Opinie o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka w Łódź

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka w Łódź

Julia

@Poczytajcie Wsztscy, rozumiem emocje, jednak forum GoWork.pl nie jest odpowiednim miejscem na rozwiązywanie prywatnych spraw. Opinie wyrażane na forum publicznym, czy te negatywne czy pozytywne powinny być pisane w sposób kulturalny i zdecydowanie nie powinny obrażać osób trzecich. Zapoznaj się proszę z regulaminem forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin . Wszystko co napiszemy w Internecie może mieć swoje konsekwencje w świecie realnym i warto o tym pamiętać. @Zainteresowana, co dokładnie masz na myśli? Jesteś pracownikiem firmy?

Majowy lansik i romansik

Nie dość, że emocjonalnie jest pan na etapie sześcioklasisty, to jeszcze fizycznie, po tych wszystkich wylewach i wypadkach jest pan może w 50% (przesadzone!) mężczyzną. Wiec jeśli któraś Pani chciałaby mieć w domu fajnego, interesującego i aktywnego faceta z klasa i fantazją, z którym ciekawe rzeczy można robić na co dzień i w sypialni, to drogie Panie nie ten adres. Ledwie chodzi (a i to nie zawsze pewne), aktywność zerowa, polotu i spontaniczności za grosz, mądrala nieprzeciętny we wszystkich tematach (ale tylko teoretyk, a praktykę to tylko z tv), gaduła (najlepiej o niczym, aby omijać poważne tematy), erotoman-gawędziarz przeświadczony o swoim uroku osobistym i nieprzeciętnych umiejętnościach (sic!), materialista, cynik, oszust i kłamca i do tego zasłaniający się swoim rzekomym indywidualizmem i jakimiś wartościami moralnymi, którymi ponoć hołduje. Bzdura drogie Panie! Nudziarz, maruda, narcyz (a to się leczy) oraz bajkopisarz, który nie szanuje ani swoich klientów, ani kobiet, które nawiasem mówiąc traktuje wyłącznie użytkowo i przedmiotowo. Szczerze to nie wiem co jest w nim takiego ciekawego? Wygląd i aparycja jest oczywiście kwestia gustu – na moje oko pokraka nie facet; w sypialni – oj nudy, nudy i jeszcze raz nudy na maxa, misjonarsko, 5 min i po zabawie i do tego rzadko ‘tryska’; zachowanie – niemiły i raczej niegrzeczny, choć jeśli czegoś potrzebuje, to potrafi; uzależniony od miłości wirtualnej – fb aż furczy od nowych panienek, młode, stare, koleżanki ze studiów, szkoły, palestry, uczennice!!!!!, klientki i przygodne dziewczynki na jeden raz. I tu warto wspomnieć, na wypadek, gdyby któraś Pani chciała się poczuć w danym momencie wyjątkowo – takich jak Pani ‘nadzwyczajnych’ i ‘wonderful woman’ jest kilka w jednym czasie, wiec proszę nie liczyć na rzeczywiste specjalne traktowanie.Ot tyle na ten temat...

Szok
@Majowy lansik i romansik

Kurcze, ale obciach, a juz myślałam, że się z nim umówie...

Sumienie
@Majowy lansik i romansik

Moim zdaniem ten wpis jest zbyt okrutny.

Sumienie ?
@Sumienie

Ale jest prawdziwy .....

Szczerze
@Sumienie ?

To kawał prymitywa i chama.Potrafi również kobietę uderzyć i jej grozić,a także zwyklinać.

Zainteresowana
@Szczerze

Jak szantazowac? Skoro tyle kobiet tak traktuje to moze ktoras jego tak potraktuje.

Koleżanka

Znam Darka dość dobrze, mam o nim dobre zdanie i smutne to jest ze te komentarze nie powinny być wogole tutaj umieszczane. Kiedyś miałam niestety do czynienia z stalkerem i to niestety tak wyglada. Chociaż wg mnie zgłoszenie tego na policje pewnie byłoby dobre, to moze ktoś by poczuł konsekwencje swoich wypowiedzi mijajacych sie z idea portalu. Po moim poinformowaniu stalkera ze sprawę kierują do sądu jakoś ucichł.

Droga Pani
@Koleżanka

A co tutaj się mija z prawdą? wszystko jest na temat i nie podlega pod żadne przestępstwo, wiec się nie ośmieszaj.

Jak wszyscy
@Koleżanka

Ani go Pani nie zna dobrze , ani nie jest jego dobrą koleżanką! W przeciwnym razie nie pisałaby Pani tych bzdur ! Wszyscy którzy naprawdę poznali Dariusza Matuszczyka , widzą kim jest - a jest kłamcą i oszustem , szantażystą i leniem , jest prymitywnym (usunięte przez administratora) i draniem . Ot , kim jest . Nie zna go Pani i może dlatego staje w jego obronie , choć to tylko kwestia czasu a i Pani zmieni zdanie . Na 100%

D. M.
@Koleżanka

Koleżanko proszę o podanie tożsamości stalkera.Będę wdzięczny.

Pomocny

TYLKO wyudza pieniądze .Jest oszustem i bazuje na krzywdzie ludzkiej .Szantazuje i działa na niekorzyść klienta

@Pomocny

Jak szantazuje?

?
@Nowy

No właśnie, na czym ten szantaż polega,proszę dokładnie opisać, bo takich ofiar jest więcej.

@?

No wlasnie?

Aplikowałeś na stanowisko Aplikant adwokacki/prawnik oferowane przez firmę Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Rozeznanie

Pan Darek to zjawiskowy i bardzo pociągający mężczyzna.Wielu ludzi go lubi i akceptuje takim,jakim jest,zarówno jako kolegę, jak i jako profesjonalistę.

Przyjaciółka
@Rozeznanie

Ja to jakbym miała kiedyś synka to na cześć i pamiątkę znajomości z Panem Darkiem, chciałbym go nazwać jego imieniem.

Reportaż

Zapraszam wszystkich pokrzywdzonych zawodowo oraz finansowo przez mecenasa Matuszczyka do kontaktu z redakcją programu "Sprawa dla reportera" z dopiskiem lub zaznaczeniem w rozmowie,że chodzi o "oszustwa adwokata" oraz przedstawienie swojej historii.Dane do kontaktu: https://www.facebook.com/PomocDlaBohaterowSprawaDlaReportera/ lub tel.48 (0-22) 50 70 210

Odp
@Reportaż

Jeśli to zawiadomienie o reportażu jest prawdą i rzeczywiście macie Państwo odwagę ujawnić oszustwa mec. Dariusza , to bardzo proszę o kontakt - możliwość osobistej rozmowy . Może osoba która jest "liderem " poda bezpośredni kontakt do siebie ? Tel ? E-mail ? Znacznie ułatwiłoby to komunikację a w rezultacie usprawniło wspólne działania przeciwko mec

A propos "lidera"
@Odp

Niestety ta pani,która jest liderem raczej nie posiada cywilnej odwagi,żeby podać swoje prawdziwe dane i kontakt do siebie i raczej nie ma z Dariuszem zawodowych porachunków,lecz czysto prywatne. Ale można tą panią zaczepić na facebook'u bo zakłada co raz to nowe fikcyjne konta np.Maria Szuster czy Barbara Krawczyk.

Odp
@A propos "lidera"

Nie przypuszczam , żeby komukolwiek kto ma prywatne porachunki bądż pretensje , chciało się wywoływać lawinę oskarżeń na polu publicznym ! Bądżmy poważni , bo i ja pytam poważnie - w jaki sposób można się skontaktować z osobą która "zbiera dowody przeciwko nieuczciwości mec. Matuszczyka"? Tylko taka forma zarzutów mnie interesuje .

Ha ha ha

A Pani wciąż jest tylko Panią albo Panienką :-))) dla Pana Darka - i nawet po mintce

hi hi hi
@Ha ha ha

a o jaką panią lub panienkę chodzi? o kim mowa w powyższym wpisie? :-))) ha ha ha

Podziękowania

Serdecznie dziękuję Ci Darku za wszelkie piękne i upojne chwile. Pozdrawiam. M.

Jaja
@Podziękowania

He he znowu ktoś sobie jaja robi z naszego bohatera

Rowniez
@Podziękowania

I ja pieknie dziekuje

Oficjalna Wielbicielka
@Rowniez

Pan jest cudowny i nie ma się co dziwić tej ponadczasowej fascynacji i tęsknocie za Panem i zapewne wiele pań to odczuwa,tylko zamiast pielęgnować te piękne emocje i pozytywnie je wykorzystywać to niestety niektóre panie pokazują zupełny brak klasy,usiłując Pana publicznie dyskryminowac,przypisujac Panu zachowania i cechy często niezgodne ze stanem faktycznym.Ale to wtedy źle świadczy o tych Paniach,a nie o Panu.

Diagnoza
@Oficjalna Wielbicielka

Ty jesteś Kobieto poważnie chora na głowę.

Skandal!

Darek pierdzi podczas bzykania!

Info

CBŚ dokonuje kolejnych aresztowań , Mecenasie . Tyle ze w (usunięte przez administratora) nie będzie żadnych gierek , Mecenasie , żadnych :))

Ostrzeżenie

Doigrałeś się Matuszczyk !

Ostrzeżenie

Idą po Ciebie

@Ostrzeżenie

ciekawe jak będziesz się bronił podczas przesłuchań , adwokacie ? ciekawe, ciekawe

@Ostrzeżenie

i umyj zęby może i koszule wreszcie uprasuj flejo !

Prośba
@anonymous

Proszę przestać go w ten sposób publicznie ośmieszać i obrażać,lepszym rozwiązaniem by było (chociażby z racji okresu Wielkanocy) pomodlić się lub pościć w Dariusza intencji,o jego skruchę,nawrócenie,chęci zadośćuczynienia,uwolnienie ze złych skłonności itp.Ludzie,którzy pielęgnują swój żal i się odgryzają niszczą tym samych siebie i wcale nie przynosi im to ulgi-akurat wiem coś o tym. Warto być ponad to,zachować klasę i trzymać fason i nie zniżać się do poziomu przeciwnika,zwłaszcza reprezentując taki prymitywizm jak w ostatnich wpisach.

HA hA
@Prośba

JKKolejna naiwna ! Obudz sie kobito , bo jak Cie Daruś oskubie ,to Ci nawet zdrowaśki nie poomogą

:-(
@HA hA

To on panią oskubał i z uczuć i z pieniędzy? to Pani była jego klientką? Przepraszam,nie wiedziałam,myślałam że była to raczej kwestia honoru w kwestiach damsko-męskich.To w takim razie warto się modlić o wstawiennictwo św.Antoniego i św.Tadeusza Judy.

WariatkowO
@:-(

Wariatka !!! I właśnie takimi ludźmi otacza się Daruś ! Wariatkami ! Ale czego oczekiwać od człowieka ze schizofrenią !!!!?????

Wariatka
@WariatkowO

TYLKO WARIACI SĄ NA TYM ŚWIECIE COŚ WARCI, SZANOWNA PANI :-) poza tym nic mi nie wiadomo o tym by Dariusz był dotknięty akurat schizofrenią.

Do Wariatki
@Wariatka

Akurat Pani niewiele o nim wiadomo , w takim razie . Bardzo niewiele !

Do Wariatki
@Do Wariatki

Poza tym , jestem Mężczyzną , na szczęście zdrowym psychicznie , Droga Wariatko !

News

Pan P. ma ponoć większego :-)

Prima Aprilis
@News

Uważajak, bo się pomyślisz.

Wbrew złośliwośći

Poproszę o usunięcie powyższego wpisu i odpowiedzi na niego,gdyż jest to forma złośliwości,a nie post zgodny z tematyką portalu.

Nareszcie
@Reportaż

No to się Daruś doczekał popularności . Prosto z programu w ramiona CBŚP ! Chętnie posłuchamy , pooglądamy , poczytamy . Już wierzysz w swój koniec ?!!!

Prawda
@Reportaż

Skladam zawiadomienie do prokuratury i nie życzę sobie żadnego reportażu!

Prawda ???
@Prawda

TO NIE JEST KONCERT ŻYCZEŃ , MECENASIE . NIECH VW KOŃCU LUDZIE DOWIEDZĄ SIĘ KIM JESTEŚ . MOZE SIĘ W KOŃCU OPAMIĘTASZ I PRZESTANIESZ WYRZĄDZAĆ TYLE ZŁA . MOZE W KOŃCU PRZESTANIESZ RANIĆ LUDZI .

Niepokój

Przepraszam, ale zauważyłem w tym człowieku pewne niepokojące zjawisko,mianowicie pan Dariusz ma zwyczaj mówić samemu ze sobą, czy ktoś z Państwa również odniósł takie wrażenie ?

Niepokój
@Niepokój

Niepokój to on teraz ma , ale nie z powodu schizofrenii . Teraz ma niepokój o własne (usunięte przez administratora) , ha ha

Strach

Poczytajcie sobie ostatnie newsy z działań CBŚ . Boisz się Mecenasie ?Powinieneś !

Czytelnik

Panie Mecenasie , został mi Pan polecony przez znajomego jako świetny prawnik z zakresu prawa handlowego , a z uwagi ,że znajomy jest rzetelnym i uczciwym człowiekieem, tak polecenie Pana osoby jest dla mnie jednoznacznym wyborem . Jak to sie często zdarza w ówczesnej rzeczywistości (a może niepotrzebnie?) ,postanowiłem sprawdzić opinię o Pańskiej osobie . Trafiłem na to forum , proszę zwrócić uwagę , kierujące tu w pierwszej kolejności w wyszukiwarce . Zupełne zaskoczenie . Zaskoczenie , tym bardziej ,że zawarte tu opowieści (bo czy to opinie?) są zatrważające dla potencjalnego czytelnika, a przzecież jest nim/ powinna być osoba mająca zamiar zasięgnąć u Pana porady prawnej czy tez zostać potencjalnym klientem . Nie wiem czy faktycznie niektóre posty są autorstwa Pana Mecenasa , bo wierzyć mi się nie chce , że Pan Mecenas reprezentuje taki podwórkowy poziom , z całym szacunkiem dla Pana Mecenasa ,ale odbiór całości tej korespondencji ,niezrozumiałej dla mnie , jak tez mniemam , dla wielu "nowych odwiedzających" jest niemałym zaskoczeniem lub wręcz szokiem .... Nie ukrywam , ze u mnie spowodowało to pewne zawahanie co do następnego kroku w stosunku do pierwotnego zamiaru - zaufać Panu , Mecenasie ?.... Przepraszam za taką szczerośc ale może moja opinia skłoni Pana , Panie Mecenasie jak i pozostałych Państwa , do zastanowwienia się jaka jest rola tego portalu i jaka formę powinny przyjąć formułowane tu myśli i opinie. Może jestem pojedyńczym głosem , ale pozwolę sobie przywołać prawdziwe intencje tego portalu i poprosić o przywołanie właściwych treści , czyli opiniujcie Państwo , działania zawodowe Pana Mecenasa !!!! . Panie Mecenasie , obawiam się , że może Pan tracić potencjalnych klientów , jeśli przeczytają oni co tu ma miejsce . Z wyrazami szacunku , Czytelnik .

Oooooo
@Czytelnik

Co pokazuje skuteczność pana mecenasa nawet we własnej sprawie. ..

Zainteresowana

Komu mecenas M prowadził ostatnio jakąś sprawę? Twierdzi,że od 2013 listopada tj.od wypadku ( w którym poważnie ranił młodą dziewczynę ,prowadząc bez prawa jazdy-wcześniej stracił je za punkty-i ze stwierdzoną padaczką) nie pracuje . Wyzbył się majątku i udaje biednego. Napiszcie proszę ile wziął za sprawę i kiedy to mniej więcej było ?

Brawo
@Zainteresowana

No właśnie -udokumentować wszystko i nie ma siły -skarbówka i tak będzie musiała go (usunięte przez administratora) Poza tym wciąż figuruje na liście aktywnych adwokatów.

@Zainteresowana

Ten wpis narusza prawo i został objęte zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa zniewagi publicznej

Fakt
@anonymous

Ten wpis to kolejna prowokacja Pani Barbary-ona używa nicku: anonymous

Klientka
@Zainteresowana

To dziwne .... Z mojej wiedzy wynika , ze Mec Matuszczyk cały czas prowadzi sprawy . Byłam jego klientką , pisał mi odwołania , i z tego co wiem nadal pracuje . Spotkałam go kilka razy w okolicy kancelarii wiec chyba nie chodzi tam pospacerować . Może macie Państwo jakieś nierzetelne informacje .

Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka
2.8/5 Na podstawie 19 ocen.

Matuszczyk Dariusz Kancelaria Adwokacka