Opinie o Awa Trans Adrian Wasilewski w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Awa Trans Adrian Wasilewski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Awa Trans Adrian Wasilewski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awa Trans Adrian Wasilewski w Gdańsk

czESIO ue

W AUToINVESCIE JEST LEPIEJ A I OPINIE MA GORSZE NA FORACH :d WIEC WARTO S-RAWE H-ANS SOBIE ODPUSCIC I JERZDZIC U AUTOINVESTA ,AWA NIE MA PIENIEDZY SAM ODSZEDLEM

gb
@czESIO ue

To se tam pracuj i zostaw awe w spokoju. ile razy wszyscy mają ci to tu jeszcze powtarzać????? Obrażasz awe bez powodu, ta firma nie zasłużyła sobie na taką krytyke!!!!!!

Szkol

awa trans to dobry pracodawca. szkoda czasu na czytanie wypocin tej jednej osobby, która od jakiegoś czasu zatruwa to forum niefajnymi opiniami o awie.miałem okazję pracować dla tego pracodawcy przez długi czas, więc wiem co mówie - to dobrze poukładana firma.

TONY

haha po co pisac na forum ta firma to posmiewisko na parkinach europy

Blick
@TONY

Haha, No wlasnie kolego to po co piszesz? Chcesz firmę zareklamować w myśl zasady nie ważne co mówią ważne ze mówią.........pozdro dla całej ekipy Awy

jeść
@TONY

gościu skończ wypisyuwać bzdury. jesteś tu sam. tylko Ty masz problem z tą firmą.

Majkel
@Blick

lubie jak ten (usunięte przez administratora) wlasciciel mi odpisuje :D

Władek

nie wiadomo czegoś czy nie szukają kierowców aktualnie?

Ygrek
@Władek

Coś niedawno słyszałem, więc może jeszcze się załapiesz.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Awa Trans Adrian Wasilewski? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Wozidziel

Kto jest teraz spedytorami?

Szefowa ile ty juz masz nickow w tym gowork? Bo sie gubie

Anno Nawet jak zaprzestalas interpunkcji ewidentnie twoje wpisy Sama sobie odpowiadasz

PatKo

Mamy czasy takie, że ludzie nie potrafiący funkcjonować normalnie w społeczeństwie mogą próbować zaistnieć w Internecie (niestety również starając się szkodzić)... Widać ewidentnie, że każda opinia oczerniająca pisana jest przez jedną maksymalnie dwie osoby. Liczę na czysto ludzką inteligencję, że każdy zainteresowany przyjdzie i zapozna się z ofertą osobiście, a nie będzie kierował się opinią (po kulturze pisania widać jakiego człowieka) anonimowego "internetowego mocarza", którego życie codzienne przerosło i zepchneło w czeluści Internetowego zaułku.

@PatKo

Myślałem, że pierwsza opinia mi zniknęła, a się dodała :) ale obie mają to samo przesłanie. pozdrawiam :)

goad
@PatKo

całkowicie się zgadzam. zwłaszcza, że widać że to jedna osoba dodaje. nikt nie mówi że każdemu ma firma pasować ale chyba trzysta razy nie trzeba o tym pisać i to jeszcze czasem tak wulgarnie.

PatKo

Widzę, że jak sobie ktoś w życiu nie radzi to najłatwiej oczerniać w internecie anonimowo, takie już mamy czasy... Proponuje przyjść się przekonać osobiście. Widać ewidentnie, że wszystkie oczerniające opinie pisane przez jedną maksymalnie dwie osoby. Na szczęście liczę na czysto ludzką inteligencję, że ktoś zainteresowany sprawdzi jak jest w rzeczywistości, a nie będzie wierzyć ludziom, których życie codzienne samo odrzuca bo nie są w stanie funkcjonować w społeczeństwie i spycha w czeluści internetowego życia gdzie mogą niestety stać się kimś.

zwracam się do tej osoby, która regularnie ostatnio wrzuca tu prowokacyjne, głupie i obrzydliwe posty - skończ pisać takie bzdety! nie masz swojego życia, pracy, znajomych, cokolwiek? tym się zajmij i zostaw to forum w spokoju, nie ośmieszaj się więcej. ja w awie pracuję do teraz i nie mam powodów do narzekania.

Motyl
@678

Znowu się pojawił ten jeden dla którego robota była za ciężka i teraz nie ma swojego życia tylko wylewa pomyje. Szkoda na niego nawet nerwów.

Anonymous

Ciekawe czemu moje wpisy sa usuwane?

Blik
@Anonymous

Bo są nie na temat!!!

ooooooooooo
@Anonymous

wpisy pewnie usunęli, bo były wulgarne. tu się jeden tak wyżywa ostro, to nic dziwnego. brak kultury. ludzie myślą, że jak internet to można się zachowywać jak małpy w zoo i gorzej.

Centralpark

takich firm jest mnóstwo na rynku teraz, więc wybór jest duży. zawsze jak komuś się nie podoba, to może sobie pójść do innej, sprawdzić jak jest i wrócić do awy, bo naprawde nie ma lepiej niż w awie. zarobki może bez szaleństw, ale za to problemów z niczym nie robią, idzie się dogadać z każdym. a na trasie to wiadomo, sam jesteś sobie. jak ktoś ma ochotę na start w takiej branży to tu jest najlepsze miejsce na to, nie ma co tu dużo gadać.

florekorek

spedytora mam ludzkiego, to więcej nie potrzebuje sie w takiej pracy. jeździ się dobrze, z szefostwem nie ma problemów. co sie bede rozpisywał. wszystko jest na swoim miejscu.

Baron

Pisząc to, widać ze nie masz pojęcia o sytuacji w firmie. Śmieszny jestes gościu, pisząc tu na stronie tej firmy o pani Ani. Odśwież info a potem udzielaj sie,

sive
@Baron

zaczął zmieniać nicki, ale widać, że to ten sam koleś ciągle. zajmij się swoim życiem gościu. ileż można pisać.

upsala

nie ma nieporozumień, w innej firmie tak miałem. tu sie spokojnie jeździ. jak komuś nie pasuje to zawsze może sobie pójść do innej firmy. wybór jest duży. nie każdy się też nadaje, ale awa sobie to sprawdzi.

artur75

Znam osobiście pare osób ktore pracowały albo pracują dla Awy. Nieraz gadalismy o tej firmie i czasem sie moze i wkurzali na coś ale to nie pierwsza i nie ostatnia ich firma pewnie jak to sie mówi. Warunki im nie przeszkadzały, doceniali pod tym względem. Czasem na ludzi trafiali nieogarniętych, ale ludzie!!! gdzie sie na takih nie trafia nikt na to wpływu nie ma najmniejszego. Raczej plusy widzieli niż minusy, więc pewnie by polecili prace tu.

Guf

szkoda pisać, co tu ludzie czasem wypisują... to jest odpowiedzialna fucha. dużo się jeździ. warunki umowy są spełniane przez awę. rozumiem, że ktoś nie chwali pod niebiosa, bo to - bądź co bądź - zwykła firma, ale żeby taka krytyka? zupełnie bezpodstawnie.

Fairry

Porządna robota jest w Awie. Te opinie negatywne są nie fair w stosunku do firmy. Może nie jest idealnie i super, ale ogółem dobrze się pracuje.

isdkdfn

a to już pozytywnych opinii nie można pisać? gowork ma być tylko wylewem hejtu? przeszło ci przez myśl, że może ejdnak są ludzie, dla których praca w awa była normalna i chcą o tym napisać?

awek
@isdkdfn

Jeden koleś się tu ciągle wyżywa, bo pewnie mu się nie podobało, że robota jest...

jewa

A, ludzie nie wiadomo co piszą, a z Awą jest tak, że może pracowników na rękach nie noszą, ale nie traktują też ich byle jak. Po prostu - robisz to dostajesz kasę i tyle. Zwykła robota, na pewno nie najgorsza.

Zostaw merytoryczną opinię o Awa Trans Adrian Wasilewski - Gdańsk

Awa Trans Adrian Wasilewski
2.9/5 Na podstawie 122 ocen.
  • ul. Jana Sebastiana Bacha 40
    80-171 Gdańsk