Opinie o Adr Polska S.A. w Zagórz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Adr Polska S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Adr Polska S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adr Polska S.A. w Zagórz

Szczęśliwy

Pan g. którego głównym celem jest zemsta i dojechanie pracownika, omamianie i kłamstwa oraz ciągłe donoszenie przez karierowiczów, którzy z reguły mają nikłe pojęcie o ty co robią a mają się za nie wiadomo kogo. .... Oczywiście nie wspominamy o minimalnej płacy... To jest obraz tej firmy i dyrekcji.

Pszczółka Maja
@Szczęśliwy

Aktualne stawki po których zatrudniają znajdziecie na stronach esanok / praca Podawali tam stawki miesięczne od 3500zł do 5100zł Pan g chyba poszedł po rozum do głowy i podniósł wynagrodzenia.

Zagórz

Ludzie nie idzcie tam pracować ludzie są tam traktowani bardzo źle kierownicy wykorzystują ludzi i gonią żeby oni dzięki temu mieli premie a dla ludzi ochłapy 70 zł...praca tylko sezonowa produkcja specjalnie co roku na jesień wstrzymana po to żeby zwolnić ludzi wziasc nowych i dostać za nich dofinansowanie główny dyrektor jedna wielka porażka zero pojęcia o prowadzeniu tym czymś zresztą kierownicy to jedna wielka porażka szczególnie jeden...

@Zagórz

Odnosisz się przy tym do kierowników z każdego działu? Dopytuję, ponieważ widzę ze wisi teraz oferta na sprzedaż na rynek wschodni w tym zakresie. Jak prowadzona jest sama rozmowa rekrutacyjna? Zwraca się głównie uwagę na informacje zamieszczone w CV? widnieje wzmianka o 5-6-letnim doświadczeniu. Jak długo trwa cały proces?

Lidia Nowy wpis

Dzień dobry. czy na stanowisko kierownika magazynu można awansować? tak przynajmniej wnioskuje na podstawie jednej z ofert, ponieważ doświadczenie z pracy na podobnym stanowisku nie zostało w niej wprost wskazane. nikt nie chciał przejść wyżej? Partner może by aplikował ale zastanawia mnie ocena warunków

Jak widać po ofercie dla młodszego konstruktora wyrobu doświadczenie z pracy na samodzielnym stanowisku wcale nie jest wymagane. ale jeśli tak to od jakiej podstawy teraz się zaczyna? Nie ma wzmianki o zarobkach a zastanawiam się co by zaproponowali gdyby zgłosił się jednak ktoś z doświadczeniem

Team Lidl Nowy wpis

Ludzie nawet nie próbójcie tam iść to nie jest praca tylko (usunięte przez administratora) trzeba (usunięte przez administratora) bo gonią ludzi jak zwierzęta a stawka jak za (usunięte przez administratora) wstyd firmę opanowali ludzie z poraża bez urazy ale niestety ta, tak jest

Chciałbym się dowiedzieć co dzieje się w dziale IT. kiedyś wystawiana była oferta dla administratora systemów ERP. Zdaje sobie sprawę z tego, że było to dość dawno, więc czy takie stanowisko wciąż funkcjonuje albo może zostało nieco zmienione? Tamte wymogi spełniam może tym bieżącym także podołam?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Adr Polska S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Bugimen

Firma ledwo zipie a jest 3 dyrektorów jaki to ma sens gdy jeden pracownik musi robić za pięciu ?

Czy pracodawca Adr Polska S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Adr firma która pan Galazka prowadzi to jakaś katastrofa (usunięte przez administratora)w żywe oczy co miesiąc każdego pracownika juz mówię o co chodzi robi się tam za najniższą krajową i wliczana jest premia do najniższej a powinno był najniższa krajowa plus premia 500 zł a nie ma tak atmosfera tam jest straszna nie chcą przedłużac umów szantażuja pracownikow (usunięte przez administratora) jest cały czas strasza ludzi psychika nie wytrzymuje nikt psychicznie każdy się boji się odezwać bo go zwolnią jaka masakra

Też były

Nie jest tak,że nie wytrzymuje psychika, ale normalny człowiek nie godzi się na to by niekompetentny człowiek zakłócał jego aspiracje i podważał jego inteligencję. Ja gdy się zwalniałem po iluś tam latach nie przyszło mi nawet na myśl by z konarkiem rozmawiać .Dla mnie on nie był żadnym partnerem do rozmowy.Szkolcie się tam i uciekajcie szybciej niż on nie przedłuży wam umowy.Naprawdę jest dookoła dużo normalnych zakładów pracy.

Puk puk tu inspekcja pracy

(usunięte przez administratora) - 1 zmuszanie pracowników do nadgodzin .2.straszenie na zebraniach zwolnieniami , 3 ciągły problem lz wydajnością i jej zwiększaniem bez znania procesu produkcyjnego ( brak praktyki na stanowiskach pracy poganiaczy - lub sami robili dawniej mniej montaż osi skrętnych ) 4 wykonywanie czynności których nie mamy opisanych w umowie o pracę - wykonujesz pracę ustawiaczy i brygadzistów bez uprawnień i kwalifikacji bardzo niebezpieczne ustawiasz tłoczaż pras tonowe tokarz itp 5 Umowy o pracę nie zawierające kwoty najniższej krajowej ,brak zagwarantowania tej sumy pisemnie !! Już występują problemu braku najniższej krajowej i liczne wyrównania po 1-2 miesiącach ps jak sobie sam policzysz i zgłosisz do kadr ..itp

Malwina

O premii w ostatnim czasie nikt tu nie pisał. Faktycznie występuje? po co? Mam na myśli to czy na umowie jak jest minimalna krajowa albo mniejsza kwota podstawy + ta premia to nie wychodzi i tak to samo?

Niszczenie sobie zdrowia za minimalna krajowa? Odniesie się do tego ktokolwiek? w jaki sposób przy sprzedaży można sobie zdrowie zniszczyć? To nie praca fizyczna . a opieki medycznej nie ma?

Nela

Czemu to już chyba koniec? Jeszcze jakiś czas temu Salesa do siebie szukali, widzę ze jedna pani się oferta także interesowała. Nie ma może opcji na prace dla osób mniej doświadczonych? Tam chcieli 5/6 lat w sprzedaży, tyle to nie mam. Asystenci są za to brani pod uwagę?

Firma bankrut
@Nela

Nie ma co się (usunięte przez administratora) kto tam pracuje będzie bankrutem zniczy sobie zdrowie za najniższą krajową ..powodzenia

Wiecie jak tu płaca na stanowisku export sales managera? Wiem ze ta oferta jest nieaktualna już od paru miesięcy, ale patrząc po komentarzach ludzie chyba do niej się nie odnosili. Po prostu pracuje na podobnym stanowisku w innej firmie i ciekawi mnie porównanie stawek

Baraniarz

Odradzam pracę w tej Firmie nie można tu miec swojego zdania o wszystkim decyduje pan g .kierownicy boją się odezwać.Zludźmi się nie rozmawia.

@Baraniarz

Odezwiesz się to Cię zdegraduje. Mieetek potrzebuje ludzi ograniczonych i takich co im fabryka życie uratowała.Kiwają główkami jak pejsate pod ścianą płaczu na odprawach a ludziom na odcinkach mówią,że walczą jak lwy o ich lepsze jutro.Ta firma to iluzja na której nie warto nawet zatrzymać wzroku.

adr polska

te święta będą jedne ze smutniejszych świąt dla niejednego pracownika firmy ADR Polska oczywiście pięknie przyozdobione świąteczne biuro produkcji tej firmy ma się nijak do zwalnianych pracowników smutnej atmosfery firmie pracownicy którzy poświęcili dwa trzy lata może mniej może więcej czasu dla tej firmy w tym roku nie otrzymają obiecanego prezentu dla swoich dzieci upominku na święta w postaci bomu za swoją pracę niektórzy w podziękowaniu za swoją pracę otrzymali wypowiedzenia. w zakładzie jedynie biuro produkcji się cieszy z nadchodzących świąt bo jest pięknie przyozdobione patrząc na wydziały w których rozbłyski wały światełka choinki teraz słusznie nikt nie ma ochoty na świętowanie z sytuacji jaka teraz jest. przestroga dla przyszłych chętnych pracowników tej firmy pamiętajcie nie liczcie na obiecanki typu Bony świąteczne prezenty dla dzieci od Mikołaja bo raczej ich nie otrzymacie tak jak ja i wielu innych którzy zostali zwolnieni.

Jula

Widzę jakieś opinie dotyczące redukcji etatów, faktycznie do tego teraz dochodzi? Po prostu znalazłam ofertę od spółki dla analityka danych, wiem ze parę miesięcy temu była dostępna ale mam doświadczenie i chciałam sprawdzić co i jak. to te nowo przyjęte osoby tez mogą być redukowane czy to jakoś inaczej wygląda?

jaśminek

no i stalo sie do zwolnienia w najbliższym czasie załoga 50-90 osób, wine ponoszą osoby niekompetentne odradzające prezesowi pan konarski?.? bez pomysłów dziwne wizje i inne a wszystko winny moze system?'''? bezmyślnie decyzje celowe lub bezcelowe,,? kto wie sukces fiuczer is nał , no tak batalia o podwyzki zaowocowala tym ze ktos nie chce godnie zaplacić to ktos nie bedzie efektowny flustacja juz jest chyba na kazdym szczeblu dobrze maja poganiacze pare zl wiecej a reszta ochlapy. wiec po co produkowac wiecej skoro niezaleznie od dochodów czy sa wysokie czy niskie pracownik i tak bedzie miał tyle samo, agencje pracy kombinacje czy firma stała dobrze i tak ludzie byli poniewierani.dalej są zwolnijcie zaloge po ludzku morze to chociaz potraficie raz dobrze zrobic bez kombinacji żucabia po niższych stanowiskach żeby zgnebic tego pracownika i zmusic aby sie sam zwolnił no bo to jest wasz styl.... bezczelnosc chamstwo wyzysk kultura na poziomie (usunięte przez administratora)nie mowiac o co niektórych co mają tylek wyzej (usunięte przez administratora)zarozumialych nie potrafiacych rozruznic sprężyny od amortyzatora a najwiecej do powiedzenia.

brak zamówień firma

zróbcie zwolnienia grupowe dajcie odprawy i cześć pieśni, jak biuro produkcji kierownik sławuś ma na wszystko czas i wszystko jest ok oprócz zamówień nie mówiąc o tym co sie dzieje w tej fabryce a raczej co sie nie dzieje a powinno brak zamówień dziwne podchody poprostu zróbcie jak przystoi na firme międzynarodową,dajcie wypowiedzenia odprawy i spokuj.

Czyli zaraz, szykują się tu już jakieś redukcje? wy tutaj spekulujecie czy to jednak jakieś potwierdzone informacje? ja pracy od stycznia szukam i firmy przeglądam teraz nie wiem czy mam się ta sytuacja w ogóle interesować? wiadomo jak do końca roku z tym będzie i czy są jakieś dalsze plany?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Adr Polska S.A.?

Dywidendy wyplacone

Włosi byli zyski zabrali dewitedy wypłacone teraz czas na zmianę nazwy firmy i rodzaju spółka zwalniać a wiosną z dodają przyjmować z urzędu pracować pracownik to (usunięte przez administratora)

Czy jesteś w stanie to objaśnić osobom niewtajemniczonym? Ja nią w zasadzie jestem niedawno firma mi wyskoczyła. widzę chyba Twoją opinię z czerwca a podobnym wydźwięku? Jak to jest, że pięć miesięcy mija i nic z tego co zapowiadasz się nie dzieje? Chyba, że źle widzę?

Zagórz

@Zagórz

Szczęśliwy

Pszczółka Maja
@Szczęśliwy

Zostaw merytoryczną opinię o Adr Polska S.A. - Zagórz

• Jak się pracuje w Adr Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Adr Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adr Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 0 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Adr Polska S.A.
1.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Bieszczadzka 5
    38-540 Zagórz