pln/m-c no to będziesz robił za 1000 pln tak na prawdę. Weź pod uwagę, że będziesz jeździł w godzinach szczytu i w jedną i drugą stronę i spalanie jest większe. Mi, ze Stargardu na stawce juniora (wtedy 2800 brutto, nie wiem jak teraz) nie opłacało się pracować w tej firmie.

Asw

Złożyłem podanie na wprowadzanie danych na Szczecin, dostałem propozycję na junior account. Rozmawiałem przez telefon z 20minut. Wydaje mi się że mój angielski wypadl fatalnie ale zaproponowano mi spotkanie i dostałem na mail 2 testy do wypełnienia w domu. W przyszłym tygodniu mam mieć test z Excela i angielskiego oraz rozmowę. Obawiam sie tym angielskim bo babeczka mówiła że na codzień kontakt z klientami, rozwiązywanie problemów w tym języku tylko. Pytała o moje oczekiwania. Powiedziałem około 2tys na rękę. Spytała czy mi to wystarczy z racji tego że będę musiał dojeżdżać ok 30km i przez rok na bank nie mam co liczyć na podwyżkę. Odniosłem wrażenie że podałem za mało. Co sądzicie? Może podać 2300? I co z tym angielskim? Kiedyś smialem więc to kwestia przypomnienia. Ale czy warto? Przeczytałem 5str tutaj i się waham.

Obeznana
@Asw

Ja Juniorze nie dostaniesz tyle w MasterDacie. 2000-2100 netto to maks na ten moment.

brakujące komentarze

Gruba najpierw kazała pisać a potem usunąć :) Ktoś dał się nabrać na plotkę o podwyżkach rozpuszczoną przed barometrem? Jak ktoś zna regulamin strony to wszystko jest dla niego jasne.

Majkel

Moje wrazenie odnosnie tej firmy jest jak najbardziej negatywne. Przeszedlem rekrutacje, kilka rozmow takze po angielsku, ogolnie duze wymagania. Na koncu zarobki, ktore mi zaproponowano okazaly sie smiesznie niskie, a ich reakcja na moje proby negocjacji byla zenujaca. Jesli cenisz swoj czas i umiejetnosci to odradzam!

gosc
@Majkel

A na jakie stanowisko aplikowałeś?

buaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahah

Ale komentarzy ubyło..... z 5 stron zostały 3..... Ale licznik na górze nadal pokazuje ile było.......... ponad 100 wpisów usuniętych? wow .... ale tu cyrki sie dzieją :)

ania
@buaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahah

No właśnie też mnie to zastanowiło. Źle komentarze się usuwa. Można mówić tylko dobrze. Ot co.

Ciekawy

Podobno to SSC w tej lokalizacji było zaplanowane na 5 lat, docelowo na 3 piętra a potem miało się przenieść do tańszej lokalizacji po zestandaryzowaniu procesów. Z tego, co widać to zatrzymało się na 1 piętrze i kolejne procesy już nie są przenoszone. Czy aplikując do Was nie dowiem się za parę miesięcy czy rok, że procesy są przenoszone gdzie indziej? Podobno wasz CFO ma takie doświadczenia z Chin i do tego właśnie zmierza a Maersk namawiał na Filipiny, bo podobno nadal kosztujecie za duzo. Czy to prawda, że na miejscu nie ma process expertów ani żadnych osób rozwijających system i aplikacje wspierające operacje? ani nawet audytu wewnętrznego, ani compliance lokalnego?

do "bystrzachy"

Niektórzy ani czytać ani liczyć nie potrafią a do księgowości się pchają.. wow. Owszem, stawki były podane. Podpowiem, że forum ma 5 stron, bo do bystrzaków nie należysz.

Do lenia

Przeczytaj leniwa istoto wszystkie wpisy to sie dowiesz jakie stawki.

Ciekawy

I jak? dostaliście te podwyżki? macie 3500 brutto na Juniorze? A premie?

do maja

@maja, Ty chyba sobie świadectwo maturalne sama drukowałaś....

Junior

To my w ramach tej plotki o podwyzkach poprosimy te minimum 3 500 pln w branzy SSC na pozycji juniora. Ciekawe kto tu ma węza w kieszeni. Zarabiac na nas w sklepach to chcą ale zapłacic za pracę to już średnio.

accountant
@Junior

Czlowieku ja jestem accountantem od roku i mam mniej

zainteresowany

Hej, przeczytalem caly watek i wyglada mi ze wiekszosc opini jest negatywna. Ale ja mimo wszystko chce dopytac:) Czy na stanowisku "Mlodszy Specjalista ds. wprowadzania danych" mozna sie czegosc nauczyc? Zdobyc doswiadczenie? W ogloszeniu jest napisane, ze maja wdrozony system SAP, a taka wiedza moze sie przydac. Pytanie tylko czy firma daje mozliwosci zdobycia doswiadczenia? Jak wyglada sprawa SAP szkolen? Czy Team Liderzy chetnie dziela sie wiedza np z Master Data'y? Czy maja wiedze? Czy sa jacys Trenerzy (Eskperci) wewnetrzni? Czy mozna sie czegos od nich nauczyc? ps. to ze kasa slaba i brak mozliwosci awansu to juz sie zorientowalem:)

Breja_śniegu
@zainteresowany

Zostajesz przeszkolony z obsługi systemu przez współpracowników, trenerów i TL. Można przejść przez kilka 'poddziałów', wtedy zdobywasz wiedzę z różnych zakresów.

do mamal i innych zbyt leniwych by czytać

@mamal - jest forum, to proszę sobie oczytać od początku, zwłaszcza odpowiedzi na swoje pytania. A najlepiej przejśc na forum właściwej firmy, bo z tego co pisałeś to akurat ta firma to nie bardzo może ciebie interesować.

do maja

@maja. Dobrze piszesz - wydaje ci się.

hmmmm

Szukają juniorów, nie specjalistów. Poza tym, żaden specjalista nei zgodzi się pracować w firmie, która tylko bierze z jego wiedzy a nic nie daje. Bo po kilku latach okaże się, że już nie jest specjalistą a jego doświadczenie się zdezaktualizowało bo robił cały czas to samo.

Zostaw merytoryczną opinię o Salling Group SSC - Szczecin

• Jak się pracuje w Salling Group SSC?

Zobacz opinie na temat firmy Salling Group SSC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salling Group SSC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salling Group SSC?

Kandydaci do pracy w Salling Group SSC napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salling Group SSC