Opinie o APTIV SERVICES POLAND S.A. w Gdańsk Podgórki Tynieckie 2

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy APTIV SERVICES POLAND S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w APTIV SERVICES POLAND S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APTIV SERVICES POLAND S.A. w Gdańsk Podgórki Tynieckie 2

łork servis

No to prawda święta prawda do puki nie pokarzesz że potrafisz szybko pracować później już stale musisz dawać sobie rade nie kiedy wykonujesz swoje obowiązki ale także sprzątasz dbasz o ogólny pożądek no i jeszcze dbasz aby inni wszystko mieli przygotowane i to w jednym czasie czasami ciężko to ogarnąć a niestety trzeba ale Ty dawałeś radę hehe :P pzdr.

anon

Właśnie skończyłem przygodę w tej firmie i szczerze się cieszę. Polecam tylko zdesperowanym którzy potrzebują kasy. Jeżeli jej nie potrzebujesz to szukaj dalej, chyba że chcesz pracować na 3 zmiany za 1300 netto (tyle to ja w pierwszej robocie zarabiałem 10 lat temu, ten sam profil...). Co do brygadzistek to zależy na jaką trafisz. Są normalne ale jest i \"lekka\" patola :) Bardzo możliwe, że dostaniesz też za dużo obowiązków i będą (usunięte przez administratora)bo nie dajesz rady :D

lili

kruk krukowi oka nie wykole.....

Do pracy przy montażu przełączników w Delphi nie każdy się nadaje. Do tego te niskie zarobki. To musi być stresujące i zniechęcające dla wielu. Z innej strony myślę, że tych brygadzistek też nikt w Delphi nie rozpieszcza. Jeśli nie będą trzymały rygoru, i nie będą robiły bezdusznej selekcji to to im się podziękuje za pracę. Pamiętam dokładnie moment kiedy ten rygor się zaczął. Zakładem tym kierowali po kolei hiszpan, Niemiec, Polak, Polka. Tak sobie myślę, że rządy każdej następnej osoby wprowadzały dla pań na produkcji większy rygor, przy relatywnie mniejszych zarobkach. Życzę pracownikom na produkcji silnego, mającego dużą siłę przebicia w zagranicznej centrali dyrektora.

Inżynier Jakości

Bardzo nie podobał mi się przebieg rekrutacji, dziwna atmosfera, rozmowa telefoniczna bardzo krótka

od razu pytanie o to ile chce zarabiać, "co wiesz z elektroniki"

Leszno
cukiereczek

Witam wszystkich zainteresowanych. Jak moi poprzednicy, bardzo negatywnie mogę wyrazić opinie o tej marnej firmie. Jest tam kumoterstwo, lizusostwo itp. Całkowity brak zainteresowania pracownikiem. (usunięte przez administratora). Przełożone są całkowicie bezduszne w stosunku do przeciętnego pracownika, faworyzują tylko swoich pupili. Co robi dyrekcja w związku z takim postępowaniem menagerek??? Zgłoszę to wszystko do PiP mimo wszystko.......

anonim ;-))

Nie zauwazylam zeby ktoś na lini malowania (chodzi o operatorow) zachowywal się jak brygadzistka. Są poprostu ludzie bardziej zorganizowani i wiedzą co nalezy do ich codziennych obowiązków. Ci ludzie przychodzą robią swoje i wychodzą, a jeśli się komuś nie podoba niech zgłosi to odpowiednim osobą na odpowiednim stanowisku ;-)) (usunięte przez administratora) z MALARNI THE BEST

pracuje tam 8 lat.....

YYYYYYYYYYYYYY.....kto tam robi to wie o co chodzi...pierwsza sprawa to powinni wysłać kierowników i mistrzów na badania psychiatryczne i wydać opinie czy mogą pracować na swoich stanowiskach. Czytając te komentarze to wszystko prawda dobre opinie piszą ci którzy pracują tam na stałych zarobkach bo mają wszystko w (usunięte przez administratora) im płacą za to że przychodzą do pracy a nie za to że pracują. Jak zacząłem tam pracować to było OK na tamte czasy to była dobra kasa, a teraz patrzą tyko gdzie tu (usunięte przez administratora) kierownicy i mistrzowie mają zryte banie. Pierwsze co powinni zrobić to zmienić system płacy nie akord tylko godzinowy, wymagają jakości jak tam trzeba ostro zapi.... żeby coś zarobić. Piszą panie że 1400 to super zarobki to gdzie ty wcześniej pracowałaś ulicy zamiatałaś. W takiej firmie płace nie powinny wynosić mniej niż 3000. Za czeli by szanować ludzi to i by pracownik szanował prace. ... tyle Panie Kocie bury

Pracuję w tej firmie już prawie dwa lata... ogólne moje wrażenie jest POZYTYWNE. Mimo tych wszystkich negatywnych komentarzy Ja zaryzykowałam i nie żałuję. Jestem bardzo zadowola z tej pracy. Zgadam się - wynagrodzenie nie jest spełnieniem moich oczekiwań, ale przecież po jakimś czasie są podwyżki, nagrody specjalne, premie roczne itd. Każdy może sobie "zapracować" na coś więcej :) Firma daje taką możliwość... Ja trafiłam na "normalną" brygadzistkę. Jest konsekwentna ale wydaje mi się że mimo wszystko sprawiedliwa... nie wnikam w postępowania innnych brygadzistek.... Zdaję sobię sprawę że niektóre z nich są naprawdę "wredne"(takie delikatne określenie) ale nie oceniajmy wszystkich jedną miarą. Jestem zadowolona. Mimo tego że jestem tam zwykłym operatorem to jaram się tym że brygadzistka potrafi domnie podejść i powiedzieć że dobrze pracuję, że jest zadowolona itd. Bo mimo tego że są to tylko słowa i jej to może lata koło nosa to MI to dodaje skrzydeł do dalszej pracy oraz poprawia humor. Niby nic a jednak.

Hydro

Z ciekawością przejrzałem to forum i muszę przyznać ze osoby krytykujące pracę w Delphi mają w zdecydowanej większości rację ! Jeden z członków mojej rodziny pracuje w tej \\\"firmie\\\" i temat stosunków w niej panujących nie jest mi obcy. Kwestia nadgodzin - niby nieobowiązkowe ..ale spróbuj odmówic , a bedzie ci to zapamietane Urlopy - możesz zgłaszać nawet z kilkutygodniowym wyprzedzeniem ale najczęściej spotkasz się z odmową. Kwestia szkoleń na innych stanowiskach - najczęsciej kierowane sa osoby nie majace plecow u brygadzistki ( np. zatrudnione przez wynajmujace agencje ) Jest wiele pracownic zatrudnionych przez Delphi ( znajomych brygadzistek ) które poza jednym stanowiskiem nic wiecej nie potrafią. Te same przyjazne \\\" plecy \\\" chronią przed przerzucaniem na inną linię a takze służa pomocą przy grafiku pracy . Jedna osoba moze pracować prawie nonstop na dzienną zmianę , inna nie zaprzyjaźniona może liczyć tylko na II zmianę lub nocki. Takich nieprawidłowości jest duzo więcej , w razie czego słuze przykładami Pozdrawiam

ktos

nie da sie tego czytac;/ nie broncie tej formy bo nie warto..ludzie tam pracuja po 10 lat bo nie maja wyjscia bo nikt ich nie zatrudni w takim wieku badz brakuje im pare lat do emerytury, inni siedza tam by oplacic studia i tez uciekna taka prawda

anonim1

Masz racje Pandora, ludzie nie godza sie na takie traktowanie... to jak mi wytłumaczysz to, że niektore osoby pracuja po 10 lat i za kazdym razem kiedy przełożony niesłusznie ich zjechał to przepraszaja i dziekuja za to ze dalej moga w takich warunkach pracowac... przeciez to ABSURD! Przez kilka lat dać sie poniżac i nie wymyslec że można iśc z taką sprawą do kierownika... a jesli to nie zadziala isc do organizacji ktora zajmuje sie warunkami pracy... to jest wedlug mnie własnie GODZENIE SIE na taka rzeczywistosc. ludzie sami sa sobie winni, niemajac odwagi zrobic czegos konstruktywnego żalą sie tutaj zeby sobie ulzyc... to jest wlasnie nieszanowanie siebie...

pandora

Nie mogę tego czytać...!!! Ludzie o czym wy piszecie "...jesli Wiki masz watpliwosci czy twoja premia została nieslusznie zmniejszona to na pewno warto porozmawiac z przelozonym na ten temat." Z przełożonymi?!! to znaczy z kim ??? z tymi co właśnie pomiatają pracownikami produkcyjnymi, każą "uprzejmie donosić" w zamian za lepszą premię, etc. I są zadowoleni jak między pracownikami są niesnaski i nieporozumienia...bo- nad takimi lepiej zapanować. "Władza" nie lubi jak podwładny jest mądrzejszy od niego, a jeśli takowy się trafi to należy go sprytnie usunąć lub uciszyć wszelkimi skutecznymi sposobami. I dla zainteresowanych- nie piszę jako osoba postronna, ale znająca to z autopsji. Żal mi ludzi, którzy twierdzą,że problem leży w pracownikach produkcji, którzy narzekają na forum- ONI po prostu nie godzą się na takie traktowanie, a boją się inaczej zareagować lub też nie wiedzą jak to zrobić, aby było skuteczne. Długo by pisać .....ale szkoda mojego czasu. Pozdrawiam wszystkich wytrzymałych i ociemniałych.

luzak

Wiki - odnośnie tego co napisałeś/aś to według mnie niestety nie masz racji: "firmą CRS - która to jest odpowiedzialna za JAKOSC , REKLAMACJE" - za jakość produktów odpowiedzialni są wszyscy, czyli ludzie, którzy projektują przełącznik, projektują linię, dbają o to aby linia działała sprawnie, montują przełącznik itp. gdyby oni nie popełniali błędów kontrola wyrobów przez CRS nie byłaby potrzebna. Tak samo w CRS'ie pracują ludzie i też mogą się mylić. Nie wiem na jakiej zasadzie są przyznawane premie pracownikom DELPHI ale pracownicy produkcji są w równym stopniu odpowiedzialni za jakość - na przykład mogą powodować błędy montażowe. Oskarżanie kogoś publicznie, że[usunięte przez moderatora] przychodzi łatwo. Proponuję zabłysnąć na forum i rzucić jakimś paragrafem lub ustawą a nie wypowiadać się bez odpowiedniej wiedzy. Uprzedzając późniejsze komentarze powiem, że nie jestem żadnym kierownikiem ani managerem, a pracę w DELPHI zaczynałem od zasuwania na 3 zamiany z pensją 1400 brutto. Wiadomo, każdy by chciał zarabiać coraz więcej a robić dalej to samo. Niestety aby się piąć w górę trzeba coś sobą reprezentować. Niech każdy z tych narzekających prześledzi swoje CV: wykształcenie, doświadczenie, szkolenia i umiejętności i sam sobie odpowie na pytanie za co powinien dostać podwyżkę lub awans. To nie te czasy, że czy się stoi czy się leży.... Według mnie firma daje możliwości ale trzeba umieć z nich skorzystać. Jest odpowiednia dla ludzi kreatywnych i chcących się rozwijać - jako przystanek pozwalający zdobyć niezłe doświadczenie.

Powiem tak nikt wam nie kaze tam pracowac jesli sie nie podoba to nikogo na siłe nie trzymaja ja pracuje tam juz ponad 3 lata a dokladnie na lini malowania i jest mi tam dobze a jak wiadomo w kazdej firmie sa zasady które tzeba przestrzegac jesli kaza nie rozmawaiac to sie nie rozmawia bo jesli bedziesz rozmawiala i zle zlozysz przełącznik bo bedziesz rozkojazona to przyjdzie reklamacja i po premi a zarobki sa jakie sa wiec kazdy by chcial premie otrzymac całą a co do donoszenia to w kazdej firmie pisalai piszą i beda pisac jesli nikt nie ma nic na sumieniu to nie musi sie niczego obawiać i takie jest moje zdanie nikt was nie trzyma siłą

anonim1

Dziękuję za pochwałę:) to prawda staram sie jak moge:) Jak juz pisalem nie jestem osoba ustalajaca premie i proszę nie insynuowac ze moge byc Panią dyrektor lub kims z jej otoczenia. Co do crsu to widze że ja mam skromniejsze informacje na temat umowy z crsem. Nie wiem jaka odpowiedzialnosc ponosza za swoja prace, jesli Wiki masz watpliwosci czy twoja premia została nieslusznie zmniejszona to na pewno warto porozmawiac z przelozonym na ten temat. Jesli masz pewność co do ponoszenia odpowiedzialnosci za jakosc przez crs to moze warto skonsultowac sie z osoba ktora potrafi wywalczyc przestrzeganie umow z pracownikami. Nic nie robiac nic sie nie zmieni..

wiki

Szanowny Panie Anonimie .... widzę, że stara Pan się udzielac \\\"mądrych\\\" odpowiedzi i śledzi Pan tę stronę, więc zadam Panu też mądre pytanie : - dlaczego pracownikom produkcji potrąca się premię za jakość , czyli rzekome reklamacje ?? !!! Bo myśląc logicznie i zgodnie z prawem to firma Delphi zatrudniła (weszła w korporacje) z firmą CRS - która to jest odpowiedzialna za JAKOSC , REKLAMACJE-to oni sprawdzają przełączniki i są prawnie odpowiedzialni za wydany towar !!! więc zgodnie z prawem i zasadami[usunięte przez moderatora] obcinając nam premie ! Bo jęsli CRS nie ponosi odpowiedzialności , to po co wogóle ona istnieje w Delphi! z pozdrowieniami pracownik Delphi

duzo pieniedzy nie jest potrzebne zeby zalozyc swoja firme, mozna zawsze dostac dotacje itp. trudniejsze jest cos innego, zaryzykowac. ludzie wola sie meczyc za marne pieniadze niz ryzykowac nawet jesli potencjalnie moga zarabiac dzieki temu znacznie wiecej. co do traktowania ludzi przez ludzi to niestety wypadamy na tle innych krajow dosc kiepsko, to nie jest problem tej firmy czy brygadzistek. majac tak kolorowa historie ostatnich kilkudziesieciu lat jestesmy po prostu spaczeni spolecznie, a to niestety rowniez przeklada sie pośrednio na place, ktore sa jakie sa i jeszcze wiele czasu uplynie zanim ten kraj bedzie chociaz troche przypominał cywilizowane kraje.

NOWY

Nie twierdze ze nie szanujesz pracowników...ale wszyscy wiedza jak jest...tak własna firma jak najbardziej ale trzeba mieć za co założyć firmę a żeby założyć trzeba mieć fundusz...a żeby mieć fundusz trzeba pracować,,,i tak to wygląda...a jak ciężko znalesc prace to skąd fundusz..jakim był bym pracodawca nie wiem...na pewno traktował bym ludzi z szacunkiem jeśli byli by wobec mnie wpozadku a od czasu dam parę groszy zęby zachęcić pracowników do tego żeby dbali o swoją prace...

anonim1

a czy ja nie szanuje opinii pracownikow? albo samych pracownikow? to ze jest wiele takich opinii swiadczy tylko o tym ze my jako Polacy narzekamy w sposob malo obiektywny, wiekszosc argumentow negatywnych to zle szefostwo i male zarobki... oczywiste jest to ze kazdy by chcial zeby szef go wital z usmiechem na twarzy dziekowal w ogole ze przyszedl do pracy i jeszcze pytal sie pracownikow czy moze nie chcieliby wiecej zarabiac. fakty sa takie ze jak na dosc duza firme produkcyjna praca jest stala i dla osob ktore chca pracowac a przy okazji nie maja za wiele innych mozliwosci nie musza bac sie o jej utrate. co do traktowania podwladnych to niestety musze przyznac ze wzorem nie jestesmy chociaz z drugiej strony moge porownac innych moich pracodawcow i niestety w wiekszosci byli oni jeszcze gorsi. Tak czy inaczej majac wyksztalcene masz szanse zalozyc swoja firme i traktowac ludzi nie jak szmaty i placic im mozliwie duzo, ciekaw jestem jak bardzo bedziesz wtedy hojny

NOWY

a co ma do tego bycie Polakiem? nie jest to jedna opinia tylko wiele...skoro ktoś pisze ze przełozeni traktują ludzi jak [usunięte przez moderatora] i cale kierownictwo to od nich trzeba zacząć a nie od pracowników...a bez pracowników firma by nie istniała..wszyscy dobrze wiedza jak jest w Polsce...80 % pracodawców traktuje ludzi jak szmaty...a pracy niby tak wiele..jestem młody skoczyłem niedawno szkole.mam dość dobre wykształcenie...a pracy szukam od 2 miesięcy...bylem na kilku rozmowach a tylko na jednej bym normalny Pan...miałem iść pracować do tego DELFI ale właśnie zrezygnowałem,,,bo opinie pracowników szanuje...a za 1400 zł nie będę pracował...bo to śmieszne pieniądze...wszystko idzie w gore tylko nie pensje...

Zostaw merytoryczną opinię o APTIV SERVICES POLAND S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy APTIV SERVICES POLAND S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Kandydaci do pracy w APTIV SERVICES POLAND S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APTIV SERVICES POLAND S.A.
2.4/5 Na podstawie 192 ocen.

APTIV SERVICES POLAND S.A.