Opinie o Salling Group SSC w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Salling Group SSC. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Salling Group SSC o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salling Group SSC w Szczecin

Marcie0975

Jako były pracownik radzę omijać ta firmę z daleka,tyrasz dla nich w pocie czoła mając najlepsze wyniki bo słyszysz jak ważne sa wyniki a i tak nie masz co liczyć na awans bo jesteś spokojnym człowiek bez parcia na szkło i robienia szumu wokół siebie ????

Cufnie

Buhahaha...bylam na rozmowie na junior accountant a oni dzwonia ze do masterdaty mnie chca WTF?!jakbym chciala na tym stanowisku robic to bym aplikowala ????

Otwarte okno

Nowy pracownik jest tańszy, a ten co pracuje już rok zaczyna miec ambicje i staje sie problematyczny.

Oj z tym przedłużaniem umów to różnie. "Na mieście" coraz więcej słychać o nie przedłużaniu umów w dansk bez podawania jakiekolwiek przyczyny. Co prawda umowa na czas określony tego nie wymaga, ale rozstawanie z ludźmi po roku "bo tak" jest słabe...

logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Ala

Witam Mam pytanie dotyczące umów - czy system przedłużania wygląda tak ze pierwsza to okres próbny, następnie roczna a kolejna na nieokreślony?

Zorientowana
@Ala

3 - 9 - nieokreślony

Weronika

@ufydjvkh piszesz, że firma zatrudnia również osoby bez odpowiedniego doświadczenia. Dla studentów oraz świeżo upieczonych maturzystów może być to dobra wiadomość. Rozumiem, że jeżeli chodzi o zmiany, to wprowadziłbyś premię oraz inne dodatki do podstawowej pensji?

Edzia
@Weronika

Osoba wyżej pisze, że poziom rozmowy kwalifikacyjnej jest niedopasowany do stanowiska a potem do wynagrodzenia. Jeżeli rozmowa kwalifikacyjna to weryfikacja równiez umiejętności to osoby o kierunkowym wykształceniu oczekują pozycji troche innej niz JUNIOR w odróżnieniu od osób bez takiego wykształcenia. Zwłaszcza, jeżeli potem ten przemaglowany Junior włada lepiej angielskim od przełozonego czy od menadżera.

Weronika

@seju według Ciebie najlepiej omijać firmę Dansk Supermarked z daleka. Dlaczego tak uważasz? Co jest powodem Twojej niechęci do firmy? Uargumentuj swoją wypowiedź. Czekamy na Twoją opinię.

seju

Omijać z daleka. Tak ogólnie to najlepiej wyjechać ze Szczecina jak ktoś ma takową możliwość, bo to nie jest normalne miasto, rynek pracy tam nie istnieje. Brak sensownych firm, które miałyby większe ambicje aniżeli znalezienie taniej siły roboczej za 400-500 euro miesięcznie na głowę.

locales
@seju

Miasto jest normalne i bardzo fajne. Może mały wybór pracodawców, może rpacodawcy jacy ssą, kazdy widzi, ale miasto jest dobre do zycia. Ja się niegdzie nie ruszam, wolę po prostu szukac pracy gdzie indziej jak mi w danym miejscu nie pasuje.

Weronika

@Gm, jeżeli jakikolwiek komentarz został zarchiwizowany, to musiał być on niezgodny z Regulaminem Serwisu GoWork.pl

Gm

Dziwnym trafem komentarz byłego pracownika o pewnym zespole i pupilce szefa zniknął, ciekawe czemu :-D

Weronika

@Prawda prawdziwa myślałam, że może @Tomasz chce podzielić się jeszcze swoimi doświadczeniami z Dansk Supermarked.

gość
@Weronika

Byc może Tomek ma takie doświadczenie, że nie może się nim podzielić, bo mu prawnikiem grożą.

Weronika

@Tomasz dlaczego tak uważasz?

Prawda prawdziwa
@Weronika

Poczytaj opinie Weronika a będziesz wiedziała :)

Tomasz

Weronika - nie :)

Weronika

Teraz poszukują na stanowisko IT Operator - Service Desk oraz Junior Business Controller! Warto?

****

Hej, czy możecie napisać na czym konkretnie polega praca? Księgujecie faktury ze sklepów za towary czy transakcje dokonane przez klientów? Z czego Was rozliczają? Jakie kompetencje trzeba mieć?

Władek

Naruszenie dobrego imienia może nastąpić np. poprzez rozpowszechnianie przez konkurenta bądź klienta: - zarzutów określonej treści, - ogólnej ujemnej oceny działalności przedsiębiorcy, - nieprawdziwych informacji o sytuacji gospodarczej firmy, - nieprawdziwych informacji o pracownikach i władzach firmy. Nawet subiektywne przekonanie naruszyciela o słuszności jego zarzutów nie uchyla bezprawności w jego działaniu. Nie usprawiedliwia to naruszania dóbr osobistych innego podmiotu. Według art. 43 kodeksu cywilnego przepisy o ochronie dóbr osobistych osób fizycznych (za które uważa się m.in. nazwisko, wizerunek, twórczość) odnosi się odpowiednio do osób prawnych. Stosując odpowiednie przepisy o ochronie dóbr osobistych osób fizycznych do ochrony dóbr osób prawnych, należy uwzględniać różnice strukturalne osób prawnych i osób fizycznych. Wśród dóbr osobistych osób prawnych w pierwszej kolejności wymienia się nazwę, która służy indywidualizacji osoby prawnej. Jak stwierdził Sąd Najwyższy, dobrami osobistymi osoby prawnej jest jej sława i dobre imię, na co składa się prowadzenie działalności gospodarczej. Dla niej zaś szczególnie istotna jest wiarygodność finansowa. Użycie określeń podważających ją, ostrych, daleko idących z całą pewnością dobra te narusza (wyrok Sądu Najwyższego z 9 czerwca 2005 r., sygn. akt III CK 622/2004). Do naruszenia dobrego imienia osoby prawnej może dojść w wyniku analogicznych działań jak przy naruszeniu dóbr osobistych osoby fizycznej (wyrok Sądu Najwyższego z dnia 13 stycznia 2012 r., I CSK 790/10, LEX nr 1129077). Dobre imię osoby prawnej naruszają wypowiedzi, które obiektywnie oceniając, przypisują osobie prawnej niewłaściwe postępowanie mogące spowodować utratę do niej zaufania potrzebnego do prawidłowego funkcjonowania w zakresie swych zadań” (wyrok Sądu Najwyższego z dnia 9 czerwca 2005 r., III CK 622/04, Lex nr 180853). W wypadku osób prawnych szczególnie częste są wypadki naruszenia dobrego imienia przez przedstawienie informacji w określonym, niekorzystnym kontekście, nierzetelnych sugestiach itd. Elementem dobrego imienia osoby prawnej jest renoma tej osoby lub prowadzonego przez nią przedsiębiorstwa – zob. P. Księżak, w: M. Pyziak – Szafnicka (red.), Kodeks cywilny, Komentarz, Część ogólna, wyd. II, Warszawa 2009, s. 395. Upowszechnianie informacji o przedsiębiorcy będącym osobą prawną, że jest nierzetelny, niewątpliwie narusza jego dobre imię – zob. wyrok Sądu Apelacyjnego w Białymstoku z dnia 25 kwietnia 2014 r., I ACa 30/14. Przyjmuje się w związku z tym, że do naruszenia dobra osobistego osoby prawnej, w szczególności jej prawa do dobrego imienia (dobrej sławy, reputacji), dochodzi wówczas, gdy zachowanie sprawcy prowadzi (lub potencjalnie może prowadzić) do utraty zaufania do niej, potrzebnego do prawidłowego jej funkcjonowania w zakresie swych zadań (por. np. wyrok Sądu Najwyższego z dnia 11 stycznia 2007 r., II CSK 392/06, OSP, nr 5 z 2009 r., poz. 55, wyrok Sądu Apelacyjnego w Poznaniu z dnia 10 lipca 2014 r., I ACa 444/14 oraz wyrok Sądu Apelacyjnego w Warszawie z dnia 19 listopada 2013 r., VI ACa 657/13 oraz zob. wyroki Sądu Najwyższego z dnia 14 listopada 1986 r., II CR 295/86, OSNC 1988, nr 2-3, poz. 40, z dnia 28 maja 1999 r., I CKN 16/98, OSNC 2000, nr 2, poz. 25, z dnia 9 czerwca 2005 r., III CK 622/04, niepubl. i z dnia 10 listopada 2005 r., V CK 314/05, niepubl.).

bylam na rozmowie

1700 mi na junior accountant zaproponowali. Zenada. W DGS daja na tym samym stanowisku 2500 +premie ! Podziekowalam za takie cos.

To nie wina menedzerstwa że ludzie chcą być jak małpki i klepac fakturki. Jest dużo możliwości rozwoju,projektów, ciekawych procesów, wyjazdów. Wystarczy coś dać od siebie a nie marudzić jak to jest zle. Jak nie chcesz dać nic od siebie to nie oczekuj awansu i 500+ co roku. Sorry, jak chcesz coś osiągnąć, musisz dać coś od siebie, nie tylko w pracy ale i życiu.

Niedawny_pracownik

Praca w tym ssc to nic innego jak klepanie w klawiaturkę najlepiej jak robocik - bez siku i bez przerw - na to mają przyzwolenie tylko "najlepsi",czyli pospolite włazidupy. Smutny widok tych białych tablic przed którymi modlą się codziennie timliderzy z koziej wólki, dla ktorych liczą się tylko wyniki,człowieka żywego ciężko się dopatrzeć. Przykra sprawa patrzeć jak najlepsi się tam wypalają, ludzie wypruwaja sobie flaki dla nowych felg do bmw ceo który podobno zwija swój żagielek I odpływa. . HR to żart, podobnie jak pracownik miesiąca (a może już tylko kwartału..?) nie zdziwiłbym się gdyby zamiast ludzi przy kompach siedzialyby szympansy,tańsze w utrzymaniu.. podobno nawet ekspresów do kawy już ni ma. .tylko patrzeć jak i papier toaletowy będą wyciągać na przyjazd szanownych dunów,naszych panów i władców wielmoznych. Jak tylko pojawiła się lepsza oferta odszedłem, kiepskie opinie o tej firmie to nie ściema. za dwa tysiące nie warto się tak dawać poniżać, człowiek zaczynał żyć dopiero jak wychodził stamtąd w pt wieczorem, a i to lepsze niż robota w soboty (tak tak,weekendy to tez robota dla wielce nam panujących)

Hehe
@Niedawny_pracownik

Bez siku i bez przerw? z całym szacunkiem, nie (usunięte przez administratora). Idź uzalac się gdzie indziej.

ciekawski

Hej, Czy ktos wie dlaczego CEO odchodzi?

mało ciekawa
@ciekawski

Oficjalnie czy nieoficjalnie? Oficjalnie jak wszyscy. Nieoficjalnie pytaj w Danii.

Zostaw merytoryczną opinię o Salling Group SSC - Szczecin

• Jak się pracuje w Salling Group SSC?

Zobacz opinie na temat firmy Salling Group SSC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salling Group SSC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salling Group SSC?

Kandydaci do pracy w Salling Group SSC napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salling Group SSC