Opinie o Maritime Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Maritime Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Maritime Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maritime Poland Sp. z o.o. w Gdańsk

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Maritime Poland Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Brodacz Nowy wpis

Oczywiście że wigilia jest dniem wolnym,ta firma UDUS,jeszcze respektuje święta,jak się postarasz to możesz jeszcze spalić Judasza przed Wielkanocą,bo w no to od czwartku świętują.

don kojot

z przykroscia stwierdzam ze prawdziwe opinie sa usowane,sa dawane pozytywne przez formanow,i pociotkow,pracuje w norwegi 15 lat,i mialem 2 miesieczna przygode z ta firma. Kierownik to bardzo nieprzyjemny typ,mobinguje pracownikow,nie ladnie sie do nich odnosi,straszy zwolnieniami,nie mowiac o odpisywaniu godzin pracownikom,za ktore stoczniua Vard placi, SREDNIO ODPISUJA PRACOWNIKOM PO KILKA GODZIN,w przeliczeniu na ok 100 pracownikow to jest kilkaset godzin,ktore zostaja u kogos w kieszeni.Sprawa zainteresuje sie Vard.

Kostek z Uszwi Nowy wpis
@don kojot

Zgadzam się z twoją opinią,pracowałem w tej firmie ok 6 miesięcy,i nie mam o niej dobrej opinie,to firma krzak,nie dba o pracowników,odbija godziny,30 minut przerwy z odejściem i przyjściem na miejsce pracy,ogólnie mówiąc kolchoz A nie praca,stawki najniższe z możliwych,najlepszy jest Pan mirus przez niektórych zwany zajaczkiem, mówi coś A Ty co i tak nie rozumiesz,Forman od 6 boleści,wielu formatów na niczym się nie zna,pojęcia nie mają o izolacjach,to jest rodziną rodziny,a zwykli ludzie to niewolnicy,kierownik pod L,to zwykły cwiok,i kretyn,ale norkom jest to na rękę że tak gonią ludzi,najlepsze (usunięte przez administratora) to ojciec i syn,co robią wylewki,śmiechu warte. Nie polecam tej firmy,zrobisz się A nie zarobisz,choć Vard jest dobra stocznia,ale nie do pracy w maritime, inne firmy pracują spokojnie bez stresu.

Czy zdarzają się nadgodziny w Maritime Poland Sp. z o.o.?

Norweg Nowy wpis

Jak będziesz cipał z Romanem to dostaniesz nadgodziny. A i trzeba knurowi w (usunięte przez administratora) włazić

Norweg

Psełdo prowadzący Roman w pracy chodzi cały czas po amfetaminie.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Maritime Poland Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Wyspiarz

Martime montering as okrada pracowników

Kali

Bardzo dobra firma, duże pieniądze i zawsze o czasie. Podstawowa rzecz - nie dla obiboków i cwaniaków! Pracuję uczciwie, szanują mnie i doceniają. Niewiele takich firm na rynku.

Marcin S.

Panowie, trafili na projekt i od razu zaczęły się schody. NIe wykonywali poleceń nadzoru, schodzili na przerwy przed czasem wracali spóźnieni. Pojechali tam bruździć.

P

Problem w tym że Romana wtedy nie bylo????????. Wiec jak mógł wsiąść w taxi? Procenty niektórym nie sluza

Skrapi
@Marcin S.

Przerwy sa odliczanie od czasu pracy, wiec jesl sa dwie przerwy po 30 minuti to powinna przerwa trwac 30 minut a nie ze jeszcze dojscie z statku i na statek jest wliczany w ten czas

Barbara
@Skrapi

Czy zatrudniają w Maritime również kobiety? Na jakie stanowiska mogą liczyć w firmie?

bonzo
@Marcin S.

co ty gamoniu piszesz.30 minut przerwy z dojsciem i przyjsciem,nie zdazysz nawet zjesc kanapki i musisz wracac,to jest chore, wszystkie firmy maja beke z tej firmy,przyglupy,i tyle.

Jazon

Nie polecił bym tej firmy nawet najgorszej wrogowi,typowy kolchoz A nie pracą.

Jakub

Czy poszukujecie ludzi do prscy mam doświadczenie przy pracach montażowych na statkach pasażerskich

@Jakub

Na ogólnie dostępnych portalach pracowniczych są aktualne oferty pracy, ale głównie dla inżynierów procesu i automatyzacji testów. Spróbuj dowiedzieć się bezpośrednio w kadrach, czy są wolne wakaty na interesujące Ci stanowisko i napisz na forum, czy są obecnie także inne rekrutacje.

P

(usunięte przez administratora) Pracuje tu 1.5 roku i nie mogę nikomu nic zarzucić. Jeśli ktoś jest nierobem to niech się nie dziwi że tak też to traktują. Foremki wyżej wymienieni- (usunięte przez administratora) są jak najbardziej wporzadku. Chociaż incydent z autobusem był faktycznie bardzo słaby... poza tym polecę firmę każdemu kto zapyta. Pozdrawiam;)

Barbara
@P

Dziękuję Ci za ten wpis, będę wdzięczna, jeśli go poszerzysz. Jako pracownik z dość długim stażem na pewno masz opinię o zarobkach, warunkach pracy w Maritime Poland ? Chętnie dowiem się tych szczegółów, dzięki.

Janos

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Jakieś wskazówki o samej rekrutacji podpowiecie?

andrzej

Co moge powiedziec mysle ze zawsze warto napisac prawde poniewaz pomoze to innym osobom w dokonaniu poprawnej decyzji MAJA PRACE W DELEGACJI SZWECJI A wiec tak umowa jest ale to smieciowka na 3 miesiace niema tak zwanej A1 ogółem powiem tak firma wyplacalna ale czekasz na kase i czekasz az cie (usunięte przez administratora) bierze 2 szefow 1 zgania na 2 jest tylko potwierdzanie ze wszystko jest ok a tak naprawde sam niewiesz czy wogule masz oplacane skladki proponuje odrazu sprawdzic to w zusie bo tu w tej firmie to wszystko jest mozliwe ze tylko papier wydany a skladki nieodprowadzone moga byc warto sprawdzic niepolecam warunki jak dla kogos takie warunki pasuja robic 7 dni w tygodniu po 11-14 godzin to zapraszam spanie w kontynerach jest prysznic lodowki i jadalnia ogrzewane to na plus ale niedajcie sie wykorzystac poniewaz są tam osoby które lubia duzo mówic a nic nierobic mam nadzieje ze komentarz sie przyda

prawda
@andrzej

O ile mi wiadomo, firma Maritime Poland z Gdańska nie ma i nigdy nie miała kontraktów w Szwecji, więc albo istnieją dwie firmy o tej samej nazwie, albo kolega nawet nie zna nazwy firmy na której tema się wypowiada.

Chuk
@prawda

Są 2 podobne nazwy firm jedna jest z Gdyni A ja pisze o tej z Gdańska kolego prosze sie zapoznać

prawda
@Chuk

Więc tym bardziej jest kolega w błędzie. Maritime Poland z Gdańska nigdy nie wykonywała żadnych prac w Szwecji.

Czy ktos cos wie na temat tej firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Maritime Poland Sp. z o.o. - Gdańsk

Maritime Poland Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Wały Piastowskie 1
    80-958 Gdańsk
  • NIP: 8512990837 REGON: 320247023 KRS: 0000261340

Maritime Poland Sp. z o.o.