ATW S.A.

Zagórz

Opinie o ATW S.A.

majster 2016-05-21 22:32:43
słuchajcie początki zawsze sa trudne ,czasem trzeba dac jeden krok do tyłu zeby puzniej isc z powodzeniem do przodu sie rozwijac,ja bym proponował byc dobrym zyczliwym dla Pana dyrektora Mietka bo on wie co zrobic zeby praca była przyjemna i wydajna w zakładzie ,beda tez podwyzki premie extra ale musimy zaufac panu dyrektorowi bącmy jak bracia szanujmy jeden drugiego i wspierajmy sie a wtedy bedzie dobrze ,a propo PANA MIETKA to bedziecie go jeszcze na rekach nosic i całowac zobaczycie to jest dobry chłop
brutus 2016-05-23 10:13:42
Czy ty wiesz prostaku co ty wypisujesz?
obserwator 2016-05-23 15:43:58
TEZ SIE ZGADZAM W100% PAN MIETEK JEST SPOKO DOBRY CZŁOWIEK I INTELIGENTNY TAKIEGO WŁASNIE DYREKTORA TRZEBA BYŁO OD POCZĄTKU ISTNIENIA TEJ FIRMY ...TO ZE CHCE ZAPROWADZIC PORZĄDEK I UCZCIWOSC NA ZAKŁADZIE TO ODRAZU BUNT A NAJWIECEJ CI SIE BUNTUJA CO MAJĄ NIE CZYSTE SUMIENIA ??? PANIE MIETKU CZYN PAN SWĄ POWINNOSC TAKIEGO WŁASNIE NAM WODZA TRZEBA BYŁO CZYMAMY KCIUKI TYLKO ZERO LITOSCI DLA SZUBRAWCÓW I PIJAKÓW O ZŁODZIEJACH NIE WSPOMNE ,,,NIECH ŻYJE NAM PAN MIETEK...MIŁEGO POPOŁUDNIA
spawacz 2016-05-23 15:55:24
Prostku? oooooo ale mi pojechałeś mistrzu haaaaa
Wyzyskiwany 2016-05-23 17:10:43
Ten zakład to jest wykańczalnia ludzi,wynagrodzenia symboliczne aby tylko nie umrzeć i miec sile dalej pracowac. Wszyscy sa wrzuceni do jednego wora ( spawacze,monterzy,operatorzy CNC,sprzataczki itd)wszystcy zarabiaja tyle samo gdzie ich prace sa nieporównywalnie inne.Co do Pana M to jest to moim zdaniem chory psychicznie człowiek goniacy ludzi do pracy za 9 zł brutto ( narazie na 2 zmiany ale jak wejdzie 3 to wydaje mi sie ze wiekszosc zalogi podziekuje za współprace)Obcokrajowcy przyjmowani do zakładu otrzymuje o wiele wieksze stawki od ludzi majacych blisko 5 lat stażu.Jedyna dobra poprawa i inwestycja pana "Patyka" to odmalowana na nowo hala. Na zakład wjeżdża sie jak na teren obozu koncentracyjnego jedna brama zamknieta łańcuchem potem bramki jak na lotnisku az na koncu nowe antywłamaniowe drzwi porwadzace na hale.Parking niczym kartoflisko jak popada potrzebne sa gumaki jak jest sucho to znowu w oczach kilo piachu do domu zabierasz.Przy wyjsciu z zakładu stoi ochrona patrzy czy nic nie wynosisz (ok tak powinno byc ) ale po jakiego grzyba sprawdzaja bagażniki skoro na pierwszej kontroli nic nie wyniosłes.Majstrowie jak to majstrowie maja kase to ich pracownik nie interesuje bo po co ryzykowac degradacje.Jedyne co dobre w tym zakładnie to atmosfera panujaca miedzy pracownikami produkcji.Co do samej pracy bywa czasami ciezka i nie roznie to jest.Najgorzej jesli chcesz sie wypróżnic nie ma cie na stanowisku 5 min ( zatwardzenie) to juz Pan G. dwoni do odpowiedniego majstra dlaczego nie ma pracownika.Materiał do pracy jak sobie znajdziesz to bedziesz mial a jak nie no to sie martw sam.O a najlepsze na koniec wymiana ubran roboczych polega na ogledzinach przez samego dyrektora czy nadaje sie na wymiane czasami wzywana jest cala komisja na ogledziny.Nowe ubranie dostaniesz jak ci nogwaka odpadnie albo podeszwa od buta.A ci co tak bronia Pana G. to są chyba slepi ze ten zakład upada albo sami maja w tym jakis interes.I jeszcze jedno Pan dyrektor proponujac spawaczowi z uprawnieniami z ukrakiny 9 zł brutto przynosi wstyd wszystkim pracodawca i tym samym ubliza takiemy pracownikowi, bo prosze powiedziec mi w jakim karaju europejskim spawacz zarabia 2,5 E.
Coś tu nie gra 2016-05-23 17:45:46
No wiadomo ze bedą chwalić drewnianego Ci którzy zanoszą mu słoiczki i placki . Przyliza [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i sprzedać drugiego to nie sztuka , a prawda jest taka ze i tak kazdy na zakladzie mówi o nim źle ,nawet grono tych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w. Jest kilku takich którzy za złotówke wiecej w okresie przypadającym na podwyżki wyliżą mu fose na glanc .
Jar 2016-05-23 17:50:51
firma mont inox z sanoka spawacze 2,800 E NA REKE MIESIECZNIE PRACA ZA GRANICA NIEMCY FRANCJA I CO WY NATO!!! 4 TYG PRACUJESZ SOB NIEDZIELE WOLNE WYZYWIENIE MIESZKANIE NIC CIE NIE OBCHODZI .....PAN MIETEK WIE CO ROBI JESTEM RÓWNIEZ ZANIM ....TU TRZEBA ZROBIC POZĄDEK JAK COS KOMU NIE ODPOWIADA TO ZA BRAME NA JEGO MIEJSCE JEST 100 ZEBRAKÓW .KTÓRZY ZA MISKE ZUPY BEDĄ UCZCIWIE PRACOWAC PO12 GODZ,,,A TAKICH CO NOSILI SWINIE JAJKA MASŁO PORZEDNIEMU PREZESOWI PIOTRUSIOWI TO JEST NA ZAKŁADZIE 80% TRZYMAMY KCIUKI PANIE MIETKU WYKOPAJ ZA BRAME BUNTOWNIKÓW
spawacz 2016-05-23 18:34:11
MIETEK!!!!!!!!!!!!!!! CO????????? TY WIESZ CO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
spawacz 2016-05-23 18:36:28
A taki maly w czapeczce z bmv to slyszalem ze mietkowi siedzi na kolanach jak nikt niewidzi czy to prawda?
nikto 2016-05-24 14:08:53
Ktoś wie jak wysokie podwyżki dostali pracownicy ATW i WPS??
P 2016-05-24 14:55:56
Jupi dostaliśmy 5-6 groszy
mietek 2016-05-24 15:21:20
Dobra dostaliscie podwyzki a teraz do roboty bo was zwolnie
szrek 2016-05-24 16:05:02
Lubie ryby.
szrek 2016-05-24 16:20:58
a co ma Mietek wspolnego z SAN-UST ?
amfi 2016-05-30 11:50:20
a jednak PAN MIETEK ZASPOKOIŁ WSZYSTKICH ,,,JESZCZE TROCHE BEDZIECIE NOSIC GO NA REKACH NIECH ZYJE NAM NIECH ZYJE NAM PAN MIETEK ...PANIE MIETKU MIŁEGO DNIA ORAZ SAMYCH MIŁYCH CHWIL ...JESTES PAN NIESAMOWITY ,POPRZEDNI PREZES DO PIENT PANU NIE STAJE
spawacz 2016-05-31 14:18:05
MIETEK!!!!!!!!!!!!!!! CO? TY WIESZ CO!!!!!!!!!!!!!!!!!
nikto 2016-05-31 16:30:49
Informuje tylko że spawacze z racji tego że pracują przy gorącu i promieniowaniu mają na wyposażeniu wazelinę. Przyda się tobie do wchodzenia (usunięte przez administratora)Panu Mieczysławowi.

(PS do spawaczy nie mam nic i mam nadzieje że będę się mylił co do moich przypuszczeń na temat losów tej firmy)
Mietek 2016-06-03 12:09:29
Kaszanka się skończyła i co ja teraz biedny zrobię jak nie chcą już nosić będę musiał wrócić do domu
Menel 2016-06-03 18:23:35
Śmieją się zemnie że jestem z łodzi
mietek 2016-06-04 08:33:22
Jestem jaki jestem hej
Mietek 2016-06-06 23:27:55
Gdzie kaszanka?!!!
Mietek 2016-06-06 23:29:44
Niejadam kaszanki bo nie jest koszerna !!!!!!! Wolę ryby!!!!!
Misza 2016-06-07 08:54:03
co wy chcec od pan mietek on dac nam prace to jest super pan!!!
Mietek 2016-06-08 16:38:12
Piotrek mówił że jego salceson był trochę zbyt pieprzony jak będziesz robił dla mnie to nie dawaj tyle pieprzu bp cię na montaż wrócę!
Bieda 2016-06-08 16:47:04
Pielęgniarki w Warszawie mają większe jaja od Was załogo
Na szczęście już niedługo nie będę musiał słuchać waszego narzekania po kontach mięczaki wcale mi was już nie szkoda mieliście szansę a jak zwykle dalicie się omotac jakiemuś Menelowi Ukraińcy was wygryza bez problemu szkoda mi tylko czasu który zmarnowalem w tej firmie !! A teraz do roboty bo pseudo mistrz patrzy haaa
PIP 2016-06-08 17:50:54
Skargi na łamanie praw pracowników Atw można składać na stronie PIP pamiętajcie że wasze dane są objęte tajemnicą służbową i nie zostaną ujawnione chyba że sami się na to zgodzić w odpowiednim piśmie nie macie się czego bać zepnijcie się i zróbcie porządek z menelem
stary 2016-06-21 23:38:13
Człowieku ty się dobrze czujesz?Co ty wypisujesz o mont -inox? Wyżywienie za darmo..? A 2.800 euro to zarobisz na miesiąc ale przy około 250-ciu godzinach więc skończ pierdo.....lić
ogarniety 2016-06-23 07:07:58
taa jak jeszcze Maciuś Ż nie zabierze swojej doli haaaa
ROBOL 2016-06-23 10:41:57
zblizają się wczasy pod gruszą i premie ? więc będzie wiadomo kto utrzciwie i wydajnie pracuje i ?PAN MIETEK TERAZ TO WSZYSTKO WEZMIE POD UWAGE I CO WY NA TO!!!!
kierowca 2016-06-27 18:10:49
witajcie a co tam ztym mintajem ,,,,mafiozą na wysyłkowym dalej bieze i chandluje???
były spawacz 2016-07-19 16:33:31
Ja ostatnio dostałem 13 zł
CNA 2016-07-20 09:24:34
Atmosfera zajebista mozna sie napic zajarac wszystko na mejscu kamer sie juz nikt nie boi Miecio lata jak zwykle ale moze nam pociągnac razem z piotrusiem takze jest git bo gdie znajdzie takich jeleni za 1380 netto haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Bujaj sie Menelu z pod Lodzi jestes frajer i pała aby zagonic ludzi do roboty musisz bardziej sie postarac Pajacuuuuuu
znajomy 2016-07-25 11:53:04
tylko dział wysyłkowy jest najlepszy jak sie ma oczywiscie plecy/??? to jeden mi sie chwalił przy wódce ze nawet wyciągnie 2900 na ręke jak jest okazja???
sanok 2016-07-31 17:23:19
chyba przez 2 miesiace zarobi te 2900 albo jak sprzeda oś na lewo lub skrzynkę złomu , co wy za bzdury opowiadacie no przy wódce to musiał być nieżle zrobiony że go tak fantazja poniosła
messi 2016-08-04 06:50:55
masz racje Piotruś się boi własnego cienia a ten gosć z pod Łodzi to burak jakich mało ale już się na niego bicz kręci i weżmie się Duda za takich och wezmie !!!
jan 2016-08-04 22:32:08
ta ta dzieki takiemu gosciowi z łodzi prace macie
nikto 2016-08-05 00:43:45
dalej Pan Mieczysław Eksploatuje pracowników?? Bo nie widać po nim zdziwienia gdy przychodzi się zwalniać.
ricz 2016-08-08 00:04:32
Powiedzcie mi czy ten gałązka jeszcze pracuje - byłam kiedyś na rozmowie gorszego typa w życiu nie spotkałam :/
nie polecam 2016-08-09 20:19:39
Było juz dużo kontrolerów w tej firmie , wiekszość wymiękała po kilku miesiącach z czasem i tygodniach , bo ludzie którzy nimi dyrygowali (między innymi Pan o Drewnianym nazwisku) tworzyli nieprzyjemną nerwową atmosfere . Jak chcesz być popychadłem za 1400 zł to ta praca jest dla Cb ;)
AQJJJJJ 2016-09-06 22:15:01
ATW OBIECUJĄ GRUSZKI NA WIERZBIE wszystkie premie są razem z pensją czyli minimalna krajowa jak jesteś dobrym wazeliniarzem to może zarobisz może 1700 na rękę ale pod warunkiem że nie pośliźniesz się na wazelinie konkurentów.
NIE POLECAM.

A TOALETY DLA PRACOWNIKÓW PRODUKCJI PONIŻEJ KRYTYKI WYPRÓŻNIAĆ SIĘ TRZEBA NA KUCAKA.
SAJONARA RUDI 2016-09-07 16:36:29
1380zł razem z
PREMIĄ 280ZŁ
TO NAZYWASZ LUKSUS?
JA NIE WCHODZĘ W DUPE I NIE MAM ZAMIARU TEGO ROBIĆ
LOJALNIE WYKONUJE SWOJE OBOWIĄZKI JAK KTOŚ MÓWI ŻE SIĘ BĘDZIE ZARABIAĆ WIĘCEJ A PÓŹNIEJ PRZY UMOWIE OKAZUJE SIĘ COŚ INNEGO TO JEST CHYBA JUŻ COŚ NIE TAK., NO ALE TO DAJE WIELE DO ŻYCZENIA JAK SIĘ COŚ NIE ZMIENI W NAJBLIŻSZYM CZASIE TO BĘDZIE DO WIDZENIA!!!!!!!!! ATW

OGROMNE ROZCZAROWANIE SZKODA ŻE PRZYGOTOWANE OFERTY NA WOLNE STANOWISKA PRACY TO SĄ PRAWDOPODOBNIE MRZONKI I ZAŁOŻENIA ŻE PO 25 LATACH WŁAŻENIU KOMUŚ Z WAZELINĄ W DUPĘ MOŻE ZAROBISZ TE 1900 NETTO
beny 2016-09-08 22:44:20
Najniższych możliwych
jo 2016-09-15 21:30:56
Gdyby wszystko było tak kolorowo w tym ATW to by ludzie z obiegówkami nie chodzili po fabryce co najmniej 2-ch w tygodniu, ( wtedy tak naprawdę człowiek pozna gdzie co jest )

Tak przy okazji mi tez się umowa kończy i pomału wprowadzają atmosferę niezadowolenia z mojej pracy bym się zmobilizował do pracy w pocie czoła za marne grosze/ a pewni wazeliniaźe będą spijać śmietanke z mojej pracy i zbierają pochwały.
Jest dużo fajnych ludzi i doświadczonych pracowników.
Man 2016-09-21 22:00:17
Jak tam jest w tym momencie z pieniędzmi na firmie? Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku i płacą na czas
sanok 2016-11-25 15:00:15
co sie tam dzieje --brak ludzi do pracy , już ogłoszenia na e sanok , a tak tam super jest , Gałązka juz wszystko pomału zaczyna pierdzielić że brak ludzi do pracy , brawo tak trzymać
Bor 2016-11-26 08:16:45
Nagnac majstrow do roboty a nie sie opiepszaja i na pracownikach wyrzywaja.Zwlaszcza majsterek z osi
monter 2016-11-29 12:43:42
trzeba więcej chandlowac na lewo osiami na dziale wysyłkowym ????
lakiernik 2016-11-29 12:55:17
A profesor z lakierni jarosław kozu..k niech tez sie chyci roboty a nie tylko kablowac i wchodzic do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] piotrusiowi J! sama mafia w tym zakładzie jest ....Pan Gałąska chciał dobrze ale wy mu nie ufacie jest jedymym człowiekiem na tym zakładzie,który ma pojecie jak wam wszystkim pomuc ale wy nie wiezycie w to ,,,,
XYZ 2016-12-01 09:04:03
ATW daje ogłoszenia: "W związku z rozwojem firmy poszukujemy ambitnych, lubiących wyzwania" utarta formułka! jakim rozwojem ja się pytam!!! chyba niedorozwojem, tam jest złe zarządzanie, a kolejnym ich problemem jest to że nie szanują pracownika. tam już nikt nie chce iśc do pracy. ATW artykuł sponsorowany włączcie komentarze!ale joooby by poszły w eter. niepozdrawiam drewnianego
anty atw 2016-12-01 19:09:25
Idą swięta więc drewnianemu juz sie pewnie rączki telepią bo ludziom trzeba dac paczke na swieta i pare złotych wiecej zeby raz do roku mogli pocieszyc sie godziwa wypłata .
Zostaw swoją opinię o ATW S.A. - Zagórz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATW S.A.