Opinie o Zurich Insurance Company Ltd S.A. Oddział w Polsce w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zurich Insurance Company Ltd S.A. Oddział w Polsce. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zurich Insurance Company Ltd S.A. Oddział w Polsce na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zurich Insurance Company Ltd S.A. Oddział w Polsce w Kraków

Ezo

Po rozmowie z managerami na stanowisko seniorskie nie dostałam żadnego feedbacku. Kontaktowałam się z HR mailowo , odpisali, ze muszą do mnie jeszcze zadzwonić , co niestety nigdy nie nastąpiło. Szkoda... a wystarczyło wysłać maila z odpowiedzią.

Hmm
@Ezo

Kiedy mialas rozmowę?

@Hmm

W wielu firmach niestety tak robią... Nie straciłaś chociaż dużo czasu na rekrutację u nich?

Inna

Mam pytanie do pracownikow ZI. Jak wyglada praca w dziale finansow, czy jest duzo nadgodzin? ( W zamknięcie wiadomo ze pewniw beda) ale jesli tak to jak duzo? Na jakie benefity mozna liczyć ? Pozdrawiam

Czy osoba z 5 letnim doświadczeniem może liczyć na zarobki rzędu 9-10,k na stanowisko seniorskim?

Anka
@Kandydat

Moje zarobki znacznie od tego odbiegaly. Pozdrawiam

Agata
@Anka

A jak wyglądały Twoje zarobki w Zurich Insurance Company Ltd? Napiszesz coś więcej na ich temat? Od czego w firmie jest zależna miesięczna wysokość wynagrodzenia? Co wchodzi w skład pensji?

Nie, senior to koło 7 - 8

Inna

Brutto czy netto?

bbbb

Hej, Czy ktos z Zurich moze sie wypowiedziec, czy istnieje szansa na przeniesienie sie miedzy dzialami, ale za granice? Ma ktos tego typu doswiadczenia? dziekuje

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Zurich Insurance Company Ltd S.A. Oddział w Polsce. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Source to Pay Specialist (Procurement Specialist)?

Aplikowalem kilka miesięcy temu na jedną z ofert. Odniosłem bardzo pozytywne wrażenie po rozmowie z rekruterką oraz po drugiej rozmowie z managerem. Utwierdziło mnie to w przekonaniu, ze chcę pracować w tym zespole. Miałem mieć trzecią i ostateczną rozmowe ze stakeholderem i czekałem na potwierdzenie terminu. Po dwoch tygodniach ciszy napisalem email wyrażając dalsze zainteresowanie tym stanowiskiem oraz przebiegiem rekrutacji. W odpowiedzi otrzymałem informację, ze dostalem pozytywny feedback od managera i muszę jeszcze trochę uzbroić sie w cierpliwosc i poczekac na potwierdzenie terminu trzeciej rozmowy. Minęły 2 miesiące i nie dostalem zadnej odpowiedzi. Ani pozytywnej ani negatywnej. Poczułem się "olany".

Dagmara

Na jakie zarobki można liczyć na finansowym stanowisku seniorskim w Zurich Insurance?

kas97

Czy firma planuje na stale prace zdalna? Czy obecnie po zakończeniu umowy próbnej dostaje sie umowę na stale? Jakie sa wielki na stanowisku specjalisty i seniora w finansach?

Magdalena
@kas97

Super pytania, też mnie to interesuje, a zwłaszcza zdalna praca na stałe. Będziesz aplikować czy już to zrobiłaś? :)

kas97
@Magdalena

Zamierzam :) ale właśnie intersuje mnie podejście firmy do pracy zdalnej. WIem, ze niektóre firmy sa na pracy zdalnej 100% i nie maja planu powrotu do biur, a inne wróciły np. na 2 dni w tyg.

Justyna

Czy ktoś wie, ile można zarobić na stanowisku Junior Planning & Performance Management Analyst? Lub ogólnie na stanowiskach juniorskich? Oraz jak przebiega proces rekrutacji?

Magdalena
@Justyna

Ciekawa jestem stawek. Firma całkiem duża i dobrze prosperuje. Mnie np interesuje praca zdalna. Ale przy takim stanowisku chyba nie powinno być z tym problemu.

Mateusz

Witam Jakich pytań można się spodziewać na rekrutacji na stanowisko w księgowości?

@Mateusz

Jakie konkretnie stanowisko cię interesuje, bo nie napisałeś. Prowadzą teraz rekrutacje, bo ja też chętnie dowiedziałbym się więcej. Ciekawe, czy trzeba zdawać jakieś testy, czy tylko swobodna rozmowa. Jak będziesz coś wiedział to napiszesz?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Zurich Insurance Company Ltd S.A. Oddział w Polsce odbywa się również w języku angielskim?

Nika

Tak, zazwyczaj cześć rozmowy odbywa się w języku angielskim

@Nika

Czyli trzeba znać angielski na wysokim poziomie wraz ze słownictwem branżowym, czy wystarczy komunikatywnie i nikt nie sprawdza ukończonych kursów, czy certyfikatów? Na każde stanowisko przepytują po angielsku?

Ja jestem zadowolona bardzo z pracy, pracuje już od 2 lat. Zarobki sa lepsze w porównaniu do moich poprzednich firm, atmosfera też jest bardzo dobra. Osobiście serdecznie polecam.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

To raczej oczywiste, że tak.

Eh

Boże..jakie głupie pytania..! Jak jakis pracodawca nie daje umowy o prace to pracujecie na czarno.. czy jakas korpo moglaby sobie na to pozwolić? Jedynie chyba firma Janusz S.A. a to nadaje sie juz pod PIP

Justyna

Mam nietypowe pytanie: czy praca w tej firmie daje Ci zadowolenie? Uciekam od agresji, wrogości, zawiści- szukam miejsca w którym ciężka praca jest doceniana, a pracownik motywowany do działania bez wykorzystywania. Czy to odpowiednie miejsce?

lee

Mam pytanie, na jakim p0oziome wymagany jest jezyk angielski? B2/C1 wystarczy? Czy osoba w wieku 41 lat ma szansę otrzymać prace w firmie?

@lee

Hej @lee, to pewnie zależy od stanowiska. Jakie jest Twoje doświadczenie zawodowe i wykształcenie? Czy zdecydowałaś się na przesłanie swojego Cv do firmy?

Wiecie czy Zurich Insurance Company Ltd S.A. Oddział w Polsce udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

A.

Laptop - tak, telefon - nie (przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo, raczej się telefonu po prostu nie używa w tej pracy).

@A.

Hej @A. czy możesz zdradzić mi typowe ścieżki kariery w tej firmie? (jakie są możliwości profesjonalnego rozwoju). Zależy mi na opinii kogoś, kto zna obecną sytuację.

Justyna

Jak motywowani i oceniani są pracownicy firmy Zurich Insurance Company? Mam nadzieję, że natrafię tutaj na obecnych pracowników firmy, którzy podzielą się ze mną aktualnymi informacjami z pierwszej ręki:) Jeżeli wiecie coś o firmie, a nie pracujecie tam, również śmiało piszcie.

janusz

pracuje tam corka ministra infrastruktury adamczyka lol

Czy ktoś byłby skłonny podzielić się opinią o stanowisku Planning and Performance Management Specialist?

Zbigniew
@Kandydat

Widzę że jesteś zainteresowany pracą w Zurich Insurance Company Ltd. Jeśli wybierzesz się już na rozmowę kwalifikacyjną, to koniecznie daj znać jak ona przebiegała i czego wymaga od kandydatów pracodawca. Liczę że nie zapomnisz o tym i dasz mi znać!

Franio

Jestem właśnie po pomyślnym zakończeniu procesu rekrutacji, który muszę ocenić bardzo pozytywnie. Cały proces trwał niecałe dwa tygodnie - od momentu wysłania CV do momentu podpisania wstępnej umowy. Kontakt z działem HR bezproblemowy, zarówno rozmowa telefoniczna jak i ta druga, już w firmie była rzeczowo przeprowadzona, pytania raczej typowe. Później test, trochę pytań z księgowości, i kilka zagadnień typowo matematycznych. Nie mam nic do zarzucenia, zobaczymy jak będzie w pracy. Warunki płacowe dobre może nawet bardzo dobre (wiadomo, zależy od punktu widzenia).

Ex

Fakty: Raczej kameralna firma. Bardzo słaby przekaz informacji w firmie. Nieprofesjonalnie załatwiane sprawy dotyczące pracownikow (kontakt z pracownikiem przez sms lub brak kontaktu). Raczej brak szacunku. Niektórzy managerowie maja nawet problem z wypowiedzeniem slowa: "czesc" nakorytarzu. Okres próbny trwa 6 miesięcy. Managerowie maja wyrąbane na problemy pracowników takie jak brak dostępów, zepsuty laptop itp. Radź sobie sam. Firma raczej dobrze płaci podobno. Pracuje tam raczej grono starszych osób lub juniorzy (ostatnio sporo ich zatrudniają). Nie polecam firmy dla kogoś z małym dzieckiem - kompletna dyskryminacja matek. Parking- właściwie brak (trzeba wspinać sie na 7 piętro hard corowego parkingu) lub parkować pod Auchan. Są bony na święta - kwota zależy (...). Nie ma Mikołaja dla dzieci. Jest Christmas Party. MyBenefit ubogi. Atmosfera dziwna- plotki.... plotki... plotki... Katastrofalne szkolenia nowych pracownikow- do szkoleń dopuszczani sa juniorzy, którzy sami nie wiedza co robią. Przekazywanie wiedzy bardzo utrudnione- raczej niechętnie ludzie dzielą się wiedza. Bardzo duze lizusostwo - wystarczy dowcipnie pogadac z Leaderka i juz Cie lubi:)

Emil

Hej, Czy można na stanowisku Accountant and Reporting Specialist wyciągnąć 7k brutto? Czy robi się deklaracje VAT, księguje Payroll, bierze udział w tworzeniu sprawozdania finansowego? Dzięki z góry!

@Emil

Jesteś zainteresowany pracą na stanowisku, o którym wspominasz? Niestety nie znam wysokości wypłaty, ale chętnie dowiedziałbym się jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna. Jeśli będziesz na takim spotkaniu opisz proszę jego przebieg.

Emil
@Krzysztof

W obecnej firmie nie jest źle więc nie zdecyduje się iść na rozmowę bez konkretnych informacji. Może znajdzie się ktoś kto odpowie. Pozdrawiam

Łucja
@Emil

Rozumiem, ja też właśnie chętnie coś poczytam o pracy w Zurich Insurance. A co jeszcze jest dla Ciebie istotne, oprócz wynagrodzenia? Daj znać.

Zostaw merytoryczną opinię o Zurich Insurance Company Ltd S.A. Oddział w Polsce - Kraków

• Jak się pracuje w Zurich Insurance Company Ltd S.A. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Zurich Insurance Company Ltd S.A. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zurich Insurance Company Ltd S.A. Oddział w Polsce?

Zurich Insurance Company Ltd S.A. Oddział w Polsce
2.6/5 Na podstawie 97 ocen.
  • Al. Gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego 25
    31-476 Kraków