Opinie o Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. w Biskupice Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. w Biskupice Podgórne

X

No no do alegre przyjęli same GWIAZDY HOLYWOD myślały, że po czerwonym dywanie będą spacerowały, a tu pracować trzeba. W zakładach które dopiero powstają jest różnie, pewnie trzeba czasu aby wiele się zmieniło na lepsze. Nie jest aż tak źle tylko w d...ch im się po przewracało. Marzy się premia, wprowadzą gdy się na nią zapracuje, gdyby premię płacili za obgadywanie to w większości byłyby bardzo bogate.

Q trabajador xD

Pracowalam tam ehhhh..... Brak słów... Za przeproszeniem (usunięte przez administratora) na kółkach... Zero zero zero i jeszcze raz zero organizacji. Jedno mówią drugie robią. Do tego kasa śmieszna że nie wiadomo na co ją wydać !!! Szkoda tylko Magdy z HR że musi to wszystko przyjmować na klatę ;/ Szukaj kobieto innej pracy bo szkoda się tam marnować!!! Nie polecam nikomu . Zapieprz za tak zwane (usunięte przez administratora) Nie pchajcie się tam!

NZ

Tu powinni pracować Ludzie Hybrydy o sile Herosa 21 wiek a tu się haki stosuje do przesuwania kontenerów i to ma robić KOBIETA??? tu powinny być palety z przesuwnym podnośnikiem ręcznym ,panie z BHP a nic na szkoleniu nie wspominał o tego typu pracy??? PONAD LUDZKIE SIŁY.

Diuna

Początek XX wieku tylko niestety "Judymów" brak.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

No właśnie dlaczego odnośnie tego pakowania dość że ciężko do dlaczego robi się takie cięcia i jedna osoba ma tylko pakować to jest za CIĘŻKIE dla jednej Kobiety bez znaczenia czy to karton czy hybryda,narzucacie takie tempo że niestety nie jest się w stanie zweryfikować ale Polak Polaka potrafi zajechać,zanim cokolwiek tu się zmieni pozytywnie (ciężko to widzę)to masę ludzi tu się przewinie,ci co się już coś nauczyli potrafią to odchodzą i przychodzą kolejne ciemne masy no i niestety wyrabiają taką jakość jaką macie,o to chodzi ??? jak wy tak od górnie nie liczycie się ze zwykłym robotnikiem to tak wygląda i nie będzie lepiej na produkcji pod tym względem,będzie jedno wielkie partactwo aż ten cały Ford wam podziękuje,nic nie robicie żeby zatrzymać tego pracownika jedna dewiza mądra myśl polaków przyjdzie następna,na początku powinniście wprowadzić NORMALNOŚĆ teraz XYZ tam od górnie coś przejrzała na oczy,stań i pomóż robotnicy a nie oceniaj.

xyz

Jak jestem na hali i slysze to wasze marudzenie to mnie ku....ca bierze! Prawda jest taka ze wiele kobiet na produkcji do tarcia chrzanu sie nie nadaje. Ciagle reklamacje. Wrzucaja detale bez tzw. znacznika weryfikacji. W d...ie maja wszystko. Jedyne czego wam wspolczuje to pakowania do kartonow. Widze ze sie meczycie ukladajac pierwsze warstwy... Za jakis czas maja byc kolejne hybrydy. W styczniu maja byc premie multisport itp. 2700 brutto od poczatku. Po 3 m-cach umowa na czas nieokreslony. Praca na 3 zmiany. Nie bedzie 4 brygad. Tak zle? Najwiecej marudza te co godzine sa na fajce... Balagan w zarzadzaniu jest ale takie sa poczatki. Ekipa musi sie wyklarowac i tyle. Ogolnie polecam prace w tej firmie. Jak ktos twierdzi inaczej to nie widzial niektorych kolchozow...

N.G.

CZY TU Z HR NIE CZYTAJĄ TYCH WPISÓW A POWINNI I WYCIĄGAĆ JAKIEŚ POZYTYWNE WNIOSKI,PSUJA SOBIE REPUTACJE,NA DZIEŃ,DOBRY.

Dno,dno i jeszcze raz dno.

Anika

Pracuje miesiac,totalne nieporozumienie.W takim zakladzie to jeszcze nie pracowalam.Totalny brak organizacji,wcale sie nie dziwie ze nowo przyjeci pracownicy tak szybko uciekaja.Ja jeszcze 2 miesiace i tez odchodze.tak sie nie da pracowac.

~

Rodzinna atmosfera, swietna atmosfera, wyrozumiala kadra zarzadzajaca... tak bylo mowione...ale tak nie jest. Na wiekszosci stanowisk jest konkretny zapier...gdzie te udogodnienia dla pracownika , no gdzie? Ciagle schylanie sie, ciaganie ciezkich pudel. Aby w tych czasach trzeba bylo samemu przesuwac tak ciezkie pudla ?Ludzie tak nie idzie pracowac mimo checi.

maddie

Możecie napisać konkretnie pod jakim względem ta praca jest tak ciężka? jest dużo dźwigania, szybkie tempo czy jeszcze coś? Pytam bo myślałam o tym żeby zatrudnić się w waszej firmie ale trochę się wystraszyłam po przeczytaniu waszych komentarzy...A premie dostajecie? Jak z zarobkami?

jeszcze pracownik

Normalnie Ci zazdroszczę a ja mam jeszcze tu do przeorania 2 miesiące,też BARDZO żałuję że tu przyszłam. Dosłownie nie robią nic w sprawie aby ulepszyć udoskonalić ułatwić pracę temu robolowi dali haki do ciągania ale udoskonalenie???,ja tu się czuję jak w 19 wieku na plantacji bawełny.

Aga

Zapierdol konkretny,zaluje,ze sie tu przyjelam.. Ale jakos te 3 miesiace przetrzymam.Mialo byc tak super...a to kolejny (usunięte przez administratora) na tej strefie...

ktoś

TO PRAWDA TAK ŻE SAMO MÓWI ZA SIEBIE BEZ KOMENTARZA,JEST CIĘŻKO I TYLE JA TEŻ NIEDŁUGO ODCHODZĘ,NIE MAM ZDROWIA KOŃSKIEGO DO TYCH HYBRYD. NIE MA SENSU TAK SIĘ SZARPAĆ.

Malutka

Wspolczuje kobiety,zapiernicz konkretny....slyszalam,ze u was non stop ktos sie zwalnia....

Tu właśnie tylko oczerniać jedni drugich potrafią,a tam na produkcji płaczą jak ciężko bo naprawdę jest dla kobiet praca Bardzo ciężka nie wiem sama jak długo tu wytrzymam a nic nie zapowiada się żeby było lepiej,koszmar.

anonim A ty co zaraz w wyzwiska lecisz? Xyz normalnie odpowiedzial.

xyz

Tylko pytanie kto na te czterobrygadówkę będzie zapierniczał,przecież kobiety maja już teraz dość. Jesteśmy zmęczone fizycznie i psychicznie,jak chcesz to gibaj powodzenia.

@xyz

(usunięte przez administratora) ktos tylko zapytał czy to prawda...

xyz

Dla kobiet praca niełatwa,są stanowiska naprawdę niektóre ciężkie,wymagają ogromnej siły fizycznej, trudno trzeba te 3 miesiące jakoś wytrzymać,jeżeli teraz nie ma przyjęć to poczekaj będą w lipcu we wrześniu,pomału będą się kobiety wykruszać,te 2700 brutto bez premii także szału nie ma.

mała
@xyz

Czy prawdą jest, że będą wprowadzać po nowym roku system czterobrygadowy? Ktoś się orientuje bardziej w tym temacie?

ala

CZY moze mi ktos podac numer telefonu do firmy alegre.

Zostaw merytoryczną opinię o Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. - Biskupice Podgórne

• Jak się pracuje w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Współpracy 7
    55-040 Biskupice Podgórne

Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.