Opinie o Adr Polska S.A. w Zagórz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Adr Polska S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Adr Polska S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adr Polska S.A. w Zagórz

Tina

Firma jest nie stabilna, nie jest elastyczna w pozyskiwaniu i utrzymaniu klienta zwolnienia nie przedluzane umowy, jak chcesz zaczac przygode z tą firmą to daj sobie spokuj . Po roku pracy staraniach nie przydluza ci umowy. Jak mają troche zamuwien zatrudniają ludzi jak wyrobią zamuwienia ludzi zwalniają zachowanie nie powazne na godnego zaufania pracodawce. I partnera w interesach bo nawet klient odhodzi podobno za dlugi czas oczekiwania na realizacje zamuwienia. chyba Drektor nie daje sobie rady szuka problemuw tam gdzie ih nie ma, trzeba je rozwiazac tam gdzie sa brak zamuwien odchodzenie klientow dlugi termin oczekiwania, a pracownika z produkcji ZWOLNISZ RAZ POMYSL O TYM Bo nastepnym razem on nie przyjdzie... jak bedzie praca.

Manek
@Tina

Być może opinia na temat firmy jak najbardziej trafna (nie wiem jak jest teraz, ponieważ na szczęście nie pracuję już w tej firmie 4 lata), ale mam pytanie....... Czy te błędy ortograficzne (aż tyle) są napisane celowo? Bo nie chce mi się wierzyć że to przypadek. Chyba że to ktoś pisze celowo aby pokazać jaka ciemnota panuje w Bieszczadach. Ciekawe. Mnie osobiście daje to do myślenia.

janusz

Zwolnienia nie przedłużone umowy, od Maja seria zwolnień podobno dalej to trwa. Właścicielka zarząd nie przejmują sie pracownikami,mimo podwyżek cen inflacji starań pracowników o podwyżki nic sie nie zmieniło. Teraz zwalniają kogo popadnie, szukasz zatrudnienia daj sobie spokój nawet nie potrafią zdobyć zamówień i dbać o dobre imie, gdyby było dobrze to by klienci nie uciekli.

Co z zarobkami?

Ceny w górę a zarobki w miejscu! Dzieki wysiłkom załogi firma cieszy sie dużymi dochodami to też dzieki głodowym zarobkom pracowników co zarząd ma zamiar dalej zrobic? czy dalej zarobki w miejscu (usunięte przez administratora)

HR

Jak wygląda zatrudnianie kobiet w waszej firmie?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Adr Polska S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Emisja wirusa a dobro pracowni

Czy zarząd z BHP wprowadzi kategoryczny nakaz noszenia masek po świętach na dwa tygodnie? Wiele osób może mieć styczność z osobami którymi na ogół nie mają + odwiedzający z UK ,UE

Danuta
@Emisja wirusa a dobro pracowni

czemu firma ma zakazywać? no i o jakie maski ci chodzi? bo nie do końca rozumiem... chyba nikt nikomu nie powinien czegoś zabraniać.

Kamil

A obecnie jak sytuacja wygląda z tymi kłamstwami i próbą "dojechania" pracownika? Bez sensu się pakować do firmy, która nie ma dobrej atmosfery ani odpowiednich warunków...

Bezpowrotnie stracone.

Szczęśliwy

Pan g. którego głównym celem jest zemsta i dojechanie pracownika, omamianie i kłamstwa oraz ciągłe donoszenie przez karierowiczów, którzy z reguły mają nikłe pojęcie o ty co robią a mają się za nie wiadomo kogo. .... Oczywiście nie wspominamy o minimalnej płacy... To jest obraz tej firmy i dyrekcji.

Pszczółka Maja
@Szczęśliwy

Aktualne stawki po których zatrudniają znajdziecie na stronach esanok / praca Podawali tam stawki miesięczne od 3500zł do 5100zł Pan g chyba poszedł po rozum do głowy i podniósł wynagrodzenia.

Kev

Jeśli ktoś chce po prostu być zatrudniony nie zważając na wynagrodzenie, ani na warunki pracy to jest to miejsce dla niego, choć zapewne gdzie indziej będzie po prostu lepiej.

Irena
@Kev

Dlaczego uważasz, że gdzieś indziej będzie po prostu lepiej niż w Adrze? Mógłbyś napisać do jakich konkretnie warunków pracy masz zastrzeżenia? I co jest nie tak z wynagrodzeniem? Jego wysokość nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca? Ile wynosi?

Praca
@Irena

Czy w ADR mozna mieć jakieś dodatkowe zlecenia zeby dorobić do pensji? Mimo bardzo dużej inflacji szybkiego tempa wzrostu cen w sklepach i usługach. Czy coś się robi żeby podnieść poziom życia pracowników ADR?

Galazka
@Irena

Mietek wiemy ze to ty albo Ruchalinska Slawomira. Nikt o zdrowych zmyslach nie napisze nic pozytywnego o tej firmie . . . tak dlugo jak Wlosi beda was trzymac jako swoich pacholkow.

Leszek
@Galazka

Nie pisałbym osobowo o pracownikach firmy, bo łatwo się można domyślić o kogo chodzi. Czemu nic pozytywnego nie można napisać, w sensie, że co jest nie tak?

Czy w firmie Adr Polska S.A. praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Administrator Systemów, na które poszukują na Lento.pl to dość istotna kwestia.

Yhy

Premie są ale jeśli oddajesz honorowo krew lub korzystasz z opieki na dziecko bądź jak się komuś nie spodobasz to ci ta premie ZABIORA

Leszek
@Yhy

Czyli takiej normalnej premii za wyniki albo spełnianie norm nie macie? Czyli jest zależna od tego czy przypodobasz się górze lub nie? :D

Edifun

Z jakim wykształceniem są przyjmowane osoby do pracy tutaj ?

ADR

Czy ADR sponsoruje sport motoryzacyjny w naszym regionie? W najbliższych tygodniach Bieszczadzki Wyścig Górski logo firmy miło było by widziane jako sponsora i potentata w naszym regionie

Mike

Pracowałem w tej firmie ( (usunięte przez administratora)) prawie od początku istnienia i jedyną słuszną decyzję jaką podjąłem w trakcie mojej pracy to było złożenie wypowiedzenia. Teraz jestem szczęśliwym człowiekiem a przede wszystkim nie muszę już oglądać fałszywej gęby pana w sweterku i raka toczącego tą firmę pana g. ( celowo z małej litery ).

Tomasz
@Mike

Dlaczego masz tak złe zdanie na temat Adr Polska? Dobrze że masz swoje zdanie, ale warto byłoby je jakoś uargumentować i napisać co konkretnie sprawia że masz takie a nie inne odczucia wobec firmy.

Proszę o opinie jak się pracuje w ADR w Zagórzu? Dlaczego szukają dyrektora logistyki ?

Lojalnosc
@Anna

Lojalność czy warto być lojalnym? Chyba kadry i zarząd nie znają takiego słowa ???? To się nie opłaca im więcej wiesz starasz się to tylko dokładają a na kącie BEZ ZMIAN.Tylko Gryzi piurki mają dobrze tylko czy Ci "wybrani" są dobrymi przedstawicielami swoich podopiecznych?

Polecacie współpracę z ta firma ?

którą?
@Kasia

ADDECO CZY ADR POLSKA?

Mik
@którą?

Pracując przez Addeco nie należy sie nic tylko podstawowa wypłata czyli najniższa krajowa bez premii półrocznej i wszystkich dodatków a pracujesz tak samo ciężko jak pracownicy ADR

PRACA W Adecco CZY ADR POLSKA

Czy ADR POLSKA dalej współpracuję z Agecją Pracy Adecco? jeśli tak to co wtedy ze świadczeniami jakie oferuje adr polska? czy pośrednikowi nie trzeba płacić więcej? jak lojalnemu firmie ADR POLSKA pracownikowi?

Podpowie mi ktoś jak się tu pracuje? Zatrudnia firma teraz?

Klik obecny pracownik
@Zainteresowany

Porażka to jest nie normalny zakład pracy to (usunięte przez administratora) płacone masz na godzinę a ryjesz na aż kord zero szacunku dla pracownika a pan Maciej Kopacz to porażka brak pojęcia o organizacji pracy i rozstawieniu ludzi na stanowiskach pracy

młody
@Klik obecny pracownik

a kopacz i jego długi życiowe ,samego go przerażają?,ale stałe pare groszy,które zarobi w adr zapewniają mu stałą spłatę w banku kredytu,,,panie kopacz ogarnij się ,takich jak ty firma przyjmuje od ręki,

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w ADR POLSKA S.A.?

Spawacz

Byłem tam spawacz em, niepolecam tego zamkniętego nierozwiniętego zakładu, miałem 17zł+premia 400zł,człowieka mają zanić nie szanują, wolą Ukraińców pracowałem na godziny, a je... Em w akordzie, kible zamykają żebyś że stanowiska nie odchodził bo akord się liczy anie twoje potrzeby odradzam teraz pracuje za 24zł +premia za spawacza i bez spiny na spokojnie

bylypracownik

No najgorsza firma w jakiej pracowałem. Ludzie teraz uciekają z tej firmy, nawet pracownicy z wieloletnim stażem. Nawet obywatele Ukrainy nie chcą tam pracować.

Ktos

Daj sobie spokój z ta firma dopóki nie zmieni się osoba na stanowisku "dyrektora".... Wiem co mowie...

SIXSIGMA

Miałem nieprzyjemność pracować dla ADR w Zagórzu. Zwolniłem się w trzecim dniu pracy. Potencjalny pracowniku, jeśli cenisz sobie dobrą atmosferę oraz szacunek przełożonego to omijaj tą firmę z daleka. Dyrektorze G. jest Pan osobiście odpowiedzialny za obecny stan produkcji. W głowie mi się nie może pomieścić, że w dzisiejszych czasach istnieją jeszcze stosowane przez Pana metody zarządzania. To nie mój poziom. Współczuję tym, którzy z różnych względów nie mogą sobie pozwolić na odejście i zmuszeni są tolerować to co ja tam usłyszałem i zobaczyłem. W firmie ADR spotkałem kilka wartościowych osób ale nie zmienia to faktu, że nie warto tam szukać pracy. Moje sugestie dla ADR POLSKA S.A.: Sugeruję zmianę na stanowisku dyrektora zakładu. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wprowadzić politykę (usunięte przez administratora)

SIXSIGMA
@SIXSIGMA

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Jedyna możliwość zmiany kultury pracy to zmiana na stanowisku dyrektora. Od tego uzależniony jest również dalszy rozwój firmy, gdyż wysokiej klasy specjalista nie pozwoli sobie na pracę w atmosferze tworzonej przez obecnego dyrektora.

...

Witam wszystkie opinie ADR POLSKA, są pod starą nazwą ATW http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,948975

Zostaw merytoryczną opinię o Adr Polska S.A. - Zagórz

• Jak się pracuje w Adr Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Adr Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adr Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 0 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Adr Polska S.A.
1.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Bieszczadzka 5
    38-540 Zagórz