Tru-Flex Sp. z o.o.

Opinie o Tru-Flex Sp. z o.o.

Anci

Witam! Na jakie stanowiska obecnie prowadzona jest rekrutacja w Tru-flex?? Pozdrawiam

@Anci

Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko operatora maszyn.

Rekrutacja
@Dział HR

Czy prowadzona jest rekrutacja na stanowiska administracyjno-biurowe lub na staż?

kejta
@Rekrutacja

witam czy są oferty pracy u was ??

@kejta

W chwili obecnej mamy otwarte procesy rekrutacyjne na stanowisko operatora maszyn.

@Rekrutacja

Obecnie prowadzimy rekrutację tylko na stanowiska produkcyjne

Kasia Tr.

Czy obecnie prowadzona jest rekrutacja?

@Kasia Tr.

Dziękujemy za pytanie. W chwili obecnej nie prowadzimy żadnych procesów rekrutacyjnych.

Kasia Tr.
@Dział HR

Dziękuję za odpowiedź :). A jak wygląda sprawa ze stazami u Państwa?

WTF

Czy to prawda że na produkcja jest skonfliktowana z liderami i ogólnie kierownictwem ? Słyszałem że tam się coś kroi. Prawda to, bo nie wiem czy składać papiery.

Murzyn z Truflexu
@WTF

Nie skladaj cv bo nie warto. Chyba że interesuje Cię praca sezonowa na parę miesięcy.

@WTF

Nie jest prawdą, że produkcja jest skonfliktowana z liderami. Jeden z nich został niedawno wybrany pracownikiem miesiąca. Co do "krojenia", to mamy taką tradycję, że kroimy ciasto kiedy któryś z pracowników obchodzi urodziny. W chwili obecnej nie mamy otwartych żadnych procesów rekrutacyjnych.

Daniel Gie

Praca sezonowa. Przyjmują pracowników jak mają więcej zleceń potem się ich pozbywają. Odradzam pracę w tej firmie.

@Daniel Gie

Tru-Flex Sp. z o.o. nie zatrudniał i nie zatrudnia pracowników sezonowych. W kontekście zapowiedzi zmniejszenia o blisko 30% produkcji aut ciężarowych w USA w 2020r. zmuszeni byliśmy do dostosowania liczby zatrudnienia do sytuacji w branży, co oznaczało rozwiązanie umów o pracę z kilkoma pracownikami. Większoś tych pracowników miała krótki okres zatrudnienia. Była to bardzo trudna, aczkolwiek konieczna do podjęcia decyzja, o czym pracownicy zostali poinformowaniu na spotkaniu z zarządem. Zwalnianym pracownikom Tru-Flex zaoferował pomoc w podjęciu zatrudnienia w zaprzyjaźnionych firmach, o nieco innym profilu działalności. Rozumiemy żal i poczucie zawodu wśród zwalnianych pracowników, jednak w tej grupie z całą pewnością nie było żadnego Daniela. Negatywna opinia od osoby, która nie pracowała w naszej firmie jest nieuzasadniona.

brat byłego pracownika
@Dział HR

Zgadzam się z Danielem. Firma podpisuje umowę roczną (po 3 miesięcznym okresie zatrudnienia) dając poczucie stabilności, a jakiś krótki czas potem zwalnia pracownika! Tak się przydarzyło mojemu bratu. Z opowieści jego kolegów z tej firmy wiem, że ZDARZAŁO SIĘ TAK WCZEŚNIEJ. Chłopaki wprost mówili, że niedługo znowu będą wydzwaniać i szukać pracowników tak jak już kiedyś to robili. Brat chwalił sobie jednak zawsze atmosferę panującą wśród pracowników na zmianie której pracował, a to też jest ważne. Taka jest prawda.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Tru-Flex Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
kandydat

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej ale mnie nie zatrudnili. Szkoda, bo to co zobaczyłem bardzo mi się podobało. Babka od rekrutacji wszystko wyjaśniła, bez owijania odpowiadała na pytania, pokazała produkcję. Teraz się nie udało ale moze nastepnym razem bedzie ok.

Jarosław
@kandydat

Powiesz proszę coś więcej na temat przebiegu rozmowy rekrutacyjnej? Czy to oni raczej opowiadają o firmie i stanowisku, czy trzeba się jakoś przygotować?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Tru-Flex Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Tru-Flex Dział HR

Procesy rekrutacyjne są różne, w zależności od stanowiska jest od 1 do 3 etapów. Nie ma jednej odpowiedzi na pytanie jak długo trzeba czekać. Dokładamy wszelkich starań aby proces rekrutacji nie był rozciągnięty w czasie. Zazwyczaj informujemy kandydatów o podjętej decyzji w okresie do 2 tygodni od spotkania.

były_kandydat

Byłem tam kiedyś na rozmowie kwalifikacyjnej. Koncówka sierpnia pamiętam. Nie wiem ile jest etapów. Nie słyszałem w każdym razie nic o tym aby miało być ich więcej. Wszystko zostało obszernie wyjasnione ze strony Pani rekruter. Czas rozmowy ponad 30 minut. Nie mam co do przebiegu rozmowy żadnych zastrzeżeń, wszystko OK. Jeśli czekasz na odpowiedź z tym jest właśnie nie do końca ok. Ja osobiście usłyszałem na koniec 3 razy słowa ''zadzwonimy do końca tygodnia bez względu na to jaka zostanie podjęta decyzja''. No i tak minął gruuuubooo ponad miesiąc i nic.Także jeśli czekasz na telefon z odpowiedzią to miej na uwadze , że może on nie zadzwonić nigdy :) oznacza to po prostu nieprzyjęcie . Ale nie przejmuj się. Inne firmy też tak robią. Nie spotkałem jeszcze takiej , która by zadzwoniła powiedzieć wprost, że nie zostałem przyjęty. Pozdro :)

@były_kandydat

Z każdym kandydatem staramy się kontaktować telefonicznie, jeżeli z jakiś przyczyn nie otrzymał Pan od nas wiadomości, najmocniej przepraszamy. Dziękujemy bardzo za podzielenie się opinią. Pozwoli nam to na ulepszenie procesu komunikacji z kandydatami.

Poszukujacy_pracy
@Dział HR

Czy w Tru-flex prowadzone są obecnie procesy rekrutacyjne?

Dział HR

W chwili obecnej nie mamy otwartych procesów rekrutacyjnych. Staramy się nieprzeciągać terminu podjęcia decyzji i informawać kandydatów o dalszych krokach w przeciągu dwóch tygodni od spotkania.

Mr.Super Nice One

nie polecam

Mati
@Mr.Super Nice One

można wiedzieć czemu?

Bzzz
@Mr.Super Nice One

Firma jest (usunięte przez administratora) chociaż ma swoje minusy! Kasa mogłaby być wyższa ale za to nie ma zapierdzielu po nocach i w weekendy. Praca jest taka sobie, robić trzeba ale nikt z batem nie stoi. Ludzie są super i fajnie się z nimi pracuje. Firma też ma dobre podejście do pracowników i dba o nich. Szanują pracowników, to jest najważniejsze!!!

Mr.Super Nice One
@Mati

Pracują tam ludzie którzy są trucizną dla tej firmy.

Zadowolony

Pracuje od ponad roku i wszystko jest w porządku. Kasa zawsze się zgadza, wypłacają terminowo, firma rozwija social. Ludzie są fajni, dużo się dzieje. Tru-flex szkoli pracowników, są możliwości rozwoju.

Porta

Bardzo fajna firma, mili ludzie, bardzo wyrozumiali, firma traktuje bardzo po ludzku wszystkich pracowników, tylko trochę niskie zarobki. Lubię atmosferę w Tru-Flex Sp. z o.o. za: Ludzie bardzo mili i życzliwi, chętnie szkoła nowych pracowników, zawsze pomocni i mili.

Zonki
@Porta

A jak długo pracujesz w tej firmie,?

Gosia

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat firmy Tru-flex? :) Zarówno jeśli chodzi o stanowiska biurowe, jak i produkcyjne.

Zostaw merytoryczną opinię o Tru-Flex Sp. z o.o. - Zimna Wódka

• Jak się pracuje w Tru-Flex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tru-Flex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tru-Flex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tru-Flex Sp. z o.o.