Opinie o Agencja Reklamowa Expansa Sp z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja Reklamowa Expansa Sp z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Reklamowa Expansa Sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Reklamowa Expansa Sp z o.o. w Poznań

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Hieronim Matczak Agencja Reklamowa Expansa?

gość

Hieronim Matczak- może byłby pan łaskaw odpowiedzieć na to pytanie. Zwłaszcza że to chyba jedno z najprostszych...

Kuba

A składki są płacone?

Prost
@gość

Też jestem ciekaw

Lucjan

W częściach po 2-3 miesiącach.

Król Karol
@Kuba

Nie

Król Karol
@Lucjan

No i musisz się dopominać o siano cały czas.

Pedro

@Marek To forum dla pracowników ,więc nie rozumiem dlaczego akurat tu znalazła się ta uwaga?

@Pedro

A co do pracowników, rotacja.Za każdym razem rozmawiam z kims innym, a to przecież nie jest wielka firma czy korporacja. Nieustanne zwodzenie.

Tom
@Marek

To prawda

@Marek

Z kasa zawsze jest tam problem.

Latino Martino

Miałem nieprzyjemność pracować w tej firmie około plus 2,3 lat temy oczywiście za poniżające pieniadze i na jakiej umowie. Szef prezes czy jak się zwie, histeryk rzuca wszystkim poniża, krzyczy, rozwala. Niestabilny emocjonalnie filozof życia i pracy? Warunki pracy' wystarczy podjechać i zobaczyć . Wieczne pretensje, ROTACJA. Starzy praoecwincy czują się tam jak ryba w wodzi dlaczego? Albo niedoksztalceni albo najniższa krajowa jest ich szczytem możliwości. Brak składek zusowskich nie miał badań lekarskich , samochody firmowe ledwo jeździły. Jestem ciekaw czy ta wypowiedź zostanie skasowana?

Basia
@Latino Martino

Latino, personalne wycieczki są jakby oznaką braku kultury. Dorośli się tak nie zachowują. Chyba że cholerycy ;) Być może brak umiejetności miękkich, elastyczności, nieumiejetność dogadania się? Trochę mniej roszczeniowa postawa? To jest firma prywatna, nie budżetówka, ani nie wielkie korpo, więc masz dokładnie to co sobie wywalczysz i wypracujesz. Nie widzę sensu w obsmarowywaniu byłego miejsca pracy tylko dlatego ze coś nie wyszło, coś się nie udało. Może to nie było po prostu miejsce dla ciebie? Niektórzy nie potrafią się wpasować. Zdobędziesz trochę doświadczenia w zawodzie to zobaczysz, że rotacja w agencjach reklamowych jest ogromna. Pracowałam tam prawie 2 lata. Wypłaty były, zus był, okolicznościowe dodatki świąteczne, pączki na tłusty czwartek :) Atmosfera była bardzo przyjemna, pracownicy z większym stażem pomocni i chętni do dzielenia się wiedzą. Dla mnie szef był spoko, bardzo ludzki, nie traktował pracowników jak cyferki w zestawieniach. O charakterach można rozmawiać tak samo jak o gustach, czyjś charakter nie stanowi o jakości czy poziomie firmy. Bądźmy dorośli i postarajmy się być chociaż trochę profesjonalni :) To nie miejsce na gorzkie żale tylko rzeczowe opinie.

Latino Martino
@Basia

To jest forum gdzie można pozostawić swoje opinie i niekoniecznie te dobre. Chyba do końca wiesz o co w tym wszystkim chodzi. Czytaj ze zrozumieniem. A co do rotacji nie zgadzam się, chyba że to dla Ciebie normalne.

posejdon

Czy to na pewno opinia i informacje o włascicielu Hieronimie Matczaku ?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agencja Reklamowa Expansa Sp z o.o. na stanowisko Zatrudnię Rencistę lub Emeryta do pomocy w pracach porządk. bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Poznań

Czy w obrębie jednego działu w Hieronim Matczak Agencja Reklamowa Expansa są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Elmaro

Nie.

Grafik

Pracowałem lub współpracowałem już z kilkoma agencjami reklamowymi tam pracowało się najgorszej... tragiczne zarobki i warunki pracy (praktyczny brak światła dziennego, stary sprzęt, niski sufit i oświetlenie od którego bolą oczy, ogóle też niezbyt czysto) Większość pracowników (zwłaszcza młodych) wytrzymywała maksymalnie kilka miesięcy i odchodziła, rotacja.(usunięte przez administratora)Niestety nie wszystkie wątki mogę rozwinąć(usunięte przez administratora)

Duży Ben
@Grafik

Filozof to ktoś, kogo świat zwykle nie akceptuje, ponieważ, jak się sądzi, nie przysparza on społeczeństwu ani przyjemności, ani pożytku. Kiedy filozof odpowiada, przestajemy rozumieć, o co pytaliśmy.

Czy Hieronim Matczak Agencja Reklamowa Expansa zapewnia kartę multisportu?

Walfi

Dobry żart ????

Łukasz
@Walfi

Czemu uważasz to pytanie za żart. Większość firm zapewnia swoim pracownikom dodatkowe benefity, które są fajną motywacją do pracy. Dodaj, czy są premie lub inne bonusy finansowe.

Gabriel
@Walfi

Jest problem z zusami a co dopiero z jakimiś kartami

Michael77

Łukasz ta firma napewno tego nie zapewnia, ledwo na wypłaty mają. Kokosów tam nie ma jeżeli chcesz zarobić. Pracują tam ludzie bez ambicji i perspektyw. Tacy co godzą się na sytuację, bo nie widzą innego wyjścia. Poczytaj opinie. Sprawdź siedzibę by zobaczyć wizytówkę firmy agencja reklamowa żadna swoją reklama a co dopiero innych. Ludzie tam się nie doszkalają, stoją w miejscu.

Igor

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Hieronim Matczak Agencja Reklamowa Expansa?

gość

Czy Ty, koleś urwałeś się z choinki? Bo z treści Twojego pytania wynika, że nie wiesz o czym piszesz. Jaki angielski?? Skąd Ty to wytrzasnąłeś?

gość

Wielka szkoda jest to szkoda materialna przekraczająca 1 mln zł (tak stanowi art 115 § 6 i 7 kk)...

Weronika

Mam nadzieję, że dobrze pracuje się skoro taka cisza jest na forum?

miguel

(usunięte przez administratora) nie odbierają telefonu, nie polecam ich jako partnera w biznesie, proszę uważać !!!

Norbert

Może nie wszyscy powinni pracować w takiej branży ponieważ nie mają zdolności?

Justyna

@Hieronim Matczak, a czy Ty posiadasz jakiekolwiek informacje o pracy w Agencji Reklamowej Expansa? Zdecydowałeś się udzielić w tym wątku, dlatego domyślam się, że współpracowałeś z tą firmą. Jeśli mam rację to napisz proszę jak wygląda praca w Expansa. Interesuje mnie jaka atmosfera panuje w firmie. Czy można liczyć na pomoc ze strony kolegów? Jaka umowa jest proponowana nowo zatrudnionym pracownikom?

Lolita
@Justyna

(usunięte przez administratora)to właściciel Agencji Reklamowej EXPANSA

nie polecam, nierzetelna, niesłowna, same problemy

Justyna

@gość, może zdecydowałabyś się na rozwinięcie swojej opinii o firmie? Same ostrzeżenia nie poparte żadnymi argumentami są trudne do zrozumienia. Dodaj z jakiego powodu masz takie doświadczenia z pracodawcą i czy to tylko Twoja opinia? Jakie były relacje pracownik- przełożony? Twoja szczera opinia pomoże podjąć decyzję potencjalnemu pracownikowi, czy będzie chciał aplikować do tej firmy.

gość

OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZEDSIĘBIORCÓW I OSOBY PRYWATNE PRZED WSPÓŁPRACĄ Z TĄ FIRMĄ!!! Ostrzegam wszystkich, którzy myślą o pracy tam lub współpracy, nie watro, szkoda nerwów...

Justyna

Do tej pory opinie o firmie Agencja Reklamowa Expansa były negatywne. Czy przez ten czas zmieniło się coś w tej firmie? Czy ta firma nadal funkcjonuje na rynku? Może jest na forum aktualny lub były pracownik tej firmy i może napisać o niej kilka zdań? Jeżeli posiadacie jakieś informacje o firmie warto podzielić się nimi i pomóc innym kandydatom.

ona

Ja także miałam niestety przyjemność współpracować z tą agencją - porażka szkoda gadać

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Reklamowa Expansa Sp z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Agencja Reklamowa Expansa Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Reklamowa Expansa Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Reklamowa Expansa Sp z o.o.?

Agencja Reklamowa Expansa Sp z o.o.
1.3/5 Na podstawie 29 ocen.

Agencja Reklamowa Expansa Sp z o.o.