Opinie o Awa Trans Adrian Wasilewski w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Awa Trans Adrian Wasilewski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Awa Trans Adrian Wasilewski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awa Trans Adrian Wasilewski w Gdańsk

Gombro

tera robię coś innego, ale kiedyś jeździłem w awie i nie pamiętam, żebym jakieś problemy miał z tą firmą. taka zwykła porządna praca, kasa na czas i już.

Los Santos

sporo jeździłem dla tej firmy i nie narzekałem raczej na nic. ludzie bywali różni, ale to wszędzie się tak trafia. i tak nie byli najgorsi, w poprzednich firmach miałem tak, że szkoda gadać. zarobki całkiem niezłe. jak ktoś lubi taką pracę to awa jest w porządku.

pudel

Powiem tak - ja nie zaznałem żadnych problemów ze strony szefów czy spedytorów. Pracowałem normalnie, nie migałem się od roboty, warunki porządne, więc wszystko było OK.

Sipsip

w AWie jest całkiem nieźle. sporo roboty, to prawda, no ale firma sie rozwija więc to logiczne. pensja dla mnie jest okej, nawet bardzo.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Awa Trans Adrian Wasilewski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Wigwam

taka to normalna robota. jeździsz, zarabiasz, żadnej filozofii. warunki bardzo dobre, szefowie byli do mnie zawsze w porządku.

Pinguings

W różnych firmach już jeździłem, więc mam porównanie. Muszę powiedzieć, że w Awie jest bardzo przyzwoicie, dlatego zostałem. Dobrze mi się pracuje, nie mam problemów z kierownikami, pieniążki są dla mnie odpowiednie. Może dla kogoś to za mało, ale żeby od razu krytykować? Nie ma czego.

Bniklo000

widzę, że niektorzy wylewają żale, ale szefostwo jest naprawde ok w stosunku do nas pracowników. solidna firma, kasa normalna i na czas.

Regule

Wiadomo ze jest roznie,ale nie ma sie na co za bardzo wkurzac i nie narzekam. Jeżdże długo dla tej firmy, stawka w porządku, warunki tez.

Zbich345

Pracuję w tej firmie trochę i jest ok, kasa się zgadza. Robota w sam raz. Jeśli ktoś lubi jazdę za kółkiem i chciałby tak zarabiać, to tutaj się odnajdzie bez problemów.

hmm

A są zlecenia z giełdy transportowej czy jak? i czy to po polsce sie jezdzi głownie czy na zagramanice też?

tyle wam powiem

Ja tam sobie chwale bo gdzie indziej nie ma lepiej! tutaj pieniążki na czas ale prawdę ktoś napisał (przynajmniej częściowo) wcześniej że niektórzy 'koledzy' po (usunięte przez administratora) tj inni kierowcy nie mają rozwiniętych umiejętności interpersonalnych :). Wiadome że wszędzie się jakiś gbur trafi nie należy tutaj pisać pod adresem wszystkich kierowców, ale z takimi typowymi taksiarzami też sie spotkałem :)

T.D.

Awa nie jest jakimś gigantem ale dla nas jest to jak najbardziej na plus nigdy nie mieliśmy problemów z dogadaniem się nigdy nie było opóźnień serdecznie polecam

szukam pracy

Słyszałem że jest 'zdrowe' podejście do pracownika u was nie szykują się jakieś przyjęcia?? 15 lat za kółkiem i rozglądam się za robotą w mojej poprzedniej pracy to szkoda gadać co się dzieje ostatnio jeden kierowca zostawił auto na stacji i wcielo go na 3 dni :D. żyje ale jeszcze trzeźwieje

Szajsung
@szukam pracy

To gdzieś ty chłopie pracował? w trójkącie bermudzkim? u nas jest ok tzn wszystk oco sie ma zgadzać się zgadza jak lecisz w kulki to się sanatorium nie spodziewaj

Monster

Troche mnie wcieło jak sobie poczytałem zastanawiam się czy to ta sama firma :). Fakt, że czasem jakieś nieporozumienia były ale nic czego by na chłopski rozum nie można było rozwiązać ugodowo polubownie chyba że sobie jakiś kierowca konkretnie w kulki leciał. Teraz to ja sam będę rozkręcał transportówkę ale awe miło wspominam.

izaak

Wie ktoś ile potrwa ten remont na raduńskiej? czemu oni sie biorą za to na zime

Byku
@izaak

Chyba pomyliłeś forum budowlane z transportowym:-) a wracając do wątku to polecam Awe jako pracodawce.

KODIAQ
@izaak

nie no tak pytam bo tu wielu znajomych z branży z okolicy pracuje a czasem odnośnie dróg wiecej wiedzą niż cały zikit z tego co chlopaki mowili chyba w porządku tam u was? też się troche rozglądam za nowa robota 20 lat za kółkiem

Maślak

No troszke zbyt ostre słowa padły panowie i panie :). Jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas niema i chyba coś w tym jest? Mi np. odpowiadają piniążki zawsze na czas i co do grosza a nieporozumienia z kierownictwem i zarządem - tak jest wszędzie bez wyrobienia pewnej niewrażliwości jak chodzi o robote nie da się normalnie fukncjonować.

PTKWGdansk

Ludzie opanujcie się. Wiadomo, że każdy ma prawo napisać coś konstruktywnego ale rzucanie nazwiskami i wyzwiskami na prawo i lewo niczego nie załatwia nie mówiąc już o etyce. Nawołuję do minimum szacunku przede wszystkim do siebie :). Korzystaliśmy z usług awatrans i nigdy żadnych nieprawidłowości nie wykryliśmy. Poza tym osobiście rozmawiałem z jednym z kierowców i jak sie okazało był stosunkowo zadowolony z pracy - stwierdził że pracownicy często wzajemnie się nakręcają i w sumie na to by wychodziło.. Osobiście polecam jako usługodawcę.

PK

Szczerze wierzę, że osoby, którym będzie zależeć na poznaniu opinii zaczerpną jej u źródła bo tu to w 90% kompletne bredzenie 3 po 3. Byle tylko postawię firmę w jak najgorszym świetle co jest widać chyba jakimś cwanym zabiegiem konkurencji :) Co do firmy, właściciele na niczym nie oszukują są rzetelni, dobrze nastawieni do pracowników i kierowców ale jak widać w dzisiejszych czasach to pracownik chciałbym dyktować warunki ale to chyba niestety myślenie ludzi na poziomie większości tych komentarzy (co widać po typie wypowiedzi) Żeby zarabiać trzeba pracować, a nie każdy to potrafi zrozumieć. Gdy jesteś wobec pracodawcy w porządku on zawsze, a w szczególności AWA są w porządku w stosunku do Ciebie , nawet z doświadczenia wiem, że są oni bardziej wyrozumiali od wielu innych. Od samego początku wszystko postawione jest jasno, klarownie i bez żadnych "małych druczków" natomiast zdziwienia odnośnie pewnych odstępstw przy rażących uchybieniach w wykonywaniu swojej pracy, są jak chęć zrobienia zakupów bez posiadanych pieniędzy -> tłumacząc jesteś IDIOTĄ jak Cie to dziwi. Zacznę wnioskować o dodatkowe testy na inteligencje przy wydawaniu prawa jazdy (byłaby spora selekcja), a firmie z mojej strony proponuję takie testy wewnątrz firmowe może wprowadzić ? :) Możliwe, że już od samego początku wykluczyłoby się "gorszy sort". Życzę dalszych sukcesów i powodzenia.

Gdańszczanin

PolskaGOL.....Może najpierw kup sobie slownik....bo nie ma takiego słowa jak wziąłeś. ..analfabeta. ..hahahaha

Kierowca..

Zmieniłem zdanie.. Jest źle tu a będzie tylko gorzej.

Zostaw merytoryczną opinię o Awa Trans Adrian Wasilewski - Gdańsk

Awa Trans Adrian Wasilewski
2.9/5 Na podstawie 122 ocen.
  • ul. Jana Sebastiana Bacha 40
    80-171 Gdańsk