PROTECTOR - ochrona osób i mienia

Poznań

Opinie o PROTECTOR - ochrona osób i mienia

fury 2015-03-04 14:34
I co marek, chcesz mi wmówić, że w protektorze przestrzegają takich aspektów jak należny Ci odpoczynek ? Załóżmy, że tak jest. Jeśli powiesz, że nie chcesz zmiany pod rząd, to nie dostaniesz. Ale w przypadku mojego miejsca pracy, zaraz szukali takiego, który będzie tyle robił; a wtedy już niedaleka droga do zakończenia przez Ciebie pracy, bo są "lepsi". Zdziwiłbyś się, jak wyglądały nasze grafiki. Płacą tak jak zawsze. Dwie przerwy. Jeśli nie wierzysz, proponuję w ramach eksperymentu się zatrudnić. Może i są placówki w których jest normalnie, bo to też kwestia dowództwa, ale ja pracowałem w takiej, a nie innej i dobrego zdania nie mam.
swietnie 2015-07-17 23:39
chcialem sie zatrudnic w tej firmie-wyslano mnie na obiekt abym porozmawial z szefem ochrony-- i tu lipa-stwierdzil iz niema czasu poprawiac grafifiku-chcialem dorobic do emerytyry-mam stara licencie --pozwolenie na bron- 19 lat w polici0 oficer sledczy-moge isc wszedzie lecz spodobala mi sie rozmowa z mlodym kordynatorem spoko gosc- a tu stary dziadek siedzi na monitoringu i niechce mu sie poprawic grafiku w polowie miesiaca==bylem zawiedziony postawa-a potrzebowali do pracy
POLAK POTRAFI 2016-02-03 13:00
PRACOWAŁEM W PROTECTOR W SKIERNIEWICACH NA OBIEKCJE SZKODA SŁÓW
sprawiedliwi 2016-03-15 16:04
dlacego 10 każdego miesiąca przed firmą takie kolejki za wypłatą?
Piotr 2016-04-10 19:51
Szkoda gadac
Piotr 2016-04-28 15:10
Ludzie pracują na czarno w tej firmie czyli u podwykonawcy B2B grupa prorektora tylko umów brak ,kasa do ręki omijają US i tyle obiekty Sądy ,Prokuratury itd. Nikt tego nie zauważa z Wymiaru Sprawiedliwości byle było tanio n przetargu ...
gango 2016-05-10 11:40
Tomek ale ty masz umowe:)
Borys 2016-06-06 23:51
Praca jak praca. Warunki jakie są na takie się godzisz, nikt nikomu na siłę nie każe się zatrudniać. Jak dla mnie jest dobrze, pieniądze terminowo i takie na jakie sobie ustalisz. Kadra przełożonych jest ok i dobrze się pracuję. Nie zauważyłem tutaj nic czego nie ma w innych firmach. Atmosfera gra, jak chcesz godziny to szefostwo pomoże i załatwi, starają się i to się chwali.
szakal 2016-06-18 11:12
Borys o jakim miescie piszesz ze jest ok?
mala 2016-06-20 19:09
Protektor firma do dupy mój mąż pracował tam w Gdyni 3 miesiące i do dzisiaj nie ma wypłaty co za firma złodziejska UWAGA NA TĄ ZŁODZIEJSKĄ FIRMĘ
hhhhh 2016-06-25 14:30
mała twój męzunio dobrze naodpierdalał i nie dostał kasy
Kros 2016-07-02 21:41
Powiem wam szczerze pracowałem w jednej bardzo dużej firmie z branży ochroniarskiej i tam dostałem po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stale o coś się czepiali kara za karą ze stawki 7.5 dostawałem około 6.3 polityka zbijania stawki ze niby coś źle robisz.
Zmieniłem firmę na Protector kasa gra kierownik bardzo fajny gosciu spora wiedza dobre podejscie nie czepia się o rzeczy z kosmosu!!!.
Dla mnie praca w Łódzkim Protectorze jest ok.
Kros 2016-07-02 21:42
Dla mnie praca w Łódzkim Protectorze jest ok.
on 2016-07-06 22:35
racja wszędzie dobrze gdzie nas.... a faktem jest ze ochrona to praca do bani
italy 2016-08-29 16:56
wypłaty nadal tylko w biurze?
Ker 2016-10-04 12:30
Pracuję w Protectorze (Poznań) od dłuższego czasu, pieniądze zawsze na czas, grafik na luzie - tyle ile chcesz godzin, tylko dostaniesz (( Ale to już jest zależne od obiektu!! )) stawka między 7,50-8,50 za godzinę. W porządku ekipa na obiekcie jak i w biurze, serdecznie polecam!
wnyko 2016-10-08 13:27
jaką nagrodę oferuje pracownikom protector? zachęcanie z głupim uśmieszkiem do robienia zakpów w chacie polskiej czy też piotrze pawle. kto nie robi tam zakupów albo robi za małe jest pomiatany. niektórzy młodzi rzeczywiście dają się w to wkręcić i nie dość że robią zakupy to sie jeszcze podlizują kasjerkom podrywają je a każda normalna firma ochroniarska tego zabrania. firma robi łaske ze wogole pozwala pracowac. galeria kiekrz zerwała kontrakt z protectorem bo oszukiwał pracowników a szkoleniowiec kradł z magazynu na kamerach
wer 2016-10-08 20:33
no właśnie ja też uważam że dorobić sobie spokojnie można
Kizu 2016-10-24 13:04
Ciekawe Panowie jak będą płacić stawki po 1 stycznia 2017 r ? Czy Poznań się wypnie na ustawę o płacy minimalnej tzn, stawkę ... bo powie ,że klient nie zapłacił tyle i nie mają z czego nam zapłacić ... jak oni to rozwiążą ...???
Media Markt Poznań M1 2016-11-11 10:13
firma nie daj sie zatrudniaja przewaznie ukraincow stawki pozal sie jezu ponadto pracujesz bez umowy jak sie prosisz o umowe to cie zbywają potem okazuje sie ze nie pracujesz w protectorzte tylko w b2b co najlepsze firma z lodzi ktora nie istnieje bo sprawdzalem zero skladek brak podatku kompletne dno!
agent00007 2016-12-21 15:48
Ludzie . Widzę, że mają w tej gów....nej firmie mnóstwo trolli internetowych. Jak można płacić pracownikom po 7- 8 zł jak na Urzędy Skarbowe w woj. łódzkim dali stawkę uwaga 8.30 zł netto i to przy pracownikach kwalifikowanych !!!
Z tego trzeba opłacić pensje pracowników, podatki, ubezpieczenia zdrowotne, do tego dochodzą koszty obsługi obiektu ( umundurowanie, środki przymusu, telefony itd ) oraz zyska firmy. To są jaja. Płacą pod stołem albo oszukują na kasie . Takie są relacje pracowników.
Kolejny przykład : Sąd Rejonowy w Zgierzu.
Warunek : umowy o pracę oraz kwalifikacje ( dla zatrudnionych tam ochroniarzy) Usługa od stycznia 2017 , nowe kwoty minimalne już obowiązują. Koszt pracownika to około 17 zł netto ( pensja + podatki)
Firemka daje 15,50 w tym jest liczone codzienne inkaso. PIP i inne służby już się za to biorą .
Dawać trolle nie jest to prawdą ?
heh 2016-12-30 14:55
Robilem w protectorze 4 lata zwykle dno i muł nie polecam szkoda slow na tych spychologow i obiecajkow zasranych
Pacowajek 2017-01-05 18:25
Rynak ochrony nauczył mnie że wszędzie jest niewesoło. Przerobiłem dużo firm i trafiłem na pracę w protectorze. Początkowo dostałem tyle co wszędzie i nie planowałem tutaj jakieś długiej kariery. Ale podejście kadry szefostwa jest naprawdę dobre i fachowe. Ci ludzie znają realia i umieją docenić i uszanować pracownika. Serio każdy obiecuje że się poprawi, ale ci ludzie obiecali i dali mi oczekiwaną umowe o pracę i naprawdę godne i normalne warunki. Nie wiem jak tam oni pracują w poznaniu ale w Łodzi szefostwo i firma jest super.
jaradami 2017-01-08 03:34
Kolego, szefie/kierowniku/koordynatorze/najemco. Weź się kurna nie ośmieszaj. Ludzie słyszycie ? Wszyscy do Protectorca ! Najlepsza uczciwa firma w Polsce. Człowieku, kasa pod stołem, oszustwa i korupcja. Może niejaki dyrektor pewnego Sadu w pewnym mieście w centrum Polski pan M.G coś kiedyś wyśpiewa na ten temat przed cebeakami. Jak pewne instytucje wezmą się na poważnie za tę firmę to ..... :)))))
Adam 2017-01-16 17:32
Witam. Pracowałem w firmie protector. Firma jest bardzo dobra i wypłacalna co do grosza. Zatrudniłem się w 31.12.2015 przepracowałem tam około 8 miesięcy i się zwolniłem,i po dwóch miesiącach zadzwoniłem do kierownika z zapytaniem czy by mnie znów nie przyjął i przyjął mnie.Zaraz się zwolniłem i żałuje tej decyzji do dziś. Jak bym wiedział ze zatrudnią mnie kolejny raz to bym zadzwonił i już bym tego samego błędu nie popełnił,bo firma jest solidna i wypłacalna i mimo tego że jest daleko od Skierniewic to kontakt z księgowością jest bardzo dobry.Jak pracować w firmie ochroniarskiej to tylko protector.Adam.K
Adam 2017-01-16 17:35
Pracowałem w firmie protector firma jest bardzo dobra i wypłacalna
Talent 2017-01-19 22:15
Pracuje w protectorze w jednym z urzędów skarbowych w Łodzi już ponad rok i oby wygrali dalej przetarg bo już dawno nie miałem takiego komfortu pracy. Wszystko co potrzebujesz masz ciszę spokój kasa ok.
Dyrektorze i koordynatorze widzimy jak tyracie odpoczynku trochę!!!
Adam KJ 2017-02-02 23:10
Ja pracowałem w tej firmie w jednej z Prokuratur w Łodzi. Nie mam kwalifikacji. Stawka - 4 zł, dobrze, że na rękę. Ale dostałem "luźną" propozycje niepodpisywania umowy :)
D. 67 2017-02-02 23:35
Witam. Mój znajomy pracował w pewnej instytucji jako pracownik ochrony w jednej z dużych firm ochroniarskich. Po przetargu, który wygrał Protector pojawił się jakiś chłopiec od nich w celu namówienia załogi do przejęcia do nich. Miał przygotowaną listę osób do przejęcia, pewnie po konsultacjach z kierownictwem instytucji. Z uwagi na fakt, że wymogiem była umowa o pracę oraz kwalifikacje a firma P. wygrała przetarg za około 15 zł ( od 2017 koszt pracownika to chyba ponad 17 bez zysku firmy ) znajomy zadał pytanie z kim będzie miał podpisaną umowę ( wiadomo o co chodzi... ) oraz jak mają zamiar zapłacić minimalną stawkę przy tym co podali w przetargu. Chłopiec zapewniał, że wszystko będzie ok. Jak nadszedł czas zmiany firmy, mojego znajomego nie było już na liście. Tyle w temacie. Pozdrawiam gorąco fanów firmy P :)
SB,UB 2017-02-08 11:36
słuchaj funkcjonariuszu SB dobrze wiemy ze jesteś załamany iż nikt z firmy P nie chciał z Tobą rozmawiać czasy UB SB MILICJI mineły już dawno ciesz się że masz emeryture.
Koledzy z urzędu :)
Zgierz 2017-02-08 15:14
Magnum hahahaha brak na chleb?
Zając 2017-02-16 13:08
Słaba firma. Kombinatorzy. Ale niech każdy się przekona osobiście.
natam 2017-02-18 06:33
Najlepszy jest ten świnski, mały blondyn koordynatorek z łodzi. Zwolnil mojego kolegę a ten nic o tym nie wiedział.
Gruby Benek 2017-02-18 21:50
Ja myślę, że jak dojebi..ą im kontrole z pipu, skarbówki, zusu itd, to będą leżeć i kwiczeć. Z tego co się słyszy tu i tam to tylko kwestia czasu. Już parę firm się przejechało w podobny sposób wcześniej.
Znawca branży 2017-02-18 22:19
Dokładnie. Pamiętam jak kiedyś Tutor wygrywał dosłownie wszystko niskimi stawkami. Dziś to jest cień tamtej firmy. Wszystko do czasu. Koordynatorom P życzę wszystkiego dobrego. Ale pamiętajcie jesteście tylko najemnikami. Dzisiaj jesteście, jutro nikt o was nie będzie pamiętał.
Karate 2017-02-20 14:24
To samo Argus z Sochaczewa . Jak ich dojechali to ze stawek 11-12 zł a wcześniej 5-6 wskoczyli na 19 . Można ? :)
Pis 2017-02-23 11:29
PROTECTOR jest bardzo dobrą firmą ochroniarską pracowałem w Skierniewicach na konstytucji 3 maja i na hotelu.
B-9 2017-03-05 22:02
Święta prawda robota w protectorze narazie jest ok przejeli nas po magnum normalni ludzie normalna firma koordynator świni nie przypomina sympatyczny gościu ale jak będzie dalej zobaczymy.
Polon 2017-03-08 21:04
Masz rację też pracuje w protectorze na ZUS w Łodzi i sobie chwalę robotę kasę 11na rękę przełożony też ok a te wpisy o przekretach itd mam w tyłku niech robią co chcą ja wiem jedno: JA MAM DOBRZE!!!!. A te pare wpisów to konkurencja zasrana co pada wypisuje
Jajo 2017-03-09 23:12
90 % negatywnych opinii. Resztę ( tych pozytywnych) piszą sami koordynatorzy i inni pracownicy Protektora. Chłopaki mają prace domowe hahaha.
Kons. 2017-03-10 23:12
11 na rękę mówisz ? Na Zusie? Sprawdź za ile ta firma wygrała tam przetarg . A potem policz. Na spokojnie. Albo masz 2 grupę albo jesteś koordynatorem co pisze brednie. Fajnie się bawita chłopaki.
Solid 2017-03-14 15:41
Koordynatorzy P szaleją . Sami sobie odpisują . Co tu się w ogóle dzieje :D
Alicja 2017-03-23 12:34
Myślicie o pracy w PROTECTOR - ochrona osób i mienia? Warto zapoznać się ze stroną internetową firmy, gdzie znajduje się więcej informacji http://grupaprotector.pl/praca/
Detektyw 2017-03-23 14:01
Myślimy o pracy . I tak się zastanawiamy . Firma w której obecnie pracuje brała udział niedawno w przetargu na Urzędy Skarbowe w woj. łódzkim. Wymagania - UMOWA O PRACĘ oraz KWALIFIKACJE dla pracowników !!! Przy osobach po 50 roku życia koszt jednej godziny pracy to 17, 27 zł . Jest to sam koszt pracownika. Bez kosztów obsługi obiektu oraz marży/zarobku dla firmy. Zamawiający przeznaczył około 20 zl netto/ h a więc przyzwoita stawka, zgodna z wymaganiami ( środki przymusu itp) Wszystkie normalne firmy, które tam wystartowały ( w tym nasza ) dały kwoty powyżej 17 zł. Jedynie firma P wyskoczyła z 13, 60 !!!! Ja się pytam jak . 100 kwalifikowanych inwalidów ?, czy może nie dajemy umów, a może nie płacimy składek ? Będzie się działo oj będzie :)
Psiur 2017-03-27 22:20
Hahahaha
ZUS 2017-04-07 19:42
heehhe jeszcze chwilka i nie będzie hahaha
Aldi 2017-04-14 15:04
Widzę, że kasowane są na tym forum linki do niewygodnych dla Protectora artykułów. Ciekawe czy ma to związek z krążącymi w "środowisku " informacjami, jakoby nad firmą zbierały się czarne chmury.
Super ;-) 2017-04-23 10:30
pracowałem w protector i było ok.Pozdrawiam (Pana( usunięte przez administratora )O naprawdę firma jest ok. ;-)
OBSERWATOR I SŁUCHACZ 2017-04-23 10:40
Witam,firma ochroniarska PROTECTOR jest firmą dobrą.Słyszałem,że w Skierniewicach stracą obiekt urząd skarbowy i nowa firma przejmie skarbowy Konsalnet.PROTECTOR powinien zwolnić 1lub 3 osoby ponieważ ponieważ.Pozdrawiam PROTECTOR
Ciekawe 2017-04-23 13:02
Czyli są jakieś szare myszki w Skierniewicach na obiektach?
Zostaw swoją opinię o PROTECTOR - ochrona osób i mienia - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROTECTOR - ochrona osób i mienia