Opinie o APTIV SERVICES POLAND S.A. w Gdańsk Podgórki Tynieckie 2

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy APTIV SERVICES POLAND S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w APTIV SERVICES POLAND S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o APTIV SERVICES POLAND S.A. w Gdańsk Podgórki Tynieckie 2

kiki

"Moi drodzy, po co kłótnie, Po co wasze swary głupie, Wnet i tak zginiemy w zupie!” A Maniek zgarnie premie za to, że po cichu załatwił całą sprawę a my nic nie zrobiliśmy kiedy zwalniał ludzi

Serena

Odradzam pracę w tej firmie. Człowieka mają za nic. Pracuję na kittingu. Najpierw ma się różne zmiany ale potem non stop tą samą zmianę masz w zależności do jakiej brygady jesteś przypisany. Jeśli masz 1 brygadę to non stop ranne, 2 to non stop drugie, 3 non stop nocki.

Zosia 60
@Serena

Droga kolezanko proponuję trochę pomyśleć zanim coś napiszesz przy zatrudnieniu zostałaś poinformowana że bedziesz pracowała w systemie trzy zmianowym czyli TYDZIEŃ NA PIERWSZĄ ZMIANE TYDZIEŃ NA TRZECIĄ ZMIANĘ I TYDZIEŃ NA DRUGĄ ZMIANĘ i nieważne w jakiej brygadzie pracujesz. Zostałaś przypisana do brygady a i tak codziennie pytasz na jaką zmianę masz przyjść do pracy. Więc zapraszam na kolejne szkolenie. A popracuj trochę dłużej na Linii Malowania i dopiero zacznij oceniać bo troszkę za krótko tutaj pracujesz żeby pisać takie bzdury

Serena66
@Zosia 60

Tak tylko że ci powiem że najpierw na 8:00 przychodziłam. Potem że miałam przyjść na inną godzinę. Jak pytałam brygadzistki o zmiany to mi mówiła że skoro jestem w 2 brygadzie to mam cały czas na 14:00 przychodzić. Zamiast mi wytłumaczyć wprost jak co działa. Więc mi nie mów że było inaczej. Pozdrawiam brygadzistki z linii malowania bo dzięki nim zdecydowałam o odejściu z tej firmy.

Kazik88
@Serena66

Ty tępa dzido nie wierzę w to co czytam od kiedy numer brygady oznacza numer zmiany jakbyś była w 31 brygadzie to przychodzilabys na 31 zmianę.Wystarczy trochę pomyśleć.

Osoba czytająca o Delphi
@Kazik88

Witam serdecznie, podejrzewam że pracuje Pan w firmie Delphi, bo tylko osoba pracująca tam może tak bronić pracodawcy. Właśnie zobrazował Pan poziom niektórych pracowników. Ujmę to w jednym życzliwym słowie: ŻENADA. Tak taki poziom Pan reprezentuje. Sposób pisania do Kobiety, która napisała post w sposób kulturalny. Niepozdrawiam. Napisałam ten komentarz badając opinię o firmie i skutecznie Pan zniechęca.

pikawa

jasne, a dlaczego by nie.. Tym bardziej, że to chyba centrala firmy, więc na pewno warto spróbować swoich sił w tym miejscu :)

JAN

Tak odpisałeś pięknie i od serca, że już chyba się nawróciłem. Teraz dopiero zrozumiałem, że wybitny specjalista i manager pisze o swoich odczuciach na goworku. I zdziwił się, że o kasie można rozmawiać wtedy kiedy pracodawca chce a nie ON, ten wielki.Tak! To miejsce dla niego. Dzięki Ci wielki moderatorze, że mnie nawróciłeś. Och, czuję, że nawet dzięki Tobie wyciekł mi miód z uszu na Twoje serce.

Nowak
@JAN

Jasiu - o czym ty piszesz ? Jasiu - chciałeś rowek zagospodarować pani Troll ? Jasiu - jesteś prostakiem i słusznie cie wyśmiano na tym forum. Jasiu - nie masz zbyt wiele do powiedzenia. Przestań się ośmieszać, zacznij więcej ćwiczyć a mniej w goownie mieszać. Jasiu - twoja mama jest tak gruba, że zakłada pasek do spodni bumerangiem. Nic dziwnego, że przygniotła ci czółko podczas porodu. Cóż, wodogłowie HR tej firmy to norma. Bez komentarza. Nepotyzmu nie powinno się poddawać głębszej analizie.

Inżynier Jakości

Bardzo nie podobał mi się przebieg rekrutacji, dziwna atmosfera, rozmowa telefoniczna bardzo krótka

od razu pytanie o to ile chce zarabiać, "co wiesz z elektroniki"

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Poszkodowany

Szanowny @dpl, w trakcie rozmowy wspomniana wyżej reprezentantka Serwisu Personalnego okazała się być mało profesjonalna. Na kwestie finansowe zareagowała paniczną demagogią (że niby będzie konieczny drugi etap rekrutacji) i równie charakterystycznymi wypiekami na twarzy podkreślonymi wydatnie białym fartuchem. Z brakiem doświadczenia w tym przypadku można sobie poradzić doskonale. Po prostu, na poważne rozmowy z kandydatami na stanowiska managerskie nie należy przysyłać asystentów ds. rekrutacji. W swojej karierze zajmowałem się rekrutacją na stanowiska w mid-management w skali międzynarodowej. I wiem, że poważnych kandydatów traktuje się z szacunkiem. Nie zaś wysyłając powierzchowny feedback już po zatrudnieniu na dane stanowisko innego specjalisty. Gdzie więc drugi etap procesu rekrutacyjnego pani (usunięte przez administratora)?

JAN
@Poszkodowany

A Ty aplikowałeś na poważne stanowisko managerskie? Zarządzanie kasą w Biedronce czy recepcją?

Moderator
@JAN

Janie, jesteś równie prymitywny jak Twe odbicie lustrzane. A prawda o Delphi jest doskonale znana. Układy, układziki i kółko wzajemnej adoracji. @Poszkodowany ma rację, a jeśli aplikował na stanowisko specjalisty to Twa chamska i jakże prowokacyjna wypowiedz nie ma racji bytu. Nie będę zniżał się do Twego poziomu. Szacunku w firmie Delphi dla ludzi nie ma - o czym świadczy Twa pokrętna logika. Hejterze zasmarkany z miodem w uszach.

Poszkodowany

Aplikowałem na stanowisko specjalisty. Pani (usunięte przez administratora) dowiedziawszy się o moich oczekiwaniach finansowych, pogubiła się, a poetycko to ujmując to "wysypały się jej kredki z plecaka". Nie chcę propagować hejtu, uważam jednakże, że młodzież nie powinna rekrutować specjalistów. Pani (usunięte przez administratora) powinna jeszcze dużo popracować w procesach rekrutacyjnych na mid-management i na operatorów produkcji zanim otrzyma możliwość rekrutowania kadr. Taki proces rekrutacyjny bardzo rzutuje na cały obraz firmy. Jestem zdegustowany zachowanie młodej i niedoświadczonej dziewuchy, która na kasie w Biedronce powinna pracować a nie panoszyć się w firmie produkcyjnej o międzynarodowej renomie. Czekam na odpowiedz z HR centrali na Europę, bo takie przypadki nota bene dyskryminujące specjalistów nie powinny mieć miejsca, nawet jeśli odział w Gdańsku pragnie ciąć koszta. Ocena, która jedynie przez szacunek dla ludzi na produkcji jest mierna, dobrze oddaje moje odczucia związane z Delphi.

eldo

Zgadzam sie z opinia dalia jest straszne napięcie zapierniczasz na dziale montazu na 3 stanowiskach bo nie ma chętnych do pracy szok narobisz nie jak wół jeszcze w soboty potrafią cie wpisac gdzie to nie jest obowiązkowe . Jestes osobą początkujaca zapierniczasz jak bys tam pracowal z 20 lat ,jakby nie ta prędkosc i te dziwaczne normy bylo by ok ale cóz:(

dalia

Pracowałam w Delphi ponad rok czasu. Dział montażu. Praca nie jest ciezka, ludzie sa rozni, jeden ci pomoze, drugi wrecz przeciwnie. Trzeba uwazac. Zmuszaja do pracy w soboty, niby powiedziane jest ze tylko dla chetnych, ale jesli nie przyjdziesz to nie masz premi, brygadzistka krzywo patrzy i umowy nie sa przedluzane. Najgorsze jest wmawianie ze dostanie sie umowe, trzeba z 2,5 roku przepracowac zeby dostac umowe z Delphi i to tez tylko na pol roku. Tak daja tylko na msc, badz 3 msce. Praca na chwile, na wakacje ok, na dluzej nie polecam.

ziutek

Ale wy z tym IT to mówicie chyba o centrum technicznym w Krakowie. Tam moze i jest fajnie, ale w praca w Gdansku to inna bajka. Tu jest głównie montaz - praca fizyczna, nocne zmiany, niskie pensje a ostatnio nawet desant z Ukrainy

eldo

dzieki za podpowiedz :)slyszalam rozne opinie i jest mało młodziezy na tej linii same starsze osoby ciekawe czemu eh .

eldo

jak sie pracuje na lini montażu?

Elżbieta

nie zgadzam się z wami ---pracuję tu +--10 lat - praca ciekawa -trzeba mieć zdolności manualne-- a ludzie jak ludzie wszystko zależy od was--sami stwarzają taką atmosferę - dziewczyny same się obgadujecie-same sączycie jadem jedna do drugiej po co ?? dzięki tej pracy macie na chleb same tu pracujecie kupę lat i obrzucacie się błotem tu pracujecie i nie zamierzacie się zwalniać dlaczego??skoro tu tak żle...najgorszy ten kto we własne gniazdo brużdzi przyjdżcie zobaczycie nie jest w firmie tak żle ja osobiście polecam

hej
@Elżbieta

sama stwierdziłaś, że się obgadujecie, a to świadczy o was i to twoje umoralnianie innych !!! każdy tam czyje się lepszy od innych -- to zwykłe ,,bielactwo" (czyli zwalić coś na kogoś, aby samemu czuć się lepiej).

ufo

Pracowałem 5 miesięcy, ODRADZAM, praca jak w chińskiej fabryce, cały czas stoją nad głową i popędzają, żeby normy wyśrubować, nerwówka, kasa tragiczna, kierwonictwo zabija wzrokiem. krótkie przerwy na które trzeba biec zeby zdazyc zjesc.

rozczarowany

A jak i kto ma ich sprawdzać i za co? Zatrudniaja przez agencje pracy, bez zobowiazan.Agencje pracy tymczasowej funkcjonuja na innym kodeksie pracy, to sa inne umowy inne warunki.Jak ktos nie ma o tym pojecia to niech sie z tematem zapozna i nie daje sobie do myslenia tylko kodeks pracy przeczyta.

rozczarowany

Delphi zwalnia kiedy chce i kogo chce .Oczywiście to zadanie także zleca agencji.Bez powodu , bez wyjaśnienia kierowniczka każe zwolnić, a potem chodzi i narzeka ze mało ludzi na zmianie. Mało tego każa jeszcze samym sobie pisać wypowiedzenia. Ciekawe co na to szefostwo żenada

Przemo

Rozmowę kwalifikacyjną przeszedłem gdzie skierowano mnie na szkolenie BHP. Siedziałem na nim pięć godzin gdzie po nim miałem mieć pokazane stanowisko pracy. Nie doszło do tego gdyż liderka mnie zawołała na osobności i oznajmiła, że kierownictwo nie wyraziło zgody na zatrudnienie. Z jakich przyczyn? Z takich, że mam orzeczenie o niepełnosprawności i nie mogę robić nocek i nadgodzin, i przysługuje mi dodatkowa przerwa. Skoro nie chcieli mnie zatrudnić to nie będę dla nich "białym murzynem" gdzie oni takich "jeleni" poszukują. Najlepsze jest to, że na szkoleniu podkreślali, iż każdy pracownik jest traktowany na równi. I pani ze szkolenia zwierzyła się, że "pracuje by mieć co do gara włożyć". Porównując jej pensje i zwykłego pracownika na produkcji (szaraczka) to ją stać codziennie na trzy obiady. Po co ta cała gadka o bliźnich i wzajemnym szacunku. Zwyczajne wykorzystywanie- wilk w owczej skórze.

byly
@Przemo

To jest caly dllphi masz wielkie szczescie ze tam nie pracujesz jak bys poznal zasady pracy liderki jej stosunek do zwyklego pr4acownika to bys dopiero wiedzial gdzie pracujesz nie muwie o wszystkich liderkach niekture sa naprawde wporzadku ale sz tam takie zolzy ze szkoda gadac

eldo

NO @Franek racja słyszalam od kolezanki ktora tam pracuje ze jest ok ale zobaczyc trzeba samej:)

eldo

jak pracuje sie w delfi?

kolo

Mam pytania o pracę na stanowisku technik utrzymania produkcji. Jak w praktyce wygląda ta praca, wymagania, zarobki, atmosfera ?

Zostaw merytoryczną opinię o APTIV SERVICES POLAND S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy APTIV SERVICES POLAND S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy APTIV SERVICES POLAND S.A.?

Kandydaci do pracy w APTIV SERVICES POLAND S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

APTIV SERVICES POLAND S.A.
2.4/5 Na podstawie 192 ocen.

APTIV SERVICES POLAND S.A.