PROTECTOR - ochrona osób i mienia

Poznań

Opinie o PROTECTOR - ochrona osób i mienia

Anty UB 2017-05-20 22:57
Kolego hipokryto. Wpisz sobie w wujku google hasło np "kto ograł polskie kasyna".
Tam są opisane początki firmy, potem oczywiście nastąpiły zmiany właścicielskie itp ale do tej pory w logo jest słynny rok 91 :) . A teraz zamilcz.
Adi 2017-05-21 10:20
Panowie jesteście gorzej niż baby.Jeżeli nie pasuje wam praca w protector to dlaczego się nie zwolnicie?? nie będziecie mieli na chleb to zmienicie zawód na zbieranie butelek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
uuuuuu 2017-05-22 09:57
Ale ty jesteś czub totalny wez sciśnij poslady i won
Adi 2017-05-23 16:17
Ty? uuuuuuuuuuu czub to cię zrobił.Haha
Paweł 2017-06-01 04:41
Jak to wszystko czytam to jaja opadają jak komuś nie pasuje zapraszam do konsalnetu tu dopiero zobaczycie jak to wygląda. A ty tam piszący o pip srip zus krus ty nie pracownik jesteś tylko palant co na marde polecial w protectorze . Pozdro dla siwego
Kas 2017-06-05 08:15
100% Wujcio dobra rada hehe
Nick Nack 2017-06-07 15:31
Grubo....
Dodod 2017-07-11 18:17
Każdy obiekt wzięty na lewych kwitach jedna wielka ściema firmy Protector ale z tego co już wiem zabierają się za tyłek z CBA prokuratury oraz sami klijeci ten niby firmy. Marcin O. niby dyrektor a nawet wpisu na listę kwalikonanych brak przykre.
Protector 2017-07-12 05:00
Zaraz kończę służbę pracuje w protector dziś ten fajfus dyrektor Olszewski przywiózł nam jakiegoś kolesia ktory będzie koordynatorem ja go kojarzę ten koleś narkotyki łatwiej. Olszewski upadłes na głowę? Gdzie nasz Kieres Marciniak? Co tam się dzieje? Forma robi się do tyłka.
Inspektor T 2017-07-12 11:49
Zaczyna dziać się to, o czym się od jakiegoś czasu mówiło i pisało nawet na tym forum. Ja tak się tylko zastanawiam gdzie do tej pory były : inspekcja Pracy, Zus, Prokuratura....
Jak to możliwe, że setki a może i tysiące osób godziły się na pracę bez umowy, na wypłaty do ręki, podrabianie dokumentów itp.
klops 2017-07-12 19:41
szok szok szok coś jest na rzeczy ponoć mają coś na firmę. Dużo obiektów ma firma P. I chyba kończy już byt. w mmservice podobnie było przekręty duży apetyt na kase i co z tego zostało? przykre prawie nic
DODIDJSJS 2017-07-13 02:00
Czekałem pod biurem za pensją przyjechało dwóch koordynatorów Łaski i Marciniak byli parę minut z tego co dowiedziałem siew kolejce odesźli bo coś wykryli jakiś przekręt ale ja wiem jedno to pewnie przez te małpe co jest z dyrektorem. Na ZUS Źabieniec derektorek podrzucił te swoją malpe ubliza wyzywa wszystkich.
ZOMO Mietek 2017-07-13 09:42
Na ZUS nie płacą składek na Urz skarbowych nie płacą podatków na Sądach w Łodzi kasa płacone pod stołem Przetargi wygrali za najniższa kasę ciekawe jak się dogadali że ich nikt nie sprawdza, a to pieniądze, publiczne Druga Amber Gold
Okular 2017-07-13 16:44
Dokładnie Amber Gold i tam też był szefem Marcin przecież wiadomo kto to jest hamulec pierwsza klasa
Wstyd 2017-07-13 16:49
U nas na sądzie Okregowy i apelacyjnym umowy o pracę mają max 3 osoby a gdzie realizacja przetargu wszyscy na umowe o pracę to jest firma p.
Rotot 2017-07-14 15:31
Dziś dwóch panów z protectora byli u nas w prokuraturze okręgowej ponoć zgłosić jakieś wały tego całego dyrektora ciekawie się robi a co z nami będzie? Ja wiedziałem ze ten marcinek to dobry macher
Prawda 2017-07-15 15:26
Panowie z poznania obudzcie się ten niby dyrektor jeździ po obiektach i namawia żeby dyskredytowac koordynatorów!!!! Oszustwo goni oszustwo daliśmy na piśmie panom do czego namawiał nas Marcin o. Trzeba będzie będziemy zeznawać! !!!!!!
Gorszy Sort 2017-07-16 19:46
Robot i Prawda kłamią
LEOŚ 2017-07-16 20:22
Panowie to co piszą ROTOT i PRAWDA to czyste dyrdymały, gdyż to właśnie obaj byli koordynatorzy, jeżdżą po obiektach i usilnie starają się dyskredytować dyrektora i firmę, a swoimi wypowiedziami u pracowników chcą wzbudzić strach przed nieuniknioną utratą pracy.
Firma 2017-07-17 08:58
Hahaha dobre
Grom 2017-07-17 09:03
Czas pokaże z tego co wiem i zobaczymy co napiszesz kolego sympatyczny dziś lizesz a jutro nie będzie komu lizać
Izba 2017-07-17 09:07
W izbie skarbowej ciekaw co za wykazy umów leżą bo ja umowy o pracę niepodpisywalem i to też ściema? Zobaczymy ????
warta 2017-07-17 17:14
JA NIKOMU NIE LIŻE SAM UCZESTICZYŁEŚ W TYM CYRKU A TERAZ ODSUNIĘTY, POKRZYWDZONY. INICJAŁY CHOĆ I TAK WSZYSCY WIEDZĄ KTO TO PISZEZACHOWAJ SIĘ JAK FACET ODEJDZ Z TWARZĄ BO MI CIEBIE ZAL NASTEPNYM RAZEM NAPISZE TWOJE INICJAŁY CHOĆ I TAK WSZYSCY WIEDZĄ KTO TO PISZE
Rolnik 2017-07-17 19:48
Żenada to co czytam jestem pracownikiem tej firmy ale dobrze wiem kto jest kto wiem kto jest uczciwy a ten niby dyrektor namawiał mnie do odstąpienia umowy o pracę którą podrobił i jak się okazuje lezy w izbie skarbowej za to weźmie się odpowiedni urząd.
Ucho 2017-07-17 19:53
Jacek j. To dobry informator biura 4 razy złapany na piciu i za każdym razem uprosci dyrektora jak to mówią coś za coś ????
Admin F 2017-07-18 14:06
Panie i Panowie. Nie ma teraz co płakać . To była tylko kwestia czasu aż wszystko się rozsypie. Teraz dopiero się zacznie. Wszyscy, którzy brali udział w tym wielkim oszustwie powinni być pociągnięci do odpowiedzialności. Również i Wy- pracownicy, którzy godząc się na oszustwa, pośrednio lub bezpośrednio legitymizowaliście działalność firmy P. Wszyscy wiedzieli, a każdy siedział cicho . Dlaczego Do du py powinni się też dobrać instytucjom, które wybierając firmę w przetargu za 12- 14 złotych ( a więc dużo poniżej faktycznych kosztów pracy ) nawet nie sprawdziły czy wszystko jest legalnie. Zamykam oczy, byle by było taniej . To tak jak kupować samochód za połowę wartości . Każdy wie, że musi być kradziony za tą cenę ale zamykam oczy, bo taniej. Pytanie tylko kto roztaczał parasol ochronny nad firmą, że robili to bezkarnie od dłuższego czasu , chroniąc Sądy, Urzędy, Prokuratury.....
Słup 2017-07-18 15:07
Czytając ten post jak i te powyżej wiedziałem ze ten domek z kart prędzej czy później się będzie rozpatrywać. Pogratulować Panu który piszę o umowie o pracę którą miał mieć a jednak niema gdzie coś taką umowę przypominająca leży w Izbie Skarbowej.Admin F tego typu standard w tej pseudo firmie utrzymuje się nie ze względu na parasol ochronny tylko działanie na wydre panów którzy zapewne nazywają się dyrektorami,prezesami a tak naprawdę jak czytam powyżej to ludzie bez uprawnień bardzo kiepsko wykształceni (ulica) czyli biedne chłopaki którym ktoś dał trochę pieniędzy i stali się funkcyjnymi SŁUPAMI. Odpowiedzialność pamiętajcie ponosicie i wy pracownicy jak łatwo jest sprawdzić z kim zawieranie umowę otóż z B2B firma napewno nie z branży brak koncesji czyli? Osoby wydający wam takie umowy łamią prawo!!!!ale wy też zobaczcie ile możecie przepracować godzin na tej umowie i znajdziecie odpowiedź wspólnie i w porozumieniu oszukujecie Urzedy Skarbowe, Zakademiku Ubezpieczeń Społecznych że nie wspomnę Komorników którzy zajmują się waszymi dochodami które celowo zatajacie razem z firmą.
Leonidas 2017-07-18 20:29
Jaki dyrektor sprawdzcie gdzie on widnieje jako dyrektor. To można ustalić nawet w internecie ten pan widnieje tylko jako firma RP Service z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale. Śmieszny samozwańczy dyrektor tylko czego bo napewno nie Protectora.
Adidos 2017-07-18 20:40
Kolego to jest łamanie zamówienia przetarg w inhorcie nieprzewiduje podwykonawcy to raz a dwa umowy o pracę dla wszystkich poczytajcie o zamówieniu przetargowych tam wszystko jest. Pozdrawiam oszusta z Łodzi
Tyberiusz 2017-07-18 21:33
To samo na każdym Urzędzie Skarbownik w Województwie Łódzkim każdy winien mieć umowę o pracę a oszust zrobił swoje podrabiane umowy w Izbie Skarbowej w Łodzi leżą
Ewuś 2017-07-19 00:37
My z kolegami pracujemy na jednym z urzędów skarbowych udamy się do izby zobaczyć nasze niby umowy o pracę. Dyrektorze oby było inaczej to samo do kadrowej!
SUFO 2017-07-19 07:36
My. Na solnej też nie mamy umow a powinniśmy mieć.
Izaak 2017-07-19 18:13
Zatem czy możemy Panowie dalej spokojnie pracować na swoich obiektach, ci z grupami i nie obawiać się, że nagle z dnia na dzień staniemy się pracownikami innej firmy ochroniarskiej?
tina 2017-07-19 19:07
Kolego nikt na siłe nie trzyma cie w tej to firmie każdy może odejść di innej firmy. A jeżeli o cała te głupie wpisy to sadze ze robia to ludzie którzy wylecieli za swoja głupotę lub wóde. Firma bądź Dyrektor zle dobiera sobie ludzi biura tz koordynatorów pierwszy Pan P robi przekręty rozbija samochód i pretensje po zwolnieniu do firmy inni Panowie M i Ł jak pracowali to było ok jak wylecieli nie bez przyczyny to robia szum i najlepszą obroną jest atak, Panowie dajcie ludzia pracować. A jak ktoś nie chce jak tu piszecie o bzdurach idzcie pracować na budowę. Pozdrawiam i troszkę rozsądku.
Małysz 2017-07-19 22:25
Otóż kolego to nie chołdzie o pana ani M ani Ł tylko o przekręty co ty za farmakologiczne klisz namawiał cie ten niby dyrektor do odstąpienia od umowy o pracę? Obiecywał stawkę 12 zł a dostałeś 9.72zł i to większość tak ma oszustwo!!!!!. A ty pieprz ysz farmazony. Zgłosiłem z kolegami podrabienie naszych niby umów o pracę na policjie mamy dość takiego traktowania. Wiec kolego idź dalej dawać rady. Funkcyjne marionetko. Zobaczymy jak pan O. Będzie wezwany na policję zapewne zwolni nasz wszystkich i powie ze jesteśmy nieuczciwi tak jak przyjechał i głupoty opowiadał o panach M i Ł. Im jeszcze ufałem ale teraz to zobaczymy.
Kadry 2017-07-19 22:29
Kiedy dostane p.A umowę o pracę?
Borys 2017-07-19 22:44
Biedny pokrzywdzony zawsze uczciwy prawdomowny pan O. Wszyscy go oszukali łzy się cisną na oczy. Ksero kart niby płac itd
Cwaniak 2017-07-19 23:40
Chyba za dlugo niepracujesz w tej firmie albo dajesz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Olszewskiemu skoro takie glupoty piszesz ta firma to jeden wielki przekret i to od dawna ciekawe jak sie łysy i grubas wytłumaczą z placenia kasy pod stolem moze niedlugo odwiedza wlasny sad ktory teraz ochraniaja
Praca 2017-07-21 06:33
Ta kadrowa też jest dobra razem napewno kręcą lody. Umowy niby kto robi? Przecież nie niby dyrektor tylko napewno ona pani.A. ciekawe ile z tego ma za moją lewą umowę?
Bolo 2017-07-21 09:40
Ta ona też jest dobra pani.A ręką rękę myję.
ZOMO Mietek 2017-07-21 10:25
Pani A robi co jej dyrektor nakazuje i to on ponosi odpowiedzialność A czy ktoś z instytucji które ochrania P wie o tych Walkach?. Chyba nie dlatego dalej będą kręcić lody a. My dalej będziemy się niepotrzebnie nakręcac
Bolo 2017-07-21 11:12
Jakie głupoty dyrektor nakazuje hahaha a pani.A ma rozum? Typowy robot? I jaki dyrektor?
Wieluń 2017-07-21 12:45
Jest 12:40 a niby Dyrektor przyjechał do nas do sądu do Wielunia podpisuje z nami umowy Źabieniec u tyłka poczuł. To wszystko dzięki p.Marciniakowi Łaskiemu i hanke tego ostatniego na oczy nie widziałem ale fakt faktem dzięki im teraz podpisujemy umowy bo wszczeli rebelie. Dziękujemy Panowie wielki Szacunek
Klecha 2017-07-21 23:03
Te całe biuro w Łodzi to jedna wielka ściema prowizorka od tej lali co przy drzwiach niby dyrektora siedzi i razem wałki robią. Jak w piosence "bo całe te biuro to jedna rodzina każdy tam patrzy jak pracownika wydymać Hey Hey bawmy się hey Hey radujmy się"ich hymn. Ale Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy. Każdy z nich pociągnie swój krzyż na wzgórze ladacznicy i oszusta w Jeruzalem.Amen
Pracownik 2017-07-22 00:21
Pani Agnieszko szkoda tam pani darzę panią szacunkiem ale obcowanie z tym kimś na dobre pani niewyjdzie.
Miko 2017-07-22 12:12
Gdzie jest Góra firmy jak można takiego oszusta dyrektora trzymać w Łodzi?!!!! Widocznie ręka rękę myje identyczni jak ten Olszewski.
Rozgoryczony 2017-07-23 00:07
Miko góra taka sama jak ten Olszewski na gościa patrzeć niemoge szukam innej pracy bo pod takim nazwiskiem pracować nie będę. Ludzie postawmy się tym bandyckim praktyką!. Całe te biuro w Poznaniu oraz w Łodzi to jedno wielkie oszustwo i wyzysk naszych osób. Przestaje się dziwić czemu Łaski Marciniak i Hanke odeszli powinni jeszcze temu gościowi napluć w pysk. Okrutne ale prawdziwe mnie już tyle razy oszukał pałacach.
Robol 2017-07-23 13:35
Kto ograł polskie kasyna poczytajcie naprawdę warto a zrozumiecie co to za firma ochrony Protector. Teraz wiem czemu takiego oszusta trzymają jak Olszewski.
Izaak 2017-07-23 16:02
Robol 2017-07-23 16:35
Nie ,później prześlę link to o Misztalu a tamten o szefostwie protectora
Zostaw swoją opinię o PROTECTOR - ochrona osób i mienia - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROTECTOR - ochrona osób i mienia