Opinie o PROTECTOR - ochrona osób i mienia w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy PROTECTOR - ochrona osób i mienia. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PROTECTOR - ochrona osób i mienia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROTECTOR - ochrona osób i mienia w Poznań

IT-VAT

Faktycznie sprawdzałem te wszystkie słupy którzy pozakladali spółki które nie mają nic wspólnego z Protectorem/Otium w specyfikacji mieli wpisane prowadzenie działalności IT czyli na 100% przesyłali sobie spore kwoty celem wyciągnięcia zwrotu VAt-u podobna akcja jak ten program na TVN który obnażył tego typu działania okradania skarbu państwa przez niby prowadzenie IT.

Wyłudzenia VAT

W jednym z najbardziej oglądanych programów w tv TVN, przedstawiono szczegóły o działalności z branży IT czyli komputerowej, tam właśnie orano setki tysięcy złotych a dyrektorami i prezesami spółek byli zwerbowani tzw. "słupy" ponoć działalność komputerowa nie podlega weryfikacji jeżeli chodzi o wyłudzenia Vat , a tutaj jakoś dziwne, że prokuratura i telewizja dotarła do oszustów /słupów

andrzej
@Wyłudzenia VAT

jakie trzeba mieć kompetencje aby zostać dyrektorem ? np. takiego oddziału jak Łódź? Czy wiek, doświadczenie jest brane pod uwagę ?;)

Rekrutacja
@andrzej

Stylowa fryzura, wykształcenie min.podstawowe, kreatywność w działaniu na wyrwę, brak strachu przed CBŚP, i najważniejsze trzeba posiadać inteligencję minimum małpy. Jeśli spełniasz te kryteria to zapewne zostaniesz dyrektorem/słupek.

Wojtek
@Rekrutacja

Irokez i pistolet na kulki za pasem i Skoda suberb :) a i ruda w biurze pod stołem

Rambo
@Wojtek

Ruda uciekła! Wystraszyla się ale pozostawiła po sobie "ślady" :)

Wojtek
@Rambo

Chodź do Krali chodź do Krali bo cyganie nie zagrali

Sprawiedliwości

Nie ma tak żeby zostali bezkarni jak powiedział śp. ANDRZEJ LEPPER, Prokuratorzy się WAMI ZAJMĄ, ZAJMĄ się WAMI czy tego chcecie czy nie, sprawiedliwość Was dosięgnie!!!

PGE-Krala

Dla wszystkich SŁUPÓW/DYREKTORÓW Zdrowych Spokojnych Świąt. Pamiętajcie że dzięki Wam to wszystko się kręci.

Pracownik Ochrony

Telefon w odpowiedzi na przesłane CV. Krótka rozmowa z kierownikiem, następnie umówienie się na szkolenie. Dwudniowe po parę godzin. Wszystko zależny kto jest szkoleniowcem - zwykle są to zwykli pracownicy sklepowi, którzy coś już wiedzą i rozumieją. Generalnie przekazano mi niezbędną, podstawową wiedzę.

Pytania dotyczyły tzw. posterunków i obowiązków na nich panujących, kodów komunikacji, podstawowej wiedzy z zakresu prawa (co nam, jako ochroniarzom, wolno, a czego nie wolno), na moim obiekcie było także szkolenie z dokumentacji oraz podstawowych czynności (co dziwne) z zakresu prac na magazynie.

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Nie ważne jaką ma nazwę ta firma to jestem z niej zadowolony i dla zasady nie mam komornika nie piję itp. Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla pracowników oraz całej firmy Protector.

Vat

Tak firma potrzebuje słupów do wprowadzania vatu to jest bardzo proste przesyłają pomiędzy sobą duże kwoty i wyciągają kasę z naszych podatków i z tad wtedy wziela się firma b2b i RP service ale to akurat Łódź a dalej? Inne miasta? Dużo tego. Reasumując ta firma po to powstała dla vatu

OTIUM -Protector-Słupy

Powiem Wam wszystkim tak szczerze zastanawiałem się jak wielkim trzeba być desperatem żeby zostać słupem/dyrektorem w tej firmie OTIUM/Protector. Na przykładzie Łodzi widać to najlepiej, przecież ta farsa prędzej czy później się skończy a kto wtedy będzie odpowiadał? Odpowiedź jest prosta SŁUPKI/GŁUPKI

Nowa Spółka ściema

Na drzwiach wejściowych do tego bałaganu nalepili kartkę z nazwą nowej spółki OTIUM sp. z o. o. Sp. Komandytowa, podejmowali te bilbordy z nazwą Protector, nawet ich na nowe bilbordy nie stać tylko wydrukowali karteczkę z drukarki i powiesili na drzwi ciekawe dla kogo ta informacja?? Powinni powiesić na korytarzu swoje zdjęcia i nazwać te galerie "Galeria Hańby"

OTIUM -Protector-Słupy
@Nowa Spółka ściema

Karteczka na drzwiach z nazwą OTIUM bo ja wpadnie ZUS lub PIP na kontrolę to powiedzą ze nie mam tu takiej firmy a karteczkę ktoś im przykleił

Te wszystkie komentarze to piszą te ubeki co mają emerytury chlają i na niczym im nie zależy ja to bym ich wy..... na zbity py....k

Badura Kazimierz

a jak , jeszcze po kropelce jeszcze po kropelce poki wodka jest w butelce... tak sie bawi a nie ty posmutnialy kapciuchu????

Ferdynand Kiepski

Firma jak tak lala jest kasa i gitara kurde, lece po browara bo sie mnie mecz zaczyna obiekt na klucz i jedziemy z koksem waldus????

kLAKIER

JUŻ NIEDŁUGO WSZYSTKO SIĘ WYJAŚNI , KAŻDY BĘDZIE ŚWIADMOMY SWOICH BŁĘDÓW , ODPOWIE ZA SWOJE CZYNY , ZOSTANIE POWOŁANA KOMISJA SLEDCZA DO WALKI Z PRZESTEPCZOŚCIĄ ZORGANIZOWANĄ I KORUPCJĄ , DUŻO SPRAW WYJDZIE NA JAW ! , SĄ ZAINTERESOWANI TYM W WYMIARZE SPRAWIEDLIWOŚCI ABY POWSTAŁY TARGETY DODATNIE CZYLI PLUSOWE WYTYCZNE NA TEJ FIREMCE PROKURATURA GENERALNA ZROBI SOBIE 300% NA PLUS . OSTATNIO MINISTER SPRAWIEDLIWOŚCI WYTYCZYŁ PISMO DO PG W WARSZAWIE ZWIĄZANEGO Z BIUREM OCHRONY, FIDES ' I SZEFEM MARKIEM K.

Otium-Opim

Proszę Państwa mamy kolejną świece dymną firmy Protector czyli firmę OTIUM. Ale tu nikt nie jest głupi wiemy ze to celowa zmiana nazwy z uwagi na duży smród spowodowany przez drużynę słupów w Łodzi. Tylko pamiętajcie że ten smród i tak idzie za wami nawet zmiana nazwy na OTIUM wam nie pomoże!!!!

Rekin

Ale jak to? Przecież z umowy o pracę pracodawca winien zapłacić wynagrodzenie do 10-go każdego miesiąca... Trzeba, to zgłosić do PIP.

Nico
@Rekin

To chyba koniec tego bałaganu trzeba zmienić firmę

Rafał
@Rekin

Ale jak to? Podobno wszyscy w tej firemce maja umowy o pracę a gdzie jest wynagrodzenie za pracę skoro firma jest taka rzetelna?!

tomek

kolejny obiekt w łodzi stracony, czas się ewakuować.

@@@

Jaki?

banny
@@@@

Wojewódzki Sąd Administracyjny .

dyrektor

Tomek to Ty ?;)

Aga1
@tomek

Ludzie a kiedy beda wyplaty za listopad

Mariola
@Aga1

Pewnie już nie będzie, bo biznes upada na łeb!!!

ZUS

w tej firmie , wszyscy są na czarno pobierają świadczenia typu : renty , kuroniówki , oszukują komorników sądowych . itp. zauważcie , że oni już nie startują do żadnych przetargów państwowych , bo wiedzą ,że są spaleni wszyscy już wiedzą kim oni są !!!!

Kopernik-Łódź
@ZUS

To prawda na moim obiekcje pracuje gościu co ma kuroniowke i komornika czyli (usunięte przez administratora) dodatkowo to pijak pierwsza klasa koordynator dobrze o nim wie no ale jest nie do ruszenia bo firma na takich lumpach zarabia.

Pijany Mikołaj Kopernik
@ZUS

Kolejny obiekt w Łodzi stracony MPO na ul. Tokarzewskiego. Czas się ewakuować.

Daniel
@Pijany Mikołaj Kopernik

Co tu się dziwić. Mam koordynatorkę co jeszcze na oczy jej na obiekcie nie widziałem..

Paranienormalni
@Daniel

Kolego, bo to jest pewnie koordynatorka jak z filmu "killer" siara i killer też załatwiał wszystko tylko na telefon, na e-mail, wszystko pięknie grało aż się rozlecialo. Także może ta koordynatorka jeszcze zadzwoni czekaj na telefon lub e-mail od niej. Pozdro.

Bliżej CELU

w myśl innych ludzi zastanawia mnie jedno , dlaczego nie odejdą inni # psełdo Dyrektorzy , koordynatorzy , oraz inni związani z tym psełdo biznezem , jedynie namawiają pracowników cyt: jak Ci nie pasuje , to się zwolni … ale nie pomyśleli o najważniejszym im dłużej pracują na lewą umowę tym więcej ugrają w ZUS :)

GISW

Ochrona społeczeństwa Humanitarne i praworządne traktowanie osób pozbawionych wolności Resocjalizacja skazanych , to przewodnie hasło na rok 2019 . Serdeczne Pozdrowienia śle Główny Inspektorat Służby Więziennej .

Benek

Ludzie co byście nie napisali to i tak już każdy zna waszą nieuczciwą firemkę. Suflerzy z biura widzę starają się a nawet troją piszą sami o sobie jaka to jest cudowna firma i raptem 6 laykow. Powodzenia może w handlu na rynku papierosami z Ukrainy to wasz poziom.

Ja pracuje w tej firmie i jestem zadowolony te komentarze negatywnie olewajc....ja nie rozumiem nie pasuje mi to zmieniam firmę a nie krytykuje proste chyba.

Pracownica

Ja również pracuje i jestem bardzo zadowolona.

Heniu
@Pracownica

Może inaczej nie pasuje mi rźnięcie mnie na kasę i niewykazywanie mojego całego dochodu. A ty skoro masz komornika ja te inne 4 osoby co oddały głos na twój post to tylko pogratulować. A jeśli pracujesz juz parę lat to zapomniałeś jak wygląda i będzie wyglądał twój pit37? Firma ewidętnie robi na nas dobry interes. Zyjemy w państwie prawa wiec nie ta firma znika bo mi obiekt pasuje US długo tu pracuje ale pierwszy raz widzę takie go..wno. Czekam na normalną firmę która wygra przetarg a ty głu..pcze z komornikiem czekaj na tak jak widzę kolejną przykrywkę czyli nowa nazwa ci sami ludzie -słupy z Vigorem.

Pracownica
@Heniu

Heniu. Ku Twojemu zaskoczeniu nie mam żadnego komornika.Mam grupę mam umowę o pracę od lat.Mi gdyby cokolwiek nie pasowało na pewno bym nie siedziała tylko i wyłącznie bo obiekt mi pasuje.Skoro uważasz że firma robi Cię w balona.To zgłoś to do odpowiednich instytucji.A nie żal się tutaj bo i tak Ci nie pomoże A tylko zamierzasz się i wciąż dalej pracujesz. Nie uważasz to za czystą glupote????????

Robin
@Heniu

Widzisz (usunięte przez administratora) a go nie omijasz tylko w nim siedzisz a żale na forum wylewasz. Skoro długo tu pracujesz znaczy ci pasuje. Ja pracuje długo i jakoś nikt mnie nie rznie na kasie. I nie mam komornika. A z ciebie musi byc niezły nieudacznik. Firma jest w porzadku. Płaci na czas i zawsze się zgadza.

@Pracownica

Popieram a Heniu niech się zastanowi jak nie pasuje zmieniam pracę poprostu. A tak wogole pewnie się tam wysypiasz dlatego szkoda więc nie pisz więcej głupot.

Życzenia świąteczne GoWork

Szanowni pracownicy kończy się rok 2018 i chcielibyśmy Wam uświadomić jedno, to co jest najważniejsze jak w konfiguracji cyfr 2018 na końcu jest przysłowiowy "bałwanek" tak Wy jako pracownicy nie dajcie się zrobić w BAŁWANA. Pamiętajcie, że zawsze macie prawo domagać się od pracodawcy tego, co Wam się prawnie należy i przysługuje zgodnie z literą prawa pracy. Wesołych Świąt!

Zostaw merytoryczną opinię o PROTECTOR - ochrona osób i mienia - Poznań

• Jak się pracuje w PROTECTOR - ochrona osób i mienia?

Zobacz opinie na temat firmy PROTECTOR - ochrona osób i mienia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROTECTOR - ochrona osób i mienia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROTECTOR - ochrona osób i mienia?

Kandydaci do pracy w PROTECTOR - ochrona osób i mienia napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROTECTOR - ochrona osób i mienia
1.9/5 Na podstawie 276 ocen.

PROTECTOR - ochrona osób i mienia