Opinie o DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji w Poznań

Spec

Nie płacą podwykonawcom (usunięte przez administratora)

podwykonawca projektu
@Spec

niedawno to przerabiałem, nadal są opóźnienia, i nie ma z nimi kontaktu w sprawie wyjaśnienia lub terminów

Fachowiec

Jesteś fachowcem to będziesz doceniony,ale partaczy należy zawsze się pozbywać bo za złą jakość pracy nikt na pewno nie zapłaci.Moje osobiste zdanie jest takie że spotkało mnie zainteresowanie Pana Prezesa o stan zdrowia pracownika. Skoro pracownik solidnie pracuje i ceni przełożonych to jest podziękowanie ze strony obu Prezesów.Tak było jest i będzie że solidnych fachowców będzie się ceniło,a partaczy od ręki należy się pozbywać.I tak właśnie powstają złe opinie pisane przez partaczy,bo zadowolony człowiek z pracy nie będzie psuł nikomu opini.Po drugie wolny kraj i proszę zakładać firmy i próbować się utrzymać na rynku ,na pewno partacze odpadną od razu.

Mirko_81
@Fachowiec

Uważam opinię użytkownika o nick-u Fachowiec za obiektywną, przedstawioną w sposób właściwy, stawiając sprawę rzetelnego wykonawstwa pracy np. fizycznej lub umysłowej jako najważniejszy argument przemawiający za uczciwością.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy w DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji możliwa jest praca na podstawie B2B?

On Nowy wpis

Potwierdzam nie płacą podwykonawcą, na wysłane wezwania nie odpowiadają,nie odbierają telefonów...

Pytali kiedyś o podejście kierownictwa do atmosfery w miejscu pracy i zastanawiam się jak od drugiej strony teraz to wygląda? było widoczne kiedyś w internecie ogłoszenie dla kierownika projektu po prostu i nie wiem czy do dziś jeszcze jakieś nabory były prowadzone? Mój partner ma doświadczenie może by spróbował. Jakie są stawki i relacje z pracownikami od tej strony?

księgowy

może i z małym opóźnieniem, ale zostało uregulowane w całości :) bo zawsze płacimy i nikogo nie oszukaliśmy, a to rzadkość w tej branży !!!

podwykonawca
@księgowy

małe opóźnienie? nasze biuro wykonywało dla nich projekt, oddaliśmy w terminie, uwagi inwestora poprawiliśmy w terminie, mój szef 4 miesiące chodził, pisał, dzwonił, nie odpisywali, nie odbierali telefonów, zwłaszcza właściciele. Każdy prezes chce rozmawiać na poziomie z innym prezesem a tu okazało się że za wysokie progi.

podwykon
@podwykonawca

Dokładnie tak jest. Tragedia okrutna. Nie spotkałem się z czymś takim przy współpracy z jakąkolwiek inną firmą. Omijać, unikać, zapomnieć. Nie wiem w jaki sposób oni jeszcze w ogóle istnieją na rynku...

były podwykonawca Nowy wpis
@podwykon

potwierdzam, po zakończeniu projektu brak kontaktu z prowadzącym projekt, nie mówiąc o prezesach, czekałem na odpowiedź kilka miesięcy, nikt nie raczył zadzwonić lub odpisać na maile, zalecam przy oddaniu projektu lub prac od razu podpisywać protokoły przekazania bo inaczej nie odzywają się, na ponaglenia są głusi.

Firma DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Iwona

Hej, tez podobnie jak poprzednik interesuje się praca jako asystentka projektanta. Myślałam, że więcej opinii na ten temat tu poczytam. Mam zamiar podjąć się zatrudnienia od kolejnego roku, proszę o opinie, czy powinnam się próbować kontaktować z pracodawcą? Zastanawia mnie przyczyna wspomnianych opóźnień, czy jest sporo klientów do obsługi?

Nie potrzeba jeszcze jednego asystenta? Upewniam się, bo widziałem ofertę z ubiegłego roku do biura a teraz jak czytam opinie, to ludzie piszą o jakichś opóźnieniach. Czy ktoś z biura napisałby z czego wynikają te obecne? I czy warto wypatrywać oferty na stanowisko asystenckie? Jak często ktoś jest potrzebny?

Jaki jest wkład kierownictwa DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Spec

Nie płacą podwykonawcom (usunięte przez administratora)

księgowość Demiurg
@Spec

Regulujemy zobowiązania nawet jeżeli nie zapłacił nam zleceniodawca, może i dłużej niż 30 dni, ale nigdy nie oszukaliśmy żadnego Podwykonawcy, a to w tej branży jest wyjątkowe !!! Proszę sprawdzić chyba, że jesteś konkurencją no to na takie wpisy już nic nie poradzimy :)))

podwykonawca projektu
@Spec

Czy DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji zapewnia kartę multisportu?

Fachowiec

Zbigniew
@Fachowiec

Uważasz, że dobrze pracujący i wykwalifikowany pracownik jest w firmie doceniany. Czy dostajesz gratyfikacje finansowe w związku z dobrze wykonaną pracą takie jak premie lub nadgodziny? Liczę, że o tym napiszesz.

Obserwator
@Fachowiec

Jeśli ceni się prezesów? Czyli wchodzi od tyłu po łokcie? Jakkolwiek pracownik by pracował, to nie można dopuszczać się (usunięte przez administratora) który w tej firmie jest nagminny! Prezes to jeden wielki wał i rozumiem, że się zawrze znajdzie jakiś lizus, który mu będzie robił dobrze i go cenił.

Mirko_81

lotna_39

firma posiada przepiękne wnętrza. jestem po rozmowie rekrutacyjnej, zatrudniony do pracy. rozmowa była bardzo luźna i przyjacielska. nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii. po okresie próbnym wystosuje weryfikacyjną opinię. pozdrawiam

Danuta

a Ty? sugestywne pytanie zostało przez Ciebie zadane ale mimo wszystko ciekawa jestem szerszego wyjaśnienia, były z jakiej konkretnie przyczyny i w drugą stronę z jakiej przyczyny wcześniej pracownik? co zachęca?

pracownik biura

pracuję od kilku miesięcy, jest zupełnie inaczej niż się spodziewałem. Fajny zespół, duże projekty, biuro petarda. Wypłata co miesiąc bez problemów także na fakturę

@pracownik biura

A spodziewałeś się czegoś złego? Kto ci tak naopowiadał? I jaką umowę dają?

K
@pracownik biura

Z reguły zarząd podrabia dobre wpisy bo byłyby same złe. Większość urzędów nie chce znać już tej firmy i cieszy się ze nie wygra jednak z Poznaniu niestety są układy i ciagle recesje firmy . Jak nie dasz się wykorzystywać to wylatujesz. Właściciele potrafią powiedzieć „ jak Ci się nie podoba to spierd.” zero szacunku . Zostali ci co często mają wyprany mózg i myślą że są w super biurze i to normalne że życie to praca,

@K

Co do końcówki czemu od razu wyprany mózg przytaczasz? może po prostu mają tam dobre warunki po dłuższym stażu pracy? Ty przykładowo ile lat robiłeś, żeby móc się co do tego jakkolwiek odnieść?

Rekrutowany

Zero odzewu od Demiurga. Źle to oceniam.

zawiedziona
@Rekrutowany

Tak samo. A tak zapewniali że nawet jak będzie negatywna odpowiedź to zadzwonią... Dobrze jest wiedzieć na czym stoisz a nie czekać w nieskończoność.

@zawiedziona

I to specjalny HR was tu rekrutował czy kto? Jak oni są rozliczani, jakoś od kandydata za sztukę? Sporo osób w ostatnim czasie się zgłasza czy może jednak są obecnie jakieś niedobory?

Dybuk

Firma jest taka jak ustawa o zamówieniach publicznych; redukcja ornamentu - symbol symbolu.

Moją dotychczasową najlepszą decyzją w życiu zawodowym było odejście z tej firmy :). Pracowałam jako młoda rozwijająca się osoba. Oczywiście za niewielkie pieniądze i niepłatne nadgodziny. W tygodniu wg biurowego czasu pracy pracowaliśmy po 42h. Siedzenie nadgodzin (do godzin wieczornych- 18:00/19:00) było normą podczas całego roku mojej pracy tam. Wszyscy wokół mnie byli zapracowani i zmęczeni tą sytuacją, ale niestety naciski z góry na ustalone terminy projektów tego wymagały. Pracownicy nie byli doceniani, jedynie Ci na bardzo wysokich stanowiskach. Reszta niestety była traktowana jako towar wymienny. Mówiło się nawet o zatrudnianiu studentów pod konkretne projekty czy też o programach niepłatnych praktyk jako sposób na wyrobienie się z terminami. Wypłaty przychodziły zawsze z opóźnieniem, zwrócenie pracownikowi kosztów np. badań czy wyjazdów też zawsze przychodziły z dużym opóźnieniem (kilka miesięcy). Podczas wyjazdu z delegacją sami sobie opłacaliśmy wyżywienie. Jako odpowiedź na prośby o podwyżki, czy też premie wyrównujące nadgodziny, dostaliśmy od prezesa biura pogadankę, jak to on za swoich czasów będąc na naszym stanowisku pracował po 15h! A my przecież ledwie po 10-12h! Więc my nie mamy na co narzekać :). W dodatku nie wyobraża sobie żeby ktoś stawiał wyjście na basen po pracy ponad wykonanie projektu na czas (do dziś umiem zacytować te słowa :) ). W tym czasie również zaczęły się duże nakłady finansowe na PR i stronę internetową, dzięki czemu firma teraz bardzo ładnie się prezentuje i wcale nie wydaje się że pracownicy są bardzo niezadowoleni. Były też takie sytuacje, w której pracowaliśmy w biurze do godziny 1:00 w nocy. Też nic w zamian za to nie dostając. Takich historii do opowiadania jest znacznie więcej, ale szkoda nerwów. Podsumowując, firma bardzo stawia na swoją prezentacje i wychwytywanie za wszelką cenę ciekawych projektów, bazując to na wyzysku przepracowanych pracowników, których utrzymuje się w przekonaniu, że to jest ok. NIE POLECAM!!!

123456a

Typowe korpo i nie polecam. Trzeba uważać na to co się mówi, jeden drugiem za plecami wiadomo co obrabia. Fakt biuro bardzo ładne jeśli ktoś lubi open space.

@123456a

a praca? bo aspekty wizualne to raczej kwestia drugorzędna. jaki nakład roboty ostatecznie wychodzi i czy warto za proponowaną stawkę?

Jan

Ja mam złe wspomnienia z firmą. Projekty, które robiłam były wykonane z rocznym opóźnieniem i licznymi błędami. Może maja kadrę wysoko wykwalifikowaną. Osobiście nie polecam.

@Jan

Ale to musiałeś w takim razie samodzielnie je poprawiać, czy jak to wyglądało z tymi licznymi błędami? Oni je poprawili?

Brak płatności

Firma nie wymiguje się od wypłacenia wynagrodzenia.

@Brak płatności

Nie wymiguje? No to chyba dobrze? W końcu nie wiem o co ci chodziło, bo nick mówi jedno, a treść coś innego... ;P

Współpracujacy

Jako firma która współpracowała z firmą Demiurg moge tylko wyrazić swoje negatywne zdanie. Prace swoją wykonaliśmy, płatności nie otrzymaliśmy, a kontakt z kimkolwiek z firmy jest niemalże niemożliwy. Nie tak mnie uczono współpracy z innymi.

Współpracujący
@Współpracujacy

Potwierdzam powyższą opinię.

@Współpracujący

I co teraz? Zgłaszasz to gdzieś, czy czekasz na odzew jeszcze?

Obserwator
@Współpracujacy

Tra firma to mega wydmuszka marketingowa. Piękna i ładna ale w środku jego wielkie łajdactwo, zwłaszcza prezes Bartosz.

Micho
@Sebastian

A na co tu czekać w sumie?

Hahaha
@Obserwator

Panie S. Pan przestanie pisać głupoty i zacznie robić dobrą robotę, o której tak wiele Pan mówi. Jak szpachlowanie na ściankach gk to powinno być proste i gładkie, a nie wyglądające jak tarka :)))

zarząd
@Obserwator

A. proszę … dobra praca zawsze się broni sama, a matactwo względem zwierzchników to już niekompetencja i brak umiejętności pracy zespołowej czym przede wszystkim jest ta branża

Ela

Podobno Architekci z Demiurga robią straszna lipe przy zleceniach, to prawda?

doEla
@Ela

Nie ma się czemu dziwić, firma psuje rynek, biorą zlecenia z czasem realizacji kilkukrotnie niższym od konkurencji, przy małym zespole projektantów zarzucają ich takim tempem pracy, że jakość musi spadać, miałem tam znajomą, pracowici ludzie ale wolą wyjść chociaż po tych 10-12 godzinach pracy (bezpłatne nadgodziny) niż poświęcać się w imię jakości.

drobny inwestor
@Ela

zdecydowanie nieprawda, projekty są coraz lepsze

Zostaw merytoryczną opinię o DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji - Poznań

• Jak się pracuje w DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji?

Zobacz opinie na temat firmy DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji?

DEMIURG Kompleksowa Obsługa Inwestycji