Opinie o Salling Group SSC w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Salling Group SSC. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Salling Group SSC o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salling Group SSC w Szczecin

Miro

Dość długo nikt nie korzystał z forum bo dobrze się tu pracuje? Mam zamiar aplikować, może coś podpowiecie?

Kasja
@Miro

Jak nie piszą, to znaczy ze nie jest zle ????

Ciekawska
@Kasja

To w końcu Kasja czy Kesja?

jaja

Niepoważna firma totalnie. Wszędzie ogłoszenia dodają, a w autoresponderze informują ze skontaktują się w ciągu 3 tygodni. 3 tygodnie dla kogo kto szuka pracy to bardzo dużo i szansa ze ktoś po tym czasie będzie jeszcze zainteresowany jest bardzo mała. Do mnie zadzwonili w sprawie aplikacji po ponad 2 miesiącach!!! Byłem pewny że to jakieś callcenter, bo zdążyłem już zapomnieć, że aktywnie poszukiwałem pracy.

Niechesieujawniac

Tyle tu opinii a ja po prostu podam dane dla kolegów z działu IT, któży się zastanawiają nad pracą. Dział: IT Średnia pensja: 2,5 tys. na miesiąc (netto) Bonus 1: 50-100 zł na Boże Narodzenie (zależne od wysokości pensji) Potrzebna wiedza / kwalifikacje: prawie żadne (przynajmniej na start, dokładne szkolenia w trakcie) Bonus 2: raz dostałem bilet do multikina :) Rodzaj pracy: zmianowy, sam pracowałem na sześciu zmianach, w tym 10,5 godzinnych Wymagania: PC perfect, Exchange perfect, English perfect, prywatny czas wykorzystany w pracy jest publicznie chwalony ale nie nagradzany Opinia: Szef spoko ale praca i wymagane umiejętności zupełnie nie adekwatne do wykonywanego zadania. 0 szans na rozwój we firmie. Dobre doświadczenie na absolutny start.

ave

Powiedzcie mi jakie warunki pracy tam są. Konkretnie chodzi mi ile godzin dziennie, ile dni w tygodniu, czy są nadgodziny lub praca w nocy? Oraz w miarę możliwości zarobki na stanowisku Junior Accountant brutto. Dziękuję z góry. Pozdrawiam

Witold
@ave

Zdecydowałeś się na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko, o którym piszesz? Masz jakieś informacje odnośnie tej oferty? Obecnie pracodawca szuka osób na stanowiska: junior site reliability engineer i młodszy specjalista do spraw księgowości. Czy ktoś z Was jest zainteresowany lub aplikował? Czekam na Wasze opinie dotyczące firmy Salling Group.

logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
Weronika

@IT - Były pracownik, rozumiem Twoją opinię o firmie. Czy spokojna rozmowa z managerem mogłaby coś zmienić i poprawić Wasze relacje? Dodaj jakiego rodzaju umowy o pracę proponował pracodawca pracownikom? Można było liczyć na stabilne zatrudnienie i umowy długoterminowe? Często rodzaj umowy jest czynnikiem decydującym w podjęciu zatrudnienia. Obecnie firma szuka: junior accountant w zespole GL, IT operator, młodszy specjalista ds. księgowości, młodszy specjalista w zespole AP Communication. Wymagana dobra znajomość języka angielskiego.

IT
@Weronika

Manager jest ok tylko na początku, potem liczą się tylko i wyłącznie tabelki - oczywiście te złe, bo za dobre nie ma premii ... Tak więc rozmowa z nim była bezcelowa, na sugestie dotyczące usprawnienia pracy i funkcjonowania działu czuję się zagrożony i od razu zmienia ton " dobrze wiem jak mam pracować ", a podczas okresu próbnego "jak tylko masz jakieś uwagi podziel się nimi". Dwulicowiec i człowiek, który nie ma pojęcia nad zarządzaniem działem, a co dopiero nad ludźmi, o wiedzy merytorycznej nie wspomnę, bo przez własnych "kolegów" jest wyśmiewany ( a znają się kilka dobry lat). Smutne że takich ludzi zatrudniają. Umowa o prace najpierw 3 miesiące potem 9 miesięcy śmieszna podwyżka około 100-200 zł netto. Jeżeli ktoś ma chociaż minimalne poczucie własnej wartości i tak nie wytrzyma tam nawet 1 roku.

Pracujaca gdzie indziej

Zmienilam prace na inna i to byl dobry pomysl. Tez korpo ale... Dostaje premie raz na rok w wysokosci mojej pensji :-) a tam zapomnij o premii. Podwyzki 30 zl netto :-/

marta

MEGA BRAKI KADROWE co miesiąc ktoś odchodzi!!!!

IT - Były pracownik

Nie wszystko jest złe, jako były pracownik nie wspominam źle tego czasu ALE jak już wiele osób wspomniało serdecznie nie polecam tej firmy, chyba że lubisz jak cały czas ktoś ci przypomina Targety/Targety/Targety .... jesteście nad targetami i to dużo - żadnej premii motywacji... NIC. Odwrotnie jak team jest blisko granicy wtedy są pytania czemu tak słabo, co się dzieje? brak motywacji? I straszenie że musi być lepiej bo inaczej będzie źle ... dla managera oczywiście. Rozliczenia 1vs1 to już totalna porażka. Przedstawiasz sobą wyniki 120-130% w porównaniu do innych i dostajesz słowa pochwały - super, swietnie Ci poszło tylko tak dalej ... . Masz wyniki poniżej średniej ( gdzie takie ma każdy nowy pracownik bo Ci ze stażem pół roku i więcej mają większe doświadczenie i wiedzę, a dodatkowo stosują "triki" które generalnie są zabronione i nie powinny być uznawane, ale Manager i tak miał za mało czasu na uzupełnianie grafików... więc robił to inny pracownik z IT, który oczywiście sobie i swoim kolegom żadnych błędów nie naliczał ( był też osobą która naliczała ilość błędów ) a młodym sypał aż się wylewało. Żeby była jasność moja ilość błędów była poniżej średniej ale wiem jak inni mieli i ile im naliczali a starsi pracownicy nic, a wiedzieliśmy że robią masę błędów bo każdy ma dostęp do wszystkich spraw i widzi jak inni je prowadzą i wracają im źle zrobione zadania. Reasumując miejsce spoko fajne biuro sprzed średni atmosfera hmmm ja trafiłem na okres gdzie było jeszcze kilku nowych więc było z kim pogadać przejść się na drugie śniadanko, ale pieniądze/premie/mycie głowy za najmniejsze błędy i brak uczciwości ze strony managera i innych współpracowników całkowicie dyskwalifikuje to miejsce i serdecznie nie polecam tam pracy w IT Nawet jeśli ktoś chciałby tam złapać 1 doświadczenie. Z ręką na sercu mogę powiedzieć to co się tam "nauczyłem" w kilka miesięcy można samemu się nauczyć w 3 godziny. 100x bardziej polecam pracę jako Junior IT Administrator w normalnej firmie. Większe pieniądze, o wiele więcej człowiek się nauczy i w dodatku pracuje się z 2-3 ludźmi z IT i w większości są to ludzie otwarci na siebie ( dział IT ) i trzymają się razem, więc jak się do nich dołączysz jako junior będziesz częścią IT i bedziecie walczyć wspólnie o swoje a nie przeciwko sobie jak to ma miejsce w Danks. Ostatecznie: NIE POLECAM PRACY W IT SUPPORT W DANSK SUPERMARKED

Pracujaca

Dansk Supermarked aby wygladac lepiej na rynku zmienil nazwe na Salling Group. Nic poza tym sie nie zmienilo. Dwucyfrowe podwyzki brutto obowiazuja dalej. Slaby chwyt ale moze kogos to zmyli i przez przypadek zaaplimuje. Szykujcie sie na oferty pracy bo po wakacjach bedzie nadmiar ofert a to przez pracownikow tymczasowych ktorzy poszli tam bo wola dorobic za biurkiem niz w smarzalni w Darlowku :-)

Weronika

@zmotywowany 2, jakim w takim razie pracodawcą powinien stać się Twoim zdaniem Dansk Supermarked, żebyś nie musiał decydować się na rezygnowanie ze współpracy z nim? Ze względu na Twój staż pracy w tym miejscu, Twoje uwagi będą bardzo cenne .

Weronika

@zmotywowany, w Twojej ocenie podwyżka roczna przyznana Ci przez Dansk Supermarked nie jest satysfakcjonująca. Jednak mimo wszystko widać, że firma ta podejmuje jakieś kroki, którymi docenia swoich pracowników. Jakie ogólnie możesz wymienić plusy wynikające ze współpracy z tym pracodawcą?

zmotywowany 2
@Weronika

minusy właśnie przeważyły. Chyba zapomnieli, że pracuje się dla pieniędzy a nie by spełniać czyjeś nadzieje. Moje nadzieje na podwyżkę i lepsze wkacje się spelnily. Także wzajemnie tej firmie zycze.n Ja juz nie wiąze z nimi żadnej .

zmotywowany

Po pierwszej rozmowie rocznej dostałem podwyżkę... 2 cyfrową kwotę brutto!!!???? I jeszcze z komentarzem, że wiążą że mną duże nadzieje???? Tak mnie to zmotywowało, że nowej pracy zacząłem szukać

Czarek

Jak się pracuje? Warto starać się o pracę?

Cash

Jak wrazenia po podwyzkach?

Weronika

@Miki, napisałeś, że nie narzekasz na współpracę z Dansk Supermarked. Jakie, Twoim zdaniem, plusy mogą wynikać z rozpoczęcia pracy w tej firmie? Czy pracodawca ten zatrudnia również pracowników bez doświadczenia, będących na początku swojej drogi zawodowej? Istnieje możliwość przyuczenia do zawodu?

Miki

Ja pracuję w Netto już dość długo i nie narzekam. Myślę, że trzeba chcieć pracować i gwarantuję nie będzie problemów.

skid

Blamaż

była

Po pracy w tej firmie nie zostawię ani zlotówki w sklepie Netto.

prtam

Lipa. Slabo. Pracowalam i sie zwolnilam. Nie zarobisz tam.

Marcie0975

Jako były pracownik radzę omijać ta firmę z daleka,tyrasz dla nich w pocie czoła mając najlepsze wyniki bo słyszysz jak ważne sa wyniki a i tak nie masz co liczyć na awans bo jesteś spokojnym człowiek bez parcia na szkło i robienia szumu wokół siebie ????

Zostaw merytoryczną opinię o Salling Group SSC - Szczecin

• Jak się pracuje w Salling Group SSC?

Zobacz opinie na temat firmy Salling Group SSC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salling Group SSC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Salling Group SSC?

Kandydaci do pracy w Salling Group SSC napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Salling Group SSC