brak logo

Serwis FTT Sp. z o.o.

Wolbrom

Opinie o Serwis FTT Sp. z o.o.

byly pracownik 2012-03-12 21:06
Drogi Tomku wcale tak nie jest jak piszesz kiedyś tam pracowałem i wcale nie jest tak jak piszesz to co się tam dzieje to jest jednym słowem paranoja pracujesz głównie w weekendy nie ma zarobków więcej czasu spędzasz pod ziemią i co masz z tego 20 zł brutto za zjazd w podziemia kopalni a gdzie jakieś dniówki dołowe?? Pracuje się tam za całe 5,5 brutto za godzinę. Oczywiście trzeba pilnować jeszcze jakiś nadgodzin bo jak nie to ci za to nie zapłacą. A co powiesz na to że jeździ się z \\\"roboty\\\" do \\\"roboty\\\" tzn. np. jedzie się na kopalnię na 6.00 w domu po skończonej pracy jest się około godziny 16 czasem 17 po czym jedzie się na 22 z powrotem do pracy. Może też wyjaśnisz wyjazdy na KGHM Polska-Miedź gdzie pracuje się sobotę i niedzielę po czym wraca się w poniedziałek i to jest twoje wolne i od wtorku do poniedziałku znów jeździsz na kopalnie węgla kamiennego. Podsumowując zarobki są od 1700zł do 2100zł. Czy to jest dużo ? Czy kiedykolwiek byłeś na dole z chłopakami na jakimś
były pracownik 2012-03-12 21:10
cd mojej wypowiedzi. Czy kiedykolwiek byłeś na dole z chłopakami na jakimś klejeniu ? Mogę odpowiedzieć za ciebie PEWNIE NIE bo po co ? Przecież to oni na ciebie pracują. Dodasz coś jeszcze ? Chętnie napisze jeszcze coś prawdy.
byly 2012-03-12 21:13
cytat---- \\\"Mają tutaj wielu specjalistów i można się od nich dużo nauczyć\\\". ?????????????????????????????????????????????????????????????Kto jest tym specjalistą co się można nauczyć ??
Zostaw swoją opinię o Serwis FTT Sp. z o.o. - Wolbrom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Serwis FTT Sp. z o.o.