Tru-Flex Sp. z o.o.

Opinie o Tru-Flex Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za odwiedzenie naszego profilu na portalu GoWork.pl. Podjęliśmy decyzję o przyłączeniu się do dyskusji, którą prowadzicie na łamach tego forum. Do tej pory z uwagą przyglądaliśmy się Waszym komentarzom. Od dzisiaj postaramy się aktywnie w tej dyskusji uczestniczyć i odpowiadać na merytoryczne zapytania. Zarówno pozytywne opinie, jak i konstruktywna krytyka, pozwalają nam rozwijać się i stale polepszać jakość Naszej pracy i relacji.

Nie możemy jednak pozostać obojętni na wpisy, które naruszają dobre imię Naszej Firmy, czy też jej poszczególnych pracowników, którzy w codzienności dokładają wszelkich starań do prawidłowości w funkcjonowaniu. Prosimy pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności, oraz potocznie zwanego hejtu. Pragniemy uprzedzić, że komentarze łamiące regulamin forum, obrażające i naruszające czyjąś godność mogą być archiwizowane przez Administratora GoWork.pl., Po konsultacjach z radcą prawnym pragniemy poinformować, iż wpisy niezgodne z regulaminem naruszające dobra osobiste Tru Flex, naruszające dobra osobiste osób i pracowników jak i opinie nie mające nic wspólnego z rzeczywistością stanowiące hejt będą zgłaszane do organów w celu dochodzenia na drodze prawnej roszczeń w zakresie ochrony dóbr osobistych i wszelkich naruszeń.

W kwestiach wymagających wyjaśnienia, czy uzyskania odpowiedzi prosimy o kontakt bezpośrednio pod adresem europe@tru-flex.com
wl

W listopadzie 2022 roku Firma Tru-flex przechodziła wewnętrzny Audyt ISO 90001 i 140001 .Na jednym z Hydroformerów była Produkcja mieszków tylko na jednym Programie od paru miesięcy ,a jest to niezgodne z procedurami Produkcyjnymi .Ponieważ każdy Program jest przypisany do danego mieszka .Za takie coś Firma nie powinna dostać ISO .Kto odpowiedzialny oczywśćie ,że Dyrektor Produkcji

Poważnie jest ciężko z podwyżka tak jak jedna Pani teraz napisała? Chciałem się rozeznać tylko w zarobkach dla technika utrzymania ruchu, bo teraz niedawno pokazała mi się oferta ale bez takich szczegółów. jaka wyjdzie stawka godzinowa na rękę?

Zawiedziona Nowy wpis

Zero podwyżek, brak dofinansowania do posiłków, podnoszone normy bez jakichkolwiek gratyfikacji, kpina, mam szczęście, że znalazłam nową pracę.

Czy też tak macie ze jak próbujecie wejść na stronę w zakładce z karierą to macie cały biały ekran? Automatyk u mnie przynajmniej jest i nie wiem na jakie stanowiska teraz biorą a zauważyłam ze jeszcze nie dawno ktoś interesował się pracą dla kobiet. Czy jako operator mogą się zatrudnić? jest to ciężka praca?

Nowa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Jak dołączyć do zespołu? Gdzie wysłać cv? Czy znajduje się tam praca dla kobiet? Jakie są zarobki w tej firmie?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Tru-Flex Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

a widzieliście może te ofertę dla kierownika działu inżynierii procesu? Właśnie taka oferta widnieje teraz na takim portalu. tutaj nie widzę by w ostatnim czasie pisano o takich pracy na takich stanowiskach. Jak wiec sam proces rekrutacyjny wygląda? Ciężko się dostać?

Robert 33

A czy jest mozliwosc powrotu do waszej firmy ?kiedys pracowalem i chcialbym powrocic.

Gorąc na hali? A teraz na zimę jak z tym macie? Prócz tego typu warunków interesują mnie także pisząc wprost te oferowane na stanowisku liderskim. Widzę, że operator maszyn wraz z funkcja lidera jest teraz poszukiwany, nie określają przy tym wprost żadnych finansów, a dobrze je jednak znać. zespół do zarzadzania jaki jest? jakie są stosunki miedzy przełożonymi a pracownikami?

Wojtek

W tej firmie jest jak wszędzie. Ma swoje plusy i ma minusy. Ja najwidoczniej miałem pecha- praca wymagająca, tempo szybkie, zarobki słabe i gorąc na hali.

Darek N.

Cześć,pracowałem przez firmę z zewnątrz 3 tygodnie,ogólnie pozytywnie i na plus.Na poszczególnych działach są tzw.liderzy,mężczyźni konkretni ludzie, (usunięte przez administratora)

Myślicie ze na magazyn trudno jest się teraz dostać? nie widzę do niego ofert na stronie, z takiego portalu mam ogłoszenie lecz sprzed 2 lat a tutaj jeden klient pisał teraz, że chłopaki dość szybko się uwijają z robotą. Są z tego jakieś premie może? :D

Kierowca DSV Grzegorz

W Tru-Flex jestem już 10 raz. Magazyn błyskawicznie towar zdejmuję. 1/2 tira robi to w 10/15 min. Jestem pod wrażeniem i wystawiam im najlepszą opinię.. Dziękuję..

Ta oferta dla LM Inżyniera wisi od miesiąca już? Teraz widzę, że ktoś już o nią chyba pytał. To w zasadzie kiedy rozmowy są przeprowadzane? W trakcie czy dopiero może jak oferta całkiem wygaśnie? Niby tydzień jeszcze ma być dostępna, czy ktoś poradzi czy warto byłoby podesłać cv? jak się przygotować do rozmowy?

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Tru-Flex Sp. z o.o.?

A coś o pracy jako Inżynier ds. Lean Manufacturing?? A coś o premiach? Napisali, że dają system premii miesięcznych i kwartalnych. Znacie stawki? Ile dostaje się kasy miesięcznie i kwartalnie? Albo wiecie jak to jest liczone, jaki wzór naliczania tej kasy??

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Tru-Flex Sp. z o.o.?

Pomocny

O jakie stanowisko pytasz? Różne stanowiska mają do dyspozycji różne narzędzia.

Kandydatka

Weszlam tutaj by się czegoś fajnego dowiedzieć na temat waszej firmy bo chciałam złożyć CV ale nie znalazłam ani jednej pozytywnej opinii. Jest naprawdę tak źle?chodzi mi o atmosferę i kasę

Nowa

witam proszę o informacje jak pracuje się w waszej firmie czy kobiety mają tam ciężką pracę?Jak wygląda sytuacja z umową?i zarobkami .Chciałabym się zatrudnić u was ale też nie chcę pogorszyć sobie sytuacji .Pozdrawiam wszystkich

Czarowazne

Firm jest wiele o każdej można powiedzieć coś dobrego i złego. TF na początku swojej kariery był wzorowy atmosfera w firmie była niesamowita. W czasie pandemii zaczęło dziać sie zle, zaczynajac od zwolnienia dyrektora fabryki. Niestety, ale osoby które nie powinny mieć władze coraz bardziej zaczęły sie panoszyć i wierzyć ze bez nich ta firma upadnie, a niestety naiwny prezes jeszcze te osoby awansował i dał im swoje poparcie. Atmosfera na spotkaniu z prezesem na którym ogłaszane były zmiany można powiedzieć ze wisielcza nikt nie podziela tego fałszywego entuzjazmu! Wypłaty pracowników bez zmian a tu awanse i wielkie podwyżki bo za 0 zł dyrektorem sie nie zostaje! Może ktoś wreszcie poinformuje wszystkich ze zwolniło sie dwóch pracowników działu jakości w tym kierownik, zwolnił sie kierownik Hr a prezes w czasie kiedy to sie działo był na wakacjach i jak gdyby nigdy nic sobie odpoczywał. Niestety ale nie widzę przyszłości dla tej firmy mimo iż niekorzy ludzie są w niej fantastyczni i trzymam za nich kciuki! TF niestety ale bawi sie w prace!

@Czarowazne

Kierowniczka działu jakości z Wykształcenia Inżynier Medyczny ,a czym zajmuje się taki Inżynier .Otóż serwisuje sprzęt Medyczny wykształcenie adekwatne do Stanowiska Kierownika Działu Jakości .Na taki Stanowiska przyjmuje się w Wyższym Technicznym zbieżne z Branżą np. Inżynier Procesu Produkcyjnego .Pani HR Maneger złamała 3 razy Prawa Pracownicze w stosunku do mnie 6 razy .Co najważniejsze 3 podstawy Prawne między innymi z Kodeksu Karnego .

Huana

Mam nadzieję, że nie zablokują mi tego komentarza. Bo po dzisiejszym spotkaniu z prezesem mam takie przemyslenie, że większe bzdury trudno usłyszeć i w tej firmie nie dzieje się dobrze . Wiadomo, że w Holandii mają dobry towar, ale panie prezesie, co pan przyjmuje, że zalicza pan taką odklejkę? To jakiś afgan czy cukierki? Ja tam studiów nie mam, ale liczyć do 20 umiem. Z tego liczenia wychodzi, że w 5 osobowym dziale logistyki będziemy mieć teraz panią dyrektor, kierownika, lidera i dwóch (usunięte przez administratora) do zarządzania. Brawo! Widać taki sposób organizacji przekłada się na całą firmę, bo podobno pracyje tutaj 100 osób, a stołków dyrektorskich i kierowniczych można naliczyć kilkanaście. Do tego cała grupa różnego typu specjalistów, inżynierów, liderów i każdy zarobiony, a przecież to podobno firma produkcyjna... Chwali się pan, że firma obraca milionami ogólnie jest mlekiem i miodem płynąca i ma boską przyszłość, ale na podwyżki nie ma i mamy poczekać na jakiś raport. To co pan mówi jest kpiną i szyderą prosto w oczy pracowników, którzy zapierdzielają na pana pensję. Chwali się pan linem, to proszę sobie odchudzić administrację, a nie tylko oczekiwać oszczędności i większej wydajności i nadgodzin od produkcji. Może zmniejszyć ilość aut służbowych, to też pomoże! Prosze przyjąć do wiadomości, że ludzie nie będą robić za (usunięte przez administratora) po to aby pan awansował (usunięte przez administratora) na dyrektorów i zatrudniał nowe kierowniczki i kolejnych specjalistów.

@Huana

Coraz więcej biurokratów ,a ludzi na produkcji nie ma .HBM Holding sprzedał Tru-Flex firmie Nelson Global Products spółce portfelowej Wind Point Partners ten Prezes to pionek na szachownicy tańczy tak jak mu zagrają i tyle w temacie .

Wściekły
@Huana

Powiedzcie mi proszę, bo może ja za głupi jestem. Jak to jest, że pozwala się odejść dwóm przyzwoitym Kierownikom, a największe zakały tej firmy awansuje się na stanowiska dyrektorskie? Przecież (usunięte przez administratora) i Zakupoholiczka robią z prezesem dokładnie to, co chcą. Wyłącznie z pobudek finansowych, zachłanności i kolejnych pozycji w CV. Czy ktoś mi na to odpowie?

@Wściekły

Jak masz dobre serce i duszę musisz mieć plecy ze stali ,żeby Ci noży nie powbijali .Wyzysk człowieka przez człowieka .Człowiek zgotuje człowiekowi piekło na Ziemi .Jeżeli człowiek rozpoznawał Boga nie czyni drugiemu krzywdy nie staje w roli Władcy to sługusy szatana

@Huana

Nie rozumiem twojego oburzenia, na koniec spotkania był czas na pytania i pytanie zadała tylko jedna osoba. Dlaczego wtedy nie wyraziłeś swojej obiekcji? Łatwiej jest Ci wylać bóle na forum gdzie jesteś zupełnie anonimowy? Tutaj każdy ma jaja by napisać co złego się dzieje, a jak przychodzi do jakiegoś spotkania nikt o nic nie pyta. GŁU-PO-TA

@Huana

Sami łamią przepisy w pracy traktując wszystkich równo mimo ,że nie które stanowiska wymagają więcej wysiłku ,a potem obwiniają tych ciężej pracujących o to ,ze się nie starają w pracy ,zamiast docenić ich a ich cnotę pracowitośći

@Wściekły

Bo oni potrzebują takich ludzi takich (robotów systemowych) co siedzą cicho i żyją w strachu i grzecznie i bezmyslnie wykonują ich rozkazy ,a Ci co mają coś do powiedzenia są dla nich niewygodni i takich ludzi się wyzbywają jest to taktyka Systemu. Czym dalej Społeczeństwo dryfuje od prawdy tym bardziej nienawidzi tych co ją głoszą George Orwell

@Wściekły

Inteligentny człowiek w nic nie wierzy od razu i niczego nie odrzuca od razu .Inteligentny człowiek zapoznaje się z nową informacją z wielu zródeł i dopiero WTEDY wyrabia sobie opinie na dany temat. Głupiec i ignorant od razu odrzuca nową informację ,która nie mieśći się z JEGO ramach postrzegania świata nie weryfikując JEJ ponieważ burzy ona jego iluzję świata w ,którym żyje .

@Huana

,,Na szczęśćie niektórzy rodzą się z duchowym układem odpornośćiowym ,który wcześniej czy pózniej odrzuca iluzoryczny światopogląd wszczepiony im od urodzenia poprzez uwarunkowania społeczne .Zaczynają wyczuwać ,że coś jest nie tak i szukają odpowiedzi .Wewnętrzna wiedza i niezwykłe doświadczenia zewnętrzne pokazują im tę stronę rzeczywistosći ,której inni nie są świadomi i tak rozpoczyna się ich podróż do przebudzenia .Na każdym etapie podróży kierują się sercem wybierają wiedzę ,zamiast podążać za tłumem i wybierają wiedzę ponad zasłonę ignorancji Henri Bercson

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Specjalista Ds. Zakupów w Tru-Flex Sp. z o.o.?

Dzień dobry Na stanowisku Specjalisty ds. Zakupów oczekujemy przede wszystkim: dobrej znajomości języka angielskiego, komunikatywności, zaangażowania i chęci rozwoju. Doświadczenie w dziale zakupów jest na pewno dużym atutem, jeśli jednak go nie posiadasz, chętnie wszystkiego Cię nauczymy.

Hanna
@Tru-Flex Sp. z o.o.

To nieprawda. Aplikowałam na to stanowisko. Rozmowa trwała 90 min. Informacja zwrotna miała być do max 2 tyg a otrzymałam ją po 5 tygodniach z opinią, że bardzo się spodobałam jako kandydat ale jednak po ponad miesiącu zdecydowaliście się, że potrzebujecie kogoś z doświadczeniem zakupowym. Nijak ma się wasz komentarz do prawdy.

Zostaw merytoryczną opinię o Tru-Flex Sp. z o.o. - Zimna Wódka

• Jak się pracuje w Tru-Flex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tru-Flex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tru-Flex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tru-Flex Sp. z o.o.