Opinie o FTT Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie FTT Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w FTT Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FTT Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Kandydat Nowy wpis

Czy zechce się ktoś podzielić jakimis swierzymi informacjami na temat pracy w firmie? Czy w firmie jest dział kontroli jakości? Czy obecnie są jakieś rekrutację?

Olook

Hej. Zastanawiam się nad zmianą pracy i jestem zainteresowana pracą w tej firmie. Chciał bym się dowiedzieć jakie są warunki pracy.. Chodzi o to czy na halach jest ciepło czy czeba się ubierać bóg wie jak.. Jaka panuje atmosfera w pracy i czy warto składam tam cv. Nie ukrywam tego że interesowala bym mnie praca na dłuższą metę. Na jakich warunkach się na początku pracuje czy jest zlecenie czy odrazu dają umowę? Z góry dziękuję za odpowiedzi ;)

patryk Nowy wpis
@Olook

cos budują nowego jaką hale stawiaja .zeby wiedzieli ile chrzesnik wlasciciela wydaje pieniedzy??????

Aneta Nowy wpis

Czyli jakieś podwyżki maja być tak?

_old Nowy wpis

Firma może kiedyś miała potencjał, jednak obecnie, pomimo zysków, jest tendencja spadkowa i dopóki nie minie powszechne tam kolesiostwo to raczej nic się nie zmieni. W większości wydziałów praca ciężka, na trzy zmiany w wysokich temperaturach i brudzie. Jeżeli chodzi o pieniądze to nie ma szału, benefitów praktycznie brak.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie FTT Poland Sp. z o.o..
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Gutek

Rzadko piszecie na forum o pracy . Szukam informacji bo to dla mnie ważne, szczególnie jaka macie atmosferę i zarobki?

polakkwk

Pracowałem tam przez jakiś czas, potem uderzyłem na podobną specjalność tyle że w firmie na Śląsku. To było na te lata najlepsza możliwość jaką zrobiłem. Na serwisie w Wolbromiu były GROSZE w porównaniu do innych firm, które płaciły za TYRANIE jak należy. Nie ma tam siedzenia, tam potrzebny jest DRYG, obojętnie jaki to byłby serwis, tak jak jest napisane powyżej, tak było. Na dole to jest DUL, nie budowa nie fabryka czy sumiriko...

byly

cytat---- \"Mają tutaj wielu specjalistów i można się od nich dużo nauczyć\". ?????????????????????????????????????????????????????????????Kto jest tym specjalistą co się można nauczyć ??

cd mojej wypowiedzi. Czy kiedykolwiek byłeś na dole z chłopakami na jakimś klejeniu ? Mogę odpowiedzieć za ciebie PEWNIE NIE bo po co ? Przecież to oni na ciebie pracują. Dodasz coś jeszcze ? Chętnie napisze jeszcze coś prawdy.

byly pracownik

Drogi Tomku wcale tak nie jest jak piszesz kiedyś tam pracowałem i wcale nie jest tak jak piszesz to co się tam dzieje to jest jednym słowem paranoja pracujesz głównie w weekendy nie ma zarobków więcej czasu spędzasz pod ziemią i co masz z tego 20 zł brutto za zjazd w podziemia kopalni a gdzie jakieś dniówki dołowe?? Pracuje się tam za całe 5,5 brutto za godzinę. Oczywiście trzeba pilnować jeszcze jakiś nadgodzin bo jak nie to ci za to nie zapłacą. A co powiesz na to że jeździ się z \"roboty\" do \"roboty\" tzn. np. jedzie się na kopalnię na 6.00 w domu po skończonej pracy jest się około godziny 16 czasem 17 po czym jedzie się na 22 z powrotem do pracy. Może też wyjaśnisz wyjazdy na KGHM Polska-Miedź gdzie pracuje się sobotę i niedzielę po czym wraca się w poniedziałek i to jest twoje wolne i od wtorku do poniedziałku znów jeździsz na kopalnie węgla kamiennego. Podsumowując zarobki są od 1700zł do 2100zł. Czy to jest dużo ? Czy kiedykolwiek byłeś na dole z chłopakami na jakimś

Zostaw merytoryczną opinię o FTT Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w FTT Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FTT Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

FTT Poland Sp. z o.o.
  • Kartuska 213