Opinie o KNOTT Sp. z o.o. w Pławce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KNOTT Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w KNOTT Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KNOTT Sp. z o.o. w Pławce

:-)

"Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma"

Obecny

Dobrze ze pan M usprawnił produkcję to zaraz widać ilościach produkowanych

:-)

Też uważam że Knott to bardzo dobry pracodawca...

Obecny pracownik

Knott to bardzo dobry pracodawca. Nawet konkurencja nie wie co pisać złego i na siłę coś piszą?

KNOTT Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. kontroli jakości. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Narzekają a trujke z przodu mają

Popuś

Każdy tylko narzeka i narzeka, na wszystko i wszystkich zarządzających. A sami od siebie nie wymagają nic. nie dążą do poprawy sytuacji ani do poprawy jakosci tylko narzekaja i narzekaja. Typowi Polacy! Ogarnijcie się????

Jack

Naprodukowales się człowieku ale tak naprawdę to niewiadomo co chciałeś osiagnac. Jeżeli Ci tak zle w tej firmie to poszukaj lepszej gdzie będziesz mógł się obijac przez większość dnia i brac za to kasę +ekstra premie+socjal+calkiem bogate paczki świąteczne. Spróbuj moze zys albo TP Cię zatrudni no tak ale u nich będziesz musia (usunięte przez administratora)

Gal Anonim

Jak w każdej historii ziarno prawdy zapewne jest, ale chyba bardziej prawdziwe to to, że punkt widzenia zależy od punku siedzenia. Jeśli znasz dobrą receptę na zmiany to myślę, że są tacy co chętnie wysłuchają. Działy produkcji zostawię Tobie, bo widzę, że jesteś nieocenionym specjalistą, ale co z Handlowym, Zakupami, Magazynem, KJ, Konstrukcją ? Ciekawe czy wiesz ile macie pozycji na magazynie i ile wysyłek i przyjęć towaru jest dziennie. Skoro jest tak jak piszesz to zawnioskuj, że sami zapakujecie przygotowany przez Was towar i będzie większy porządek. Co do zakupów to chyba niczego nie brakuje? Ciekawe ile razy brak towaru był winą tego działu, a ile razy innych, którzy nie zgłosili potrzeby zakupu, albo po prostu mięli taki bałagan, że byli nie świadomi, że czegoś im brakuje.... Co do reszty można tak samo wymieniać. Nie da się oceniać ogólnie, bo w każdym dziale jest więcej niż jedna osoba. Generalizowanie, że wszystko jest złe to zdecydowanie krzywdząca opinia, szczególnie dla tych którzy dają z siebie wiele. A co do tego kto i za co winny... Trochę więcej pokory i mniej męczeństwa. Pasują tutaj idealnie słowa "Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień". Żeby tyle energii szło w uczciwą pracę to może nie musiałbyś pisać w taki sposób.

zenek

Ja podzielam wypowiedź marzyciela. Wiele ludzi nie ma wykształcenia a chciało by pracować i zarabiać większą kasę niż najniższą krajową. Także ta firma pozwoli nam zarabiać więcej, wystarczy szkolenie stanowiskowe i można malować swoje przez 8 godzin.

@@
@zenek

wykształcenie przestało się liczyć. Teraz liczą się umiejętności

marzyciel

mi się wydaje że ludzie traktowani są dobrze, dlaczego? Sądzę iż zarabiając 2600 - 2800 nie posiadając wykształcenia to moim zdaniem warto skorzystać z pracy. Codzienne przykręcanie śruby i nakładanie kapy, bądź też ciągnięcie spawu po lini prostej nie jest zajęciem wymagającym myślenia. Tak więc zarobek jest adekwatny do wykonywanej pracy.

XXX

Firma i pracą są w sumie ok. nie ma na co narzekać. ALE.... od kiedy na produkcji drugiej pojawił się nowy kierownik zarobki zaczęły sukcesywnie spadać i nie wynoszą już jak ktoś pisał powyżej 3000 zł tylko o wiele, wiele mniej. Najdziwniejsze jest w tej całej zmianie kierownika to, że po podwyżce zarabia się o wiele mniej niż przed podwyżkami !!! a kierownik tylko chodzi i się śmieje, a człowiek się stara jak może . Oczywiście nie można zapomnieć o WYBRAŃCACH.... którzy to dostają ponad regulaminowe premie kosztem innych pracowników, którzy dostają jej stosunkowo mało w odniesieniu do swojego doświadczenia i umiejętności. Kierownik nie zwraca uwagi na straż pracy, zaangażowanie, umiejętność konstruktywnego i technicznego rozwiązywania problemów bo potrafi tylko tyle co ma na kartce.

sdsds

Widać że ludziom już nerwy puszczają.

prawdziwy

jak wam sie nie podoba to do budowlanki kanoldy nosic

Power rangers

Bedac pracownikem z wieloletnim doswiadczeniem , widze jak nie dawno zatrudnieni ludzie nie maja swojego stalego stanowiska pracy tylko sa przerzucani z miejsca na miejsce (brak organizacji pracy ) jeszcze troche beda wysylac do budki ochroniarskiej do pomocy ;) ...... Ogolnie sie dziwia, ze nic nie wychodzi jak starzy pracownicy musza nowych ciagle uczyc a później slyszymy "nie wyrabiacie normy" .....

kurczak

w firmie znajduje się wiele maszyn CNC takie jak roboty spawalnicze, lasery do cięcia blach, gientarki. znajdziemy także wiele stanowisk montażowych, lakierni czy też spawanie ręczne. Praca nie jest trudna. Można dobrze zarobić. (usunięte przez administratora)

Xxxx

2300 do 3000

admin

Jak wyglądają zarobki w firmie Knott Sp. z o.o. ? Na jakim stanowisku można najwięcej zarobić i czy łatwo jest awansować? Dodaj swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o KNOTT Sp. z o.o. - Pławce

• Jak się pracuje w KNOTT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KNOTT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KNOTT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KNOTT Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 44 ocen.

KNOTT Sp. z o.o.