PROTECTOR - ochrona osób i mienia

Poznań

Opinie o PROTECTOR - ochrona osób i mienia

Inteligentny 2017-09-10 07:52
Panie Darku proszę to bagatelizować, to na 100% wypisuje ten typ z pod ciemnej gwiazdy Marcin Olszewski. To że sam był karany to stara się od siebie odciągnąć uwagę a przekierować na Pana.
Co do wpisu na listę kwalikonanych pracowników, to Pan Olszewski posiada wpis jak posiadał Pan Piechocki, porobili sobie fałszywe wpisy na listę kwalikonanych pracowników ochrony i takich razem udawali z czego Olszewski udaje dalej. Zapraszam do WPA ul.Sienkiewicza w Łodzi z pytaniem czy Pan Olszewski posiada Wpis. Po jakości pisania tego Pana Olszewskiego widać kto to jest i co sobą reprezentuje.
Acha to wszystko co wypisuje Pan Olszewski to brednie sam sprawdzałem, łącznie czy pracuje Pan na Dworcu Fabrycznym i z przykrością stwierdzam Panie Olszewski ze to kolejna pana DEZINFORMACJA, ponieważ Pan Dariusz tam nie było a zarazem go tam nie ma.
Widzę również po LAYKACH za kim są Pana pracownicy Panie Olszewski☺ a to ze ludzie nie chcą pracować u takiego oszusta jak Pan, to proszę za to nie winić Pana Dariusza a samego siebie Panie Marcinie, bo jest Pan Oszustem do potęgi a ludzie to wiedzą.
Jozek 2017-09-10 08:25
Mnie jąkala jak byl koordynatorem zatrudnil ale dopiero jak kase do ręki dostał. Ludzie go nie lubili oprócz paru przydupasow. Podobno mial jakaś kochankę w firmie i wywalili to bo waly robił. Teraz kasy brak ..
Dosyć 2017-09-10 10:00
Panie Marcinie i Darku na litość Boską podajcie sobie rękę. Bo skończy to się źle dla nas pracowników!!!!! Niech jeden z was będzie mądrzejszy i wyciągnie rękę do drugiego!!! To nie boli!!!!
Prosimy 2017-09-10 16:58
Brawo więcej Panowie rozumu i ludzkiego podejścia do Siebie, Lubię was obydwóch i trzymam kciuki niech nastąpi między wami przełom. I nie dajcie się nakręcać na siebie przez posty które pisze ktoś komuś zależy żebyście się nie pogodzili. Macie do siebie napewno telefony niech mądrzejszy z was wykona pierwszy krok. Ciągnięcie firmę tymi wasniami na dno a inne firmy się śmieją z nas i was!!!. Panie Darku i Marcinie życzę Wam dużo rozumu!!!!.
Sylwes 2017-09-10 17:07
To już jest komedia..
Pabianice 2017-09-11 08:34
Ciekawe co porabia ten nygus Łaski bo napewno Darek go do siebie nie wzjoł. Pewnie siedzi w domu i bąki zbija bo kto by go chciał prostak
bomba 2017-09-11 11:14
Fakt wszyscy pamiętają jak obaj dobrze i sprawnie działali. Byli przykładem i wzorem pracy, zawsze pomagali i służyli fachową poradą. Tworzyli świetny zespół jakich mało w tej branży. Co by każdy z nich nie robił wszyscy widzieliśmy że to nie tylko szefowie a kumple. Szkoda patrzeć na taki bieg rzeczy bo w zasadzie nikt nie wie o co Panom chodzi. Skoro przekonaliście Panowie tyle osób do siebie to powinniście też umieć rozmawiać ze sobą.
Mariola 2017-09-11 12:46
Dokładnie w pełni się zgadzam. Idąc razem tą drogą dojdziecie do takiego miejsca ze będzie juz za późno na podanie sobie ręki. Jestem i tak dobrej myśli ze zobaczę Was Panowie w firmie razem, tak jak kiedyś. Moja rada mniej tej pustej męskiej dumy a więcej rozsądku.
Brian 2017-09-11 15:36
Nowi koordynatorzy sa super. Kultura i profesjonalizm. Czasy dyktatury Darka M odeszły razem z nim. Amen.
Brednie 2017-09-11 17:29
Hahahaha
Rozum 2017-09-11 17:36
Ale człowieku bredzisz, przestań pić w pracy. Panie Darku pozdrawiam.
Sedno 2017-09-11 17:41
Słuchaj on nie pije w pracy hehe to pewnie jeden z koordynatorów pewnie Wichrzyński gościu bez pojęcia, boi się ze chłopaki się pogodzą i wyleci z roboty.
Kaznodziej 2017-09-11 18:17
Czasy pana Darka dawno się skończyły i nigdy już nie wrócą. Jak to mawiają : Każdy swoje dziesięć minut ma. On swoje wykorzystał. Nic dwa razy się nie zdarza. Czas minął. Niech się święci Alleluja .
Panie Darku , tyłek w troki i do roboty, a nie skamlesz pan tutaj.
Nostradamus 2017-09-11 22:19
Zaraz i wasze się skończą ????
Pan J 2017-09-12 14:28
Chłopaki rozkręcili razem firmę ??? Pologa to na tym. Wygrywasz przetargi najniższą ceną . Przetargi i tylko przetargi bo prywatny biznes obchodzi P z daleka. Wygrywasz najniżśzą stawką bo :
1. Płacisz pod stołem 2. Nie płacisz podatków, zus itp albo płacisz od 500 zł zamiast np 2200.
3. Podrabiasz polisy, umowy.
Ot cała recepta na biznes . Każdy głupi może to zrobić . Ale musi być jeden warunek. Musi być odważny i wcześniej się zabezpieczyć jak wałkiem zainteresują się odpowiedni służby.
Lewy 2017-09-13 10:00
A gdzie Darek miał go wziąźć ? Do czegoś czego nie ma ? No chyba że na Fabryczny.
lolek 2017-09-14 14:10
??? ZUS
Wygrała firma ARGUS za 13 zł/h
Protector dał ponad 16 wiec jak to w przetargach wygrywa najtańszy.
Co do tego ma dyrektor jednego regionu, nie on wybierał oferty a ZUS. Przecież informacje o wynikach są na stronie ZUS wiec sprawdzenie nie boli zamiast głupoty pisać.
Tak dla jasności w przetargach chodzi o to aby wygrywała najlepsza oferta czyli najtańsza bo widzę że jeszcze nie wszyscy odkryli sedno sprawy.
Agnieszka 2017-09-14 15:41
Hahahaha
Zakala Ubezpieczen Spolecznych S.A. 2017-09-14 21:22
Pracownicy ! 18.09.2017 roku tworzymy protest. przed Biurem Ochrony Protector w Lodzi ul . Andrzeja Strugea 66 przyjdzcie Wszyscy ktorzy pracuja na czarno , ktorzy maja komornikow sadowych , ktorzy sa oszukiwani jezeli chodzi o Zus , Urzad Skarbowy , Zalozcie mundury z Logo 1991 Protector Service , Fides , Protector Biuro Detektywistyczne Marek Krala , Vigor Security , pokazcie ,ze jestesmy sila !!! Moca !!! Uwiarygodnieniem swoich mozliwosci !! Pokazmy sile grupy !!! Narod i Pracownicy Ochrony Polskiego Zwiazku Pracownikow Kwalifikowanych Ochrony Fizycznej sa Silni i maga wiecej !!!!!
Zasady 2017-09-15 09:44
WSRM - nie ma tam ochrony fizycznej wogóle - taka strata, klient zrezygnował
ZUS - przetarg, wygrała firma tańsza o 3 zł na godzinie
Prokuratura - Przetarg wygrała firma tańsza o 2,43 zł na godzinie

O czym zatem mowa, po co Pan takie teorie pisze, pomawia Pan osoby Panie Darku, obraża Pan osoby publicznie, zniesławia, obraża Pan osoby bliskie osób, obraża Pan byłych współpracowników, jest Pan honorowym człowiekiem i takie postępowanie nie przytstoi takiej osobie jak Pan. Zapracował Pan na szacunek więc niech też pan szanuje pewne zasady. Po prostu jak coś ma Pan do powiedzenia to zasady każą robić to bezpośrednio do adresatów. Jest Pan konkretny facet więc niech Pan się zachowuje jak na konkretnego faceta przystało. A jak Pan widzi że coś jest nie tak to miejsce w którym należy o tym mówić są instytucje tym się zajmujące a nie fora. Po prostu proszę postępować jak osoba mająca szacunek do samego siebie bo ten sposób zaniża Pan swój poziom i droga ta nie prowadzi do nikąd. Ma Pan wiedzę i doświadczenie w swoim fachu i to atut którym powinien się Pan zająć i go szlifować. Ale obrażanie ludzi za plecami to już nie jest nic czym można by się pochwalić a wręcz zaniża to poziom na który Pan zapracował swoją osobą.
Alicja 2017-09-15 11:22
Przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie poszczególnych pracowników. Do tego uzywanie słowa "oszust" jest obraźliwe, a obrażać na forum też nie wolno. Poproszę o opinię i aktualizacje jak wygląda sytuacja w firmie PROTECTOR - ochrona osób i mienia, by osoby poszukujące tam pracy szybko mogły znaleźć odpowiedź.
Alf 2017-09-15 11:36
ZUS i skarbówka u bram to i strach dawać ceny jak do tej pory. Widzicie jak to działa ? Gdy trzeba policzyć wszystko uczciwie już nie jest się najtańszą firmą . Ale oczywiście znajdą się następne firmy idące po bandzie.
Konsalnet 2017-09-16 06:30
Jeździłem u was na grupie znam Marcina i Darka , ogólnie chłopaki faktycznie jako szefowie ok ale to co teraz się zrobiło to jakiś szok dla oczu jak czytam. W środowisku ochrony dużo się mówi o waszej firmie ale z przykrością stwierdzam że źle. Moja rada żeby wszystko wróciło na dobry tor to wasza praca razem potwierdzi ustabilizowanie sytuacji w firmie i będzie ok . Wszystkiego dobrego wiecie od kogo.
MM 2017-09-16 07:23
To uważasz że gdyby Darek wrócił zaczęli by mówić dobrze.
Konsalnet 2017-09-16 07:28
Myślę że tak ale to moje prywatne zdanie.
MM 2017-09-16 08:33
Ale Darek ma swoją firmę. Chyba że chce być Ostoją dla Protectora.
Konsalnet 2017-09-16 09:14
W ten sposób to wy się nie dogadacie.
MM 2017-09-16 09:42
Morał z tego taki że wszystkie te wpisy to sprawa Darka. Teraz wody w tyłek się na brało i chciałby wrócić. A gdyby wrócił pisał by tutaj dobrze i o firmie i dyrektorze. Tylko czy Ty z czymś takim chciałbyś pracować. Na szczęście dla nas pracowników, jego już tu nie ma. I żeby nigdy tutaj nie wrócił.
Figiel 2017-09-16 10:25
Darek nikt Cię w żadnej firmie ochrony nie chce. Wszedzie się na Tobie poznali. Piszesz w imieniu niby pracowników firmy a tak naprawdę to Ty sam. Przestań się mazgaic i weź się za ostoje.
Hans 2017-09-16 10:38
Co wy tak uczepiliscie się tego darka? A mnie kto w Zgierz na sądzie oszukał na umowę o pracę? Ty Marcinku Olszewski a teraz starasz się odwrócić kota ogonem. A tak na marginesie myślę że to jest ostatni rok protectora w Łódzkim idźcie w ciorty.
Ps: dużo pracowników uważa że Olszewski to oszust widać to po cyfrach pod postami.
Wiocha 2017-09-16 10:56
Masz coś innego do powiedzenia. Bo w kółko zdzierasz te samą płytę. Zacięła się tak samo jak Ty.
Vinci 2017-09-16 14:51
Ale czym my jako ludzie pracy się przejmujemy poleci protector przyjdzie inna firma i pracujemy dalej, a może nawet będzie lepiej.
Dawno nie pracowałem w tak skandaliczne firmie Jak protector hardkorowo walą wałki rybko szkoda że na nas.
Darek 2017-09-16 15:12
To po co tu pracujesz, ktoś cie tu trzyma. Idz do lepszej mniej hardkorowej.
Pocoto 2017-09-16 20:40
Dajcie już spokój Darkowi, Marcinowi bo chłopaki dobrze i fachowo działali. Jak jeden z drugim mają sobie coś do powiedzenia to sami mają na tyke jaj żeby pogadać bez waszego podburzania.
Pocoto 2017-09-16 20:40
Nick 2017-09-16 20:51
Marcin to Dyrektor
Darek był koordynatorem.
Darek dobrze działał bo fachowo dyrektorował mu Marcin.
Tyle w temacie.
Zaus 2017-09-16 21:18
A ja Wam powiem tak ! Jeszcze w życiu nie pracowałem w takiej Agencji Ochrony gdzie sam "dyrektor" nie posiada żadnych uprawnień . Więc zgodnie z Ustawą z dn. 22 sierpnia (z pz. zm.) 1997r . NIE MOŻE SPRAWOWAĆ NADZORU NAD pracownikami z Wpisem na Listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej /Technicznej i tyle w tym temacie! Mało tego nie wolno mu nosić Legitymacji Kwalifikowanego Pracownika Ochrony Fizycznej ! Ponieważ w tym momencie jest osobą nieuprawniona do posługiwania się w/w dokumentem , to chyba jasne prawda?! Tak jak ktoś by posługiwał się Legitymacją Straży Granicznej nie będąc Funkcjonariuszem .
Prawnik 2017-09-17 02:57
To znowu Ty Darek. Może o artykułach z 2010 poopowiadaj trochę.
Łańcuszek 2017-09-17 07:53
Hahaha przestań Olszewski fachowiec w ochronie chyba o wałkach mówisz i oszustwach to oczywiście masz rację, totalny patologiczy wybryk natury z Jacaszkiem swojego czasu napadli ludzi w parku śledzia można to sprawdzić.
I to cały niby Dyrektor Olszewski ale grudzień blisko.
Mietek 2017-09-17 08:05
No tyka tyka . Recydywa się odzywa. Tylko nie kwicz zaraz o podawaniu ręki.
Rozsądek 2017-09-17 10:06
Dokładnie tak ale co niektorym Panom chyba nudzi się w pracy za mało obowiązków i nakrecają na siebie chłopaków. Marcin, Darek bądźcie mądrzejsi nie dajcie się prowokować Gabrysiakowi.
Lech W 2017-09-17 15:59
No to może jeszcze PCK, ZHP . Opaska na ramieniu, sztandar w ręku. Dowódca strajku Dariusz M. Tylko uważaj żeby cie na taczkach nie wywieźli. cha cha cha.
Ortografia 2017-09-17 18:03
Lachonie błędy ortograficzne robisz w dalszym ciągu.
Nie" cha cha" tylko" ha ha"
Następny błąd świadczący o języku plebsu to stwierdzenie "żeby cie na teczkach..."
Forma prawna to "żeby Ciebie na teczkach..."
PS.
Was wszystkich z biura wywiezie Służba Więzienna.
Proszę nie piszmy już z takimi błędami.
Prosiak 2017-09-17 18:37
Nasz swojski Miodek z paragrafami na pagonach. Cha Cha cha albo lepiej chrum chrum.
Prawda 2017-09-17 18:58
Czytając ten post jak i te powyżej wiedziałem ze ten domek z kart prędzej czy później się będzie rozpatrywać. Pogratulować Panu który piszę o umowie o pracę którą miał mieć a jednak niema gdzie coś taką umowę przypominająca leży w Izbie Skarbowej.Admin F tego typu standard w tej pseudo firmie utrzymuje się nie ze względu na parasol ochronny tylko działanie na wydre panów którzy zapewne nazywają się dyrektorami,prezesami a tak naprawdę jak czytam powyżej to ludzie bez uprawnień bardzo kiepsko wykształceni (ulica) czyli biedne chłopaki którym ktoś dał trochę pieniędzy i stali się funkcyjnymi SŁUPAMI. Odpowiedzialność pamiętajcie ponosicie i wy pracownicy jak łatwo jest sprawdzić z kim zawieranie umowę otóż z B2B firma napewno nie z branży brak koncesji czyli? Osoby wydający wam takie umowy łamią prawo!!!!ale wy też zobaczcie ile możecie przepracować godzin na tej umowie i znajdziecie odpowiedź wspólnie i w porozumieniu oszukujecie Urzedy Skarbowe, Zakademiku Ubezpieczeń Społecznych że nie wspomnę Komorników którzy zajmują się waszymi dochodami które celowo zatajacie razem z firmą.
Vils 2017-09-17 19:08
Kiedy do ostoi mogę się zatrudnić. Umowę o pracę dostanę?
Hey 2017-09-17 19:37
góra taka sama jak ten Olszewski na gościa patrzeć niemoge szukam innej pracy bo pod takim nazwiskiem pracować nie będę. Ludzie postawmy się tym bandyckim praktyką!. Całe te biuro w Poznaniu oraz w Łodzi to jedno wielkie oszustwo i wyzysk naszych osób. Przestaje się dziwić czemu Łaski Marciniak i Hanke odeszli powinni jeszcze temu gościowi napluć w pysk. Okrutne ale prawdziwe mnie już tyle razy oszukał pałałach.
Hoho 2017-09-17 20:19
Oni działają dalej, na słupa zobaczcie jakie wałki idą w tej firmie wręcz z tego co czytam i widzę jako pracownik ten Dyrektor działa na wydre. Jedyne co sprawdzałem to fakt Marcin O. Szybko likwiduje swoją spółkę na którą zatrudnia ludzi we Wrocławiu RP SERVICE SP.z o.o ul.Podwale 36a. Tomasz J. Jeszcze szybciej postawił w stan likwidacji spółkę której jest właścicielem B2B POLSKA SPÓŁKA. z o.o , siedziba Łódź ul.Andrzeja Struga 66. To co przypadek? Jeden z Dyrektorów firmy P. we Wrocławiu idzie siedzieć. To firma z piekła rodem.Ale już się kończy
Opamiętania Ludzie 2017-09-18 12:16
Fajne to jest to że wy wszyscy podsycajacy atmosferę nie zastanowicie się ze robicie krzywdę Darkowi,Marcinowi,Łaskiemu i temu Hanke a na końcu sami sobie, bo za chwilę przez waszą postawę będziemy pracować w innych firmach a tam może być gorzej. Ale nie lepiej chłopaków napuszczac na siebie gdzie nie tak dawno temu im wszystkim lizaliscie tyłek!!!. Jeśli bawi was tak atmosfera to pogratulować dojrzałości. Łatwo być bohaterem w internecie anonimowo, ale jeśli macie choć trochę odwagi i wasze oskarżenia mają potwierdzenie w rzeczywistosci, to podpiście się pod tym co piszecie. Sprawy przekrętów was interesują jakie firma robi tylko co to ma na celu? chcecie pomóc? I bardzo proszę o nie podsycanie atmosfery bo każdemu z tych panów zawdzięczamy Prace którą mamy. Pozdrawiam Rozsądnych.
Święte Słowa 2017-09-18 14:28
Święte słowa
Zostaw swoją opinię o PROTECTOR - ochrona osób i mienia - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROTECTOR - ochrona osób i mienia