Opinie o Awa Trans Adrian Wasilewski w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Awa Trans Adrian Wasilewski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Awa Trans Adrian Wasilewski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awa Trans Adrian Wasilewski w Gdańsk

Czy w Awa Trans Adrian Wasilewski obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Kierowca ma możliwość pracy zdalnej? Chcę aplikować na ogłoszenie z 4 października na InfoPraca.pl.

Oczywiście Nowy wpis

Oczywiście.. jak najbardziej możesz jako kierowca pracować zdanie.. ale jaka twoja praca... taka płaca :)

Stefan Nowy wpis

W czerwcu br firma została zamknięta i nie figuruje w CEIDG

Gogol

Jaka jest atmosfera w pracy i na jaka umowę można liczyć na poczatku?

Jaceus Nowy wpis
@Gogol

jest super ..tylko kasy nie placa ...poza tym warto naprawde milo i swietna umowa zlecenie na 900 zl

Janek

Wilk chyba tam juz nie pracuje Podobno przylizal (usunięte przez administratora) szarmacha zeby wrocic ale ten go wy...bal

Boss

Awa ma się dobrze

@Janek

I całe szczęście że Wilk nie pracuje... Jako kierowca też uważam, że czasem przydałby się jeszcze jeden spedytor... podobno jakieś tam poszukiwania były, ale przychodziły same wilkopodobne osoby... a od takich spedytorów to kierowcy tylko uciekają....więc czy warto...? Obecnie firma ogarnia wszystko co trzeba... choć zapewne z czasem będzie ktoś jeszcze.... takie moje zdanie.. ale to do dyrekcji firmy skieruj zapytanie.... :)

Renata
@Gdańszczanin

Dodałeś kilka odpowiedzi do komentarzy na temat Awa Trans Adrian Wasilewski. Czy możesz napisać coś więcej na temat pracy dla tej firmy? Podziel się swoimi doświadczeniami z innymi użytkownikami forum i opisz proszę, jak Tobie się tam pracuje i jaki oceniasz tego pracodawcę. Dzięki twojemu wpisowi inni użytkownicy dowiedzą się więcej na temat tego przedsiębiorstwa.

Jasiek
@Renata

A wciąż szukają spedytora?

Izydor
@Jasiek

Zapytaj w firmie, a nie na forum.

Czarek
@Janek

ta firma jeszcze zyje/?/???

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Awa Trans Adrian Wasilewski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Dada

Cos nie widac super rozwijajacej sie firmy na EU

@Dada

Chłopaku.... firma posiada 8 autek.... co nie jest mało na jak na standardy w tej branży... Są okresy lepsze i sa okresy gorsze.... Praca tylko dla myślących ludzi z charakterem.... Nie dla mięczaków...

Gdańszczanin

Widzę, że WIELE negatywnych opinii.. A zakładam, że piszą je albo ci którzy z jakiś powodów wylecieli z pracy, albo tacy którzy się do tej ciężkiej pracy nie nadawali. To prawda, to bardzo ciężka praca... często kosztem rezygnacji z życia osobistego itp itd. Ale firma należy do wąskiego grona firm UCZCIWYCH w branży transportu do 3,5t. To bardzo trudna branża.. A zadowolonych kierowców możecie spotkać albo na trasie.... albo na domowym wypoczynku... Pozdrawiam tę myślącą część czytelników.

Spiderman
@Gdańszczanin

Nie ma zadowolonych kierowców w AWS TRANS. Firma totalne dno. Pijany nazi. ... rozwali wszystko. Zastanówcie się czy to wilk czy to sfora. Odradzam. Pozdrawiam.

@Spiderman

Spiderman.... każdy ma prawo się co jakiś czas napić.... Nie rób afery... To nie firma jest zła, tylko branża trudna... Jak ktoś potrafi myśleć to rozumie sytuację...

Neptun

Witam. A teraz opinie (usunięte przez administratora) wyzyskiwacze, nowobogaccy darmozjady. Omijamy firmę szerokim łukiem. Ot tyle. Reszta niech da wam do myślenia. A warto.

Renata

@Wiktor, rozumiem że jesteś zadowolony z warunków finansowych oferowanych przez firmę. A jak oceniasz pozostałe aspekty pracy? Piszesz że pracuje się ciężko - tym ważniejsze czy można liczyć na dobrą atmosferę, pomoc kolegów i przełożonych. Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Wiktor

Nikt nie mówił, że będzie lekko, oby zarobki były godziwe!!

Robson

Dalej po 150 zl placa za 4tyg w budzie?czy cos sie zmienilo?spedo wilk dalej zarzadza firma?a adik pijany dzwoni po kierowcach?czy poszli po rozum do glowy i stworzyli normalne warunki i atmosfere?cos coezko ich spotkac na uni...pozdro

Pieróg

Uwziął się koleś. W Awie przepracowałem dobrych parę lat. Owszem wcześniej bywało ciężko, ale zostałem i nie żałuję, bo firma się rozwinęła. Dla mnie najcenniejsza jest atmosfera i zarobki i obie te rzeczy w Awie są na dobrym poziomie.

zastanawiam się
@Pieróg

możesz napisać ile lat pracujesz w AWA i jakie są zarobki?

Hehe
@Pieróg

Jak mogłeś pracować dobre parę lat jak ta firma zaczęła pod koniec stycznia 2016????

Prawdziwy
@Pieróg

Człowieku Awa zaledwie 2lata prosperuje więc nie pisz bzdur. A może Adrian to ty pisałeś. To nie chlej tyle bo Ci się czas pierdzieli.

Olga

Szkoda, że nic nie piszecie. Dla szukających pracy to bardzo dużo znaczy!

Grzesiek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Adriank

678 i dalej pracujesz?

Polska bus

Kierowcy uciekają gdzie mogą ....koniec awa trans ratuj się kto może

Czarek sp 45

Słaba finansowo firma ,szef pije i dużo kłamie nie polecam

Tomasz

Czy są jakieś szanse na poprawę sytuacji w firmie?

Mateo
@Tomasz

a co trzeba porpawic ?

Masterka

awa pada juz nie placi nawet calosci tylko na raty

Si
@Masterka

Taaaaa, ciekawe komu, buahahahaha. Już sam nie wiesz co napisać, żeby znowu zabłysnąć. Daj spokoj

PatKo
@Masterka

Przyznam szczerze iż wiem doskonale, że powyższy komentarz to kompletna bzdura i proponuje rozpatrzenie znalezienia delikwenta ponieważ komentarz ten stanowi naruszenie dóbr osobistych Pańskiego przedsiębiorstwa, które podlegają ochronie prawnej na mocy art. 23 Kodeksu cywilnego (w skrócie: K.c.). Artykuł ten stanowi: „dobra osobiste człowieka, jak w szczególności zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność mieszkania, twórczość naukowa, artystyczna, wynalazcza i racjonalizatorska, pozostają pod ochroną prawa cywilnego niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach”. Może w tym wypadku osoba wypisująca te bzdury znajdzie sobie inne zajęcie, które odpowiada poziomowi jej/jego wypowiedzi czyli chociażby np. "Klaskanie w piosenkach Pana Rubika"

Polaczek
@Masterka

kurde musze zadzwonic sie zapytac znajomych czy to prawda c,hcialem tam isc do pracy bo ogloszenia sa

habanero

pewnie nie każdemu będzie odpowiadać taka robota, ale to co można powiedzieć to to że awa to porządna firma. dobra płaca i spedytorzy ok.

Jasiek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

saneki
@Jasiek

pare wpisów niżej już ktoś na takie samo pytanie odpowiadał. sprawdź sobie.

Zostaw merytoryczną opinię o Awa Trans Adrian Wasilewski - Gdańsk

Awa Trans Adrian Wasilewski
2.9/5 Na podstawie 122 ocen.
  • ul. Jana Sebastiana Bacha 40
    80-171 Gdańsk