PROTECTOR - ochrona osób i mienia

Poznań

Opinie o PROTECTOR - ochrona osób i mienia

Grzesiu 2009-02-02 12:55:35
Robie w Poznaniu w Juwentusie, jak jest w Protektorze, slyszalem same dobre rzeczy, że dobra kasa?? Napisz coś więcej kolego
anonim 2009-02-02 13:12:31
Słowa kojarzące się z PROTECTOR - ochrona osób i mienia (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako średni.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są do wytrzymania.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 7-8 zł netto/h
Najbardziej nie podobało mi się w PROTECTOR - ochrona osób i mienia:
ilość godzin pracy na jeden dzień ( dochodziło 12-14h)
Grzegorz 2009-02-02 13:39:40
dzięki za szybka odpowiedz. Jutro do was ide na rozmowę wlaśnie dzwonilem i umówilem się na spotkanie. Na jakim obiekcie robisz , może będziemy robić razem Hey
jajku 2009-02-27 17:02:08
Grzegorz, jak praca sie układa?
esta 2009-06-22 18:43:23
jest ok
lkio 2010-02-12 22:41:59
kiepsko pseudo kryzys ale góra ma siano tylko nie my
Barbara 2012-02-02 16:03:16
[b]Wielka Akcja – Weryfikacja !!![/b]
Sprawdzamy jak się w branży pracuje, gdzie można zarobić, a gdzie nie!
Opiniujemy Agencje Ochrony i monitorujemy rynek regionalny ! Polecamy miejsca pracy !
Pytasz po co ?
Aby urzeczywistnić realia jakie w zawodzie ochroniarza panują, aby ostrzec innych przed porażką, aby pomóc tym co są w potrzebie.
Budujemy Prawdę.
Dołącz do nas weź udział w naszej sondzie, oddaj głos w ankiecie, z opiniuj swoją Agencję.
[usunięte przez administratora]
papcio 2012-03-13 21:53:26
Pracuję w Protectorze. Jest ok. Wymagania duże, ludzi na obiektach coraz mniej.Po pracy w innych firmach mam porównanie. Tu jest utrzymana \\\"wyższa półka\\\". Kontrolni jak przyjeżdżają na obiekt zwracają uwagę na wszystko i[usunięte przez administratora]możesz dostać nawet za krzywo zawiązany krawat. Ale widać że sie starają aby ludzie wyglądali ok. Siano zawsze o czasie i to najważniejsze
miras 2013-02-07 15:51:17
pozdrawiam najlepszego ochroniarza w tej zacnej firmie, który pracuje za 5 zł/h netto i marzy o zostaniu informatykiem
Ktoś 2013-10-23 10:24:18
Praca na umowy śmieciowe (usunięte przez administratora) Brak zakresu obowiązków, trzeba być cieciem od wszystkiego. Firma opiera się na przedpotopowym 20 letnim sprzęcie, zero profesjonalizmu tylko kilku ,,ochroniarzy" ma licencję.
anomim 2013-12-09 14:22:08
jak piszecie o firmach to piszcie o którym Protectorze przez C czy Protektorze przez K piszecie. Pracowałem w Protectorze i nie narzekam. kasa na czas, normalne podejście do ludzi, grafik ustalasz z szefem na obiekcie (ponieważ się uczyłem szli mi na rękę). Kadra jest ok. Zawsze się znajdzie ktoś kto nie pasuje ale to nie mój problem.
jaro 2014-05-11 15:00:57
pracuje w protectorze w gdyni i powiem tak jest ok stawka ok kasa na czas elastyczny grafik zer stresu
kibol 2014-07-01 12:13:56
robie tu kilka miesiecy. kasa ZAWSZE na czas(nie najwyzsza) ale jest. podejmujac robote wiedzialem za ile wiec pretensje musze zostawic sobie. Godziny słuzby w obiekcie-DUZO ale elastiko.jak dogadasz sie z kolegami, co do wolnego, wyjscia wczesniej, czy wogole ulozenia grafiku-zalatwisz bez problemu.Umowa? Chcesz zlecenie(uczen np) masz zlecenie,chcesz o prace,masz o prace. Maja duze wymagania, ale to akurat o nich dobrze swiadczy,łachmyty u nich nie pracuja. Powiem tak jezeli chodzi o agencjie ochrony to wybijaja sie na tle innych. tak zakoncze.pzdr
Kordek 2014-08-23 13:10:56
Protector? nie dzięki, nigdy więcej.. to słyszę od każdego pracownika który u nich pracował czy to miesiąc czy rok i dłużej.. Kasa może i była na czas ale nie zawsze się zgadzała! a gdy starałeś się o podwyżkę to zapomnij wyśmieja Cię.. Góra i owszem wporządku przestrzegała wszysstkich zasad od papierkowych spraw po nawet ten krawat to prawda brak zastrzeżeń do nich lecz wszytsko co poniżej? niewiem jak w Poznaniu lecz na pomorzu kierownik czy w szczególności szef regionu na pomorzu to porażka.. Zastrasza cały czas Cię obgaduje za plecami i szuka tylko opcji by powiększyć swoje grono zwolnionych ludzi tak sie nie da pracować.. No ale cóż praca jak to praca nigdy nie może być kolorowo ale bez przesady.. Pozdrawiam
zawilec gajowy 2014-12-03 11:40:54
Protector? NIE POLECAM. Profesjonalizmu zero, liczy się wyłącznie dobro wspomnianej góry. A Ci co odwalają calą robotę są olewani. Pracują niemal dzień w dzień po 12 godzin, jak i nocki a nie zasługują na umowę o pracę! Zero wsparcia, notoryczna krytyka pracy na obiekcie. Ustawiają wg niezrozumiałych, a znanych wyłącznie sobie kryterium kierowników zmiany; którzy nie grzeszą kompetencją.
Ponadto biuro w Poznaniu to jest szczyt amatorstwa. Wiecznie wydzwaniają, bo nie mają takich danych, innych, gubią dokumenty, nie reagują na telefony (pracują chyba do 12), mają olbrzymi problem z załatwieniem podstawowej sprawy - 2 lata czekania na wlasny egzemplarz umowy (i to zlecenie!). Przecież jeśli mieliby choć odrobinę szacunku, załatwiliby to od ręki. Jasne, że jeśli obiekt jest oddalony od biura to może to zająć hm, powiedzmy nawet tydzien czy dwa. Ale umowa, to rzecz świeta. A pracownicy biura tworzą szereg problemów i barier. Wysyłanie pitów - to samo. To nie sa nawet pity tylko jakieś ścierwa, niejeden z pracowników miał w urzędzie problem z akceptacją takiego "dokumentu". Najlepsze, że sami wymagają! Taki dają przykład.
Świetni są też mistrzowie którzy przyjeżdzają z wypłatami. Manipulatorzy, kłamcy i obludnicy. Gwarantują Ci umowę o pracę, a potem zbywają z miesiąca na miesiąc. Rzeczywiscie kasa jest zawsze na czas - ale to czy się zgadza to już kwestia sporna. Nie szanują Twojego czasu wolnego ani trochę. Stawiają ultimatum, z dnia na dzień wymyślają sobie kuriozalne punkty regulaminu, który nie istnieje. Ugaduja się z placówką, którą chronią nie na pracownikow ochrony, a na niewolników do wszystkiego (zajęcia wykraczające poza obowiązki) za najniższą stawkę. Wiem jak jest w firmach ochroniarskich, ale tutaj to jest ewidentne przegięcie. Już wolę kasę z poślizgiem parę dni, ale pracując jak człowiek a nie woł.
tut 2014-12-07 17:29:10
W sobote bylem w Ozorkowie kolo Lodzi.Jest tam fajny pub Manhatan.Po polnocy zaczela sie roz pi erducha jakis miejscowych miesniakow z bramkarzami.Chyba oni albo szef lokalu wezwali do pomocy grupy interwencyjne wlasnie firmy Protektor.I ty nie moglem qyjsc ze zdziwienia.Przyjechaly 2 grupy,panowie wysiedli i patrzyli sie na bijatyke.Bramkarze staneli w waskim wejsciu i nie wpusczali do lokalu tych wczesniej wyrzuconych ozorkowskich miesniakow.Poszedl w ruch gaz i palki teleskopowe,a grypa interwencyjna tylko stala.Nie znam sie na zakresie obowiazkow,ale zdawalo mi sie ze najwyrazniej sie boja interweniowac.Czy tak powinna byc?Nawet jesli lokal jest oklejony w kolo Obiekt Monitorowany i Chroniony Protector.Bo jesli sie bali tp chyba powinni zmienic zaqod.
jakub 2015-02-05 13:39:36
Tak, pracuje się po 12h. Nie mówiąc o tym, że niemile patrzy się na pracownika jeśli odmawia brania takich zmian dzień w dzień. Uściślając, jeśli ktoś chce mieć jakiekolwiek życie prywatne to prędzej czy później będzie miał krótką piłkę, bowiem w tej firmie się tego nie uwzględnia. Zdarzają się przypadki, że pracuje się dłużej (pracowałem 13, 14h bo były jakieś imprezy w okolicy, a znałem takich, co robili dłużej). Wiadomo, że gorzej jest wtedy kiedy obiekt chroniony znajduje się w galerii, od której władzy uzależnione są wszystkie placówki.
Wild 2015-02-26 07:24:07
Do Tut.To nie poznanski protektor przyjechal.Taka sama firma o tej samej nazwie ma siedzibe bodajze w Sokolnikach. ☺
fury 2015-03-04 14:34:48
I co marek, chcesz mi wmówić, że w protektorze przestrzegają takich aspektów jak należny Ci odpoczynek ? Załóżmy, że tak jest. Jeśli powiesz, że nie chcesz zmiany pod rząd, to nie dostaniesz. Ale w przypadku mojego miejsca pracy, zaraz szukali takiego, który będzie tyle robił; a wtedy już niedaleka droga do zakończenia przez Ciebie pracy, bo są "lepsi". Zdziwiłbyś się, jak wyglądały nasze grafiki. Płacą tak jak zawsze. Dwie przerwy. Jeśli nie wierzysz, proponuję w ramach eksperymentu się zatrudnić. Może i są placówki w których jest normalnie, bo to też kwestia dowództwa, ale ja pracowałem w takiej, a nie innej i dobrego zdania nie mam.
swietnie 2015-07-17 23:39:28
chcialem sie zatrudnic w tej firmie-wyslano mnie na obiekt abym porozmawial z szefem ochrony-- i tu lipa-stwierdzil iz niema czasu poprawiac grafifiku-chcialem dorobic do emerytyry-mam stara licencie --pozwolenie na bron- 19 lat w polici0 oficer sledczy-moge isc wszedzie lecz spodobala mi sie rozmowa z mlodym kordynatorem spoko gosc- a tu stary dziadek siedzi na monitoringu i niechce mu sie poprawic grafiku w polowie miesiaca==bylem zawiedziony postawa-a potrzebowali do pracy
POLAK POTRAFI 2016-02-03 13:00:17
PRACOWAŁEM W PROTECTOR W SKIERNIEWICACH NA OBIEKCJE SZKODA SŁÓW
sprawiedliwi 2016-03-15 16:04:38
dlacego 10 każdego miesiąca przed firmą takie kolejki za wypłatą?
Piotr 2016-04-10 19:51:42
Szkoda gadac
Piotr 2016-04-28 15:10:29
Ludzie pracują na czarno w tej firmie czyli u podwykonawcy B2B grupa prorektora tylko umów brak ,kasa do ręki omijają US i tyle obiekty Sądy ,Prokuratury itd. Nikt tego nie zauważa z Wymiaru Sprawiedliwości byle było tanio n przetargu ...
gango 2016-05-10 11:40:16
Tomek ale ty masz umowe:)
Borys 2016-06-06 23:51:03
Praca jak praca. Warunki jakie są na takie się godzisz, nikt nikomu na siłę nie każe się zatrudniać. Jak dla mnie jest dobrze, pieniądze terminowo i takie na jakie sobie ustalisz. Kadra przełożonych jest ok i dobrze się pracuję. Nie zauważyłem tutaj nic czego nie ma w innych firmach. Atmosfera gra, jak chcesz godziny to szefostwo pomoże i załatwi, starają się i to się chwali.
szakal 2016-06-18 11:12:41
Borys o jakim miescie piszesz ze jest ok?
mala 2016-06-20 19:09:55
Protektor firma do dupy mój mąż pracował tam w Gdyni 3 miesiące i do dzisiaj nie ma wypłaty co za firma złodziejska UWAGA NA TĄ ZŁODZIEJSKĄ FIRMĘ
hhhhh 2016-06-25 14:30:16
mała twój męzunio dobrze naodpierdalał i nie dostał kasy
Kros 2016-07-02 21:41:17
Powiem wam szczerze pracowałem w jednej bardzo dużej firmie z branży ochroniarskiej i tam dostałem po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stale o coś się czepiali kara za karą ze stawki 7.5 dostawałem około 6.3 polityka zbijania stawki ze niby coś źle robisz.
Zmieniłem firmę na Protector kasa gra kierownik bardzo fajny gosciu spora wiedza dobre podejscie nie czepia się o rzeczy z kosmosu!!!.
Dla mnie praca w Łódzkim Protectorze jest ok.
Kros 2016-07-02 21:42:03
Dla mnie praca w Łódzkim Protectorze jest ok.
on 2016-07-06 22:35:44
racja wszędzie dobrze gdzie nas.... a faktem jest ze ochrona to praca do bani
italy 2016-08-29 16:56:30
wypłaty nadal tylko w biurze?
Ker 2016-10-04 12:30:52
Pracuję w Protectorze (Poznań) od dłuższego czasu, pieniądze zawsze na czas, grafik na luzie - tyle ile chcesz godzin, tylko dostaniesz (( Ale to już jest zależne od obiektu!! )) stawka między 7,50-8,50 za godzinę. W porządku ekipa na obiekcie jak i w biurze, serdecznie polecam!
wnyko 2016-10-08 13:27:04
jaką nagrodę oferuje pracownikom protector? zachęcanie z głupim uśmieszkiem do robienia zakpów w chacie polskiej czy też piotrze pawle. kto nie robi tam zakupów albo robi za małe jest pomiatany. niektórzy młodzi rzeczywiście dają się w to wkręcić i nie dość że robią zakupy to sie jeszcze podlizują kasjerkom podrywają je a każda normalna firma ochroniarska tego zabrania. firma robi łaske ze wogole pozwala pracowac. galeria kiekrz zerwała kontrakt z protectorem bo oszukiwał pracowników a szkoleniowiec kradł z magazynu na kamerach
wer 2016-10-08 20:33:21
no właśnie ja też uważam że dorobić sobie spokojnie można
Kizu 2016-10-24 13:04:19
Ciekawe Panowie jak będą płacić stawki po 1 stycznia 2017 r ? Czy Poznań się wypnie na ustawę o płacy minimalnej tzn, stawkę ... bo powie ,że klient nie zapłacił tyle i nie mają z czego nam zapłacić ... jak oni to rozwiążą ...???
Media Markt Poznań M1 2016-11-11 10:13:20
firma nie daj sie zatrudniaja przewaznie ukraincow stawki pozal sie jezu ponadto pracujesz bez umowy jak sie prosisz o umowe to cie zbywają potem okazuje sie ze nie pracujesz w protectorzte tylko w b2b co najlepsze firma z lodzi ktora nie istnieje bo sprawdzalem zero skladek brak podatku kompletne dno!
Zostaw swoją opinię o PROTECTOR - ochrona osób i mienia - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROTECTOR - ochrona osób i mienia