Opinie o KNOTT Sp. z o.o. w Pławce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KNOTT Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KNOTT Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KNOTT Sp. z o.o. w Pławce

Szymi

Omijać szerokim łukiem.. mówi to JESZCZE obecny pracownik produkcji. Żadnej pomocy ze strony kierownictwa, brak rozwiązania problemów produkcyjnych, każdy na każdego zgania (mowa tu o wyższych stanowiskach). Brak BHP, stanowiska spawalnicze bez wyciągów, niektórzy ludzie pracują bez uprawnień na suwnice, spawanie, wózki - dramat! Jeśli występuje awaria trzeba naprawiać wszystko samemu! O wszystko trzeba się prosić. Stawki śmieszne. Pan prezes ma wszystko w du*** i nawet nie przyjdzie porozmawiać z pracownikami tylko rzuca przekleństwami i psychicznym zachowaniem (krzyki, rzucanie przedmiotami, odzywanie się do pracowników w sposób wulgarny). Ponad 10 rzuconych wypowiedzeń przez pracowników produkcji jak i biurowych w kwietniu daje do zrozumienia, że czas zacząć płacić normalnie i zmienić zachowanie względem pracownika ??

Ciekawy
@Szymi

Czy z atmosferą, warunkami pracy i BHP jest rzeczywiście tak źle? Proszę także o opinie inne osoby. Zastanawiam się nad aplikowaniem do tej firmy, a te aspekty są dla mnie ważne. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Chyba będę składał swoje cv na stanowisko Młodszego Specjalisty ds sprzedaży. Ponoć oferują atrakcyjne wynagrodzenie i możliwosć rozwoju. Dajcie znać, czy mają tu jakąś ścieżkę kariery ustalaną z góry, fajnie by było dostać w niedługim czasie ten awans:) Co do zarobków, to jak myślicie faktycznie nie koloryzują z tą atrakcyjną pensją?

Sonia
@Odp

Ale co chcesz zasugerować, bo Twój post nie jest jasny? Sama chcę kandydować do działu sprzedaży i wolę wiedzieć, czy będę wśród tych, co będą mieli onboarding czy wśród tych, co trafią na głęboką wodę. Od czego to zależy, płeć, narodowość, znajomość?

Dział Personalny

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą (usunięte przez administratora) W naszej firmie zawsze staramy się wspierać rozwój naszych pracowników. Organizujemy regularne szkolenia, które pomagają pracownikom poszerzać swoje umiejętności i awansować na wyższe stanowiska. Zachęcam do złożenia CV. W trakcie rozmowy rekrutacyjnej możemy szczegółowo omówić Pana oczekiwania i dostosować ofertę zatrudnienia do Pana potrzeb. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu pod adresem rekrutacja@knott.pl.

@Dział Personalny

Dzień dobry, ja też a propos tego specjalisty ds. sprzedaży. Jak długo trwa wdrożenie w obowiązki? Czy ma się kogoś w rodzaju stałego opiekuna w tym czasie? Chętnie poznam przybliżony czasokres podczas którego nie oczekują Państwo konkretnych wyników sprzedaży, nazwijmy go "szkoleniowym" :)

Odp Nowy wpis

Słyszałem że niektórzy od razu wrzucani na głęboką wodę a niektórzy rok są wprowadzani i ich obowiązki wykonują inni współpracownicy

Sonia Nowy wpis
@Odp

Braun

W ostatnim czasie bardzo źle się dzieje... Czepianie się o wszystko... ludzie (usunięte przez administratora) mają większe prawo niż polscy pracownicy. Każdy się boi odezwać... Ludzie mają już dosyć i właśnie ta firma zaczęła się rozpadać... Otwórzcie oczy...

Wuja
@Braun

Firma się rozpada tylko i wyłącznie przez prezesa. Ten człowiek w ogóle nie powinien być na takim stanowisku. Zero kompetencji. Na niczym się nie zna i nie ma pojęcia o pracy na danych stanowiskach. Dla niego liczy się tylko ma być i (usunięte przez administratora).. Omijacie tą firmę szerokim łukiem.

Dział Personalny Nowy wpis
@Braun

Dziękujemy za wyrażenie swoich obaw i opinii dotyczących aktualnej sytuacji w firmie. Chcemy zapewnić, że zależy nam na dobrej atmosferze pracy oraz zadowoleniu naszych pracowników. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z działem personalnym, abyśmy mogli lepiej poznać problem i podjąć konkretne kroki w celu poprawy sytuacji.

Magazynier to w ogóle ile dni pracuje w tygodniu tutaj? Pytam, żeby nie było takich niespodzianek jak w poprzednim zakładzie, że nawet osiem dni pod rząd kazali przychodzić. Mam nadzieję, że tutaj jest krócej. Jak to wygląda?

Witam. Mam zamiar składać cv do firmy knott. Macie dużo nadgodzin w miesiącu? ( zależy mi na tym ). Jak atmosfera na spawalni? Z góry dzięki za odpowiedź.

Spawacz
@Kandydat

Nie ma nadgodzin wcale

KNOTT Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. kontroli jakości. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Zarobki to ogółem sensowne są u nich, powie ktoś coś więcej niż to co w ogłoszeniu? Specjalista w Dziale Zabezpieczania Przychodów i Prewencji Nadużyć - to stanowisko mnie interesuje. Jak tam działa ten system premiowy, bo nie napisali w ogłoszeniu nic oprócz tego, że jest? Ciekawy jestem

Izka

Jak tam, był ktoś na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisku Specjalisty ds. Jakości? Lub przeszedł rekrutację pozytywnie i dostał pracę? Ja odpuściłam, ale teraz żałuje i czekam na kolejny wakat. Jak często tak mniej więcej szukają rąk do pomocy właśnie w dziale jakości? Na jakich zasadach przyznawane są premie? Jak atmosfera? ;)

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 11 czerwca kilka aktualnych ofert pracy do firmy KNOTT Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako specjalista ds. jakości. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Edzia

Również chciałabym zapytać jak wygląda praca i czy warto przyjac się do kontroli jakości.

Kornelia

Hej, mój mąż znalazł u nich na stronie ofertę pracy na Operatora Robota Spawalniczego i zastanawia się czy ma aplikować, akurat też zna się na programowaniu i spawaniu, więc liczymy na to, że miałby większe szanse na zatrudnienie. W benefitach piszą o dodatku za niepalenie, co to oznacza i ile takiego wynosi taki dodatek? Z tego co widzę na stronie mają szeroki zakres benefitów.

Olga

Nie potrzebujecie aktualnie spawaczy? Może są jakieś wakaty? Tata zmienia pracę, i chce aplikować do firmy. Pytanie tylko, jakie wynagrodzenie może zaoferować firma dla pracownika z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie? :) Czytam co piszecie, podobno atmosfera leży, ale może jakieś benefity oferowane przez firmę to wynagradzają?

@Olga

Dzień dobry Pani Olgo, spawaczy potrzebujemy, tak więc zachęcamy tatę do aplikowania. W celu uzyskania szczegółów dotyczących opisu oferty oraz dostępnych benefitów w naszej firmie zapraszam do zajrzenia na stronę: pracuj.pl/KNOTT, tam można bezpośrednio aplikować wybierając ogłoszenie: Spawacz. Dodatkowo swoje CV można przesłać na adres: rekrutacja@knott.pl. Pozdrawiamy.

Jerzy
@Dział Personalny

Tylko spawacze z doświadczeniem czy także do przyuczenia krótko po szkole? Jest jakieś wdrożenie na początku dla nowych? Bo nie wiem czy aplikować?

Od kilku miesięcy dają ogłoszenia o pracę na różne stanowiska. Wysyłasz CV i żadnego odzewu. Potrzebują w końcu tych pracowników czy jednak nie?

Może szanowny zarząd w końcu by zmienił na umowach o pracę stawki godzinowe na pewne kwoty wynagrodzenia brutto ponieważ różnice w wynagrodzeniach potrafią być spore (wszystko zależne od ilości dni pracujących w mc), może szanowny zarząd nie zabierał by premii za cały mc w momencie gdy pracownik był tydzień na L4 bądź na opiece, może szanowny zarząd pomyślał by nad tym by polscy pracownicy mieli lepiej a nie " egzotyczni" często bez żadnych umiejętności o języku nie wspomnę oraz kulturze osobistej, mam wrażenie że nie długo Polakami będą kierownicy i inni wyżej ustawieni pracownicy i ost. prośba do szanownego zarządu może byście pomyśleli o jakimś dodatku wakacyjnym chętnie zrezygnuje z my benefit i karty do kawomatu na rzecz zastrzyku gotówki dnia 10 czerwca pozdrawiam

Mikołaj

Firma ma na swojej stronie kilka ofert pracy. Chce aplikować na magazyniera. Ale zaniepokoiły mnie te wpisy atmosferze. Szczególnie że w obowiązkach magazyniera jest przestrzeganie zadad BHP a w komentarzach jest info że nikt się tym nie przejmuje. To jak jest teraz? Lepiej?

Szymi

Gary bez szpary
@Szymi

Szumi po co to wszystko jak wrócisz

@Szymi

Dzień dobry, Uprzejmie informuję, że wynagrodzenie wypłacane pracownikom w firmie Knott składa się z następujących składników: 1/ wynagrodzenie zasadnicze 2/ premia regulaminowa w wysokości 15% wynagrodzenia zasadniczego za brak absencji chorobowej i uchybień w stosunku do regulaminu pracy – w związku z tym w przypadku L4 nie przysługuje 3/ nagroda, jaką na wniosek bezpośredniego przełożonego mogą otrzymać pracownicy, którzy wzorowo wypełniają swoje obowiązki – otrzymuje ją regularnie 95% załogi po okresie próbnym, w przypadku pracowników produkcyjnych to średnio 600 zł. Jest to nagroda wypłacana proporcjonalnie za przepracowany czas w danym miesiącu (np. nieobecność 2-tygodniowa oznacza 50% nagrody miesięcznej) 4/ 150 zł dodatku za niepalenie (osoby palące mają dwie dodatkowe 10-minutowe przerwy dziennie) 5/ pracownicy produkcyjni otrzymują dodatkowo 170 zł za wspieranie realizacji planu produkcyjnego (w praktyce głównie za brak urlopu na żądanie oraz wykorzystanie na oddanie krwi 1 dnia wolnego) 6/ Dodatek za godziny nocne w wysokości 4 zł (dodatek ustawowy w 2021 wynosi średnio 3,4zł) Nagrody jubileuszowe (proporcjonalne do stażu) pracownicy otrzymują w latach „okrągłych” firmowych rocznic – następna przypada w 2022 (30 lat działalności). Dodatek za godziny nocne jest wyższy od ustawowego (w 2022 średnio 3,58) i wynosi 4 zł. 7/ Szkolenia realizowane są zgodnie z planem szkoleń, a jeśli jest taka potrzeba dodatkowo poza planem. Zapraszamy do Działu Personalnego, wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. Pozdrawiam, HRBP

Ilona

A jak jest? Coś wiesz to pisz człowiek chętnie poczyta

Szymo
@Szymi

Nie wiem o czym ty mówisz. Wszystko co opisujesz jest niezgodne z rzeczywistością. Czy ty jesteś spawaczem albo operatorem wózka widłowego? Czy też bez uprawnień oraz zgody przełożonego korzystasz z suwnicy? Postaw się na miejscu Prezesa. Też był byś wściekły gdyby ludzie olewali prace a chodzili na kawki fajki i pogawędki. Tak tak właśnie uciekają pieniądze. Jak firma ma zarabiać? Jeżeli chodzi o awarię dlaczego nie zgłosisz przełożonemu tylko sam naprawiasz? Firma ma zapewnione długoterminowe kontrakty. Pieniądze są wypłacane na czas. Bogate zaplecze socjalne.

MC Gajwer
@Szymi

Jeśli chodzi o tego mistrza gry. To potwierdzam. Nic tylko krzyki, rzucanie przedmiotami, odzywanie się do podległych pracowników w sposób urągający wszelkim normom społecznym. Na tym poprzestanę bo zniżyć bym się musiał do jego poziomu.

Ewelina
@Dział Personalny

jak często w grafiku sa nocki ? zakladam ze sa 3 zmiany wiec nocki raz na 3 tygodnie ?

Wiki
@Szymo

Chcesz powiedzieć że usparwiedliwiasz poniżanie ludzi, wyzwiska, agresję i totalny brak poszanowania dla drugiego człowieka? Wolne żarty! Odszedłem bo nie wytrzymałem stresu.

Ciekawy

Biuro

Jeśli prowadzą rekrutację i po niej mowia,że zadzwonią z odpowiedzią chociazby negatywną to tego nie robią.

Roman

Ktoś chętny na wigilie firmową ?

Zzz

Odradzam pracy w tej firmie. Zarobki niskie, a szefostwo szuka tylko okazji by zabrać pracownikowi premie. Ludzie są cały czas pod obserwacją gdyż kierownicy siedzą na kamerach. Pani Marcelina i Pan Radosław (kierownicy) są to ludzie którzy nie nadają się na te stanowiska. Są fałszywi, kłamią i tylko liżą (usunięte przez administratora) prezesowi który jest chorym człowiekiem. Potrafi z uśmiechem na twarzy zwyzywać pracownika od najgorszych. Chce tylko żeby ludzie donosili na siebie. Nikt już nie chce tu pracować wiec zatrudniają obcokrajowców którzy nie potrafią mówić po polsku a szkolenie stanowiskowe zostawiają pracownikom którzy później muszą się z nimi męczyć. Brak dobrej organizacji pracy. Zalecam omijać tą firmę szerokim łukiem ponieważ nie zapowiada się by miało być coś lepiej.

@Zzz

Dzień dobry, uprzejmie informuję, iż zarobki pracowników KNOTT SP. z o.o.(obejmujące okres 11.2020 - 10.2021) porównane były we współpracy z firmą ManaHR vs wynagrodzenia dla całej Polski i Wielkopolski. Z otrzymanego raportu jasno wynikało, że wynagrodzenia pracowników KNOTT SP. z o.o. były wyższe o 15% (mediana) w przedsiębiorstwach produkcyjnych z udziałem kapitału zagranicznego, w przedziale 100-500 pracowników. Zapraszamy do Działu Personalnego w razie dodatkowych zapytań Pozdrawiam, HRBP

@Zzz

Panu prezesowi przydało by się szkolenie menadżerskie. Osoba bez kwalifikacji na nieodpowiednim stanowisku.

Dżony
@Dział Personalny

Ale ludzi akurat nie interesują słupki w Exelu tylko to co dostają na konto w banku :)

Agata
@Dżony

A czy właśnie te słupki nie powinny być wyznacznikiem tego o ile ktoś lepiej zostanie doceniony? To tak nie działa przypadkiem? Bo inaczej to po co to badać?

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko specjalista ds. jakości do pracy w Zdziechowice. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa KNOTT Sp. z o.o. możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

HR

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Specjalista kontroli jakości. Naszym Pracownikom gwarantujemy stabilne warunki zatrudnienia, ciekawą pracę polegającą na kontroli procesu produkcyjnego, w której nie brakuje jakościowych wyzwań oraz możliwość podnoszenia swoich kompetencji. Zadbamy o to, byś mógł pracować w profesjonalnym i zgranym zespole, na którego wsparcie zawsze można liczyć! Nie czekaj, aplikuj już dziś!

Kamila
@HR

Na czym polegają te możliwości podnoszenia swoich kompetencji - chodzi o zdobywanie doświadczenia czy bardziej o jakieś możliwości szkoleniowe na kursach? No i czym są te stabilne warunki zatrudnienia, jaką umowę się ma na początek?

HR
@Kamila

Dzień dobry, - zdobywanie doświadczenia w pracy na danym stanowisku rzecz jasna - to jedno, - obecnie opracowywany jest plan szkoleń dla poszczególnych stanowisk (w tym robotniczych), - stabilne warunki zatrudnienia to: gwarancja umowy o pracę, świadczenia pracownicze i benefity oferowane przez Pracodawcę

@HR

Dzień dobry Ta oferta jest jeszcze aktualna na specjaliste ds. jakości?

Dzięki za brak odpowiedź

@Enter

Ogłoszenie nadal wisi na stronie więc pewnie jeszcze jest aktualne. Dodatkowo jakby cię interesowało szukają specjalisty ds. sprzedaży i technologa. Będziesz aplikował?

@Mikołaj

No właśnie wysłałem ale nie wiem czy to aktualne bo na pracuj.pl już oferta wygasła a stronie faktycznie widnieje dalej, miałem nadzieję na jakieś info ze strony HR

CapsLk

Z tego co wiem info kogo teraz potrzebują umieszczają na FB swoim i na pracuj.pl też chyba. Pewnie kontaktują się z wybranymi jak wszędzie. pozdrawiam!

Czoło

Radosław K. czas na zakończenie stanowiska kierowniczego w firmie.Czyżby firma sie na tobie poznała. Jesteś osoba bez żadnej wiedzy na tym stanowisku. I co ty sobą reprezentujesz

Magda

Słyszałam ze opinie są różne … przeważają niestety złe..:Podobno szefostwo stosuje mobbing psychiczny…nawet jeden z członków rodziny z tej firmy się zwolnił bo miał dosyć ????‍♀️ Mieszkam w Plawcach lokalizacja idealna. Mam 3 małych dzieci mąż pracuje na zmiany. Polecicie czy nie? Oby mój post nie zniknął bo słyszałam ze ktoś usuwa

Yhm
@Magda

Tak (usunięte przez administratora)stosowany przez kierownictwo to codzienność niestety ja nie polecam tutaj pracy a wybór należy do Pani moim zdaniem szkoda sobie psuć nerwów

@Yhm

To nie można dogadać się z kierownictwem? Jak są takie sytuacje to nikt tego nie zgłasza? Ty próbowałeś coś z tym zrobić?

Lup
@Magda

Negatywy zazwyczaj znikają stąd ????

Agata
@Lup

Czy gdyby faktycznie tak było to miałbyś do czego się w tym wątku odnieść? Ogólnie to faktycznie aż tak źle jest czy troszkę podkręcają to?

Będzie w tym roku wigilia firmowa ?

Zostaw merytoryczną opinię o KNOTT Sp. z o.o. - Pławce

• Jak się pracuje w KNOTT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KNOTT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KNOTT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KNOTT Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 44 ocen.

KNOTT Sp. z o.o.