Opinie o KNOTT Sp. z o.o. w Pławce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KNOTT Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KNOTT Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KNOTT Sp. z o.o. w Pławce

Jimmy

Ja się pytam gdzie pani od HR? Angielskie wyjście...?

Bartas
@Jimmy

Pani od HR to nas wszystkich bez mydla

Agata
@Bartas

Bez mydła? Co takiego niby robiła?

Zniesmaczonydżony

Ludzie nie dajcie się nabierać na ich oferty pracy! Nie szanowanie pracownika oraz zastraszanie jest tam na porządku dziennym. Dzielenie pracowników na lubianych i nie przez kierowniczkę, pieniądze małe w porównaniu do innych firm w powiecie.. Kłamstwa pani M są na porządku dziennym, mówi tylko to co chcesz usłyszeć, pomocy z jej strony żadnej a na koniec wypieranie w "żywe oczy".. Nie bez powodu wyrobiła sobie słodkie przezwisko. Nikomu nie polecam tej firmy i drugi raz nie popełnił bym tego błędu zatrudniając się tam.

Olga
@Zniesmaczonydżony

A ile udało ci się przepracować w takich warunkach? No i co to znaczy małe pieniądze, podasz widełki? :)

Tak

Chyba jedyna firma w okolicy która zabiera premię za wykorzystanie należących się dwóch dni za oddawanie krwi....

Pako

Proponuję zmienić pracę...pseudokrwiodawco!!!

@Pako

Pseudo nie pseudo ważne że pomaga . A jak nazwać pracodawcę który za choćby jeden dzień L4 czy opieki na chore dziecko zabiera premie za cały miesiąc, lub wrzuca wszystkie składnie premii w jeden worek w tak zwaną NAGRODĘ gdzie nie idzie się doliczyć co za co (działanie celowe by zabrać jak najwięcej ) można go jak najbardziej nazwać PSEUDO PRACODAWCĄ.

Sylwia

Serio nawet jeden dzień zwolnienia wyklucza was z premii? A tak w ogóle to ta premia jakaś porządna jest chociaż, że tak wam jej szkoda?

Szymi
@Sylwia

Stawka godzinowa + premia regulaminowa 15% podstawy + premia od kierowniczki 600zł +150 za niepalenie (nawet podczas swojej przerwy) + 170 za frekwencję. Jeśli będzie dzień L4 to zostaje nam tylko podstawa godzinowa, która jest śmieszna ????

Natalia
@Tak

A za co Ci zabrali premię i w jakiej wysokości?

Zaniepokojonamatka

Nie polecam nikomu, brak kompetencji szczególnie w kierowniczych stanowiskach, "liderzy" zamiast organizacją pracy zajmują się zastraszaniem pracowników. Wypłaty mniejsze niż przed podwyżką inflacyjną, ponieważ zabierają wszystkie dodatki.

Dział Personalny
@Zaniepokojonamatka

Dzień dobry, Uprzejmie informuję, że dodatki obowiązywały w zeszłym roku i nadal obowiązują. Zasady nie uległy zmianie. Jeśli któryś z pracowników ma problem w zidentyfikowaniu poszczególnych elementów swojej wypłaty Zapraszamy do działu personalnego, odpowiemy na każde nurtujące Państwa pytania. Pozdrawiam, HRBP

KNOTT Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. kontroli jakości. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
źrebak

Jeszcze 10 lat temu praca w firmie KNOTT wiązała się z pewnym prestiżem a nawet z zazdrością u pytającego o moje miejsce pracy. Na dzień dzisiejszy nawet obywatele zza wschodniej granicy odchodzą. Chyba nie znam drugiej firmy w okolicy, którą przez ostatnie lata zaliczyłaby taki regres jeśli chodzi o warunki dla pracownika. Jedyna firma o jakiej w życiu słyszałem w której po podwyżkach wypłaty są niższe lub dla nielicznych szczęśliwców na podobnym poziomie co przed „podwyżkami”. W firmie panuje organizacyjny chaos spowodowany niekompetencją na wyższych stanowiskach. Mottem liderów i kierownictwa stało się powiedzenie „minus 600” - chodzi oczywiście o premię której odebraniem straszeni są pracownicy z najbardziej błahych powodów. Nie wspominając oczywiście o zabieraniu praktycznie całej premii za nawet 1-2 dni choroby bądź opieki nad dzieckiem po odbieranie premii za wykorzystywanie urlopu! QUO VADIS, KNOTT?

Dział Personalny
@źrebak

Dzień dobry, Uprzejmie informuję, że wynagrodzenie wypłacane pracownikom w firmie Knott składa się z następujących składników: 1/ wynagrodzenie zasadnicze 2/ premia regulaminowa w wysokości 15% wynagrodzenia zasadniczego za brak absencji chorobowej i uchybień w stosunku do regulaminu pracy – w związku z tym w przypadku L4 nie przysługuje 3/ nagroda, jaką na wniosek bezpośredniego przełożonego mogą otrzymać pracownicy, którzy wzorowo wypełniają swoje obowiązki – otrzymuje ją regularnie 95% załogi po okresie próbnym, w przypadku pracowników produkcyjnych to średnio 600 zł. Jest to nagroda wypłacana proporcjonalnie za przepracowany czas w danym miesiącu (np. nieobecność 2-tygodniowa oznacza nagrodę miesięczną za połowę przepracowanego miesiąca ). W przypadku dobrych wyników finansowych osiąganych przez firmę nagroda ta bywa zwiększana (np. w roku 2021 miało to miejsce w 7 miesiącach w ciągu roku) 4/ 150 zł dodatku za niepalenie (osoby palące mają dwie dodatkowe 10-minutowe przerwy dziennie) 5/ pracownicy produkcyjni otrzymują dodatkowo 170 zł za wspieranie realizacji planu produkcyjnego (w praktyce głównie za brak urlopu na żądanie oraz wykorzystanie na oddanie krwi 1 dnia wolnego) 6/ Dodatek za godziny nocne w wysokości 4 zł (dodatek ustawowy w 2021 wynosił średnio 3,4zł). Nagrody jubileuszowe (proporcjonalne do stażu) pracownicy otrzymują w latach „okrągłych” firmowych rocznic – następna przypada w 2022 (30 lat działalności). Dodatek za godziny nocne jest wyższy od ustawowego (w 2022 średnio 3,58) i wynosi 4 zł. 7/ w listopadzie z ZFŚS pracownicy otrzymują ca 1200 zł brutto/netto 8/ w styczniu wypłacana jest nagroda roczna uzależniona od wyników finansowych firmy i oceny pracy pracownika Jeśli któryś z pracowników ma problem w zidentyfikowaniu poszczególnych elementów swojej wypłaty zapraszamy do działu personalnego. Dla porządku dodam, że w każdym miesiącu pracowników otrzymujących nagrody wyższe niż 600 zł (tj. wyróżniających się bardzo dobrą pracą) jest więcej, aniżeli tych, którym ta nagroda jest umniejszana ze względu na niewłaściwe wykonywanie obowiązków pracowniczych Pozdrawiam, HR BP

RRSap

Jeżeli szukasz ciekawego miejsca pracy to raczej nie tutaj. Słabiutkie zaplecze socjalne. Nawet kawy nie ma. Wszystko trzeba sobie samemu kupić. Przez 2 lata nie mogłam doprosić się myszki do laptopa. Praca na recepcji to bardzo nisko płatna.

Zzz22
@RRSap

Kawa....?cola i może frytki do tego.moim zdaniem wszystko ok.przychodzisz pracować czy spijać kawki.

@Zzz22

Wiesz, kawa to nie są jakieś luksusy, nie przesadzajmy. Takie rzeczy powinny być już na porządku dziennym...

Zzz22
@Bartosz

Na porządku dziennym... pijesz kawę za kawa a robota w miejscu.zlozyc wypowiedzenie albo udać się do odpowiedniej osoby może coś zaradzić a nie wyżalać się na forum.kazdy ma coś do powiedzenia za plecami ,przychodzi co do czego to cisza....Zarząd otwarcie mówi jest jakiś problem to zgłaszać , wysłuchamy i zaradzimy....

@Zzz22

Czemu kawę za kawą? Po co tak wyolbrzymiać? Pewnie po prostu chodziło o zwyczajne wypicie kawy, a nie siedzenie i picie kawy zamiast pracowania ;d Napisałeś po prostu że kawa to jakiś luksus, a to akurat powinno być całkiem normalne. ;)

Coo

Hahah to nieźle że nawet kawy nie ma?? O MATKO XD

@Coo

Kawy może nie ma ale jest wszystko oficjalnie płacone . Mamy kartę Alians z którą łatwo jest się dostać do specjalistów . Dla młodych to może i kawa jest ważna ale dla dojrzałych pracowników to dużo ważniejsze jest to że wypłata na konto wchodzi regularnie i oficjalnie.

@RRSap

Szanowni Państwo, jeśli brakuje komuś z pracowników firmy Knott w Zdziechowicach (Pławce) podstawowych narzędzi pracy typu przytoczona wyżej mysz do laptopa to ma możliwość zgłoszenia tematu do odpowiedniego działu w tym przypadku - IT lub zawsze do swojego przełożonego. Gdyby zdarzyła się sytuacja, że mimo uzasadnionych zgłoszeń potrzebujecie wsparcia, to zapraszam do działu personalnego, możemy wspólne rozwiązać problem. Warto zauważyć, że zaplecze socjalne to nie jest tylko przywołana kawa. Ilu ludzi, tyle potrzeb i opinii, czy coś jest "luksusem" lub jest "na porządku dziennym". Zachęcam do rozmawiania o ważnych sprawach w momencie, kiedy można je wewnętrznie rozwiązać, nie czekania do momentu, w którym pozostanie tylko pisanie anonimowo na forum. @RRSap pozdrawiam serdecznie i życzę pracy w miejscu, gdzie potrzebne narzędzia pracy będą zapewnione! W Knott Sp. z o.o. w Zdziechowicach są zapewnione :-)

Kunegunda
@Zzz22

Przeglądając ogłoszenia o pracę można zobaczyć jakie benefity oferują inni pracownicy a Knott prócz dodatkowego ubezpieczenia nic nie oferuje. Nawet ta kawa boli kierownictwo i zarząd jakbyśmy siedzieli i nic nie robili.

Elo melo
@HR

Jeżeli chodzi o narzędzia to trzeba chodzic i sie prosić przez pół roku wszytsko zgłaszane kierownikowi ze brakuje narzedzi to tylko wzdrtga ramionami i rozkłada ręce i to jest załatwienie sprawy na (usunięte przez administratora) zamek do szawki narzedziowej trzeba czekać 4 miesiące tak jakby zamawiali go z aliexpress pieniądze wogóle nieadekwatne do wykonywanej pracy kierownictwo wywiera nacisk psychiczny pilnuja na kazdym kroku jak by to byl jakis (usunięte przez administratora) Jeżeli szukacie pracy w której nie bedzie mozna isc za potrzeba do ubikacji czy zrobic sobie najzwyklejsza kawe i wrocic na staniwisko pracy to nie polecam wam tej firmy Jako jeszcze obecny pracownik tej firmy nigdzie sie nie czułem tak niedoceniony jak w tej firmie

Tak

Nie polecam. Wynagrodzenie nieadekwatne do wykonywanej pracy a i stawka godzinowa zależna od tego jak bardzo wchodzi się kierownikowi w 4 litery , kiepska atmosfera.

On
@Tak

Jakie są relacje z Kierowniczką ?

@Tak

Możesz napisać skąd się ta zła atmosfera bierze? Chodzi o relacje z szefostwem, czy może o to jak pracownicy Knotta dogadują się między sobą? Mam nadzieję że w kolejnej wiadomości wyjaśnisz tę kwestię. :)

Zbych
@Tak

@Tak mówisz tu o magazynie?

Ciekawy
@Bartosz

Raczej przedmówcy chodziło o relacje z kierownictwem wątpię by szefowa wiedziała więcej niż to co sprzedają jej kierownicy .

Ilona
@Ciekawy

Czytam, co napisał Twój przedmówca i nie wiem. Kiepska atmosfera to raczej określenie na to jak się ludzie do siebie odnoszą, ci ludzie na jednym szczeblu. No, ale może ona się sam wypowie?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w KNOTT Sp. z o.o.?

HR

Dzień dobry, po dostarczeniu CV, rekrutacja rozpoczyna się od umówienia na spotkanie w firmie i podczas spotkania prowadzona jest rozmowa kwalifikacyjna. Na niektórych stanowiskach prowadzone są tzw. próbki pracy np. próbka spawania. Pozdrawiam, serdecznie!

@HR

Probke do można moczu oddać. A umówić to się na kawę i lody można. A na spotkaniu to można w chinczyka zagrać..

Danuta
@HR

a czy dla początkujących spawaczy są organizowane szkolenia?

Interesant

A gdzie jest majster robotyki Biedrona?

Jimmy

Cyrk na kółkach z gwiazdą na czele.

Witam chciałem się tu przyjąć jako spawacz ale stawkę jaką mi zaproponowali może dobra dla ukraińca żenada.

Aleksandra
@Adam

Czyli jaką dokładnie stawkę Ci Knott zaoferował? Może niższa była po prostu na start a po czasie można byłoby liczyć na podwyżkę?

Nowa
@Adam

Place słabe, Pani Król żyje w (usunięte przez administratora) Firmy oscienne śmieją się z niej one mają dodatki jubileusze, dodatki za nie chorawanie. Ona na urlopie nie daje premii pracownikom nie zgodne z prawdą pracowniczy. Ludzie zróbcie coś z tym. Prezes Artur zmień wszystko

Wiki
@Adam

Jak usłyszałem stawkę to aż mi oczy z orbit wyszły. Ponad 10 letnie doświadczenie, a proponowane wynagrodzenie jakbym po podstawowej szkole się zatrudnił. Może w tej firmie pracuje się dla wznioslych idei. A ja głupi tego nie ogarnąłem.

@Nowa

I zabiera urlop który się należy za oddanie krwi..

HR

Dzień dobry, Uprzejmie informuję, że wynagrodzenie wypłacane pracownikom w firmie Knott składa się z następujących składników: 1/ wynagrodzenie zasadnicze 2/ premia regulaminowa w wysokości 15% wynagrodzenia zasadniczego za brak absencji chorobowej i uchybień w stosunku do regulaminu pracy 3/ nagroda, jaką na wniosek bezpośredniego przełożonego mogą otrzymać pracownicy, którzy wzorowo wypełniają swoje obowiązki – otrzymuje ją regularnie 95% załogi po okresie próbnym 4/ 150 zł dodatku za niepalenie (osoby palące mają dwie dodatkowe 10-minutowe przerwy dziennie) 5/ pracownicy produkcyjni otrzymują dodatkowo 170 zł za nieutrudnianie realizacji planu produkcyjnego (w praktyce głównie za brak urlopu na żądanie) 6/ Dodatek za godziny nocne w wysokości 4 zł (dodatek ustawowy w 2021 wynosi średnio 3,4) Nagrody jubileuszowe (proporcjonalne do stażu) pracownicy otrzymują w latach „okrągłych” firmowych rocznic – następna przypada w 2022 (30 lat działalności). Dodatek za godziny nocne jest wyższy od ustawowego (w 2021 średnio 3,4) i wynosi 4 zł. Jeśli któryś z pracowników ma problem w zidentyfikowaniu poszczególnych elementów swojej wypłaty zapraszamy do działu kadr. Pozdrawiam Dział Kadr

Mlody

Witam. Chcę złożyć podanie o pracę na stanowisko spawacza... Widziałem podobne pytanie ale bez odp. Mógłby ktoś wypowiedzieć się na temat atmosfery i zarobków w firmie? Plusy i minusy... Proszę o szczera odp.(usunięte przez administratora) I źle... Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Spawacz
@Mlody

Moim zdaniem atmosfera ok zarobki może nie mega kokosy ale w miarę ok nie żałuję że tu pracuje na tą chwilę

Mlody
@Spawacz

@Spawacz. Możesz zdradzić mniej więcej na jakie zarobki można liczyć np. Bez nadgodzin?

Nowa
@Mlody

Nie socjal dragedia pensja niska

Ciekawy

Czy w firmie są pracujące weekendy? Jak wygląda czas pracy na produkcji?

@Ciekawy

Pracujemy tylko w soboty. Soboty są dodatkowo płatne i nie obowiązkowe. Ja pracuję 8 godzin ale są koledzy biorący nadgodziny.

Czy nie pomyliłeś firm?

Klara

Witam, mam pytanie czy oferta pracy na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży jest nadal aktualne ? Jak wygląda proces rekrutacji w państwa firmie ?

Zenek

Macie w tym roku podwyżkę he he he

Aleksandra
@Zenek

Cześć, czy to pytanie czy stwierdzenie? Nie jestem do końca pewna, możesz sprecyzować? :) Jeśli stwierdzenie, to czy mógłbyś napisać coś więcej o tej podwyżce? Jak duża była? Czy dotyczyła wszystkich stanowisk i pracowników w firmie KNOTT?

Ciekawski

Witam Wszystkich, czy może mi ktoś powiedzieć jak wygląda wypłata spawacza po okresie próbnym?

Praca

Witam forumowiczów. Chciałem złożyć CV na magazyniera. Jak wygląda praca, płaca, ludzie, atmosfera?

kandydat

Witam napisze ktoś jak jest naprawdę w firmie ponieważ myślę czy nie złożyć tam papierów z góry dziękuję pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o KNOTT Sp. z o.o. - Pławce

• Jak się pracuje w KNOTT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KNOTT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KNOTT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KNOTT Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 44 ocen.

KNOTT Sp. z o.o.