PROTECTOR - ochrona osób i mienia

Poznań

Opinie o PROTECTOR - ochrona osób i mienia

Media Markt Poznań M1 2016-11-11 10:13
firma nie daj sie zatrudniaja przewaznie ukraincow stawki pozal sie jezu ponadto pracujesz bez umowy jak sie prosisz o umowe to cie zbywają potem okazuje sie ze nie pracujesz w protectorzte tylko w b2b co najlepsze firma z lodzi ktora nie istnieje bo sprawdzalem zero skladek brak podatku kompletne dno!
agent00007 2016-12-21 15:48
Ludzie . Widzę, że mają w tej gów....nej firmie mnóstwo trolli internetowych. Jak można płacić pracownikom po 7- 8 zł jak na Urzędy Skarbowe w woj. łódzkim dali stawkę uwaga 8.30 zł netto i to przy pracownikach kwalifikowanych !!!
Z tego trzeba opłacić pensje pracowników, podatki, ubezpieczenia zdrowotne, do tego dochodzą koszty obsługi obiektu ( umundurowanie, środki przymusu, telefony itd ) oraz zyska firmy. To są jaja. Płacą pod stołem albo oszukują na kasie . Takie są relacje pracowników.
Kolejny przykład : Sąd Rejonowy w Zgierzu.
Warunek : umowy o pracę oraz kwalifikacje ( dla zatrudnionych tam ochroniarzy) Usługa od stycznia 2017 , nowe kwoty minimalne już obowiązują. Koszt pracownika to około 17 zł netto ( pensja + podatki)
Firemka daje 15,50 w tym jest liczone codzienne inkaso. PIP i inne służby już się za to biorą .
Dawać trolle nie jest to prawdą ?
heh 2016-12-30 14:55
Robilem w protectorze 4 lata zwykle dno i muł nie polecam szkoda slow na tych spychologow i obiecajkow zasranych
Pacowajek 2017-01-05 18:25
Rynak ochrony nauczył mnie że wszędzie jest niewesoło. Przerobiłem dużo firm i trafiłem na pracę w protectorze. Początkowo dostałem tyle co wszędzie i nie planowałem tutaj jakieś długiej kariery. Ale podejście kadry szefostwa jest naprawdę dobre i fachowe. Ci ludzie znają realia i umieją docenić i uszanować pracownika. Serio każdy obiecuje że się poprawi, ale ci ludzie obiecali i dali mi oczekiwaną umowe o pracę i naprawdę godne i normalne warunki. Nie wiem jak tam oni pracują w poznaniu ale w Łodzi szefostwo i firma jest super.
jaradami 2017-01-08 03:34
Kolego, szefie/kierowniku/koordynatorze/najemco. Weź się kurna nie ośmieszaj. Ludzie słyszycie ? Wszyscy do Protectorca ! Najlepsza uczciwa firma w Polsce. Człowieku, kasa pod stołem, oszustwa i korupcja. Może niejaki dyrektor pewnego Sadu w pewnym mieście w centrum Polski pan M.G coś kiedyś wyśpiewa na ten temat przed cebeakami. Jak pewne instytucje wezmą się na poważnie za tę firmę to ..... :)))))
Adam 2017-01-16 17:32
Witam. Pracowałem w firmie protector. Firma jest bardzo dobra i wypłacalna co do grosza. Zatrudniłem się w 31.12.2015 przepracowałem tam około 8 miesięcy i się zwolniłem,i po dwóch miesiącach zadzwoniłem do kierownika z zapytaniem czy by mnie znów nie przyjął i przyjął mnie.Zaraz się zwolniłem i żałuje tej decyzji do dziś. Jak bym wiedział ze zatrudnią mnie kolejny raz to bym zadzwonił i już bym tego samego błędu nie popełnił,bo firma jest solidna i wypłacalna i mimo tego że jest daleko od Skierniewic to kontakt z księgowością jest bardzo dobry.Jak pracować w firmie ochroniarskiej to tylko protector.Adam.K
Adam 2017-01-16 17:35
Pracowałem w firmie protector firma jest bardzo dobra i wypłacalna
Talent 2017-01-19 22:15
Pracuje w protectorze w jednym z urzędów skarbowych w Łodzi już ponad rok i oby wygrali dalej przetarg bo już dawno nie miałem takiego komfortu pracy. Wszystko co potrzebujesz masz ciszę spokój kasa ok.
Dyrektorze i koordynatorze widzimy jak tyracie odpoczynku trochę!!!
Adam KJ 2017-02-02 23:10
Ja pracowałem w tej firmie w jednej z Prokuratur w Łodzi. Nie mam kwalifikacji. Stawka - 4 zł, dobrze, że na rękę. Ale dostałem "luźną" propozycje niepodpisywania umowy :)
D. 67 2017-02-02 23:35
Witam. Mój znajomy pracował w pewnej instytucji jako pracownik ochrony w jednej z dużych firm ochroniarskich. Po przetargu, który wygrał Protector pojawił się jakiś chłopiec od nich w celu namówienia załogi do przejęcia do nich. Miał przygotowaną listę osób do przejęcia, pewnie po konsultacjach z kierownictwem instytucji. Z uwagi na fakt, że wymogiem była umowa o pracę oraz kwalifikacje a firma P. wygrała przetarg za około 15 zł ( od 2017 koszt pracownika to chyba ponad 17 bez zysku firmy ) znajomy zadał pytanie z kim będzie miał podpisaną umowę ( wiadomo o co chodzi... ) oraz jak mają zamiar zapłacić minimalną stawkę przy tym co podali w przetargu. Chłopiec zapewniał, że wszystko będzie ok. Jak nadszedł czas zmiany firmy, mojego znajomego nie było już na liście. Tyle w temacie. Pozdrawiam gorąco fanów firmy P :)
SB,UB 2017-02-08 11:36
słuchaj funkcjonariuszu SB dobrze wiemy ze jesteś załamany iż nikt z firmy P nie chciał z Tobą rozmawiać czasy UB SB MILICJI mineły już dawno ciesz się że masz emeryture.
Koledzy z urzędu :)
Zgierz 2017-02-08 15:14
Magnum hahahaha brak na chleb?
Zając 2017-02-16 13:08
Słaba firma. Kombinatorzy. Ale niech każdy się przekona osobiście.
natam 2017-02-18 06:33
Najlepszy jest ten świnski, mały blondyn koordynatorek z łodzi. Zwolnil mojego kolegę a ten nic o tym nie wiedział.
Gruby Benek 2017-02-18 21:50
Ja myślę, że jak dojebi..ą im kontrole z pipu, skarbówki, zusu itd, to będą leżeć i kwiczeć. Z tego co się słyszy tu i tam to tylko kwestia czasu. Już parę firm się przejechało w podobny sposób wcześniej.
Znawca branży 2017-02-18 22:19
Dokładnie. Pamiętam jak kiedyś Tutor wygrywał dosłownie wszystko niskimi stawkami. Dziś to jest cień tamtej firmy. Wszystko do czasu. Koordynatorom P życzę wszystkiego dobrego. Ale pamiętajcie jesteście tylko najemnikami. Dzisiaj jesteście, jutro nikt o was nie będzie pamiętał.
Karate 2017-02-20 14:24
To samo Argus z Sochaczewa . Jak ich dojechali to ze stawek 11-12 zł a wcześniej 5-6 wskoczyli na 19 . Można ? :)
Pis 2017-02-23 11:29
PROTECTOR jest bardzo dobrą firmą ochroniarską pracowałem w Skierniewicach na konstytucji 3 maja i na hotelu.
B-9 2017-03-05 22:02
Święta prawda robota w protectorze narazie jest ok przejeli nas po magnum normalni ludzie normalna firma koordynator świni nie przypomina sympatyczny gościu ale jak będzie dalej zobaczymy.
Polon 2017-03-08 21:04
Masz rację też pracuje w protectorze na ZUS w Łodzi i sobie chwalę robotę kasę 11na rękę przełożony też ok a te wpisy o przekretach itd mam w tyłku niech robią co chcą ja wiem jedno: JA MAM DOBRZE!!!!. A te pare wpisów to konkurencja zasrana co pada wypisuje
Jajo 2017-03-09 23:12
90 % negatywnych opinii. Resztę ( tych pozytywnych) piszą sami koordynatorzy i inni pracownicy Protektora. Chłopaki mają prace domowe hahaha.
Kons. 2017-03-10 23:12
11 na rękę mówisz ? Na Zusie? Sprawdź za ile ta firma wygrała tam przetarg . A potem policz. Na spokojnie. Albo masz 2 grupę albo jesteś koordynatorem co pisze brednie. Fajnie się bawita chłopaki.
Solid 2017-03-14 15:41
Koordynatorzy P szaleją . Sami sobie odpisują . Co tu się w ogóle dzieje :D
Alicja 2017-03-23 12:34
Myślicie o pracy w PROTECTOR - ochrona osób i mienia? Warto zapoznać się ze stroną internetową firmy, gdzie znajduje się więcej informacji http://grupaprotector.pl/praca/
Detektyw 2017-03-23 14:01
Myślimy o pracy . I tak się zastanawiamy . Firma w której obecnie pracuje brała udział niedawno w przetargu na Urzędy Skarbowe w woj. łódzkim. Wymagania - UMOWA O PRACĘ oraz KWALIFIKACJE dla pracowników !!! Przy osobach po 50 roku życia koszt jednej godziny pracy to 17, 27 zł . Jest to sam koszt pracownika. Bez kosztów obsługi obiektu oraz marży/zarobku dla firmy. Zamawiający przeznaczył około 20 zl netto/ h a więc przyzwoita stawka, zgodna z wymaganiami ( środki przymusu itp) Wszystkie normalne firmy, które tam wystartowały ( w tym nasza ) dały kwoty powyżej 17 zł. Jedynie firma P wyskoczyła z 13, 60 !!!! Ja się pytam jak . 100 kwalifikowanych inwalidów ?, czy może nie dajemy umów, a może nie płacimy składek ? Będzie się działo oj będzie :)
Psiur 2017-03-27 22:20
Hahahaha
ZUS 2017-04-07 19:42
heehhe jeszcze chwilka i nie będzie hahaha
Aldi 2017-04-14 15:04
Widzę, że kasowane są na tym forum linki do niewygodnych dla Protectora artykułów. Ciekawe czy ma to związek z krążącymi w "środowisku " informacjami, jakoby nad firmą zbierały się czarne chmury.
Super ;-) 2017-04-23 10:30
pracowałem w protector i było ok.Pozdrawiam (Pana( usunięte przez administratora )O naprawdę firma jest ok. ;-)
OBSERWATOR I SŁUCHACZ 2017-04-23 10:40
Witam,firma ochroniarska PROTECTOR jest firmą dobrą.Słyszałem,że w Skierniewicach stracą obiekt urząd skarbowy i nowa firma przejmie skarbowy Konsalnet.PROTECTOR powinien zwolnić 1lub 3 osoby ponieważ ponieważ.Pozdrawiam PROTECTOR
Ciekawe 2017-04-23 13:02
Czyli są jakieś szare myszki w Skierniewicach na obiektach?
Legenda 2017-04-28 12:44
Do wszystkich pracowników tej i podobnych firm. Sprawdzajcie w ZUSie czy macie płacone wszystkie składki zdrowotne emerytalne itd. Ze względu na pewne możliwości obchodzenia prawa w tym zakresie, z czego korzystają podobne firmy, później można już nic nie odzyskać ( odpowiednio się zabezpieczają )
Przez różne łańcuszki firm odpowiedzialność jest rozmywana i właściciele czują się bezkarni.
Jeśli firma wygrywa przetarg za 11-13 zł przy kosztach pracy powyżej 15 to wiadomo, że coś jest nie tak. Na szczęście zaczynają się już kontrole w tym zakresie. Jest artykuł w Rzeczpospolite ( 27 .042017 - ZUS wypowiada umowę ochronie)j, jak po takiej interwencji została rozwiązana umowa z pewną firmą ochroniarską, która działała w ten sposób. Teraz już tylko PIP, ZUS i naliczanie zaległych składek.
Składek tych pracownicy mogą już nie odzyskać . Także sprawdzajcie dopóki nie jest za późno.
Ona 2017-05-16 20:46
Akurat oni czują sie bezkarnie nawet jak karę zapłacą to sa do przodu
Jak 2017-05-16 22:57
Ludzie ja mam to gdzieś czy firmę atakuje PIP czy ZUS PÓKI płacą to pracuje.
Tekla 2017-05-17 08:41
Podobno w Vigorze, czyli firmie mocno powiązanej z Protectorem ( w przetargach zawsze startują jako konsorcjum ) rozpoczęła się kontrola z Państwowej Inspekcji Pracy
Mar 2017-05-17 23:49
Ty gościu to chyba jakiś czubek jesteś co kogo obchodzi ze jakaś tam firma vigor ma pip. Ty jakiś rozzalony jesteś albo Cię wyje..... z roboty albo masz zdrowo nasrane..
Protector nie opłaca składek udciwie.!!!!!!!!!!!!! 2017-05-19 15:50
Witam,pracowałem w PROTECTOR i za 10 miesięcy pracy dostałem zwrot 11,85
Protector nie opłaca składek udciwie.!!!!!!!!!!!!! 2017-05-19 15:52
A zarabiałem po 1,500 zł
Uss Zus 2017-05-19 23:14
Kolego . Jesteś pracownikiem i pajacujesz. Dobrze wiesz co to oznacza i kogo to obchodzi. Obchodzi to setki oszukanych na skladkach ludzi oraz Skarb Państwa. Dajcie już spokój smutni panowie z P i V tylko się ośmieszacie.
Alna 2017-05-19 23:22
Ja słyszałem ze tego typu firmy działają trochę jak piramida finansowa. Wygrywają za bandyckie stawki przetargi a później pensje i zobowiązania z jednego kontraktu pokrywają z wpływów z kolejnego itd itp dlatego muszą cały czas wygrywać nowe przetargi i pewnie stąd te stawki które tam proponują. No przecież aż tylu niepełnosprawnych w Polsce nie ma a w dodatku to teraz " towar " deficytowy.
Trzeba się tym zająć 2017-05-20 09:24
W Skierniewicach jest osoba która pracuje na dwóch obiektach czy to jest normalne??
Ta osoba jest nie wydajna w dzień ledwo się trzyma na nogach ze zmęczenia a w nocy śpi.Wychodzi mu 480 godz w miesiącu plus jakieś nadgodziny w domu jest gościem.
Dlaczego firma pozwala mu tak pracować brać kasę za nić ??? Podsumujemy ma obiekty na urzędzie skarbowym i konstytucji 3 maja w SKIERNIEWICACH
Sędzia 2017-05-20 09:30
To samo w Sądzie w Zgierzu. Ludzie ściągani z innych obiektów często prosto z dyżuru idą na kolejny. Ledwo stoją na nogach. Patologia nie ochrona.
Waldek 2017-05-20 16:23
No szkoda żeby jeszcze nie płacili. Ale sprawdź czy nasz odprowadzanie składki ZUS i zdrowotne. Bardzo proste do zrobienia. Ale w sumie chyba nie musisz bo pachniesz koordynatorem P. To ich słynne hasła.
Pracownik protectora 2017-05-20 16:33
Mam pytanie pracuje w PROTECTOR w SKIERNIEWICACH umowę mam z firmą B2B a identyfikator mam na PROTECTOR o co tu chodzi ???? I mam na umowie,że zarabiam 60 zł miesięcznie a na rękę mam dużo dużo więcej.Znajdę lepszą prace w ochronie i uciekam z tond !!!!!!!!!!!!!!!
Adam 2017-05-20 16:39
Ludzie jak wam nie pasuje praca w protector to się zwolnijcie.A nie szukacie problemów i robicie sensacje.
Ela 2017-05-20 22:50
Słuchaj. Udaj się z tą umową do inspekcji pracy lub zus. Oni Ci pomogą. To jest po prostu oszustwo i trzeba to tępić nie tylko w protektorze.
Anty UB 2017-05-20 22:57
Kolego hipokryto. Wpisz sobie w wujku google hasło np "kto ograł polskie kasyna".
Tam są opisane początki firmy, potem oczywiście nastąpiły zmiany właścicielskie itp ale do tej pory w logo jest słynny rok 91 :) . A teraz zamilcz.
Adi 2017-05-21 10:20
Panowie jesteście gorzej niż baby.Jeżeli nie pasuje wam praca w protector to dlaczego się nie zwolnicie?? nie będziecie mieli na chleb to zmienicie zawód na zbieranie butelek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
uuuuuu 2017-05-22 09:57
Ale ty jesteś czub totalny wez sciśnij poslady i won
Adi 2017-05-23 16:17
Ty? uuuuuuuuuuu czub to cię zrobił.Haha
Zostaw swoją opinię o PROTECTOR - ochrona osób i mienia - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROTECTOR - ochrona osób i mienia