Opinie o Agencja Reklamowa Expansa Sp z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja Reklamowa Expansa Sp z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Reklamowa Expansa Sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Reklamowa Expansa Sp z o.o. w Poznań

Jaki jest okres rozliczeniowy w Agencja Reklamowa Expansa Sp z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Domink

Jak wyprosisz

Bianka Nowy wpis

Cześć wam, jestem tu w sprawie pracy dla informatyka. I tam jest napisane, że może być student. Ja właśnie jestem studentem informatyki i szukam pracy dorywczej. A czy jest możliwość pracy zdalnej lub częściowo zdalnej, aby dopasować prace do planu zajęć?

Gość Nowy wpis
@Bianka

po pierwsze- w Agencji Reklamowej Expansa nie ma pracy zdalnej po drugie- skoro masz na imię Bianka to chyba jesteś studentką a nie studentem...

ooo Nowy wpis
@Gość

To ile godzin minimum jest do ogarnięcia w miesiącu, skoro w grę wchodzi tylko praca na miejscu? Daj mi znać jeszcze, z jakim wyprzedzeniem trzeba ustalać grafik, bo ja też musiałbym spiąć wszystkie zajęcia z pracą.

Cześć, chciałbym coś się dowiedzieć o stawkach. Tu nic dobrego o nich nie przeczytałem, a w ogłoszeniach brak konkretów. Patrzyłem na takie archiwalne na pracownika agencji reklamowej na informatyka, to dali stawkę "1 zł". to tylko tak, żeby miejsce zapełnić na tekst? Ile faktycznie płacą teraz?

Roman Nowy wpis

Najniższą krajową jeszcze wychodzoną

Kris

Wynagrodzenie? Jak się,,wyprosi"

@Kris

Mówisz serio? Sa przez to jakieś opóźnienia czy nie? W ogóle jakie są tutaj stawki na rok 2023?

Roman

Po co się wypowiadać jak niewygodne komentarze są kasowane? Ktoś chyba nie lubi krytyki i robi aurę super Firmy. Słabe. A Expansa ma długi, problemy z wynagrodzeniami, zusami, bhp, pracuje się za marne grosze w szokujących warunkach.

@Roman

Właśnie czytałam o tych wynagrodzeniach. Podejrzewam, że są opóźnienia - ile mniej więcej one wynoszą? Składki pracowników nie są opłacane czy jak rozumieć problem z zusami?

@Karolina

Tak, problem ze składkami do tego o wypłatę się prosisz..A ile zależy, czasem tygodnie

Jerzy
@Kasia

Ale przecież napisali w ogłoszeniu o stabilnym zatrudnieniu i wysokim wynagrodzeniu (w pełni zależnym od zaangażowania i wkładu pracy). Ogłoszenie to dotyczy drukarza - montera reklam. Jak to możliwe, że firma poszukuje ludzi, a dotychczasowi pracownicy piszą o kłopotach finansowych i trudnościach z uzyskaniem pensji na czas? To, ile oni w końcu płacą na tym stanowisku i jaka pewność uzyskania pieniędzy na czas?

@Jerzy

Jak widać, każdy pracodawca może naściemniać w ogłoszeniu. Chyba jedynym sposobem sprawdzenia prawdziwości podanych w nim informacji jest przyjęcie się na okres próby. Jeśli chcesz możesz spróbować; jednak założę się że sam zrezygnujesz po jego upływie...

@gość

Zgadzam się. Warunki katastrofalne a stawki żebracze. Mój chłopak nie wspomnina dobrze tej agencji

Domink

Jak wyprosisz

Graf_iczka

Pracowałam tam krótko, wiele lat temu - nie polecam. Brak profesjonalizmu (np: nowi klienci byli sfrustrowani bo miedzy prezesem który prowadził negocjacje a zespolem "projektowym" nie bylo komunikacji i musielismy o wszystko non stop dopytywać ich osobiście i zajmować ich czas) moja wspólpracownica Agnieszka totalnie niepomocna i rywalizująca (katowała nas tez radiem non stop przez 8 godzin i niektórzy nie mogli sie skupić na swojej pracy bo ważniejszy był jej komfort...). Umowy nie dostałam przez jakies 3 miesiące, ostatniej wypłaty też nie. Z tego co wiem, moja poprzedniczka i osoba pracująca tam po mnie + ówczesny informatyk tez miały problemy z otrzymaniem pieniedzy na czas. Osoba pracująca tam wcześniej (podobno chora psychicznie, ale nie udalo mi sie tego ustalić na sto procent, była to tylko informacja, ktora przekazał nam prezes) wdarła się do biura i skoczyła do gradła prezesa, w celu uduszenia go, wykrzykując pod jego imieniem niecenzuralne treści - czy był to wynik frustracji tej osoby doprowadzonej do skrajnosci (tak brzmialo to z ust tej osoby) czy jej niestabilności psychicznej - nie wiem. Przypadek? Nie wiem, ale tez czulam frustracje czekajac na pieniadze, probując zrozumiec wymagania firmy, zmagajac sie ciagle z niekonstruktywnym feedbackiem (albo jego totalnym brakiem) i zawstydzaniem mnie (kiedy cos nie podobalo sie prezesowi, potrafil powiedziec przy mnie swojej zonie ze "sie opusciłam", ale do mnie konkretnie nic - a kiedy pytalam dlaczego moja wyplata jeszcze nie dotarla to mowil ze musi przeciez wykarmić swoją mała córeczkę). Z perspektywy czasu rozumiem, że szef był osoba niedojrzała psychicznie i niekomunikatywną. To doświadczenie było mi potrzebne zeby zrozumiec jakiej pracy nigdy juz nie chce posiadac i na jakie rzeczy zwracac uwagę przy rekrutacjach. Do tego dodam ze biuro bylo w budynku gdzie kiedys był jakis przemyslowy zaklad i od zapachu (i tez może chemi w scianach?) bolały nas głowy....

@Graf_iczka

A na jaką umowę się tutaj pracuje, że przez pierwsze 3 miesiące w ogóle jej nie było? Później normalnie ją dali? Jeśli chodzi o opóźnienia w wypłatach, to ile gdzieś tak około trwają? Jest to kwestia kilku/kilkunastu dni czy raczej miesięcy?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agencja Reklamowa Expansa Sp z o.o. na stanowisko Zatrudnię Rencistę lub Emeryta do pomocy w pracach porządk. bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.

Czy w ogłoszeniu na stanowisko Informatyka jest jakaś pomyłka? Bo podali, że pensja to jest 1 zł brutto i rozliczenie jest godzinowe. I czy to jest żart, pomyłka? Wiecie, ile obecnie można zarobić? Jakaś kwestia negocjacji stawki? Czy realnie jest te 1 zł?

gość

trzeba się non stop dopominać...

Agencja Reklamowa Expansa Sp z o.o. w Poznań szuka pracownika na stanowisko Assistant. Brałeś udział w tym procesie? Napisz, jak on wygląda. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

gość

Ciekawe tylko cz będą mieli z czego płacić wynagrodzenie temu potencjalnemu asystentowi...

@gość

Czemu mieliby nie mieć? Skoro dali takie ogłoszenie to chyba liczą się z kosztami?

Tom

Prawda

Krystyna
@Tom

To jest comiesięczne niepłacenie na czas, czy np. z jednego miesiąca Wam zalegają, ale już od dawna? Jetst ogłoszenie dla drukarza-montera, mój partner życiowy chce aplikować. W treści jest 'wysokie wynagrodzenie (w pełni zależne od zaangażowania i wkładu pracy)', miałam pytać, jakie kwoty przewidujecie, a teraz to już nie wiem...

@Krystyna

Krystyna- a gdzie znalazłaś to ogłoszenie, jeśli można wiedzieć?

Roman
@Krystyna

Brak rozwoju, brak wypłat na czas. Brak bhp.jak najdalej od tej firmy!

@Roman

Co z tym bhp miałoby się zepsuć? Jeszcze z ponad rok temu pisali, że wszystko ok z tym. Co konkretnie masz na myśli, to coś poważnego w skutkach by mogło być?

@Honorata

Oni po prostu kłamali. Ja pracowałem tam 5 lat temu i nie przechodziłem przez żadne szkolenia BHP, nie byłem też nigdy kierowany na żadne badania lekarskie...

Poszukuje obecnie pracy jako: Informatyk w mieście Poznań. Czy wiecie coś na temat dostępnych ofert pracy?

Proszę o przesłanie CV do Expansy

@pracownik

Jeśli chodzi o samą chęć podjęcia zatrudnienia to ja osobiście odradzam expansę...

@pracownik

Jeśli chodzi o samo podjęcie zatrudnienia to ja osobiście odradzam expansę...

@gość

Napiszesz coś więcej? Najlepiej coś odmiennego od poniższych, negatywnych komentarzy.

Król Karol
@gość

Masz rację, pracuje się za marne grosze do tego wypłatę wyciąga się prawie z gardła właścicielowi. Temat odprowadzanych składek też nie jest za ciekawy.

@gość

Również odradzam. Pensja marna, brak szkoleń, sprzętów.

@Gabriel

Najniższa krajowa jest? Czy więcej troche?

@Dominika

ja miałem najniższą krajową...

@gość

Ale taką całkiem gołą czy dodatkowo też coś wlatywało fajnego?

Coś fajnego- tzn.?

@Honorata

Jednak, jakby na to nie patrzeć to nie przypominam sobie niczego fajnego z ich strony...

Tom

Tam zawsze szukają, duża rotacja, problem z wypłatami i składkami

@gość

no nie wiem często jakieś dodatki są czy coś. wiadomo co w tym roku było tu z okazji świąt? zastanawiam się czy są jakieś premie świąteczne czy na paczkach się kończy

@Honorata

Ja akurat na święta nigdy nie dostałem od nich żadnej paczki; inni tak samo...

@gość

:( a temat takiego socjalu to była na forum firmy może poruszony? jak zarządzający się co do tego odnieśli? ludzie tu to w ogóle swoje uwagi mówią?

Filemon

Czy Agencja Reklamowa Expansa Sp z o.o. dba o badania lekarskie i szkolenia BHP pracowników?

@Filemon

Naturalnie, że tak zgodnie z przepisami prawa pracy.

Barbara
@Agencja Reklamowa Expansa Sp z o.o.

No te szkolenia nie są konieczne jak jest umowa zlecenie chyba? Czyli zatrudniacie tylko na UoP? ;-)

Niestety nie

Niestety nie

Obserwator

Dba.

@Obserwator

Niezła ściema, heh...

Jolanta
@Filemon

Czemu tak uważasz? Pracujesz tam i wiesz jak jest jeśli chodzi o badania lekarskie i szkolenie BHP?

@Obserwator

Nie dba tak jak o składki w ZUS

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Agencja Reklamowa Expansa Sp z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

gość

A kto Ci powiedział że Expansa szuka pracowników? Oni są w rozsypce więc prędzej kogoś zwolnią niż zatrudnią...

Krzysztof
@gość

A dlaczego są w rozsypce? Co się takiego stało? Mało klientów czy co?

@Krzysztof

Prezes, po prostu, źle nią zarządzał i stąd to wszystko. Jakiś czas temu dali ogłoszenie o poszukiwaniu udziałowca więc wiadomo o czym to świadczy. Zresztą ta firma nigdy dobrze nie prosperowała skoro najniższa krajowa była szczytem jej możliwości w płaceniu wynagrodzeń pracownikom...

@gość

Mało która firma z tego co zauważyłam jest pionierem we właściwych wypłatach niestety... A to bezpieczne, żeby szukać kogoś obcego na udziałowca? Co jeśli to jeszcze bardziej pogrąży firmę?

@Honorata

a niby w jaki sposób udziałowiec mógłby pogrążyć firmę?

@Honorata

zresztą po co pytam skoro to wyłącznie problem expansy...

@gość

No przecież udziałowiec chyba też w firmie ma prawo mieć coś do powiedzenia czy tutaj czegoś takiego nie uwzględniają?

gość

Bez przesady... Znaczy się, faktycznie sporo wpisów znika ale raczej nie jest to większość. Od dłuższego czasu obserwuję to forum i w zdecydowanej większości wątków na jakie trafiłem, przynajmniej 80% wpisów zostaje. A wracając do tematu głównego wątku to tu powiem tak... Zakładam że pracowałeś w expansie (zaznaczyłeś iż jesteś byłym pracownikiem) więc chętnie poznałbym Twoją recenzję z tym związaną. Jednak jeśli z obawy skasowania (w co wątpię aby nastąpiło) nie będziesz chciał nic napisać to zmuszać Cię nie będę...

@gość

Mogę wiedzieć, czy interesuje Cię praca w firmie, czy może pracowałeś tam w przeszłości? Co człowiek to opinia, więc chętnie się dowiem, co Ty myślisz o pracodawcy. Co do znikających postów, to kasowane są te niezgodne z regulaminem, więc chyba warto go najpierw przeczytać.

@Anna

Chętnie pogadałbym z Tobą o tym prywatnie. Bo skoro zdecydowałaś się zabrać głos to domyślam się że pracowałaś tam...

@gość

To chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem :D Dziewczyna szuka pracy, nie wydaje mi się żeby była byłym pracownikiem.

@Maria

a skąd takie założenie że szuka pracy skoro nigdzie tego nie napisała?

@gość

ja tak rozumiem jej komentarz :) poza tym napisała coś takiego "Co człowiek to opinia, więc chętnie się dowiem, co Ty myślisz o pracodawcy." więc dla mnie to jasny przekaz że szuka opinii o firmie :)

Teraz prowadzona jest rekrutacja. Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

gość

a więc szukają (usunięte przez administratora) którzy za najniższą krajową będą dla nich harować...

@gość

No i znajdą, bo tacy ludzie się zawsze znajdują :D I będą się cieszyć że mają fajną pracę...

@Maria

a czy Ty w ogóle znasz tę firmę?

@gość

Nie ale w czym problem? Pisałam to ironicznie...

Bartosz

Na jakie benefity można liczyć podejmując zatrudnienie w Agencja Reklamowa Expansa Sp z o.o.?

Filemon

Czy Opinie o Agencja Reklamowa Expansa Sp z o.o. dba o badania lekarskie i szkolenia BHP pracowników?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Nie

Naturalnie, że tak. Nasi pracownicy pracują tylko i wyłącznie na podstawie umowy o pracę.

Dobry żart

@Gabriel

Ależ skąd bynajmniej, nie żartujemy:-) Pozdrawiamy serdecznie:-)

Król Karol

@Król Karol

Jak wyżej już odpowiedzieliśmy na to pytanie:-)

Aktualność
Witamy wszystkich bardzo serdecznie.
Cieszymy się, że wykorzystujecie nową platformę komunikacji. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Czytamy treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.
Fundamentem naszej organizacji jest system wartości, oparty m.in. na: uczciwości, szacunku oraz konstruktywnym dialogu. Dlatego też w naszej firmie nie ma przyzwolenia na dialog z pominięciem tak ważnych dla nas wartości.
Prosimy, pamiętajcie, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.
Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.
Serdecznie zachęcamy Was do dzielenia się opiniami o pracy w Expansa Sp. z o.o.. Wierzymy, że otwarta, rzetelna komunikacja skutkować będzie poprawą warunków zatrudnienia oraz rozwojem firmy. A na tym szczególnie nam zależy.
Zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu, przeglądania aktualnych ofert pracy i bycia tutaj z nami! Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie śmiało. Chętnie na wszystkie odpowiemy:)
Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie
Zespół Expansa
Latino Martino

Negatywne wypowiedzi są w 95% kasowane, to po co to wszystko?

@Latino Martino

Nie wiemy skąd ta opinia skoro my jako Agencja reklamowa Expansa nie mamy możliwości kasowania komentarzy które są dla nas nieprzychylne

Charon

Witam serdecznie. Wielokrotnie już współpracowałem z Expansą, zamawiałem u nich banery reklamowe, ulotki, zakładali mi także reklamy wielkopowierzchniowe. Jako klient nie rozumiem negatywnych opinii które się tutaj zdarzają. Ogarnęli mi wszystko elegancko, od samego początku współpracy do jej zakończenia wszystko przebiegało bez najmniejszych zastrzeżeń. W porządku kontakt, mega dobry czas realizacji zlecenie, a i ceny też bardzo konkurencyjne. Ja ze swojej strony mogę polecić tę firme

@Charon

To forum dla pracowników, a nie kącik adoracji

@Walfi

Uprzejmie informuje, że to forum jest dla wszystkich ludzi, i każdy ma prawo możliwości wypowiedzenia się.

@Agencja Reklamowa Expansa Sp z o.o.

Przepraszam bardzo ale wydaje mi się że to nie Agencja Reklamowa Expansa decyduje o zasadach porządku na forum GoWork ani też nie jest odpowiedzialna za ten porządek. Zwłaszcza że chyba nie do końca tak jest jak "szanowna" agencja napisała. Bo w kilku wątkach o innych pracodawcach widziałem że opinie na temat nie związany z samą pracą w firmie były kasowane. To raz; po drugie- komentarz Walfiego podkreśla nie dla kogo jest forum GoWork lecz że nie jest kącikiem adoracji. Bo klient w swojej wypowiedzi napisał iż nie rozumie negatywnych tutaj opinii i myślę że gościu pisząc iż nie jest to kącik adoracji chciał podkreślić iż stąd właśnie wynikają te negatywne opinie (a tylko na kącikach adoracji negatywne opinie nie są mile widziane)...

@gość

Dodając opinie istnieje zapewne opcja klient, gdyż osoba która dodała ten komentarz jako taki widnieje. A skoro jest taka opcja to znaczy, że jest dozwolona przez Go Work. Inaczej zostałaby usunięta:-) Pozdrawiamy serdecznie

Aktualność
Witamy wszystkich bardzo serdecznie.
Serdecznie zachęcamy Was do dzielenia się opiniami o pracy w Expansa Sp. z o.o.. Wierzymy, że otwarta, rzetelna komunikacja skutkować będzie poprawą warunków zatrudnienia oraz rozwojem firmy. A na tym szczególnie nam zależy.
Pozdrawiamy wszystkich bardzo serdecznie
Zespół Expansa

Jaka atmosfera panuje w firmie Hieronim Matczak Agencja Reklamowa Expansa? Widziałam kolejne ogłoszenia na Trojmiasto.pl, jakie umieścili 7 listopada. Jak wygląda rotacja?

gość

To firma z siedzibą w Poznaniu i ogłaszają się na stronie Trójmiasta?

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Reklamowa Expansa Sp z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Agencja Reklamowa Expansa Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Reklamowa Expansa Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Reklamowa Expansa Sp z o.o.?

Agencja Reklamowa Expansa Sp z o.o.
1.3/5 Na podstawie 29 ocen.

Agencja Reklamowa Expansa Sp z o.o.