Opinie o Mubea Automotive Poland Sp. z o.o w Zimna Wódka

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Mubea Automotive Poland Sp. z o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mubea Automotive Poland Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mubea Automotive Poland Sp. z o.o w Zimna Wódka

RK

Najgorsza firma na strefie, na jednym dziale cała grupa pracownikow przez 8msc pracuje na umowie zlecenie gdzie na innym mozesz juz po 2 tyg. dostać umowe na czas określony, nowi pracownicy maja czasam 800zł wiecej na start niż ty po 3 latach ciężkiej pracy, uczenia sie i zdobywania kwalifikacji no i te wyplaty... Całe grupy ludzi chodza co miesiac do biura bo dostaja za malo i to nie są małe kwoty tylko czesto brakuje po 500zł a jak myślisz że odrazu ci to wpłaca na konto to przejdź się jeszcze 4 razy do biura prosić o pieniadze ktore ci sie należa to może dostaniesz je po 3 tyg. I to nie pojedyncza sytuacja tylko tak jest prawie każdy miesiąc, poza tym dużo mobingu zwłaszcza na opaskach na zmianie Jerzego C. który zamiast cokolwiek wytłumaczyć NOWYM pracowniką woli wyzwać ich od "gnoji" i poinformować że (usunięte przez administratora) was na zbity (usunięte przez administratora)", wcześniej zwolnili tego pana z kauflandu za mobing właśnie ale taka osoba w tej śmiesznej firmie zostaje liderem, dużo nie sprawiedliwości, stare maszyny które stanowia niebezpieczeństwo pracowników o czym świadczy niedawna śmierć jednego z nich, naprawdę cyrk na kółkach to mało powiedziane nie dajcie się zwieść autobusami oraz stołówką bo w każdej innej firmie na strefie są lepsze stawki i bardziej traktują cie jak człowieka, stanowczo każdemu odradzam ten zakład pracy

Lolo
@RK

A w jakiej firmie jest lepiej i można więcej zarabiać?

Pracownik H1

Pracuje 7 miesięcy w Mubei, zatrudniając zapewniali wysokie wynagrodzenie, podwyżki po 3 i 6 miesiącu pracy, miłą atmosferę i luźną pracę. Proces rekrutacji przebiegał tragicznie - nie odbieranie telefonów tygodniami, wiele niejasnych informacji. Przechodząc do sedna, wysokie normy, kierownictwo negatywnie nastawione do pracownik (pracownik zły, wszystko winą pracownika), wysoka temperatura na halach, narzucanie pracy na przerwach jak i w soboty. Odnośnie pieniędzy: obiecanych podwyżek, nie zobaczyłem jeszcze ani jednej, tragiczny system premiowania, wieczne "grożenie" pracownikowi, że premia zostanie zabrana. Na plus dojazd i prawie darmowe obiady. Z całego serca nikomu nie polecam się tutaj zatrudniać, a w firmie robi się coraz to gorzej z miesiąca na miesiąc

Wacek

Autobus do pracy jest całkowicie darmowy czy trzeb coś dopłacać? A inne benefity? Coś jeszcze dają z funduszu socjalnego? Teraz na wakacje była "grusza"?

Pomyślałem ze firma musi mieć fajne oferty pracy skoro jest już 100 lat na rynku wiec tu zaglądam :D jednak trochę niepokoją mnie tutejsze opinie, bo zależy mi na umowie o pracy a jeden z komentarzy sugeruje ze długo się na nią czeka.. wiecie jak to teraz na koniec roku wyglada? Do którego działu się najlepiej dostać ?

@ja_Nie

Nawet jeśli przez rozwój rozumie się awans? Z czasem są szanse na zmianę stanowiska na wyższe czy jak się utknie w jednym miejscu to tak już zostaje? Jak szukają kogoś na lepsze stanowisko to biorą z rekrutacji zewnętrznej?

Ooo Nowy wpis

Już miałem słać cv na operatora maszyn, ale zauważyłem, że praca jest na trzy zmiany. W tym nocki niestety. Jest jakaś elastyczność jeśli chodzi o grafik? Tzn. da się dogadać np. na wyłącznie zmiany dzienne czy nie ma takiej szansy u was? Powiedzcie ewentualnie ile dodatku za noc jest.

qqq Nowy wpis
@Ooo

Raczej nie ma szans na same dzienne zmiany. Możesz zapytać, tylko czy odpowiedzą na twoje CV. Bo wymagania to mają duże za najniższą krajową...

Anonim Nowy wpis

Przyjmują pracownika na umowę zlecenie. Z miesiąca na miesiąc przedłużają umowę. Mówiąc że muszą sprawdzić pracę. Człowiek się stara po 2 tygodniach pracuje sam na maszynie, robi pomiary jak pracownik pracujący na umowę o pracę ostatecznie z dnia na dzień cie zwolniają bez jakiegokolwiek wytłumaczenie ani zapewnienia pracy na innej hali . A kolejne osoby na umowę zlecenie zostają przyjmowane. Pracownik jest traktowany jak (usunięte przez administratora).

abc Nowy wpis
@Anonim

Nic nowego.. tak bym określił traktowanie pracowników na umowę zlecenie. Rotacja na zleceniu dopiero zacznie się przez lato :P

Szukam pracy w okolicy, a o firmie akurat słyszałem wcześniej, choć bez konkretów wielkich. Na stronie udało mi się dogrzebać do oferty w mojej branży, na Technika Jakości. Chyba spróbuję zwłaszcza, że nie naciskają na posiadanie studiów. Ale mam nadzieję, że to nie wpływa na konkurencyjność stawek? Bo jednak teraz dyplom to praktycznie norma...

Jakie są zarobki na hali numer 2 na sprężynach zaborowych? Jak ta praca wygląda czy jest dla kobiet co tam się robi?

@Nowy

Na start najniższa krajowa + premie (około 400 zł msc). Kobiety raczej wkładają sprężynki do maszyny czyli czy dzień „na nogach”.

Nowa

Naprawdę? Wiem że oferują transport do pracy ale czyli na tym stanowisku wyciągnie się 4 tys? Czy coś więcej np 4300? (Nie licząc osób poniżej 26 roku życia)

Co z tego że rozmowa przebiega w miłej atmosferze skoro firma deklaruje się pięknymi i wyniosłymi hasłami że na pewno w ciągu 2 tygodni otrzymasz odpowiedź obojętnie jaka by nie była, a później cisza przez 8 tygodni. Dla mnie to przykre oraz wyraz totalnego braku szacunku dla kandydatów. Niestety większość dużych firm ma takie praktyki.

Standardowo

Becia

Oferta z sierpnia wygasła w sierpniu i siła rzeczy nie mogę przeczytać wymogów ale chciałabym się dowiedzieć, czy może ktoś teraz tu nie mógłby napisać, no i może jest jakaś rekrutacja nowsza? Interesuje mnie stanowisko Inżynier Jakości i jestem gotowa poczekać nawet trochę.

Był ktoś tam jako narzędziowiec? Na stronie widziałem oferty pracy i zastanawiam się jak jest. Dobrze traktują ludzi, zespół zgrany? Mam nadzieję, bo planuje wysłać cv jeśli żadna alternatywa nie wpadnie mi w oko, także będę wdzięczny za pomoc

Narzędziowiec

Praca raczej spoko, zarobki powiedzmy trochę lepsze niż operator , ale bez cudów.

Znajomy1994

Witam. Czy warto aplikować do działu BHP? Ogłoszenie już trochę wisi na tablicy . Jak tam atmosfera w dziale ?

BHP
@Znajomy1994

Poprzednia osoba na tym stanowisku wytrzymała niecały rok, a przyszła z innej firmy gdzie pracowała bardzo długo.

Dzień dobry , chciałabym się dowiedzieć jakie wynagrodzenie ma operator maszyny na rękę

qwe
@Nowy

Trochę więcej niż najniższa krajowa - około 3700 netto z premiami na start. Wiadomo po czasie "drobne" podwyżki. + możliwe nadgodziny

Po raz chyba spotykam się z tym, aby na kierowniczym stanowisku - w tym wypadku Plant Quality Managera, była premia absencyjna. Jak macie to rozwiązanie na innych stanowiskach? Jakiego rzędu są to kwoty?

jA_nie

Nie polecam. Korpo ludki z korpo zadaniami. Korpo podejście z korpo wytycznymi. Tabelki. Tabelki. Tabelki. Zero looku na człowieka i lepiej siedź cicho i rób co Ci każą, bo jak się wychylisz, zadadzą Ci kolejne zadania "optymalizujące" Twoją pracę, (usunięte przez administratora) Twoje pomysły i nie płacąc Ci za nie bo to przecież w czasie pracy to robisz, a że inne, codzienne zadania też w czasie pracy i nie zawsze się wyrabiasz, Twój problem. Zero szczerości na żadnym poziomie. No, możesz jeszcze się łudzić jak Ci sprzedają ofertę, bo dostajesz ją od tych co tylko wykonują korpo polecania, że mają zrobić tak i mówić "nie inaczej niż". Chcesz-sprawdź, ale ogólnie bardzo do (usunięte przez administratora) I za to co wymagają SERIO mało płacą, a też nic nie uczą, więc nie ma nawet "godnej zapłaty za pracę" bo chcą więcej, nic od siebie nie dając.

@jA_nie

Już nie nawiązując do konkretnego stanowiska to uważasz, że na każdym stanowisku płacą nieadekwatnie do obowiązków? Piszesz, że nic nie uczą. To nie ma tutaj żadnych szkoleń, budżetu przeznaczonego na szkolenia?

ja_Nie

Jest i budżet, dla początkujących wręcz na prawdę dobre szkolenia wstępne.... ale to by było na tyle.... Potem, czego się sam nauczysz, to Twoje. Jak już jesteś wdrożony, to zapomnij o rozwoju.

@ja_Nie

Lukasz

Jak wyglada praca jako operator wozka widlowego? Jakie sa zarobki na poczatek?

Jakie warunki pracy są w Mubea Automotive Poland Sp. z o.o? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Inżynier Jakości?

oj tam
@RK

Pani RK, Pani miała strasznie dużo nieobecności, to czemu się Pani wypowiada, skoro Pani do pracy nie chodziła, a komentuje? Brak słów, a te nieobecności to nieusprawiedliwione. Więc jak się jest leserem, to łatwo komentować HA HA HA.

@oj tam

Pomyliłeś mnie chyba z kimś ;) 3 lata przepracowałam w tej firmie i moje L4 nie przekraczało nigdy 2 tyg. rocznie

Rodriges
@RK

Bo to prawda szczera prawda a jeszcze jak teraz da upały na hali po 33 stopnie nie ma dodatkowych przerw, brak soku do wody a jak przyszly nowe wiatraki wolno stojące to każą się pytac czy możesz sobie go wziąść do użytku na swoje stanowisko pracy wyrywa ci majster z rąk bo się nie zapytałeś .

Lolo
@RK

A w jakiej firmie jest lepiej i można więcej zarabiać?

Razem biorąc, to zrozumiałem, że zarabia się minimalną +300, a dla najlepszych +500. Czyli np. 3,600 brutto minimalnej plus 300, to 3,900 brutto, tak? Ale nadal nie wiem, na jakim stanowisku. Bo teraz szukają operatorów i pracowników na UR. Wszyscy według tego wzoru zarabiają?

@Pracodawca

Ja bardzo serdecznie nie pozdrawiam pana Kierownika zmiany E.F po przyjściu do pracy (2 dzień) usłyszałem opinie ze się nie nadaje kompletnie do pracy. Po czym to stwierdziłeś ?po 2 dniu na produkcji ????

Pracował ktoś z Was jako Inżynier Jakości w Mubea Automotive Poland Sp. z o.o? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

VS

Na hali 2 dział VS próbują znowu wprowadzić 4-brygady. Ludzi już teraz jest mało, a oni dalej twierdzą ze za brama taka kolejka :) Niby firma rodzinna, ale weekendy bez rodziny w tym systemie. Narazie ludzie się burzą ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Wydaje mi się ze „duży” kierownik dalej chce się wykazać, ale sobie w ogóle nie radzi. To nie jest logistyka …

Honorata
@VS

A czemu mało ludzi, ktoś się pozwalniał? Mąż szuka roboty, a w ofercie nadal stoi, że praca 3 zmianowa więc się zastanawiamy jak realne jest to, że ulegnie to zmianie. Mówisz, ludzie się burzą. A góra często bierze pod uwagę głos pracowników w różnych sprawach? Jak to dotychczas wyglądało?

Pracownik H1

Agata
@Pracownik H1

W sumie to umowa ustna jest wiążąca, może trzeba się upomnieć u przełożonych o te podwyżki? Chyba szefostwo zwykle wcale nie jest chętne do ich dawania. Co do tego narzucania pracy, to chyba można się nie zgodzić na pracę w soboty, zgaduję, że jednak wtedy stawka jest wyższa?

@Pracownik H1

Raczej nie ma co oczekiwać „kokosów”. Na 2 hali to w ogóle jaja z zarobkami. Pracownik ze stażem 4-5 lat nie jest w stanie dobić przy normalnych godzinach do 5k netto…może niecałe 5k brutto ???? co przy dzisiejszych kosztach życia jest niczym nadzwyczajnym. Do tego wysoka temperatura na hali. Nowy kierownik na vs obiecał „obrót o 180 stopni” i poprawę zarobków + atmosferę. Narazie widać ze ludzie odchodzą bo najniższa krajowa goni, a on czuje się zaszczycony ze podniesie komuś pensje o 300 zł ???? a tym niby „angażującym się” o max. 600 zł brutto. Widać ze raczej zamiast do przodku, dział cofa się do tyłu. Lepiej omijać firmę. Chyba ze „wybranym” oferują lepsze warunki.

AAA

To nie sądziłem, że tu ciężko 5k netto zarobić. No to nieźle. A taki pracownik z 4-5 letnim stażem ma tu szansę wybić się ponad szereg i przykładowo lepszą posadę złapać? Z tą temperaturą na hali to firma próbuje coś zrobić, aby w te największe upały jakoś pomóc pracownikowi je przetrwać? Ciekaw jestem, czy jakoś starają się zniwelować negatywne działanie pogody.

@AAA

Z awansem różnie. Jeśli kumaty to może zostać ustawiaczem (mówimy o produkcji) jednak i tak będzie pracować na maszynie bo za mało jest ludzi. Tzn. dostanie +/- 500 zł więcej niz zwykły ale będzie pracować na swojej maszynie + ustawiać tym „nie kumatym” maszynę. Z temperaturą co roku ten sam problem, co robi firma? Kupuje wentylatory, które po miesiącu się zepsują od pyłu i później znowu na następne trzeba czekać..

Wentylatory to może być za mało i tak jak piszesz jeszcze się psują. No dobra a o jakąś klimę nie walczyliście, aby zamontowano? Co do pracy na produkcji to przy wysokich temperaturach są dłuższe przerwy zarządzane przez firmę, czy też nie?

Były walki, lecz bezskutecznie o klimatyzację. Odpowiedź: to poszukajcie sobie innej pracy. Jedynie ludzie pracują tutaj bo jest darmowy autobus. Inaczej wątpię. Nie ma dłuższych przerw. Najlepiej by je jeszcze skrócili, aby wyszła produktywność (mówimy o sprężynach zaworowych, na innych działach raczej luźniej :) )

Wacek

Ggg

Czy to prawda że przechodzą na system 4 brygadowy?

Agata

Jaka stawkę na start otrzymujá laboranci?

Zostaw merytoryczną opinię o Mubea Automotive Poland Sp. z o.o - Zimna Wódka

• Jak się pracuje w Mubea Automotive Poland Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Mubea Automotive Poland Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mubea Automotive Poland Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mubea Automotive Poland Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Mubea Automotive Poland Sp. z o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mubea Automotive Poland Sp. z o.o
3.2/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Europejska 9
    47-143 Zimna Wódka